Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűtlenKádárJánosFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2441. hozzászólás - 2010.07.19. 08:38:32
Aki békésen akar játszani miért nem vesz egy tamagochit vagy regel teveclubba???
Pontszám: 2.80
népszerűtlenAserionFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2442. hozzászólás - 2010.07.19. 10:44:42
Köszönöm Jani a felettébb színvonalas hozzászólást. A 3-as világ javaslat nem rossz ötlet csak nem akarom emiatt törölni a 63-as szintű karakterem.
Pontszám: 2.87
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2443. hozzászólás - 2010.07.19. 11:15:27
Hohó, bekerült egy fejlesztés!!!
A térkapuban a csata alján ott a választási lehetőség, hogy kavicsért vagy CSP-ért újra beléphetek.
Köszönjük.
трамвай-инженер
Pontszám: 0
fórumozóHoffer DávidFérfi
Végzetúr tehetség
221 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2444. hozzászólás - 2010.07.19. 12:23:10 (Válasz Aserion #2442 hozzászólására.)
Ki mondta, hogy törölni kell? Ha pedig 1 karakterre is kevés időd van, akkor ne csodálkozz, hogy nem lesz erős a karaktered.
V1 - Megdarállak
V3 - Megasajt
Pontszám: 5.60
népszerűtlenAserionFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2445. hozzászólás - 2010.07.19. 12:41:04
Miért átmehetek a karakteremmel? Igen! Kevés időm van egy karakterre is. Nem csodálkozom, hogy nem erős. Középerős egyébként. De a játék se úgy indult, hogy naponta játssz 24 órát különben kiesel. De akkor is frusztráló, hogy valaki ütöget téged folyamatosan és kb. ez az eredmény: 200 sebzést okoztál és 5000 sebzést kaptál. Még csak bele se tudok ütni. És van mikor épp nincs net vagy elhívnak és nem tudom elkölteni a LE-t és csak rabolnak. Ha olyanok támadnának ahol a küzdelem kiegyenlített nagyjából hát fene vigye. Legyen az övé az LE. Megérdemelte. De így.... És az a legjobb, hogy nagyra is vannak maguktól ezek a karakterek (látom az adatlapjukon). Pedig szánalmas. Én is ütöttem már le olyanokat akik fel sem értek hozzám. De nem vagyok büszke rá. Ez a játék nagy hibája, hogy muszáj ehhez folyamodni ha nem akarsz negatív differenciát. Mert ha mindig csak közel hozzám erős ellenfeleket ütnék tisztességesen lemaradnék, mert engem meg nagyok ütnek. De legalább nem vagyok büszke rá és csak akkor alkalmazom ha negatív lett a differenciám.

Egyébként szerintem logikus lenne, hogy ha nagyon erős ellenfél támad (erős nem pedig magasabb szintű) akkor 0-át vigyen. De hát ezt azóta se valósították meg pedig már sokan mondták. Nyilván nem is fogják, mert egyesek ettől érzik nagymenőnek magukat. Valójában ők azok tamagocsiznak mert ez nem harc hanem egyoldalú hű de király vagyok szánalmas önbecsapás. Hol van ez az egész végzetúr a logikusan megalkotott és valóban gondolkodást igénylő HKK-től? Sehol.
Pontszám: 3.90
fórumozóHoffer DávidFérfi
Végzetúr tehetség
221 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2446. hozzászólás - 2010.07.19. 12:49:41 (Válasz Aserion #2445 hozzászólására.)
Hát akkor viszont sajnos ez lesz, mivel nem tervez a JV semmilyen változtatást. Erre szokták mondani, hogy vagy megszoksz, vagy megszöksz.
V1 - Megdarállak
V3 - Megasajt
Pontszám: 4.07
kedvelt tagKhronosFérfi
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2447. hozzászólás - 2010.07.19. 13:25:38
Ja. Mink errefelé nem nézzük jó szemmel ha valaki panaszkodni mer.

A parasztságot félretéve, kezdj új karit, csinálj belőle pókot. Röhögj azokon akik "normálisan" játszanak és szenvednek mert nem az első 20 ősköves játékos közt voltak, aztán idejönnek a fórumra és sírni merészelnek hogy minden rohadt nap szarráverve kelnek.

Én ezt tettem és tiszta hawaii.
Pontszám: 8.32
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2448. hozzászólás - 2010.07.19. 13:54:26 (Válasz Aserion #2445 hozzászólására.)
Idézet: Aserion - 2010.07.19. 12:41:04
Egyébként szerintem logikus lenne, hogy ha nagyon erős ellenfél támad (erős nem pedig magasabb szintű) akkor 0-át vigyen. De hát ezt azóta se valósították meg pedig már sokan mondták. Nyilván nem is fogják, mert egyesek ettől érzik nagymenőnek magukat.
Ha mondasz erre egy jó módszert, ami nem kijátszható, és nem okoz senkinek sem nagyobb sérelmet, akkor meghajlok elötted.
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 6.93
népszerűtlenAserionFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2449. hozzászólás - 2010.07.19. 14:06:51
Hát ja. Marad ami marad. Azért annyira nem izgat a dolog, csak gondoltam a topik ugyebár játék fejlesztés így hát leírtam mit gondolok. Ennyi. Végül is van rá megoldás hogy ne lopkodjanak. Projekció ugyebár. Szerencsére. A pókoknak meg ott az energiahasznosítás. Így átgondolva végül is meg van oldva a javaslatom. De a portya rész akkor se egy nagy durranás. És néha idegesítő. Nagyon is. Ennyi. Vagy átgondolják vagy nem. Ez az ő dolguk.
Pontszám: 2.05
népszerűtlenAserionFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2450. hozzászólás - 2010.07.19. 14:19:23 (Válasz Pietrus #2448 hozzászólására.)
Nem mondok tippeket. Lásd pl. wowot. Az normálisan ki van dolgozva.
Pontszám: 2.75
népszerűtlenKádárJánosFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2451. hozzászólás - 2010.07.19. 14:25:39
A WoW wegy MMO ez meg egy böngészős cucc nemtom a műfaj nevét :9 ÉS arról szól h egymást gyapjuk. Télleg tamagochizz vagy regelj teveclubbra ott tudsz fejlődni PoKnak lenni kicsit több időt és tudást igényel mint vadászgatni megsúgom ha NooB vagy és nek költpd el a LE-d így jártál Nem érdemes síránkozni igaza van Khronosnak legyél PoK
Pontszám: 1.56
fórumozóHoffer DávidFérfi
Végzetúr tehetség
221 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2452. hozzászólás - 2010.07.19. 14:32:49
Mi az a PoK? És mégis mi köze van a végzetúrhoz a wownak? Teljesen más alapokon van, más játék. A wow kidolgozását mégis hogy tudnád áthozni ide?
V1 - Megdarállak
V3 - Megasajt
Pontszám: 5.59
népszerűtlenKádárJánosFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2453. hozzászólás - 2010.07.19. 14:35:08
Portya karakter A ficsőr elvan keseredve s hetet havat összehord Ha nem tetszik menjen WoWozni, de van vadászkari ismim is és nekik is megy a jték Ez így eléggé élvezhető szal nem értem a srácot vannak hibáák de ez egy olyan része amin tud változtatni ha akar am meg 63.szinten tűnik fel neki???
Pontszám: 1.90
népszerűtlenAserionFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2454. hozzászólás - 2010.07.19. 14:50:57
Nem értettek meg. De nem érdekel. Nekem is megy a játék. Egyetlen egy pontot hoztam fel témának. Igaz nem kellett volna emiatt úgy lehúznom a játékot. Ezért elnézést, de az akkor is rosszul van megcsinálva. Igen észrevettem már régóta a hibát. Ki mondta hogy nem? Ki mondta, hogy rossz a karim? Ki mondta hogy nem költöm el a LE-t? Leírtam mindent. Az, hogy nem tudtok olvasni a ti bajotok. Sziasztok.
