Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűKiaphetFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4721. hozzászólás - 2012.04.18. 08:42:26
Ennek a fejlesztésnek én is kifejezetten örülök hogy végre bekerült
Köszönöm!
Kiaphet - V5
Humbleness,Sturdiness,Wisdom
Pontszám: 8.33
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4722. hozzászólás - 2012.04.18. 08:48:07 (Válasz Miklós #4719 hozzászólására.)
Tolod fel az átlagod a tali közeledtével De ez már nagyon kellett! Én személy szerint köszönöm, nekem törlésre ítéltette az utóbbi hetekben felmerült törlés gomb nyomást.
Pontszám: 7.59
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4723. hozzászólás - 2012.04.18. 13:33:36
Miklós:
köszönjük. A 20. szintű tárgy helyett a 40. szintig tolható variánson is gondolkodjatok el kérlek. 20. szintig szerintem simán kitolható (igaz kicsit lassabban) az állat felszerelés nélkül is (én a szerencskerék óta így tolom és nincs drasztikus változás max. 1-el kevesebb küldim van meg kétnaponta), mert 500 TP nem sok. Igazán afelett lenne rá szükség, mert ott már állatfelszerelés nélkül kínszenvedés és aki nem akar sokat vadászni/idomítani/állatokkal pepecselni azoknak nagyon hasznos lenne egy 40. szintig működő verzió. Jó az új fejelsztés, sokan nagyon várták, de innen már csak egy lépés egy 40. szintig működő (mondjuk 6 őskőbe kerülő) verzió. Nálam (és ismerőseimnél, akik ugyanezzel a taktikával játszanak) most ugyanúgy két opció van: tolom 20. szintig az állatokat, de azt meg tudom oldani különösebb áldozat és időveszteség nélkül extra szerelés nélkül is, vagy tolom 40. szintig, mint eddig de akkor ugyanúgy irreális10-12 őskőbe fog fájni/állatka.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.70
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4724. hozzászólás - 2012.04.18. 19:43:08 (Válasz Miklós #4719 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.04.18. 08:35:55
hali, végülis úgy döntöttem, hogy nem lesz korlátozás, bármennyit lehet venni.

Köszönjük Miklós!
Máris vettem belőle 60 db-ot
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.70
fórumozóRed TigerNő
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4725. hozzászólás - 2012.04.20. 00:42:54
Én itt javasolnám hogy ba....-ák ki a pi...-ba azokat akik bármi kisegítő sza..-t használnak ami lassítja ezt a sza.kupacot. A játékélmény lassan a 0 alá esik annyira, hogy száz év is kevés lesz ahhoz hogy visszatornázzák magukat ahhoz hogy kiérdemeljék a sza. jelzőt. A játék szinte áll, és már tele a tököm a különféle indokokkal, ki miért csal, vagy szerinte nem csal. Kinek van kedve arra perceket várni jó net mellett, hogy betöltsön valami, mert néhány elkapatott hulladék azt csinál amit akar. Egy értelmes játéknál ez lenne az alap, itt meg ajnározzák is a gyennyzsákokat. Basszák ki őket a redvásba, vagy játszanak maguk, ne segéd progikat használjanak. Ha nélküle nem megy nekik, húzzanak oda, Ahova gondolom.
Pontszám: 6.89
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4726. hozzászólás - 2012.04.20. 07:32:51 (Válasz Red Tiger #4725 hozzászólására.)
Olvasd el, amit Miklós írt ezzel kapcsolatban másik topicban amellett, hogy egy szappant is javaslok a szádnak mert valami nagyon csúnya jön belőle.
A segédprogramoknak két válfaja van:
- Csak a böngészőben eredményez változtatást -> nincs hatása a szerverre -> nem büntetendő, nem tesznek lépést ellene
- Sok szerverlekérést eredményez -y hatással van a szerverre -> büntetendő és lépéseket tesznek ellene
Másrészt az új fejlesztések jelentősen megdobták a szerverterhelést, ezért folyamatban van az optimalizálása.
Mindez nem két perc.
Pontszám: 7.60
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4727. hozzászólás - 2012.04.20. 10:09:38 (Válasz Red Tiger #4725 hozzászólására.)
Idézet: Red Tiger - 2012.04.20. 00:42:54
Én itt javasolnám hogy ba....-ák ki a pi...-ba azokat akik bármi kisegítő sza..-t használnak ami lassítja ezt a sza.kupacot. A játékélmény lassan a 0 alá esik annyira, hogy száz év is kevés lesz ahhoz hogy visszatornázzák magukat ahhoz hogy kiérdemeljék a sza. jelzőt. A játék szinte áll, és már tele a tököm a különféle indokokkal, ki miért csal, vagy szerinte nem csal. Kinek van kedve arra perceket várni jó net mellett, hogy betöltsön valami, mert néhány elkapatott hulladék azt csinál amit akar. Egy értelmes játéknál ez lenne az alap, itt meg ajnározzák is a gyennyzsákokat. Basszák ki őket a redvásba, vagy játszanak maguk, ne segéd progikat használjanak. Ha nélküle nem megy nekik, húzzanak oda, Ahova gondolom.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 6.44
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4728. hozzászólás - 2012.04.20. 10:14:35 (Válasz Red Tiger #4725 hozzászólására.)
Köszönjük az épületes hozzászólásodat. Sokat tanultunk belőle. Legközelebb olvass mielőtt szólsz.
A hozzászólást Truth80 módosította 2012.04.20. 10:14:57-kor
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 6.90
fórumozóUranosFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4729. hozzászólás - 2012.04.21. 09:58:33 (Válasz Red Tiger #4725 hozzászólására.)
Ez nem a Travián szerencsére, hogy segédprogival lehessen játszani... elvagy tévedve nem kicsit!
Nem a népszűségre hajtok, hanem az észszerűségre
A fránya helyesírás és a gépelési sebességem nem fér meg egymás mellett valamiért... :X
Pontszám: 4.65
fórumozóUranosFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4730. hozzászólás - 2012.04.21. 10:01:22
Tehát amiért jöttem:


