Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2721. hozzászólás - 2010.11.18. 09:21:40 (Válasz Viszok009 #2720 hozzászólására.)
De gonosz vagy.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 6.77
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2722. hozzászólás - 2010.11.18. 09:33:47 (Válasz Appple #2717 hozzászólására.)
Lopás szakértelem?
Plusz a Pici által említett őrködés.
Pontszám: 8.32
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2723. hozzászólás - 2010.11.18. 09:46:48 (Válasz Viszok009 #2720 hozzászólására.)
Hány kiégett kőnél tartasz Tulok? Én átléptem a 3500-at.
трамвай-инженер
Pontszám: 7.61
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2724. hozzászólás - 2010.11.18. 09:59:57 (Válasz Shutruk Nahhunte #2723 hozzászólására.)
4 hónap alatt kb. 20 nyert portyám volt, de mondhatnánk úgy is összesen annyim, volt, az is csak amiatt, mert 3 küldetés kilőttem vele.

Sebezz 15-ször kritikusat varázslatoddal portyázás során úgy, hogy te támadsz!
Érj el egy portyázásodban 2000 sebzést úgy, hogy te támadsz!
Sebezz egy csatában legalább 100-at ellenfeled állatán úgy, hogy te támadsz!

Ezeken kívül, ha nem tűnt volna fel nem pp-zek csak kihívás 3300 valamennyinél járok.
Jah meg 2 portyám tegnapelőtt mert kérdezte ASDARA, hogy nem tudnék-e mutatni Neki egy 10+-os lopást, mondom, de csak pp-nem kell 2. portyára meg is lett, azt most megosztva is láthatjátok. Illetve megvettem a sztázisbubit és használni is akarom, ahhoz meg elengedhetetlen a több vereség, mint győzelem, legutolsó sorban meg még nincs felvíve a lopás, annyira ameddig akarom, és itt van az i-n a pont!

Szal jelenleg 500-nál járok.

De ez már teljesen off, inkább privátba, mert akk ne csodálkozz, ha rohamos csökken a pontod...
A hozzászólást Viszok009 módosította 2010.11.18. 10:02:48-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.43
népszerűApppleFérfi
Végzetúr tehetség
222 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2725. hozzászólás - 2010.11.18. 10:16:21 (Válasz Viszok009 #2720 hozzászólására.)
Viszok009: ott, ahol már nem érsz el szerencsére Ilyen tápos taggal a szintemen nem szeretnék összefutni
Craslorg: lopás 30
Shutruk: nem tudsz 50-et átpassszolni, akkor vennék 100-at a talin és 200-al sokáig ellennék...
PottomPanna: nem éreztem gonoszságot, ez naivitás?
Pontszám: 7.21
kedvencMarocchiFérfi
Végzetúr tehetség
137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2726. hozzászólás - 2010.11.18. 10:27:24
Egy ötlet: a játékra fordított időt csökkentendő lehetne helyetteseket (más játékosokat) kijelölni, akik természetesen korlátozottan, de cselekedhetnének nekünk! Akár azt is be lehetne állítani, hogy pontosan mit engedhetnénk meg a helyetteseknek, akik ugye valószínűleg a saját baráti körünkből kerülnének ki.
V1: Vallud, a druida. (Békeidők Hírmondói)
V2: Makh il Malenaas az élő halott. (Halhatatlan Homokszemek)
V3: Garbash, a nekromanciát űző halálon túli kreatúra. (Sindro Árnyéka)
V6: Tűzfénytáncos, az erdei tündér (Sárkánylovasok)
Pontszám: 6.11
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2727. hozzászólás - 2010.11.18. 10:36:51 (Válasz Appple #2725 hozzászólására.)
Szívesen adnék 50-et, de sajnos nincs rá mód.
трамвай-инженер
Pontszám: 5.96
népszerűApppleFérfi
Végzetúr tehetség
222 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2728. hozzászólás - 2010.11.18. 12:22:21 (Válasz Shutruk Nahhunte #2727 hozzászólására.)
Tudom, költői, de azért jól esik a válaszod
Pontszám: 6.85
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2729. hozzászólás - 2010.11.19. 09:34:56
Azon filózom, hogy a Kalandszakik bevonása a Térképversenybe igenis nagyon jó húzás (piros pont), DE nem egészen a jelenlegi formában.
Jó gondolat, hogy az 1/3 jelentsen +1%-ot, hiszen így a magas szintűeknek sem kell brutál mennyiséget kiépíteniük belőle, hogy használni tudják, de még ARÁNYOSAN nehezebb dolguk legyen minél magasabb szintűek (piros pont).
Mire is jók a Kalandszakik: igen kis mértékben erősítik a Kihívást és Kristálypontot takarítanak meg. EZÉRT nem igazán éri meg tolni őket.
NODE: Ha az 1/3 feletti mennyiség is számítana valami mintavételezéssel tesztelt pici %-ban a Térképversenyen, akkor már megérheti a extra fejlesztés extra nyereményért.
Persze nem elszállásra biztató módon, de mindenképp ERŐSEN átlag feletti teljesítmény díjazását és az érte való küzdelem fokozását jelentené.
Igencsak hangulatos dolog lenne minden VALÓBAN versengőnek egy ilyen módosítás, ha e mellett be lennének vezetve további egyre durvább térképmennyiségek +2, esetleg +3 erősségű nyeremény elérésére. Nem borogatna játékegyensúlyt, ha okosan lenne meghatározva az extra, de pici pluszt jelentő Kalandszaki bónusz és az erősebb nyereményért elérendő mennyiségek.

Picit más: Ez a "hendikep" szitu jó húzás (piros pont), de még lehetne finomítani. Értem én, hogy a versenyhangulat megteremtéséért lett kitalálva, de még mindig az az érzésem, hogy nem tette izgalmassá magát a versenyt. Már 2 nap után kezd letisztulni a sorrend V3-on. Remélem elkiabálom és nem lesz igazam, azaz lesz még VERSENY. NEKEM megérné még a -1 nyereményerősség kockázat is egy kis izgalom kedvéért igazán szorossá "hendikeppelt" versenyben, HA a fentebbi javaslatok is benne lennének.

Extra javaslat: Akik nem szeretnének VERSENYT a Térképes eventben, illetve a legkisebb erőfeszítéssel akarnak minél nagyobbat szakítani belőle, azok kezdjenek kampányolni a javaslatom ellen.
Pontszám: 7.81
fórumozóKutikaaFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2730. hozzászólás - 2010.11.20. 11:50:55
Szerintem Szövetségen belül kéne egy Chat hogy ne Emailozni keljen pl : háború közben taktikázni nagyon jó lenne hogy lenne egy szövetségi chat : )
Pontszám: 5
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2731. hozzászólás - 2010.11.20. 11:56:19 (Válasz Kutikaa #2730 hozzászólására.)
Fórum? Msn? Skype?
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 9.02
kedvelt tagZsanklodFérfi
Végzetúr tehetség
126 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2732. hozzászólás - 2010.11.20. 12:41:01
Sziasztok!

Biztos volt már erről szó, de a Pusztítás citadelláját szerintem át kellene gondolni!
Gyakorlatilag nyuszik klánjának csak ezt kell húzni, és semmi értelme támadni őket. Tudom, hogy ez nem a KH (számracsaptam, mert egy másik játékot emlegetek itt:D), és nem feltétlenül a háborúról szól. Mégis, ezzel a felállással egy szint után már csak a toplista miatt érdemes támadni és ez így unalmassá teszi a játékot.

Javaslataim:
- Ne lehessen újra csapni, ameddig az ellenfél le nem vette az átkot!
- Lehet, hogy rosszul tudom, de ugye a Citadella békében is működik. Tehát megütni nem tudlak, de te meg tudsz átkozni. Ha tényleg így van, ez óriási butaság. (Bocs, bocs, bocs, nem butaság, csak hiba.)

Szép napot!
Zsan
V5 Rats
Pontszám: 4.33
kedvelt tagZsanklodFérfi
Végzetúr tehetség
126 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2733. hozzászólás - 2010.11.20. 12:59:56
Gyorsan esik a pontszámom, nem lettem népszerű.

Kicsit akkor magyarázkodok. Az egyik világon vezetjük a győzelmi listát. (és akkor mi van?)
A legutóbbi háborúnkban beleszaladtunk egy PC szövetségbe. Mindenkit levertünk, mégis LE-t buktunk a csapások semlegesítésével.
Gyorsan össze is hoztunk egy PC szövetséget más hordák klánjaival.

Hú de értékeltek!!!
Meg se szólalok többet.
A hozzászólást Zsanklod módosította 2010.11.20. 13:23:25-kor
V5 Rats
Pontszám: 4.21
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2734. hozzászólás - 2010.11.20. 13:31:24 (Válasz Zsanklod #2732 hozzászólására.)
A PC pont azért van, hogy ne farmolhassatok sokkal kisebb szövetséget. Mivel máshogy nem tudnak védekezni, így teszik, és ha nektek ez veszteségessé teszi a háborút, akkor legközelebb nem támadtok.
Ha valakit megcsaptak PC-vel, akkor hiába csapják meg újra, a rajta lévő csapás nagysága a tagjaik számától függ, így az új csapásnál elképzelhető, hogy nem teljesen vagy egyáltalán nem érvényesül már.
PC-t béke közben nem lehet használni, felbontása után is az 1 hét védelem megvan.

Javaslom azért olvasd át a PC működését

Ha ugyanazon a világon más karaktereitekkel összehoztatok egy PC szövetséget, ezt multizásnak hívják. Függetlenül attól, hogy fizikailag azokat a karaktereket ti irányítjátok, vagy barátoknak szóltok. Ez pedig a szabályokba ütközik és bannolás jár érte, amennyiben ezt a játékvezetők felé jelzik és a vizsgálatok is megerősítik.
Pontszám: 7.44
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2735. hozzászólás - 2010.11.20. 13:34:39 (Válasz Craslorg #2734 hozzászólására.)
Szerintem úgy értette, hogy ilyen"Citadella-egyezmény" szerű szövetségek közötti szövetséget hoztak létre...
Pontszám: 7.11
kedvelt tagZsanklodFérfi
Végzetúr tehetség
126 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2736. hozzászólás - 2010.11.20. 13:39:04 (Válasz Craslorg #2734 hozzászólására.)
Dehogy más karaktereinkkel hoztuk össze! (csak tisztán játszunk, és ez nem vicc!)
Más klánokkal hoztuk össze, és ugye az együttműködés nem tilos?

Csak nagyobb (vagy kicsit kisebb ) klánokra támadunk, tehát a kicsik védelmére a PC alkalmatlan. (fel is kell azt építeni)
Ha a PC-t békében nem lehet alkalmazni, máris okosabb lettem.

Köszönöm!
V5 Rats
Pontszám: 3.48
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2737. hozzászólás - 2010.11.20. 13:46:45 (Válasz Zsanklod #2736 hozzászólására.)
Bocsi, az úgy természetesen okés, elnézést, hogy félreértettem.
Pontszám: 7.44
kedvelt tagZsanklodFérfi
Végzetúr tehetség
126 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2738. hozzászólás - 2010.11.20. 13:55:40
Természetesen nem haragszom. Más témákban én szoktam lázadni a szabálytalanul játszó egyszerű emberek ellen. (t'án ezért vagyok lepontozva?)

Mindenesetre eddig egészen egyedül maradtam a véleményemmel, tehát akkor mégis csak jó ez a PC. (vagy nem?)
V5 Rats
Pontszám: 4.75
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2739. hozzászólás - 2010.11.20. 14:36:12 (Válasz Zsanklod #2738 hozzászólására.)
Annak, aki visszatartó erőként használja jó, hiszen így már nem érdemes őket megtámadni, mert az egyenleg mínusz lesz. Mondhatni a saját példátokon láthatod, hogy tényleg elgondolkoztok azon, érdemes-e őket megtámadni a jövőben. Persze működik úgy is, ha esetleg akivel harcolni akartok, előre egyeztettek bizonyos szabályokban és akkor a PC-t is ki lehet zárni. Nem tudom, ez mennyire gyakori háborús stílus, nem hiszem, hogy sokan használták, használják.
Pontszám: 5.29
népszerűVadiatiFérfi
Végzetúr tehetség
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2740. hozzászólás - 2010.11.20. 14:48:06
most következzék a legnagyobb lepontozó hadjárat amit a fórum eddig látott!!
feltenném azt a kérdést hogy vajon mikor lesz kavicsért vásárolható erőforrás,legyen az pp- vagy csp mindegy.
a kérdés logikus lenne a behó felé,nekik bevétel,aki használná annak meg nyílván megérné!
bármely online játékban egyébként így működik,hogy plusz zs plusz lehetőség,és itt most nem arra gondolok hogy a prém tagoknak gyorsabban regenerálodik a csp,hanem hogy efektíve mint a gyorsításoknál 200 csp vagy 50 kavics.
lehessen venni csp-t kavicsért
persze lehurrognak mint állat,mert akkor mi lesz a nagyokkal,de akkor is .
őőőő ezt mos veszik? kérem kapsojják ki!!!
Pontszám: 5.25
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője