Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7941. hozzászólás - 2016.07.13. 15:36:17
Szóval off vége.

Komolyan jó lenne egy a szörnytalizmánhoz hasonló dolog, kalandokra.
Báró Samedi
Pontszám: 7.41
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7942. hozzászólás - 2016.07.13. 15:39:50 (Válasz Azazel #7941 hozzászólására.)
Persze hogy jó volna, majdnem annyira mint a nyugati színvonalú bérek.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.00
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7943. hozzászólás - 2016.07.14. 21:02:24
Apró, de igen kellemes kis fejlesztésecske lehetne, ha a szöviküldiknél nem a már megoldottakat listázná, hanem a még hátralévőket.

Cserébe harmadára csökkenhetne a sajtolás hatékonysága mondjuuukkk aaaa v3-on ???
A hozzászólást Azazel módosította 2016.07.14. 21:03:46-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.28
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7944. hozzászólás - 2016.07.14. 21:42:05 (Válasz Azazel #7943 hozzászólására.)
És nincs kedvem bele menni a játékba, mi van velem?
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.00
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7945. hozzászólás - 2016.07.15. 07:16:02 (Válasz Mortal55 #7944 hozzászólására.)
A hidegfront!
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.43
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7946. hozzászólás - 2016.07.15. 09:25:42 (Válasz Tigrisnyul #7945 hozzászólására.)
És tényleg, köszi
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.00
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7947. hozzászólás - 2016.07.22. 21:29:52
S ím, süket csend ül, Babylon házai között...a nagy OffsSátán nem szövi álnok terveit( vagy csak megtartja magának,mert nem akarja, hogy újra csuklásrohamok gyötörjék szeretett szüleit ),nem számlálja a HamisPróféta, a háború eljövendő véres napjait, gyalázva az ellene fenekedők seregeit. Az Égi Bölcsesség Nagyura sem hirdet újabb adókat, törvényeket...süket csend ül Babylon házai között.(Na, és persze a Krónikás is ott ül, orrát vakarja, s búsúl, mert ugyan kibe köthetne bele így?)
Báró Samedi
Pontszám: 8.71
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7948. hozzászólás - 2016.07.22. 23:38:33 (Válasz Azazel #7947 hozzászólására.)
Csak nem unatkozol?
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.01
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7949. hozzászólás - 2016.07.23. 09:19:57
ha már fejlesztés. ez ellen nem lehetne tenni valamit? V3
alig van kit támadni, de ugye az ember vfen is küldizne, (ha már van vf és van portyázási lehetőség ) hát nincs mese jönnek a kristályosok....
Ma, 09:07 Corina *Hraugh* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 77 TP. Csata leírása Csata megosztása P
Törlés Ma, 09:07 Corina *Kreator* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 91 TP. Csata leírása Csata megosztása P
Törlés Ma, 09:06 Corina *Morgan* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 95 TP. Csata leírása Csata megosztása P
Törlés Ma, 09:06 Corina *Trexaus* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 106 TP. Csata leírása Csata megosztása P
Törlés Ma, 09:05 Corina *Tyhorror* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 98 TP. Csata leírása Csata megosztása P
Törlés Ma, 09:04 Corina *Zuludraco* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 95 TP. Csata leírása Csata megosztása

ma még csak ennyit sikerült kicsikarni belőlük... TP hegyek... esetleg egy 0 LE 0 TP változat, vagy extra bónusz a győzelemért.... álmodik a nyomor... Jó hogy olyan k sokat keresünk mi akik nem akarunk szétszedni senkit akinél esetleg van egy kis picurka LE.

A sok hülyeség helyett meg a hol mit lehet elvenni, nehezíteni, a lustákat gondolkodni nem szeretőket kiszolgáló ötletek helyett, már bocsi, de elgondolkodhatnánk ezen is

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 8.33
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7950. hozzászólás - 2016.07.23. 10:28:13 (Válasz Corina #7949 hozzászólására.)
V3-on nincs szb? Csak mert ha van, akkor tökéletes küldizésre még a vf-esnek is, kritikusok és kábítós küldi, probléma?
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.76
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7951. hozzászólás - 2016.07.24. 07:08:55 (Válasz Mortal55 #7950 hozzászólására.)
Igen, probléma!
Csak mert eddig a kristályoktól azért lehetett némi LE-t szerezni, ami a nerfnek köszönhetően megszűnt! ( Ugye itt a JK-tól való nagy rablások lehetősége sosem volt meg, de vegyük el ezt is, mert a V3 mezőnye olyan ku**a tápos!)
Aztán megy a csodálkozás, hogy a jobban tejelő karakterekre durván "rájárnak" az erősebbek!
A hozzászólást Alendaar módosította 2016.07.24. 07:11:39-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.75
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7952. hozzászólás - 2016.07.24. 13:56:57 (Válasz Alendaar #7951 hozzászólására.)
Nagyon megharagszol, ha azt mondom hogy a problémád nem hat meg? Ha igen, az se hat meg. Harci világban játszok, nincs vf, a nagy rablásokat megfejeli a rendszer egy rakat tp-vel, vigyáznom kell a le-re és nem mindíg sikerül, mégsem panaszkodom (nagyon), bocs hogy nem látom a problémát.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.50
közkedveltmistFérfi
Végzetúr mester
270 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7953. hozzászólás - 2016.07.24. 16:11:22
Volt egy szavazás. Miklós közölte, hogy ez így túl szoros, legyen másik szavazás.
Volt másik szavazás, szintén túl szoros, de ellentétes eredménnyel. Miklós közölte, hogy akkor oké, ezt akarjátok, legyen ez.

Ki mondja erre az eljárásra azt, hogy semmi probléma, ez teljesen bevett megoldás?
Pontszám: 9.36
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7954. hozzászólás - 2016.07.24. 16:26:21 (Válasz mist #7953 hozzászólására.)
Hogy elkanyarodtunk a témától istenem, indult azzal hogy vf-esként nem lehet küldizni, erre én hogy lehet és el is magyaráztam hogy és erre mondtam hogy nincs probléma. Aztán teljesen más témában jöttök hogy van, nehogy már én legyek a hülye, már csak Azazel reakciója hiányzik. Akinek baja van a v3 jelenlegi működésével, annak ott a megfelelő topik vagy az üsz, itt maradjunk a témánál, ott meg majd reagálok az ottani problémákra ha úgy tartja kedvem, köszönöm.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.99
közkedveltmistFérfi
Végzetúr mester
270 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7955. hozzászólás - 2016.07.24. 16:42:20 (Válasz Mortal55 #7954 hozzászólására.)
Egy ilyen eljárás nem az adott világ problémája, hanem sokkal több (magáról az eljárásról beszélek), viszont ez is oka a fentebb említett problémának (vagy nem problémának, ahogy látod ), tehát szó sincs arról, hogy teljesen más téma lenne.
És igenis probléma - de nem szigorúan a topik témájához kapcsolódik, csak érinti az előző hsz-ek témáját - ezért nem is címeztem neked az előző hsz-t.
Szó sincs arról, hogy hülyének tartanálak, vagy belekötnék abba, amit a vf-es dologgal kapcsolatban mondtál, csak rávilágítottam arra, hogy végül mi eredményezte ezt a helyzetet.
Pontszám: 9.36
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7956. hozzászólás - 2016.07.24. 16:58:39 (Válasz mist #7955 hozzászólására.)
Hát a problémát még mindíg nem látom, hiszen ez a helyzet, ami szerintetek probléma, az a többi szerveren, vagyis a v5 és v6-on nem, hisz ott nincs vf, már a szerver indulása óta fent áll, nem jártok ezen a téren semmivel se rosszabbul mint mondjuk a v1 és v2. Még mundjuk úgy hogy jobban jártatok mint a v5 vagy v6 hiszen ott még választani se választhattok hogy miként akartok boldogulni.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.99
közkedveltmistFérfi
Végzetúr mester
270 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7957. hozzászólás - 2016.07.24. 17:07:02 (Válasz Mortal55 #7956 hozzászólására.)
Nem, nem arról beszéltem, kérlek nézd meg azt a hsz-emet.

"Volt egy szavazás. Miklós közölte, hogy ez így túl szoros, legyen másik szavazás.
Volt másik szavazás, szintén túl szoros, de ellentétes eredménnyel. Miklós közölte, hogy akkor oké, ezt akarjátok, legyen ez.

Ki mondja erre az eljárásra azt, hogy semmi probléma, ez teljesen bevett megoldás?"

Én arról beszélek, hogy maga az eljárás a probléma, Te pedig a végeredményéről beszélsz, amit én itt nem véleményeztem.
A kérdés az volt, hogy az eljárással egyetértesz-e.

De hogy ne offoljunk tovább, inkább befejezem, vagy folytathatjuk üzenetben.
A hozzászólást mist módosította 2016.07.24. 17:09:04-kor
Pontszám: 9.04
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7958. hozzászólás - 2016.07.24. 18:50:34 (Válasz mist #7957 hozzászólására.)
Ugye a legkönnyebbvalamire azt mondani hogy nem jó vagy nem helyes, az már kicsut nehezebb hogy az ember mondja hogy szerinte hogy lenne jobb, bár ezt is sokan űzik, viszont egy ténylegesen jó megoldást mondani, na azmár meló. Erre volt idő és lehetőség x nap, de mi is ment ezalatt, a két oldal azon veszekedett hogy kell e változtatás avagy nem, aminek persze értelme nem volt hiszen avezetőség eldöntötte hogy kell. Szóval akkor az ellenzők rossz helyre összpontosították erejüket, ahelyett hogy az őket ért kárt enyhítsék valami kompromisszumos ajánlattal, miért is tették volna, ha egyszer nem voltak hajlandók meglátni hogy nincs minden rendben a v3 rendszerrel. Hogy a szavazás miért így alakult, azt nem tudom, azazel szavaival élve fikciót állít az a játékos aki az mondja biztosan tudja. Ja igen a kérdésed, egyet értek e a kezelés módjával? Hmmm, érdes kérdés, ha azt mondom igen hazudnék, ha meg azt hogy nem, akkor szintén, mivel ez nem kompromisszumos megoldás, de az se ha a v3 rendszer nem változik. Az ügyet teljesen más oldalról kellett volna megközelíteni, a "békés" világot egy új rendszerrel ténylegesen békéssé tenni. Meg aztán írhatnék ide regényt de minek, sajnálom ez így veszett, oké, lesznek még ilyen fellángolások, de majd megunjátok, én meg majd addig is rá nevelődök hogy ne húzzam fel magam rajtuk, azazelnél már összejött. (ha privátban mégis csak szeretnéd folyatni, még anevemet is megadom, face chaten pörgősebb az eszme csere, ráadásul senki se mondhatja hogy féltem a névtelenségem )
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.99
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7959. hozzászólás - 2016.07.24. 19:29:27 (Válasz Mortal55 #7958 hozzászólására.)
Idézet: Mortal55 - 2016.07.24. 18:50:34
Szóval akkor az ellenzők rossz helyre összpontosították erejüket, ahelyett hogy az őket ért kárt enyhítsék valami kompromisszumos ajánlattal, miért is tették volna, ha egyszer nem voltak hajlandók meglátni hogy nincs minden rendben a v3 rendszerrel.


Latom te is alaposan atolvastad a V3-as topicot... Csak en legalabb 3 javaslattal alltam elo. A profilodat nezve ugy latom, hogy nem jatszol V3-on. Nem lehetne, hogy a figyelmed azokra a vilagokra forditsd ahol jatszol?
V3-Alíz
Pontszám: 6.90
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7960. hozzászólás - 2016.07.24. 20:04:21 (Válasz Dozer #7959 hozzászólására.)
Persze, világ zárt szavaztatok volna és nincs gond, bár ezzel sincs gond mert megoldották, az egy más kérdés hogy jól vagy nem. Megoldható hogy alkalmaszkodjatok az új helyzethez?
A hozzászólást Mortal55 módosította 2016.07.24. 20:04:56-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.99
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!