Javasolnék a játékba olyan állatfelszereléseket amely a kennelben való gyakorlatoztatárhoz adna az állatnak + Tp-t, mert pl van 9 állatom abból 4 harcol, 5 pedig kennelezik, és nagyon jó lenne ha a kennelezésnél is volna ilyen + Tp nekik, nem csak a harcban.
Nem a népszűségre hajtok, hanem az észszerűségre
A fránya helyesírás és a gépelési sebességem nem fér meg egymás mellett valamiért... :X
Pontszám: 4.65
kedvencLegacyFérfi
Végzetúr mester
489 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4731. hozzászólás - 2012.04.21. 10:15:17 (Válasz Uranos #4730 hozzászólására.)
A plusz TP-s állatfelszerelés számít a kennelbe is, tehát már teljesítve is van a kérésed.
Pontszám: 8.69
fórumozóUranosFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4732. hozzászólás - 2012.04.21. 19:53:58
Nem semmi
Nem a népszűségre hajtok, hanem az észszerűségre
A fránya helyesírás és a gépelési sebességem nem fér meg egymás mellett valamiért... :X
Pontszám: 4.65
népszerűDurLaDurFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4733. hozzászólás - 2012.04.24. 21:24:55
Mivel a játékba bekerült az utolsó vérig csata, ezért javaslom, hogy az arénába is legyen ilyen.
Ha volt már ez a javaslat, akkor elnézést.
Pontszám: 6.80
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4734. hozzászólás - 2012.04.25. 10:22:20
A játék kezdő oldalán a bejelentkezésnél lehetnének a friss hírek feljebb/legfelül, mert a bejelentkezés előtt ritkán jut eszembe legörgetni és ha mégis akkor is sokszor felesleges volt megtenni.

Ha a friss hírek helyet cserélnének a reklámmal és/vagy fejléc sávval akkor görgetés nélkül látszanának az újdonságok/események és talán tájékozottabbak lennének a játékosok is, kevesebb lenne a félreértés, értetlenkedés.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.09
fórumozóUranosFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4735. hozzászólás - 2012.04.25. 16:31:03 (Válasz Quellon #4734 hozzászólására.)
Ez jó ötlet, szerintem is, de nekem inkább már amikor beléptem akkor kellene valami felület ahol láthatnám mert tudjátok, beütöm a nevem, meg a jelszavam és annyi, előtte ritkán nézegetem a honalapot
Nem a népszűségre hajtok, hanem az észszerűségre
A fránya helyesírás és a gépelési sebességem nem fér meg egymás mellett valamiért... :X
Pontszám: 4.84
fórumozóUranosFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4736. hozzászólás - 2012.04.25. 16:34:16
Amiért jöttem most:

Szeretném, ha a szerencsekerék a szerencsepontokat is belevenné a sorsolás esélyeibe, mert szerintem így lenne korrekt, hiszen ha a játékbeli szerencsét venné alapul a gép azzal, jobban járnék, mint a valós életbelivel, amit sajnos nem tudok fejleszteni, mert tőlem független dolog nem értem miért alkotta így a Mindenható
A hozzászólást Uranos módosította 2012.04.25. 16:35:42-kor
Nem a népszűségre hajtok, hanem az észszerűségre
A fránya helyesírás és a gépelési sebességem nem fér meg egymás mellett valamiért... :X
Pontszám: 4.84
fórumozóUranosFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4737. hozzászólás - 2012.04.25. 19:40:03
A vörös kristályitallal az a problémám, hogy 500 légyet jelenleg ha szerencsém van ezen a szintem 3 db kalandból hozok össze, namost, mivel a kalandszakértelmeket nem szoktam fejleszteni, és így azok a béka szebbik fele alatt vannak, ezért kb. jobb esetben 100-150 kristálypont elfogy 1 db kaland alkalmával, azaz mivel ban kristálykorsóm (asszem az a neve) ami +20% Lgy-t ad és a vörös kristályital ad nekem 240 légyet

Így, nekem PL nem éri meg 5 őskőért és 500 Lgy-ért egy olyan tárgyat venni, amivel gyakorlatilag - 250 Lgy-t hoz nekem a legrosszabb estetben, a legjobban pedig 0-t.

Lehet hogy magasabb szintem megéri, vagy annak aki rámegy a kalandos szakikra nem tudom , csak szerettem volna kicsit érzékeltetni a helyzetet, miven a fejlesztés ötlete, miszerint 50-nél több kristályt is lehetne szerezni őskőért, még talán meg is érné
Nem a népszűségre hajtok, hanem az észszerűségre
A fránya helyesírás és a gépelési sebességem nem fér meg egymás mellett valamiért... :X
Pontszám: 4.84
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4738. hozzászólás - 2012.04.25. 22:42:20
Ezt a vörös kristályitalt én se értem. LGY-t költeni hogy LGY-t szerezhessünk. Mi van?
Pontszám: 8.50
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4739. hozzászólás - 2012.04.25. 22:57:54 (Válasz Tigristappancs #4738 hozzászólására.)
LGY + őskőért kristálypont.
Pontszám: 7.60
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4740. hozzászólás - 2012.04.26. 00:35:49 (Válasz Tigristappancs #4738 hozzászólására.)
Mondjuk ha fennáll az a helyzet, hogy LGY annyi van mint a pelyva, viszont a kalanddal haladni kell, akkor épp jól jöhet.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.96
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője