Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2221. hozzászólás - 2010.07.08. 12:37:10
HOL A PANASZKÖNYV?????? ÍRNI AKAROK BELE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne haragudjunk már, de azért ez mindennek a teteje! Eddig is úgy gondoltuk, hogy BÉTA teszterek vagyunk az 1-2-3, de úgy néz ki az összes világban!!!! És most be is bizonyosodott! A játék eleje óta meglévő BUG, az már nem lehet BUG, hanem a JÁTÉK RÉSZE!!!

Itt a felháborodás szerintem sem ezen az apróságon, és azon pár(száz)ezer LÉ-n van, amitől elesünk, hanem az eljárás lebonyolításán, valamint azon, hogy miért is fizetünk egy tesztelés alatt álló bughalmazért, és még mi vagyunk a trógerek, mert nem vettük észre a hibát, illetve nem szóltunk érte!

LASSAN NEM MARAD MÁR A 3 VILÁGON ANNYI JÁTÉKOS, HOGY 1 VILÁGOT KITEGYEN.
Az ilyen eljárások teszik fel az utolsó pintot az í-re, és adják fel a játékosok!

FEJLESZTENI KÉNE EZT A ROHADT JÁTÉKOT, NEM MÉG JOBBAN ELSZABNI!
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 8.37
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2222. hozzászólás - 2010.07.08. 13:15:53
Igen, jelentenünk kellett volna ezt a térkapus dolgot. Szégyenlem, hogy nem tettem. Mivel szeretném elkerülni, hogy a jövőben újra ilyen szégyen érjen, ezért szétnéztem, hasonló hibákat keresve.
Szeretném jelenteni, hogy felfedeztem egy a játékban régóta bennlévő bugot. A vadászatért le is jár. Nem hiszem, hogy ezt anno így képzelték volna el, hisz teljesen felborítja a játékegyensúlyt. Ugye nem kell ecsetelnem, hogy aki fejlesztette a spektrális manipulációt, irányított vadászatot, stb, az mekkora jogtalan előnyre tett szert azokkal a becsületes játékosokkal szemben, akik nem fejlesztették ezen szakértelmeket, sejtve, hogy a vadászatért járó le csak tévedésből van a játékban.
A játék nagyságrendekkel jobb lesz ezen bug javítása után. Nem lesz az embereknél olyan sok le, tehát kevesebb lesz a csalódás, amiért leraboltak. Egyébként is felesleges a vadászat le-je, hisz vígan lehet fejlődni a térkapus és a kalandokból származó le-ből. (persze csak akkor, ha az ezekért járó le nem bug) A visszafogott fejlődés problémája is megoldódna, hisz már nem javítana olyan sokat a le-tp arányon.
A sajtolást is javítani kell. Ezentúl ne adjon le-t, hanem mondjuk tripla tp-t a rendes vadászathoz képest.
Ezen változások természetesen senkit sem hoznának hátrányba, hisz mindenkire egyaránt vonatkoznának.
Kérem a bug lehető leggyorsabb javítását, vagyis a vadászatért járó le kivételét a játékból, mindenki legnagyobb örömére, a játék jobbá tétele érdekében.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 6.69
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2223. hozzászólás - 2010.07.08. 13:19:35
jaja nemszép dolog egyiknapról a másikra így elvenni a dolgokat...ha már bennmaradt eddig akkor maradjon is bent...há mijezitten he...egyébkéntpedig megmondom őszintén nemtom mé zavarja ez annyira a játékvezetést hogy huhha a térkapuból egy kicsit lehetett dőzsölni...én egy fostos kis vérivóval harcolászgatok ami 10% léét ad portyánként...és bizony én a szemét csaló nem vettem le a vérivót akkor sem ha térkapuzni mentem...bannra velem...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 8.86
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2224. hozzászólás - 2010.07.08. 14:08:21
Térkapu leírása:
A térkapun keresztül más dimenziók nagyhatalmú entitásaira VADÁSZHATSZ.
tehát a VF teljesen jogosan műxik benne. szerintem
Pontszám: 4.29
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2225. hozzászólás - 2010.07.08. 14:10:14 (Válasz Ricskosz #2224 hozzászólására.)
A VF anno utólag lett kibővítve a térkapura is, még a hírek/változások topicban vagy hol is benne kell lennie. Szóval az direkt van így, hiába próbálna bárki is belekötni.
Pontszám: 7.85
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2226. hozzászólás - 2010.07.08. 14:12:19 (Válasz Cavalorn #2225 hozzászólására.)
tudom, d emár többen belekötöttek, épp ezért másoltam be ide
Pontszám: 5.57
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2227. hozzászólás - 2010.07.08. 14:20:46
ja, és Miklós: tudjátok mi lesz ennek az eredménye? az, hog yaz optimalizátorok nem nagyon fognak térkapuzni=nem találnak kincseket, nem váltják be hiába rövidítitek az AHban a tételek licitidejét, nem lesz semmi változás.
Pontszám: 3.74
kedvelt tagFeketeSFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2228. hozzászólás - 2010.07.08. 14:33:56
Megy itt az össze-vissza dobálózás, Miklós meg kijelenti, hogy ez most a kicsiknek jó.
Nem lenne egyszerűbb, ha kiírnátok egy szavazást a Játékon belül? Máris kiderülne, hogy most akkor ez tényleg nekik jó-e.
Mert szerintem pont nem nekik jó. Csomóan úgy játszanak, hogy szeretik, ha sok LE-t kapnak, pszichológiailag jobb, ha 50.000 LE egy pajzs, és 2000 egy vadászat,mithogy 50 LE a pajzs, és 0,3 a vadászat... És ez térkapuban ugyanannyira igaz.

Tehát legyen szavazás, és öntsünk tiszta vizet a pohárba!
Pontszám: 5.44
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2229. hozzászólás - 2010.07.08. 15:20:27 (Válasz Ricskosz #2224 hozzászólására.)
Idézet: Ricskosz - 2010.07.08. 14:08:21
Térkapu leírása:
A térkapun keresztül más dimenziók nagyhatalmú entitásaira VADÁSZHATSZ.
tehát a VF teljesen jogosan műxik benne. szerintem

Igen, és a spektrális, és az irányított vadászat is jogosan működik benne, továbbá a csapdakészítés, és a szubtéri érzékelés is.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 6.67
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2230. hozzászólás - 2010.07.08. 16:09:50
ööö... most akkor ki is a hozzá nem értő? És a hozzáértő? Ki kivel van? Tényleg jelenteni kell ha az állatom kritikussal duplát üt vagy több LE jön térkapuból? Etikus utólag bekorlátozni egy hosszú idő óta működő dolgot? Kiket kell ilyenkor büntetni? Miért?

gyk. példa: x hónapig volt -baromi- kedvezményes lakáshitel, mire K. Pista erről tudomást szerzett/összegyűjtötte (a szükséges anyagiakat) hogy éljen én is vele, megszüntették/nerfelték, mert rájöttek hogy "bugos".

Ki járt rosszul? Aki kihasználta vagy aki (majd)nem?

Tiha: 10 pont. AMikor marginális jelntéktelenségeken mennek szavazgatások, máskor tollvonásra hoznak meg hónapok-évek óta működő és játékba már beépült "bugnerfeket" akkor elgondolkodik az emberfia a JV helyzetkezelési kvalitásain.
A hozzászólást Aurri módosította 2010.07.08. 16:38:20-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.21
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2231. hozzászólás - 2010.07.08. 17:32:30
Ismételten szeretném jelezni az alábbi bugot, ugyanis a program még mindig hibás, és jóval kevesebbet sebeznek a varázslatok, mint ahogy az elő van írva. Kérném mielőbbi javítását, mivel több mint másfél éve rosszul működik a szakértelem.

"Kritikus varázslat sebzés: 4% Név: Ennyi százalék esélyed van dupla mágikus sebzés okozására."

A kritikus varázslat sebzés működése bugos, a megadott bupla sebzéshez képest alig 30% a plusz sebzés. Kérném a bugot javítani, és a leírásban szereplő értékre módosítani a plusz sebzést.


A másfél évnyi hibás működésért ugyan kárpótlást nem kérünk, de a bug mielőbbi javítását igen.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.55
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2232. hozzászólás - 2010.07.08. 17:33:54 (Válasz Ariel #2231 hozzászólására.)
Oké, hogy ez is bug, de, ha a mostani sebzésekre még rájön ennyi százalék...nah az lesz ám a szép világ
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.67
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2233. hozzászólás - 2010.07.08. 17:36:20 (Válasz Eliteninja #2232 hozzászólására.)
Értékeld az iróniát

Pontszám: 7.19
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2234. hozzászólás - 2010.07.08. 17:37:05 (Válasz Piciklon #2233 hozzászólására.)
Tudom-tudom. De a mostani időkben nem olyan könnyű
V1:Eliteninja
Pontszám: 7.11
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2235. hozzászólás - 2010.07.08. 17:49:51
Valamint továbbra sem látom, hogy Miklós bocsánatot kért volna a játékosok tömeges lecsalózása után.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.59
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2236. hozzászólás - 2010.07.08. 17:56:09 (Válasz Ariel #2235 hozzászólására.)
5 óra elmúlt, már nem dolgozik...
Pontszám: 5.37
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2237. hozzászólás - 2010.07.08. 18:03:50 (Válasz Blazek #2236 hozzászólására.)
Valamint nyaral

Pontszám: 7.19
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2238. hozzászólás - 2010.07.08. 18:18:57
Na most kepzeljetek el, beugrik a strandrol, a napozastol kimerulten, felmarkolja az arany korlatozo baltajat, meglenditi a barnara sult izmos karjaival, es maris kesz a bug javitas....
A hozzászólást Solina módosította 2010.07.08. 18:35:16-kor
Pontszám: 8.32
fórumozóSuperadminFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2239. hozzászólás - 2010.07.08. 18:19:54
D.Z. tegnapelőtt azt közölte, hogy M. két hétig szabadságon van és a vitás kérdésekben való döntéshez várni kell, míg visszajön.
Ehhez is gratulálunk! Ehhh
Pontszám: 5.28
fórumozóDiamondNő
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2240. hozzászólás - 2010.07.08. 18:50:16 (Válasz Solina #2238 hozzászólására.)
jujj elképzelni se szeretném
Pontszám: 4.79
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője