Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
521. hozzászólás - 2009.07.15. 14:39:41
nem mondom komolyan?

ZIB : GAIA
39:46

+7335 LE zsákmány a Gaia kárára eddig.

azok a szövetségek amelyekkel háborúztunk biztosan nem zártak minket a szívükbe. katakombások hada (jelenleg 7 ember csücsül katakombákban, de ebből 3 "igazoltan" hiányzik), láthatatlanok, kilépés szöviből, hajnal 2-4-kor támadók (főleg én és Execw ). sokaknak ez nem fair, de mi bulldog módjára kapaszkodunk a lélekkútba. és a végén bárki is győz, azt fogja mondani hogy egy jó, taktikus csata volt (még egy vereség is növeli a morált).
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
522. hozzászólás - 2009.07.15. 14:43:39 (Válasz winnie #515 hozzászólására.)
Bocsánat, hogy ilyet teszek, de most én védem meg winnie-t. Ha jól sejtem mindenkinek ugyanez lett volna a válasza erre a kérdésre, erre le van pontozva a hozzászólása... És lassan abban is egyet kell értenem vele, hogy a pontozás sokaknál pofára megy.

Tényleg először olvassuk már el a kommentet, mielőtt értékeljük!

Sokszor nem értek én sem egyet a mondanivalójával, sokszor ezzel szemben igen és egészen biztos vagyok benne, hogy mások is így vannak ezzel, de a neve már egy irritáló dolog és otthon sokaknál fut a script, hogy új hsz -> winnie -> pontozás: 1, KAPCS.FORD.

Legyünk már azért valamennyire felnőttek!

Ugyanez egyébként megfigyelhető néha más kommentezőknél is, hogy aránytalanul alacsony a pontszámuk.

Hozzáteszem, ez az egész pontozásos skála hülyeség. Egy és egy kellene és kiírni, hogy +3-on áll 13 értékelésből...
A hozzászólást Craslorg módosította 2009.07.15. 23:21:10-kor
Pontszám: 9
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
523. hozzászólás - 2009.07.15. 15:06:52 (Válasz Craslorg #522 hozzászólására.)
Egyetértek, nem is értem milyen megfontolásból került be a fórumra. Ez igazából senkinek se jó, főleg nem a Beholdernek, hiszen egy újabb esélyt ad a játékosoknak hogy egymás torkának essenek, ami mint tudjuk szintén elveheti a játéktól a kedvet.
A játékosok pedig valójában nem kapnak reprezentatív felmérést az illető hsz-eiről, mert biztos van olyan is aki konstans hülye de általában 1 rossz ötlet alapján úgy le lehet pontozni egy embert, hogy aztán a következő jó ötletét már észre se veszik vagy eleve előítéletekkel állnak hozzá mert hát felhőcskés az illető.
Egyébként én is kaptam már elnézést kérő hsz-emre negatív pontozást ami kb. abból állt, hogy "Igazatok van, rosszul tudtam, elnézést." Erre jöttek kapásból a természetesen 1-es pontozások.
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
524. hozzászólás - 2009.07.15. 22:20:12 (Válasz S0laris #521 hozzászólására.)
Így van S0laris, ez egy jó háború.
Nincs nyivákolás hajnali támadás, pajzs, láthatatlanság és komba miatt, mint az egyeseknél szokás.
Ebben a háborúban úgysem igazán a LE számít, hisz a kutunk majdnem tökegyforma, viszont ami máris biztos, jó emlékű háború lesz, egy jól és mindent kihasználó, taktikus ellenféllel.
És azé fél hatkor viszont még te szenderegtél.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
525. hozzászólás - 2009.07.15. 22:29:41
OFF:
későig fenn vagyok, napközben nem nagyon tudtok elkapni de épp most csaptam szét szerencsétlen epikusunk megmaradt ÉP-jét, szóval az 50-esek most retteghetnek az ingyen TP miatt
/OFF
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
526. hozzászólás - 2009.07.15. 22:36:56 (Válasz S0laris #525 hozzászólására.)
Ó, szóval most nincs epikusotok.
Jó ezt tudni.

Egyébként meg grat.

(Jóóó, tudom, OFF vége, kézrecsapás.)
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
népszerűOutragedFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
527. hozzászólás - 2009.07.15. 23:36:39 (Válasz Darah #526 hozzászólására.)
Minek is lenne Epikusunk... a kint amardtak már semmi hasznát nem vették akik meg vehették volna azok lent iszogatnak a pincében.
Egyébként nem tom milyen bujkálásról beszéltek... én kint vagyok a fronton szinte minden percben.

Üdv, Outraged
ZIB
A hozzászólást Outraged módosította 2009.07.15. 23:36:58-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagEricdrawenFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
528. hozzászólás - 2009.07.17. 22:43:57
A kvízolimpiára ráférne egy reform. Én már írtam egy ötletet, ami nem tűnik túl bonyolultnak megvalósítani, de biztos van másoknak is ötlete.

Az utolsó olimpia óta negkévő kvízeket, félre kell rakni, hogy ne jellenjenek meg a játékban, szigorúan elzárni. S az olimpiát mindig az új kérdésekből kell csak megrendezni, aztán ha lezajlott az olimpia, mehet a többi kvíz közé a normál játékba!


Hátha több helyen írok, akkor elöbb meghalljátok! Reménykedem.
Pontszám: 6.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
529. hozzászólás - 2009.07.17. 22:50:24 (Válasz Ericdrawen #528 hozzászólására.)
Már másfél hónapja megírtam Miklósnak. Azt válaszolta, hogy meglesz.

Nem volt meg kettővel ezelőtt.

Nem volt meg most sem.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
530. hozzászólás - 2009.07.18. 00:56:58
Ugyan már, srácok, most az angol nyelvű szerver az első...
(Ha lehetne, ide egy ördögszarvú, teli pofával röhögő smiley-t raktam volna.)
A hozzászólást csati777 módosította 2009.07.18. 00:57:16-kor
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
531. hozzászólás - 2009.07.18. 11:23:02 (Válasz csati777 #530 hozzászólására.)
Tessék:
Pontszám: 5
fórumozóRikikeFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
532. hozzászólás - 2009.07.18. 21:23:54
Csocsi!!!

Sztem lehetne minden hordának külön Spec épülete(mint a kristályszív)ezzel kieygenlitődne a hordák közti harc.

(sztem nem rossz ötlet,de lelehet hurrogni)ha úgy gondoljátok!
Pontszám: 4.50
irritálóPrinyoFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
533. hozzászólás - 2009.07.22. 18:57:35
Én örülnék az üzeneteknél (mindegyik fülnél), és az eddigi csatáknál (mindegyik fülnél) egy összes kijelölése opciónak, mert ha törölni akarom az öszeset, az kb. 1 óra mire kitörlöm. Hasznos lenne. Köszi!
V2: Psychoid
Pontszám: 3
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
534. hozzászólás - 2009.07.22. 19:03:18 (Válasz Prinyo #533 hozzászólására.)
Ha rányomsz a portyáknál az idő, támadó melletti x-re kijelöli az egész oldalt.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
irritálóPrinyoFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
535. hozzászólás - 2009.07.22. 19:07:09
ÓÓÓ! Eddig ezt észre sem vettem!:D
Bakker! Én kérek elnézést! Köszi Panna!
V2: Psychoid
Pontszám: 5
népszerűUselesNő
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
536. hozzászólás - 2009.07.31. 23:48:26 (Válasz Lanmandragoran #500 hozzászólására.)
Akkor nem lenne szükség arra a topikra, hogy Kvíz 4., ahova tucatszám özönlenek azok a kvíz kérdések, amiket törölni kell vmilyen oknál fogva.

(bocsánat, hogy csak most tudtam reagálni, sok a munka :-S)
A hozzászólást Useles módosította 2009.07.31. 23:49:39-kor
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
537. hozzászólás - 2009.08.01. 08:20:22 (Válasz Useles #536 hozzászólására.)
Erre csak annyit, hogy épp mostanában volt szerencsém megtudni, a 170k-s adatbázisból 120k született a játékosértékelés, és 50k az aminértékelés alatt. (körülbelül)

Szóval a rossz kérdések igencsak a korábbi időben kerültek be mint a mellékelt ábra mutatja. De úgy tudom, hamarosan elkészül egy fejlesztés, amivel kicsit nagyobb szabadságuk lesz a kvízadminoknak, és nekiállhatnak takarítani a régi adatbázist is. Legalábbis Miklós ígérete szerint még Baraty szabija előtt elkészül.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
538. hozzászólás - 2009.08.03. 17:46:17
Nem értem hogy a térkapuból eső fókuszkristályokat miért csak 1 dukátért lehet eladni annak, akinek aukciós bérlete van??? Tudom hogy kevés embert érint, de pl engem igen...én azért vettem meg, mert láttam benne a lehetőséget, hogy gyorsabban nőljön a dukátom....eddig jó is volt, mert ki tudtam használni, de most minden 3.tárgy a térkapuból fókusz, amit csak 1 dukátért tudok értékesíteni, ergo most már alig ér valamit az aukciós bérlet, nem tudom maximálisan kihasználni, majdhogynem ott tartok, hogy inkább meg se vettem volna....vagy én látom rosszul?
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 7.50
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
539. hozzászólás - 2009.08.03. 17:48:30 (Válasz Eardog #538 hozzászólására.)
A Nirdatar gyűrű is elértéktelenedett az új fejlesztés miatt, de Baraty-tól azt a választ kaptam, hogy mivel a módosítás csak egy tárgyat érint, viszont problémás lenne kijavítani, ezért inkább nem foglalkozik vele. Javaslom Te is törődj bele, hogy ebből most rosszul jöttél ki.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
540. hozzászólás - 2009.08.03. 17:53:37 (Válasz Eardog #538 hozzászólására.)
Esetleg, tudod azt csinálni, hogy öszegyűjtesz 10 fókuszkristályt és akkor több már nem eshet, csak ékszer.

Tudom, ettől még nem fogod jobban érezni magad, csak egy lehetőség...
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!