Pontszám: 3.42
népszerűtlenKádárJánosFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2455. hozzászólás - 2010.07.19. 14:53:34
Akkor miről szólt a panasznap? Ne szídjuk Álljunk elő egy építő javaslattal ha nics játszunk. Ha nem tetszik? Keressünk mást ami tetszik.ilyen egyszerű Am érdekes engem senki nem támad. De tényleg nem érdemes ezen veszekedni de így is odafigyelnek mindenre a JV-k (sztem) szal kár lépten nyomon a problémát keresni a game-ben mert jó
Pontszám: 3.10
kedvelt tagKhronosFérfi
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2456. hozzászólás - 2010.07.19. 14:55:00
A WoW azzal "oldotta meg", hogy van max szint határ (ami itt gyakorlatilag "max karakterre költött LE-határ" lenne), tehát előbb utóbb beérsz mindenkit. Mivel itt ilyen nincs, ezért mindig lesz valaki aki felülről ver... bár elméletileg a fejlődés hatványozott költsége előbb utóbb kiegyenlítené a mezőnyt de én nem igazán látom.

Jelzem, ha olyan játékot akarsz ami a klasszikus értelemben vett játéktudást méri és nem a hosszú tervezgetést/nevelgetést akkor a WoW az tényleg jobb. Vagy esetleg várd ki új Guild Wars-t, az még jobbnak tűnik. Vagy menj el sakkozni vagy valami.
Pontszám: 6.69
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2457. hozzászólás - 2010.07.19. 15:11:37 (Válasz Aserion #2454 hozzászólására.)
Javaslom az egészséged és a sebgyógyításod emelését. Nálam bevált. Egyrészt több ÉP-m van, mint a környezetemnek, ha fentről lecsapnak (vagy bárki, aki jóval erősebb) akkor meg a sebgyógyítás kattan be és a fele ÉP-t vissza is regenerálom. Nyilván másra is tudnám költeni ezt az LE-t, de nem bánom, mert így tudok normálisan én is portyázni és csapkodni, mert az ÉP sok mindenre elég. Ha pedig valaki 5000-200-ra elver, akkor tényleg valami félresikerült a karakteredben.
Másrészt ha gond, hogy akkor csapnak le, mikor sok LE van nálad és meló miatt elhívnak, vagy épp elszáll a net, arról nem a támadó tehet. Ne vadássz akkor, ha elhívnak, gyorsan költsd el és nem buksz semmit.
Hidd el, ki lehet egy olyan taktikát találni, amivel ezeket le tudod kezelni és még játszani is tudsz normálisan.
Pontszám: 7.74
népszerűtlenAserionFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2458. hozzászólás - 2010.07.19. 15:24:01
Igen lehet. Köszönöm a tanácsot. Persze meg fogom én ezeket játszani. Én írtam rosszul az elején. Annyira nem rossz a karakterem. Az élvonalbeliek tudnak így sebezni rajtam. De nem is ez a baj. Hát legyen. De ne kapjanak jutalmat érte. Én is le tudok verni sok karaktert 5000 200-as sebzés aránnyal. Ez egy valós sebzés arány. Sokszor találkozom vele. Úgy, hogy én ütök úgy, hogy engem ütnek. Az lenne a javaslatom, hogy az ilyen ne kapjon jutalmat. Ennyi.
Közbe persze megoldom akkor hogy ilyen dolgokra költöm az LE-met és levédem a véletlen portyáktól is magam.
Jó játékot a továbbiakban.
Pontszám: 3.42
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2459. hozzászólás - 2010.07.19. 15:28:40 (Válasz Aserion #2458 hozzászólására.)
Ha a magas szintű vihet a szinteden erős pedig nem, akkor mi értelme van fejleszteni a karaktert, ha nem rabolhat vele. Ezzel azokat büntetnéd akik jobban éltek a lehetőségeikkel.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.78
népszerűtlenAserionFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2460. hozzászólás - 2010.07.19. 16:43:03
Ez igaz. Akkor marad a javaslatomnak a virtuális LE rablás. Vagyis ő megkapja had örüljön de nekem is megmarad. Így én is jól járok meg ő is.
Pontszám: 2.61
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője