Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7081. hozzászólás - 2015.02.27. 22:30:25 (Válasz Azazel #7080 hozzászólására.)
Brit tudósok kimutatták, hogy nem tudunk nem kommunikálni.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.31
kedvencKuzma.f.tFérfi
Végzetúr tehetség
116 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7082. hozzászólás - 2015.02.28. 08:24:00 (Válasz Tigrisnyul #7081 hozzászólására.)
Hagyjátok Rostent békén! Ő a példaképem és remélem, hamarosan megengedi, hogy a barátja is legyek!

Mindenkinek egyes! Rosten tudja jobban. Ha Miklósnak valami nem tiszta, valószínűleg ő is tőle kér tanácsot. Nemsokára Rostenhez igazítják a magyar helyesírás szabályait (is), és akkor ti mindannyian egyes alát kaptok!
Azt még nem tudom, mit is jelent pontosan a "GYPé", de amikor végre barátjává fogad, majd megkérdezem tőle.

Miért nem értitek meg végre, hogy az igazságot nem kideríteni, vagy megtapasztalni kell, csupán megkérdezni az én leendő barátomtól? Szomorú, hogy 5-6 éve játszó, több tucatnyi bajnokit megnyerő játékosok erre az alapvető dologra nem jöttek rá...
v5 - Harlequin
v6 - Hitmebabyonemoretime
Pontszám: 9.42
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7083. hozzászólás - 2015.02.28. 09:24:55 (Válasz Kuzma.f.t #7082 hozzászólására.)
Leszel szíves nem zaklatni efféle kérdésekkel a Mestert!

gyépés: gyógypedagógiai ellátásban részesülő személy, gyogyós
Pontszám: 8.75
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7084. hozzászólás - 2015.02.28. 09:26:25 (Válasz Fsanyi82 #7064 hozzászólására.)
Idézet: Fsanyi82 - 2015.02.27. 15:16:56
Zárásként, pedig a kisebbségi kérdésekkel sem és a politikával sem itt kell foglalkozni ez egy játék fórum ha nem tűnt volna fel, és neadjisten lehet , hogy vannak kisebbségi játékosok (nem csak roma kisebbség létezik) tehát illene nem sértegetni itt mindenkit sem faji sem nemi sem vallási hovatartozása miatt de még amiatt sem , hogy melyik párttal ért egyet


Very big 10 pointok!

Remélem, közben meggondoltad a törlést. Hol találnál ilyet máshol?
Pontszám: 8.12
kedvencKuzma.f.tFérfi
Végzetúr tehetség
116 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7085. hozzászólás - 2015.02.28. 10:58:09 (Válasz Bpetya75 #7083 hozzászólására.)
Az nem ugyanaz! Amit te mondasz, az a gyépés, azt ismertem eddig is. Amit a Mester írt, az a GYPé. Ez valami sokkal mélyebb értelmű, komplexebb dolog lehet, amit mi nem érthetünk.
v5 - Harlequin
v6 - Hitmebabyonemoretime
Pontszám: 8.77
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7086. hozzászólás - 2015.02.28. 11:02:03 (Válasz Kuzma.f.t #7085 hozzászólására.)
Uppsz... Igazad van! De szerintem kár ilyesmiről faggatni. Úgysem érhetjük fel mi azt ésszel.
Pontszám: 8.75
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7087. hozzászólás - 2015.02.28. 12:08:14
Tisztáztuk a karakterem gagyi.

A 0 Tpés szocpok pedig gyengébb,mit egy átlag karakter,mert a bajnoki medálok teljesen legyengítik.

Most akkor össze szedem,hogy évi 1 db Xeno eventből mit hoz ki egy legyengített 0TPés szocpók.
Xeno eventet mindenki ismeri.Jutalma,Tp,LÉ aránya.Az,hogy hány állatot fog be a tulaj dolga,ha van esze 14.szinten már 4et tart.
Nézzük a szocpolt ami 0 Tp egy évben.

Sörfesztivál: "Epikus ütés"
Egészségedre!
időtartam: okt 29-nov 3
Igyál meg 1 ork sört!
jutalom: 1 ünnepi embléma
=4 ünnepi embléma

Őskő mester
időtartam: okt 29-nov 14
Használj el legalább 2 őskövet (kivéve mini-esemény csomagra)!
jutalom: 2 ünnepi embléma, 1 ork sör
=30 ünnepi embléma.15 ork sör

Manaital
időtartam: nov 4-nov 9
Használj el 3 manaitalt!
jutalom: 1 ünnepi embléma, 1 ork sör
=5 ünnepi embléma,5 ork sör

Egészségedre! "Epikus ütés"
időtartam: nov 10-nov 14
Igyál meg 3 ork sört!
jutalom: 2 ünnepi embléma
=8 ünnepi embléma

Tisztán megkeresett jutalom:
47 ünnepi embléma + 4 ork sör

Szüret

Előrelátó
időtartam: szept 18-okt 4
Vásárolj őskőért gyógyitalt a lélekkufártól!
jutalom: 2 szőlő

30 szőlő

Farsang:

Névadás "Vált prém tagságot és felveszi az őskő mestert is"
időtartam: feb 2
Nevezd át 1 állatodat az alkalomhoz illően!
jutalom: 1 farsangi maszk

1 farsangi maszk

Csatlósok ura
időtartam: feb 2-5
Adj csatlósodnak 5 csatlóskristályt!
jutalom: 1 farsangi maszk, 1 csatlóskristály

3 farsangi maszk, 3 csatlóskristály

Jelmez
időtartam: feb 2-17
Ölts jelmezt! (részletek mindig a napi feladatban)
jutalom: 1 farsangi maszk, 1 energiakoncentrátum

Egyet azért ki lehet hozni. 1 farsangi maszk, 1 energiakoncentrátum

Őskő mester
időtartam: feb 2-17
Használj el legalább 2 őskövet (kivéve mini-esemény csomagra)!
jutalom: 2 farsangi maszk, 1 templomkristály

30 farsangi maszk, 30 templomkristály

Külcsíny
időtartam: feb 3
Válassz 1 állatodnak új képet!
jutalom: 2 farsangi maszk, 2 farsangi ládikó

2 farsangi maszk, 2 farsangi ládikó

Platina
időtartam: feb 12-feb 16
Szerezz 4 platinát a lélekkufárnál!
jutalom: 1 farsangi maszk, 1 kézikönyv

4 farsangi maszk, 4 kézikönyv

Tisztán keres:
41 farsangi maszk,3 csatlóskristály,1 energiakoncentrátum,30 templomkristály,2 farsangi ládikó, 4 kézikönyv

Tehát ezt tudja egy esetleg két szint ugrással a Xenon és után elérni.
Mibe kerül ez neki:
15 manna ital,112 hűségszilánk.

Hűségszilánkért vásárolt 43 ősköves ital.
Tisztán megkeresett jutalom:
47 ünnepi embléma + 4 ork sör
30 szőlő
41 farsangi maszk,3 csatlóskristály,1 energiakoncentrátum,30 templomkristály,2 farsangi ládikó, 4 kézikönyv

Ez tényleg óriási hátrány.Az egy év alatt kenneles állatok meg ugye semmi,ezt is megbeszéltük.
Pontszám: 5.28
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7088. hozzászólás - 2015.02.28. 12:18:50
47 ünnepi embléma + 4 ork sör
30 szőlő
41 farsangi maszk,3 csatlóskristály,1 energiakoncentrátum,30 templomkristály,2 farsangi ládikó, 4 kézikönyv



És ezt minden évben? Őrület....Széttápolja magát...
Báró Samedi
Pontszám: 8.81
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7089. hozzászólás - 2015.02.28. 12:36:55
El írtam,csak 15 templomkristály.
2 éves fiam ugrált közben rajtam.
Amúgy igen.

+A bajnoki nyert csaták utáni LÉ.
A hozzászólást Rosten módosította 2015.02.28. 12:38:33-kor
Pontszám: 5.42
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7090. hozzászólás - 2015.02.28. 13:46:09
Vao

Az ne zavarjon, hogy 10 szilank 2 Őskő

Egy mini event általában 15 -17 napos vagyis 30 kő kell ami 300 szilank Ez 300 napi belépés és ez csak az egyik mini eevent Őskő mester feladata
Kell még prémium hat kő ami újabb 30 szilank stb tehát egy évbe csak egyik Mini event mehet ingyen korlátozott táp ért, de jó nagy ökör az aki egy évet azért lépked be,hogy abból ilyen tetemes mennyiségű oskovet buheraljon magának

Ez ám a logika.

Amúgy meg Mini event tavaly augusztusban jött be előtte nem volt
Xeno event khmmm kemény...
Ha pp ből támadsz és nincs energia hasznosítás szakid nulla le mellé kapsz nulla tp
Amennyiben csp t használsz speki nélkül ugyan fogható állat de rohadtul el b sz d a karaktert ami egy két évig csak áll

Xeno Csata végén eshetnek cuccok pl templom kristály ha van térkép szakid szinted harmada akkor uszkve minden 20.csatára őrült mennyiség össze szedhető, kérdezd meg aki 1000-3000 csatát le tol micsoda táp az a csillio templom kristály, tudom atvaltja köre vagy csatlós kristalyra
Egészségére
Engem nem zavar őrült összeget spórol egész évben vagy két ezer Ft se
Pontszám: 7.57
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7091. hozzászólás - 2015.02.28. 13:57:09 (Válasz Fsanyi82 #7090 hozzászólására.)
vagyis 30 kő kell ami 300 szilank Ez 300 napi belépés


Ezt kicsit elszámoltad, de a lényegen nem sokat változtat...150 szilánk, 150 napi belépés...
Báró Samedi
Pontszám: 8.21
kedvencHanspeterFérfi
Végzetúr mester
451 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7092. hozzászólás - 2015.02.28. 14:45:26 (Válasz Azazel #7091 hozzászólására.)
Ejj, nem értitek. Mivel évek óta "játszó" karakterekről beszélünk, minieventek meg csak aug. óta vannak, az összesre jutott ingyenkavics... Most jön megint két év pihi, aztán egy évet megint le tud tolni minieventben. Közben rendszeresen jelentkezik a bajnokira egyhelyben, amit a tulajdonságonkénti 800 pontos malusz ellenére rendre megnyer, mert olyan erős, hogy más nevezni sem mer a kategóriájában, az állatai meg már annyira otthon érzik magukat a kennelben, hogy maguktól bemennek. Így katakombáznia sem kell, hisz a morál a kennelben sem romlik, nem csak a katakombában. És persze tol napi 10 vesztes csatát szb-ben, hogy a szövimedálokat is gyűjtse, ami még jobb táp mint a bajnoki, és szintén nulla TP.
Én már megvilágosodtam.

Már csak arra az egyre kell rájönnöm, hogy platinából hogy tud mindent megvenni, mert éves szinten kap 365-öt, plusz állateledelből vált 182-t, azaz van neki 547. Ehhez képest a templomkristály havi 33 platina, a csatlóskristály szintén, a pp ital asszem tán 3. Vagyis havi szinten kell neki ~70 platina alaphangon, ami 840 a szerzett 547-hez képest. És ez csak 3 vásárlás havonta a 30-ból
Kiképző - v3
Pontszám: 8.53
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7093. hozzászólás - 2015.02.28. 16:28:46 (Válasz Azazel #7091 hozzászólására.)
igaz, mentségemre legyen , olyan gyakran váltom kőre a szilánkot nem ismerem a matematikáját
de akkor a két álltala említett mini eventre már mindenképp 300 szilánk kéne csak a költs két köves feladatra

ennyi

én asszem nem is reagálok mostmár arra amit ír mert el sem olvassa csak felkel , benéz ide és vágyat érez arra, hogy tele írja a fórumot ezzel a sok ingyen megszerezhető tápokkal
Biztos nem ezektől lesz valaki verhetetlen, vagy ha igen megérdemli , mert ehhez nagyobb türelem meg kitartás kell, mint ahhoz, hogy napi szinten elnyomkodd az erőforrásaid
Pontszám: 7.57
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7094. hozzászólás - 2015.02.28. 16:35:05 (Válasz Bpetya75 #7084 hozzászólására.)
törölni nem tudnám a karim , de ha komolyan érdekelne valakit le mondanék róla , mert már néha besokallok annyi időt ülök itt a gépnél

játék kényszerem van ha nem teszem katába magam mindenem elnyomom minden nap
Pontszám: 7.57
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7095. hozzászólás - 2015.03.02. 22:00:55
Srácok.
Ezeket a dolgokat Miklósnak írom,nem a ti szórakoztatásotokra.
Szinpla figyelmeztetés,mert jelenleg a játék nem más mint egy tamagocsi.
Etetem,itatom,szaratom,szórakoztatom.
Napi rutin,Mini eventek,Kennelezés,bajnoki viadal.

Nem kell hozzá semmi ész!
Ha a mini eventeket,kennelt,bajnoki 0 TPét nem gondolja át Miklós jövőre már 6.szintű karakterek fognak 50.szintű állattal és 70.szintű csatlóssal mászkálni,mert simán kivitelezhető!
Olyan szinten rossz a fejlesztési irány,hogy a karakter fejlesztés már totál lényegtelen.Csak az a lényeg,hogy mikor be lépsz csak a bónuszokkal foglalkoz NE CSINÁLJ SEMMI MÁST.

V5ön az egyetlen alacsony szintű játékos vagyok,aki képes PÓK és szocPÓK tipusú karaktereket bajnokin le győzni.

Pl: 21.szint elején ma egy 22.szintű PÓKot szó szerint le mészároltam.

Dominikus vs VerGci Te győztél
A csatában összesen 708 sebzést okoztál, és 156 sebzést kaptál.

Előző
Dominikus vs Azorius

Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 1531 sebzést okoztál, és 588 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.

Azoriust adtam szocPÓK mintának.

Az itteni mestereknek meg Lidércfény a király karakterminta.

Képtelenek felfogni,hogy a játékfejlesztésről komoly kritikát írok,nem az én karakteremről van szó.
Pontszám: 5.21
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7096. hozzászólás - 2015.03.03. 00:29:30 (Válasz Rosten #7095 hozzászólására.)
Idézet: Rosten - 2015.03.02. 22:00:55

Nem kell hozzá semmi ész!
....
V5ön az egyetlen alacsony szintű játékos vagyok,aki képes PÓK és szocPÓK tipusú karaktereket bajnokin le győzni.


Végre egy érv és indoklás, amivel teljes mértékben egyet tudok érteni.

Az a 6. szinten extrém állat+csatlós pedig még mindig sántít pöppet. Mivel beélesedett az építésátlag, 6. szinten a használható méretű kennel kilőve. Szóval ha egész évben mást sem csinál, csak gyűjti az általad levezetett ingyentápot, akkor szerez durván 150 templomkristályt minieventből, plusz napirutin-platinából meg tudja venne a havi 1x10 kristályt, azaz lesz neki 270 templomkristálya. Legyen pörgetéssel, minden egyébbel együtt 300. Mennyi is most egy kiképzés? 10tkr, azaz lép belőle állatonként 30 szintet. 6. szinten 70-es csatlóshoz pedig kell egy alaphangon 138-as állat. Azt 4 év alatt össze is hozza templomkristályból.
Egy 50. szintű állat kristállyal, xenóval még esetleg összehozható. Viszont annak meg olyan alacsony az ÉP-je, hogy 2-3 karakter összehangolt támadásával (meg némi másodlagos szakival) 12 óránként kifektethető az állat. (egy 6. szinten tartható max 8. alapszintű állat ÉP-je 50. szinten 432. Ha egyszer kidőlt, mikor magához tér, már csak 130 ép-je van, vagyis röhögve kiüthető néhány támadással.)
Állat nélkül meg nyilván nem lesz nagylegény, ha egy évig mást sem csinált csak állatot nevelt.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.07
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7097. hozzászólás - 2015.03.03. 05:41:07
Ok Rosten! Én már meghajlok előtted, a kör bezárult, Te lettél a mester!

Meggyőzni meg sem próbállak, csak egy kérdést teszek fel: Mondd már meg mi a jó abban hogy semmit sem csinálsz, de folyamatosan ott ülsz a képernyő előtt? Ha nyersz pár bajnokit (ami ma már csak elhanyagolható előnyt generál) azt simán megteheted alsóbb szinteken úgy is hogy haladsz és élvezed a játékot! Ezt saját tapasztalatból mondom! Ha meg azt akarod bizonyítani hogy ingyen is lehet valaki k..va jó, az meg csak jót tesz a játék ázsiójának!

U.i.: Most hogy leírtam a véleményem sajnos még mindig nem értelek! Lehet én vagyok nagyon lemaradva Tőled?
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 8.01
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7098. hozzászólás - 2015.03.03. 07:09:40 (Válasz Lanmandragoran #7096 hozzászólására.)
Idézet: Lanmandragoran - 2015.03.03. 00:29:30
Idézet: Rosten - 2015.03.02. 22:00:55

Nem kell hozzá semmi ész!
....
V5ön az egyetlen alacsony szintű játékos vagyok,aki képes PÓK és szocPÓK tipusú karaktereket bajnokin le győzni.


Végre egy érv és indoklás, amivel teljes mértékben egyet tudok érteni.

Az a 6. szinten extrém állat+csatlós pedig még mindig sántít pöppet. Mivel beélesedett az építésátlag, 6. szinten a használható méretű kennel kilőve. Szóval ha egész évben mást sem csinál, csak gyűjti az általad levezetett ingyentápot, akkor szerez durván 150 templomkristályt minieventből, plusz napirutin-platinából meg tudja venne a havi 1x10 kristályt, azaz lesz neki 270 templomkristálya. Legyen pörgetéssel, minden egyébbel együtt 300. Mennyi is most egy kiképzés? 10tkr, azaz lép belőle állatonként 30 szintet. 6. szinten 70-es csatlóshoz pedig kell egy alaphangon 138-as állat. Azt 4 év alatt össze is hozza templomkristályból.
Egy 50. szintű állat kristállyal, xenóval még esetleg összehozható. Viszont annak meg olyan alacsony az ÉP-je, hogy 2-3 karakter összehangolt támadásával (meg némi másodlagos szakival) 12 óránként kifektethető az állat. (egy 6. szinten tartható max 8. alapszintű állat ÉP-je 50. szinten 432. Ha egyszer kidőlt, mikor magához tér, már csak 130 ép-je van, vagyis röhögve kiüthető néhány támadással.)
Állat nélkül meg nyilván nem lesz nagylegény, ha egy évig mást sem csinált csak állatot nevelt.



A gond,hogy nem extrém.

0Tpnek óriási veszélyei vannak,amit az itteni mesterek nem tudnak megérteni.
Kennelezik egy évig amennyire tud és arra adja a templomkristályt összegyűjtve.Nem pörget,mivel 0TPéről beszélünk.

2 állat olcsón kivitelezhető,így egy év után a mini eventekből ősszegyűt csatlóskristályt neki adja.Egy év alatt így bizony hogy összehozható egy csatlós ami 4-5* nagyobb a karakter szintjénél.Majd a köv év,stb....
Alacsony szinten meg egy 50.szintű állat még ha alacsony alapszintű is nagyobb,mint a karakterek sebzése.Ki költ az állatverésre alacsony szinten? Senki,de ha még költene is,ha az állat elnyelése le redukálja a támadó sebzését 1-2 életerőre,szerinted mennyit fog sebezni az állatra?
Nem kiüthető,ha ezt átgondolod.
Pontszám: 5.21
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7099. hozzászólás - 2015.03.03. 07:20:37 (Válasz Zooleee #7097 hozzászólására.)
Idézet: Zooleee - 2015.03.03. 05:41:07
Ok Rosten! Én már meghajlok előtted, a kör bezárult, Te lettél a mester!

Meggyőzni meg sem próbállak, csak egy kérdést teszek fel: Mondd már meg mi a jó abban hogy semmit sem csinálsz, de folyamatosan ott ülsz a képernyő előtt? Ha nyersz pár bajnokit (ami ma már csak elhanyagolható előnyt generál) azt simán megteheted alsóbb szinteken úgy is hogy haladsz és élvezed a játékot! Ezt saját tapasztalatból mondom! Ha meg azt akarod bizonyítani hogy ingyen is lehet valaki k..va jó, az meg csak jót tesz a játék ázsiójának!

U.i.: Most hogy leírtam a véleményem sajnos még mindig nem értelek! Lehet én vagyok nagyon lemaradva Tőled?


Rohadtul nem nektek,hanem MIKLÓSNAK ÍROM.
EZ A TAPASZTALATOM!!!
Egyik mester se játszik LASSÚ szerveren alacsony szinten,így képtelenek fel fogni,hisz nem tapasztalják.
Mivel szeretem ezt a játékot,így valakinek bizony figyelmeztetni kell a készítőket.Itt azonban mindenki bele köt és képtelen vagyok a témánál maradni.

"Mondd már meg mi a jó abban hogy semmit sem csinálsz, de folyamatosan ott ülsz a képernyő előtt?"
Válasz:
Mondd már meg mi a jó a tamagocsiban?
Én nem tudom,de sokan élvezik.

"Ha nyersz pár bajnokit (ami ma már csak elhanyagolható előnyt generál) azt simán megteheted alsóbb szinteken úgy is hogy haladsz és élvezed a játékot"
Ez sajnos nem így van,minden szinten van egy kennel bajnok.

"Ha meg azt akarod bizonyítani hogy ingyen is lehet valaki k..va jó, az meg csak jót tesz a játék ázsiójának!"
Ez van,nem az,hogy ilyen is lehet valaki.
Sok itt az okos ember,aki rá jött,hogy nem kell Tp és szét tudja gyúrni magát.

"U.i.: Most hogy leírtam a véleményem sajnos még mindig nem értelek! Lehet én vagyok nagyon lemaradva Tőled?"
Lehet.
Pontszám: 5.17
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7100. hozzászólás - 2015.03.03. 07:41:30
ha már valaki ezt a játékmódot akarja választani , felmegy 30 as szintre közben minden szakira tesz pár pöttyöt majd leáll és kihívásozik minden pp-t
nulla tp és így egy esetleges plusz 2 TP s állat cuccal ami hat kavics prém nélkül élhet a végtelenig és halálra unhatja magát , de még mellette minden nap elverhet 5 csp az aukciós házban dukátra és lehet 3-4 év múlva olyan kigyúrt állatai lesznek meg minden relikviát bezsebel , hogy majd akkor meg valaki ezért jön ide kárálni

ha mindenképpen meg akarnék állni és állatot hizlalni , azt tuti nem 30 alatt tenném

