Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
kedvelt tagAbcdefgFérfi
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6721. hozzászólás - 2014.05.22. 14:53:56
Lenne egy fejlesztési javaslatom:
Mind a szerencse, mind a irányított vadászat abba az irányba viszi a játékot, hogy ezek növelésével egyre ritkábban jönnek a "kisebb" rendszámú vadászélmények. Talán időszerű lenne ezt a küldetést kicserélni "nagyobbra", vagy "hatalmasra". Nem végeztem statisztikai számítást az előfordulásokra, pusztán a szerencse és az irvadászat leírását néztem.
Mi ez, hagymás bab?
Nem. Krumplis hal.
Pontszám: 7
kedvencHanspeterFérfi
Végzetúr mester
451 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6722. hozzászólás - 2014.05.22. 22:26:34 (Válasz Abcdefg #6721 hozzászólására.)
Amennyire én tudom, az ir.vad szakinak semmi köze az állatok méretmódosítójához, csak a vadászat alapképletében iktatja ki a 0,5-1,5 közti randomszorzót, ami még a méretszorzó előtt van.
Kiképző - v3
Pontszám: 8.23
irritálóPrinyoFérfi
Végzetúr mester
282 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6723. hozzászólás - 2014.05.25. 14:41:11
Sziasztok! Nem tudom volt e már a kérdés, de nem találtam a fórumban sehol. Android applikációt nem terveztek a (közel)jövőben?
Rettentő jó lenne, mert telefonról is szoktam játszani, de mivel nincs optimalizálva telefonra, így átláthatatlan az egész.
V2: Psychoid
Pontszám: 3.58
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6724. hozzászólás - 2014.05.26. 23:48:26 (Válasz Prinyo #6723 hozzászólására.)
Természetesen én is örülnék egy jól szuperáló android app-nak, rettentő sokat dobna a játszhatóságon, és reklámnak sem lenne utolsó a google.play-es megjelenés. Így támogatok minden ezirányú kezdeményezést, de addig is, bárkinek aki ilyen problémával küzd, meleg szívvel tudom ajánlani a Miren Browser nevű androidos böngészőt. Még a 3"-os Xperia mini pro-n is gond nélkül tudtam vele játszani, pedig az nem egy nagy kijelző. Oldalbetöltés után egyben látod az egész oldalt piciben, aztán az épp kellő gombot kényelmesen kattintható nagyságúra lehet nagyítani. (ha alkalmas a készülék a többtapis nagyításra)
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.03
népszerűNoviceFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6725. hozzászólás - 2014.05.30. 17:36:40
Lehetséges volna-e, hogy a szubplazma ne csak támadásra, hanem kihívásra is használható legyen?
Pontszám: 6.67
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6726. hozzászólás - 2014.05.31. 04:46:44 (Válasz Novice #6725 hozzászólására.)
Támogatom!
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 8.31
kedvelt tagRolandusFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6727. hozzászólás - 2014.06.01. 15:09:17
Egyre frusztrálóbbá válik a csatlóseledelek halmozódása, most komolyan, semmi alternatívát nem találhatunk rá? Legalább a platinás beváltás, ha mást nehéz - nehezetekre esik - megvalósítani.
Pontszám: 5.21
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6728. hozzászólás - 2014.06.01. 16:38:25 (Válasz Rolandus #6727 hozzászólására.)
Az eléggé gyengúúússsssss------

Inkább a testvérével--50 Csatlóskristály ami jobban PASSZOL ..csak a baj Miklósék lassan azt hiszem szadómazó hívőkké váltak.Jobban élvezik ha a játék örömébe keveredik agyérgörcsöt okozó technikai elemek

Uff hát élvezzük őket

De jobb lenne ezt bevezetnék 1db csatlóseledel--átváltható--1db 50-es Csatlóskristályra
A hozzászólást Utolsó_Lovag módosította 2014.06.22. 13:34:32-kor
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 6.02
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6729. hozzászólás - 2014.06.01. 16:42:38 (Válasz Abcdefg #6721 hozzászólására.)
Szia Abcdefg

Lehet , hogy mán megent jobb lett volna nem írnod....

Mióta reklamáltál elszaporodtak az aprók ....Kérdezném ki a fenének jóóóóóóó?????????????????,
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 6.23
kedvencKimberlitNő
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6730. hozzászólás - 2014.06.05. 07:54:11
Behó beismerése

Lújzi04 meg is kérdezte erről Miklóst és ő is megerősítette hogy amióta van kürt azóta kvázi értelmetlen a HT... Csak hát ő is úgy van vele hogy hagy tolják csak a nagyszövik... Addig se panaszkodnak hogy nincs mit építeni...

Mert LUSTÁK
Pontszám: 8.42
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6731. hozzászólás - 2014.06.05. 09:23:52 (Válasz Kimberlit #6730 hozzászólására.)
Idézet: Kimberlit - 2014.06.05. 07:54:11
Behó beismerése

Lújzi04 meg is kérdezte erről Miklóst és ő is megerősítette hogy amióta van kürt azóta kvázi értelmetlen a HT... Csak hát ő is úgy van vele hogy hagy tolják csak a nagyszövik... Addig se panaszkodnak hogy nincs mit építeni...

Mert LUSTÁK


Ezek szerint nem adja a +1%-ot?
Nem panaszkodnak a nagy szövik, hogy nincs mit építeni, mivel van, és itt nem a HT-ra kell gondolni.
a "mert lusták" megjegyzésed mihez kapcsolódik? Próbáltam a kijelentések mellé egyesével oda rakni, de sajnos egyik mellett sem volt értelme.
Pontszám: 7.70
kedvencNEMESIS 13Férfi
Végzetúr mester
350 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6732. hozzászólás - 2014.06.06. 09:25:19
Kényszerített gyógyulás szakértelem
Ellenfeledet életpontjait felgyógyíthatod a szakértelmed szintjétől függően (képlete lehetne ugyanaz, mint a mágikus regenerációnak). Csak olyan ellenfélen használhatod, aki nem vadászott az elmúlt 5percben.

Sörözés mellett érdekes ötletek születtek tegnap...
Pontszám: 7.86
kedvelt tagHlegbaFérfi
Végzetúr tehetség
226 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6733. hozzászólás - 2014.06.14. 00:27:11
Üdv!

Pici kis apróság.
Az esetleg felhalmozódott tönkrement relikviákat nem lehetne bevenni, hogy mennyit adunk el egyszerre?
Unom 1sével eladni.
Előre is köszi.
Hlegba V1 - Domini Mortis
Pontszám: 5.49
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6734. hozzászólás - 2014.06.14. 13:55:28 (Válasz Hlegba #6733 hozzászólására.)
Itt minden csak mani kérdése

VIP funkciók
- Egyszerre akár több ponttal is megnövelheted a tulajdonságaidat, szakértelmeidet, AF képességeidet, és közben látod, mennyi bónusz módosítód van rá.
- Ha egy állat idomításakor az állat idomítása befejeződik, akkor az idomítás rögtön teljesül, nem kell várni rá.
- Ha sebgyógyítod állatodat, akkor automatikusan egymás után több sebgyógyítás hajtódik végre (ha legalább 50-es sebgyógyításod van, akkor 2 db, ha 100, akkor 3 db stb), és a megfelelő küldetéseknél is ennyit számít.
- A Végzet Templomában az „X egymást követő napon” küldetések nem nullázódnak, ha egy vagy több napot kihagysz.
- A tárgyak használatakor (ha van értelme) megadhatsz egy mennyiségi paramétert.

- Az aukciós házban egy kattintással el tudod adni az összeset egy megadott tárgyból.

- A felső sávban kapsz egy gyorsgombot tudatturbó használatára.
- A kalandok során a kérdéseket a karaktered automatikusan jól válaszolja meg, és egyből olvasható a teljes kaland.
- Portyázás során szűrhetsz nálad alacsonyabb szintű karakterekre.

A használatához prémium tagnak kell lenned!
Elköltök 200 őskövet a VIP funkciók megvásárlására
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 6.55
népszerűSkizmesterFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6735. hozzászólás - 2014.06.16. 18:34:12
Javasolnék egy új AF képességet, ami szerintem sokaknak elnyeri a tetszését.

Állatvédelem
- Előfeltétel: 2000 elköltött AF pont
Leírás:
Minden szintje 1%-kal csökkenti az állatok acsarkodásának hatékonyságát epikusoknál és entitásoknál.
Maximum szint: 50
Költség: Szintenként pl. 10 AF pont

Aki 500 AF pontot erre rááldozna az úgy gondolom megérdemelné azt hogy az állatai 1 epikus/entitás csata alatt ne kapjanak 20k sebzést, hanem csak 10k-t.
Pontszám: 8.67
kedvelt tagMulderFérfi
Végzetúr mester
263 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6736. hozzászólás - 2014.06.20. 00:46:09
Tényleg jó lenne már valami más kiégett őskő szerzési lehetőséget, mert a ..sz kivan a kib...ott tolvajokkal Undorító
Pontszám: 7.52
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6737. hozzászólás - 2014.06.20. 19:01:09 (Válasz Mulder #6736 hozzászólására.)
Te miről beszélsz?

-Éberség AF képesség + lopás szakértelemmel semlegesítheted a tőled lopott kövek mennyiségét
-Lelakatolt ládika relikvia+AF képességgel korlátlan kő levédhető
-Napi ajánlathoz bármikor beváltható platinára a kiégett kő, ami a ládikák mennyisége felett van. Valamint a megemelt kristályosító szint miatt az is korlátlanul "elnyel"i.

Jelenleg a lopás olyan szinten le van nerfelve, hogy 100%-os nyerési arány mellett a napi pp-ből ha 1-3 követ lopok, akkor nagyon szerencsés napom van...
Pontszám: 6.32
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6738. hozzászólás - 2014.06.21. 06:59:30 (Válasz Birka #6737 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2014.06.20. 19:01:09
-Éberség AF képesség + lopás szakértelemmel semlegesítheted a tőled lopott kövek mennyiségét

FYI: Akármekkora a lopásod védekezőként, ha bukod a csatát és a támadónak kattan a lopás 30%-a, akkor mindenképp lop tőled 1, vagy 2 kiégettet. Tehát maximálisan ez nem véd, csak a nagy mennyiségű lopással szemben.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.99
kedvencIceColdFérfi
Végzetúr tehetség
147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6739. hozzászólás - 2014.06.21. 12:52:51
A platina beváltás nyírta ki igazán a lopást. Régebben 20-40 köves lopás sem volt ritka, mostanában az 1-2 kőnek is örülni kell. Már többször felvetődött az ötlet, hogy valami megoldás jó lenne, amivel kompenzálni lehetne a lopást. Ezt még a tavaszi akciónál írtam, mert ott is szoba került a téma:

Idézet: IceCold - 2014.03.29. 13:40:21
Erre a problémára talán megoldás lehetne, egy új AF képesség vagy egy új szakértelem.

Hasonlóra gondoltam mint az EH, csak ez a lopásra hatna.

PL. "Ha portyában győzöl, és a kapott kiégett őskő kevesebb lenne egy adott mennyiségnél (sikeres lopás esetén!), akkor azt a mennyiséget mindenképp megkapod. Ez a mennyiség függ a szakértelmedtől és az ellenfél szintjétől."


Sajnos semmilyen válasz nem érkezett Miklósék felől.

V1 Csavar - Zugivó Italbarátok
V2 Csavar - Halál Angyalai
V3 IceCold - Kings of Dawn
V4 Csavar/Fülig Jimmy - Rejtőzünk
V5 Csavar - ADAMOS
V6 Csavar - Próbacseresznye
Pontszám: 8.76
kedvelt tagMulderFérfi
Végzetúr mester
263 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6740. hozzászólás - 2014.06.21. 18:38:08 (Válasz Birka #6737 hozzászólására.)
Te miről beszélsz?

Éberség 50, az ugye 100as lopás ellen véd, lopás 150, ez 250 védelem, mégis 16-20 köveket lopkodnak.
Lelakatolt ládikát hol lehet venni, mert én nem látom. Az meg 10 db követ véd le, nevetséges. Plusz az AF levéd 50 követ.
Beváltani vagy beépíteni meg nem akarom, mert akkor minek vegyek őskövet, ha nem tudok duplázni? Ha meg nincs elég kiégett, nem költök a játékra.
Pontszám: 6.33
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője