Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1801. hozzászólás - 2010.05.17. 17:05:46 (Válasz Byzon #1800 hozzászólására.)
Gondolom a felirat eltűnik, ha elég játékost ajánlottál már
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.51
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1802. hozzászólás - 2010.05.17. 17:09:01 (Válasz Ariel #1801 hozzászólására.)
Öhöm. Eddig is működött ajánlói rendszer. Szerintem aki akinek akarta, már ajánlotta. Nekem ez a relic önmagában nem ér annyiit hogy körbefussam a kollégáim, regeljenek egyet, azt 1 hetet fordítsanak rá és hagyják ott a francba, magyarul nem akarok élni a lehetőséggel. Innentől hagyjanak már akkor élni végre és vigyék innen ezt a búsba
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.04
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1803. hozzászólás - 2010.05.17. 17:30:23
nem volt elég nyers táp az ajánlás? kellett még egy ajánlás nyers táppal?

hmmmm... admin vagyok egy másik játékban, többek közt a supporttal is foglalkozom, napi 50-200 levél, mostantól megy minden mailre ez az ajánlási szöveg, már csak statisztikailag is összenjön a 10 ember. persze 1-2 nap és kicsapnak, de megéri, hiszen 10% extra lélekszívás.

most irígylem a saját céggel és legalább 10 alkalmazottal rendelkező játékosokat: "vagy regeltek VU-ra és eléritek az 5-ös szintet, vagy ki vagytok rúgva".

és... tényleg, mennyire gáz most a Behó anyagi helyzete? 2 hét múlva fizetnem kell újra prémet (hogy bukjak még több CSP-t automata sajtolással). vegyek köveket? vagy game over?

Miklós, ha csökken a játékosbázis, szedjetek össze egy marketingest és kezdjetek hírdetni, nyomjatok bele zsetont, visszajön. Nem véletlen, hogy a rakás szerencsétlenség játékairól híres Gameforge egyszerűen nem tud csődbe menni (pedig próbálkoznak erőteljesen a Metin2-vel és a Gates of Andaron-nal is, a Bitefight-ról már ne is beszéljünk).
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 8.14
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1804. hozzászólás - 2010.05.17. 17:38:11
A tömő játékosnak nincs sikerélménye, tehát sokkal hamarabb felhagy ezzel, mint gondolnád. Elég, ha az esetek többségében el tudsz tőle bújni, és már kezelted is a problémát.

Valójában, az egész kezd affelé hajazni, hogy a TP annyira káros, hogy a játékból teljesen ki kéne venni, vagy legalábbis legyen egy opció, hogy csak akkor kapjál, ha akarsz... Ez szerintem eléggé nevetséges, lássuk be.
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 4.97
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1805. hozzászólás - 2010.05.17. 17:50:01
ha 100 új karakterből 20 marad játszani, és abból 5 ves őskövet is sztem már megérte a beho-nak
de ha 1000 új kari regel, akkor az 50 prémes játékost jelent szval sztem jó ötlet volt az ajánlás, ráadásul ezek után kénytelenek lesznek fejleszteni a játékot is, mert egyre több játékos, egyre nagyobb felelősség
szval legyünk optimisták és bizzunk a behoban
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 7.06
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1806. hozzászólás - 2010.05.17. 18:01:34
a különböző IP cím azt jelenti hogy regisztráláskor különböző vagy mindig amikor játszik különböző... mint az enyém? Mert itt játszunk koliból, van pár száz gép itt, meg netkávézóból is, meg úgy össze-vissza...
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.53
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1807. hozzászólás - 2010.05.17. 18:20:21
Az a gond, hogy ha olyan tag regel, aki elég értelmes hozzá, hogy felmérje a játékban rejlő lehetőségeit, az egy egy hónapos tájékozódó, informálódó játék után sikítva menekül ebből az XXL méretű karikra kigyúrt játékból.
Mert a kicsiből max bajnok lehet, és ezzel vége is a karrierlehetőségeinek, minden másban valami brutálisan fapadosra van csúsztatva kisszintűeknek a játék, fizessen érte aki hülye.

Már jó kezdeményezés volt a vadászidő csökkentésük, de ezt még sokkal-sokkal jobban kéne fokozni, és az olyan fiaskókat, mint a halálidétlen TOPlisták, aukciós ház, epik, ütőszintek nagyon gyorsan gatyába kéne rázni, mert nemhogy szaporodni, de fogyni fog az utánpótlás.
Persze ez csak az én véleményem.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.41
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1808. hozzászólás - 2010.05.17. 18:22:03
Ez tényleg mókás dolog, megint olyan, hogy azok jutnak táphoz - függetlenül attól, hogy én is benne leszek-e vagy sem (szerintem nem) - akik egy speckós helyzetben vannak, munkahely több IP, stb.. (hogy az anonim proxy-ról ne is beszéljek). Ezért megint nem egyénenként kell megdolgozni, hanem ügyeskedni, a játéktól, játékstílustól tökéletesen függetlenül.
Még csak 2 órája megy, de már jönnek az ötletek, hogy miként lehet megoldani a dolgot. ÉS akinek nincs ilyen lehetősége? Az így járt? A fake karik kiszűrése lehetetlen, de úgy érzem ez nem is cél. Tegyek fel egy hide-ip-t, vagy tor-t és gyűjtsem be a 10 (szerk.) ajánlottat? Aztán röhögjek azon aki ezt nem tudja megcsinálni?
Gratula.
A hozzászólást Offsboy módosította 2010.05.17. 18:49:06-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.77
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1809. hozzászólás - 2010.05.17. 18:22:23
Behonak biztos megéri, de nekem nem ér annyit az a +5/+5 reilikvia, hogy emiatt szórakozzak még 5 karival vagy b@sztassam a haverokat érte (vagy minden 2. beosztottammal csináltassam )
Tömő játékosok: azért páran abbahagyták már emiatt szerintem.
Ha a szintlépés nem lenne káros dolog (+ép, +vp nem jelent semmit, más meg nincs), akkor nem is lenne ez a játékstílus, hacsak nem esnénk át a másik végletbe TP-t farmolni...
Nem találkoztam még olyan szerepjátékkal, ahol a TP kimondottan hátrányt jelent!
Sajnos ez így ebben a formában sz@r!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 5.34
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1810. hozzászólás - 2010.05.17. 18:39:26
Egy dologban nem vagyok biztos, ezért megkérdezem:

Összesen +5/+5-öt vagy +10/+10-et lehet szerezni?
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 6.98
népszerűWarfokiFérfi
Végzetúr mester
286 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1811. hozzászólás - 2010.05.17. 18:46:55
+5 mindkettőből. ott van az.

Játszom más játékkal, ott megkérem a társakat. van két haverom, aki lóg nekem amúgy is, meg egy harmadik, akit rá tudok venni. A maradékot meg beregelem én könyvtárból, nyilvános wifi megisztóról a városban és hasonlókról. Ha már ingyér' tápot dobálnak, hát én igyekszem elkapni.
V3: Xarun
Pontszám: 7.76
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1812. hozzászólás - 2010.05.17. 18:47:00
Köszi Beho ez egy akkora baromság, tele lesz az első 5 szint farmokkal, kb. ennyi.
Én is regeltem egyet W2-re, már akkor is baromságnak gondoltam.
Én örülök hogy gyarapítani szeretnétek a VU közösségét, de nem úgy kéne, hogy aki nem ír scriptet az hátrányba kerül a többiekkel szemben. Ja még megkérhetem a VU-s meg egyéb haverjaimat is hogy regeljenek 5-ig szintig, úgyse fognak tovább menni, az összes ismerősöm ismeri ezt a játékot, aki akart az már játszik rajta, aki meg nem azt most sem fogom rávenni, és nem fogok senkit zaklatni ilyen fasság miatt, hogy figyelj ha nem regelsz hátrányba kerülök a scriptes+nagyüzemi haverszívesség megkérős emberekkel szemben.

Talán kéne reklámra költeni, és nem a két éve itt játszó emberek faszával verni a csalánt.
Ergo nekem nem lesz ilyen script-piramis gyöngyöm, de lehet kedvem lesz emiatt abbahagyni a játékot, mert tudom hogy akinek ki lesz ez a maxos medálja, az nem onnan lesz mert annyi új játékost hozott be a VU-ba
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 5.87
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1813. hozzászólás - 2010.05.17. 19:48:23
Friendship Crystal
Friendship Crystal

Level: 20
Drain soul: +10%
Drain soul protection: +10%


Ennek alapján +10/+10 a maximum 20 fős ajánlással!
A hozzászólást Birka módosította 2010.05.17. 19:52:11-kor
Pontszám: 4.88
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1814. hozzászólás - 2010.05.17. 19:53:16
kedves Beho: lehetne valami olyan fejlesztést/világot stb kitalálni, amit ÖNERŐBŐL lehet elérni, és nem ügyeskedéssel avagy ismerősök segítségével?
Pontszám: 8.20
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1815. hozzászólás - 2010.05.17. 20:01:41
szerintem is kicsit túl táp ez a motyó...ahoz már kellően az hogy sokan mindenáron ügyeskedve kiskapuzva akárhogyan de megpróbálják összebogarászni maguknak...és valóban nem biztos hogy a kívánt hatást fogja elérni...azé én bepötyögtem egy pár címet hátha valki ráharap de nemhiszem hogy ez az a megoldás ami biztosítani fogja az elkövetkező évek játékosállományát...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.45
kedvelt tagKabokaFérfi
Végzetúr tehetség
112 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1816. hozzászólás - 2010.05.17. 20:14:39
Hat azert ez nemsemmi. Egy ilyen lehetoseget adni azok kezebe akik siman be tudnak regelni tobb helyrol vagy megkernek par havert, toljanak mar fel par karaktert 5. szintig(ami nemsokba kerul, par nap alatt megvan) es meg is van a relikvia? A tobbiek meg csak pisloghatnak, hogy egy ilyen eros relikvia miatt totalisan es veglesgesen hatranyba kerultek...
Pontszám: 7.30
népszerűWarfokiFérfi
Végzetúr mester
286 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1817. hozzászólás - 2010.05.17. 20:26:12
Ja, hogy tíz lélekszívásig, nem tíz emberig?! Ezer bocsánat és tanuljak meg olvasni...
Na, ennyi havert viszont már nem tudok becsődíteni. Hmm, nembaj, kitalálunk valamit...
V3: Xarun
Pontszám: 6.68
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1818. hozzászólás - 2010.05.18. 09:36:33
Én megkérek pár ismit, regeljen be. fél perc

Majd napi egyszer klikkeljen a vadászat ikonra és kész. 5. szint pár nap alatt meglesz.
kb 10 percet veszek igénybe egy haver v rokon életéből és 5. szintű karikat fejlesztenek. Írja már meg vki nagyeszű ennek mi értelme.

Ilyen faszságot még Miklóséktól is nehéz elhinni. Mi van basszus, h ennyire loholunk a pénz után? áprilisi fizetési kedvezmény, még még karit.
Csak nem kedvezőtlen az adóbevallás?
Ahelyett, h annyi eszetek lenne, h fejlesztitek pl az ősköves tárgyakat.
Olyan helyen ahol felét éri a kereskedelem duplára növelni a fix ősköves állattárgyak elérési szintjét? ki az a hülye aki nem jött rá, h így 4szer annyi idő alatt vesznek tárgyakat?

Lusták vagytok fejleszteni a játékot és nem jön annyi zsé mint ami kellene. Pedig egy alsós is tudna új fókuszkristályokat epiktárgyakat gyűrűbevaló cuccokat, küldetéseket stb csinálni egyszerűen az eddigikek arányos átalakításával.
Pontszám: 7.87
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1819. hozzászólás - 2010.05.18. 11:05:43 (Válasz BaalCain #1818 hozzászólására.)
Az ősköves rendszert már az rég felborította, hogy a játékosok nagyrésze VF-et használ. Sokkal ritkábban kell tárgyakat cserélniük, ezáltal jóval kevesebbet is fizetnek a játékért. Ugyan úgy megvesznek mindent, mint egy éve tették, de már sokkal ritkábban kerül erre sor, számukra lassabban kerülnek új tárgyak a kufárhoz. Ráadásul jórészük nem turbóz és sajtol őskőből, nyugodtan elhasználják a csp-t, mert nem rohannak sehová. Megveszik a prémium tagságot, de minden más területen jóval kevesebb őskövet költenek, mert mindenhez lassabban jutnak hozzá.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.67
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1820. hozzászólás - 2010.05.18. 11:10:04 (Válasz Ariel #1819 hozzászólására.)
Ehhez hozzátenném hogy a kényelmi újítás miatt viszont mennek el az őskövek rendesen ha be van kapcsolva a sajtolás opció. És én a térkaput is egyszerre szoktam ellőni, amikor küldetésként felveszem.

Én arra jutottam hogy jóval többet költök gyorsításra, mint tárgyakra. Ez az 1/3 jó fogás volt, mert nem tűnik soknak, viszont sok kicsi sokra megy.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.53
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!