Mellesleg kihívásra jár az energia tégla , így maxosan használhat minden épületet bármekkora építési átlaggal is van egy szövi amiben nincs még tudás fa ügye

nameg ebben van napi 3x 10 perc izgalom közben le lehet izzadni, hogy vajon ha kihívom nyerem vagy bukom

de az is jó ha bukom, mert 10% eséllyel kapok egy támadás italt ami meg platinára váltható

Ha ráérsz nagyon Rosten , akkor ezt számold ki így mekkora bivalyok nevelhetők ki évek alatt és mennyi plusz ingyen táp szerezhető meg dukát stb

sőt ha olyan szövibe kerül be valaki még a csp. pp ből tud eszenciákat is gyártani ingyen , igaz marha nagy mák kell, hogy azokból összejöjjön így egy ultra vagy mega eszencia, de ügyi az idő mindent megold csak türelem kérdése

HAjrá-hajrá pár év múlva szeretnék látni minimum 3 ilyen karaktert

nem beszélve arról, hogy le gyémántot is korlátlan gyűjthet, hisz sok olyan kaland van amiben nincs se LE vesztés, se gyógypia, se mannaital, sem csata
na most ha ezeket megcsinálja még vehet ezt azt érte ha egyszer elindul vagy fejleszt egy jó kis kereskedelmet

V5 meg azért tudod most lenyomni a szocpokokat , mert nem az eredeti inspirációs szorzóval játszol, hanem az ujjal ami plusz erőforrást ad mivel marha soká regiztél a szerver indulásához képest saccra van egy min 3-4es szorzód pp-re csp-re
ami még 15-ös beállításnál is neked nulla valóságformázással min 45 pp naponta , amit extra magas le minimális tp-vel eltolhatsz bajnokin , plusz 15 naponta kiveszel egy plusz 8 tö-s medált
nincs miről beszélni

ettől még lehet jó a karid de olyan eszközökkel játszol ami bő fél éve még nem létezett
pl nekem még azon is agyalnom kellett mikor ujra kezdtem v5, hogy hogy szorítsam bele a feladatok álltal kért vadászatot egy szintbe
ugyanis akkora tp-ket kaptam a vadászatra hogy nem egészen 20 vadászattal volt, hogy szintet léptem

sőt
pl 15 ös szintű sose voltam
14-en véletlen benyomtam egy 50es vadász zsákmányt és 16 os lettem de annak is a végén egyből tp-ben

ezzel a marha magas tp-s inspirációval együtt mégis sikerült 59-es szintre minden vadászatos küldivel együtt elérnem a 100 küldit

ehhez kellett rengeteget agyalni , hogy mit és mikor mennyit , a bajnokin egy építő karakter is tud nyerni buzogánnyal a kezében , igaz nem minden csatát de ha így nézzük édes mindegy mit fejlesztesz és mennyit , mert mindig csak magaddal harcolsz

És nem nézem le a karaktered csak csak azt próbálom veled megértetni, hogy aki most kezdi v5 annak olyan előny van a kezében amit ha egy picit is ésszel használ bárkinél esősebb lehet , és akik évek óta tápolnak csak ingyen ahogy a példád is mutatja, nem értek el semmit , kiv azt, hogy van pár állatkájuk amivel nagy a mellényük , de nem lettek le győzhetetlenek

Ha nem lenne bajnoki te portyás karinak erősen gyengén muzsikálnál Sőt hagyományos bajnokit sem nyertél volna még egyet sem

Miért állítom ezt? mert kellene egy 100as kreaff szaki , meg egy maxos eh , számodra elérhető vérivó lánc stb na ha ez mind meglenne foghatnál ritkán valami hülyén pár ezer le de legtöbbször kapnál olyan kb 500 le eh-t kreaff nélkül meg a felét dupla annyi tp vel mint bajnokin majdnem , tehát a karid sehol nem lenne ,

És ezt nem bántásból írtam de ezek tények
Pontszám: 8.38
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője