Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
kedvelt tagMulderFérfi
Végzetúr mester
263 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5441. hozzászólás - 2013.03.10. 11:34:55 (Válasz Dozer #5440 hozzászólására.)
Én nem veszek, mert nem tudok 350-et összegyűjteni. Szerintem nem kevés karakternél van több mint 350 kiégett őskő.
Pontszám: 6.27
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5442. hozzászólás - 2013.03.10. 11:39:31 (Válasz Mulder #5441 hozzászólására.)
Vannak olyan karik is, amik min. 4-5k kiégetten kotyolnak.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.04
fórumozóCyrus CronosFérfi
Végzetúr tehetség
176 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5443. hozzászólás - 2013.03.10. 19:08:09
462 k.őskő jelenleg, ehhez 26 jön hetente-10 naponta a kristályosítóból...
NEM ÉRDEKEL MENNYIRE PONTOZOL

alldj.org
Armin van Buuren: A State of Trance
Above and Beyond: Trance around the world

Ferry Corsten: holdin' on
Oceanlab, Claudia Cazuci, Fei-Fei, Sophie Sugar, Katy Rutkowski, Suzy Solar.
Pontszám: 5.75
fórumozóCyrus CronosFérfi
Végzetúr tehetség
176 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5444. hozzászólás - 2013.03.15. 08:48:05
Vkinek írtam, de kiteszem ide is mivel sokat olvasni a portyák használhatatlanságáról

Szia ismét.

Teljesen egyetértek azzal amit a francia szervernél írtál.

Csak egy egyszerű példa, portyánál a jelenlegi szűrő helyett egy jobb szűrőt lehetne betenni mégpedig így:

-a portya fülre kattintva nem látnál neveket hanem lenne egy kereső
-a kereső tartalmazna szint, horda, tul.összeg, katában van, állatokkal van, láthatatlan, pihen, zárolt karakter, szövetség nélküli füleket.

Vegyünk egy példát: 100. szintű vagy. Küldetés vagy bármi más ok miatt konkrét ellenfelet keresel.

Rámész a keresőre. Szint: 100-103, horda: smaragd, tul.összeg: 2900-3000 (mert neked mondjuk 3200 van), pihen: nem, láthatatlan: nem, állatokkal harcol: igen, zárolt: nem, katában van: nem.

Ráklikkelnél a füleknél ezekre a fülekre így, ez alapján a feljövő hősök között nem lenne láthatatlan, pihent, katás. Te pedig nem klikkelnél feleslegesen, biztosabbak lennének a célpontok.

Ha pedig toplistából portyázol a hősök mellett kis ikonok lennének ami a katát, a pihenést, a zárolást, állatokkal való harcolást jelölné.
NEM ÉRDEKEL MENNYIRE PONTOZOL

alldj.org
Armin van Buuren: A State of Trance
Above and Beyond: Trance around the world

Ferry Corsten: holdin' on
Oceanlab, Claudia Cazuci, Fei-Fei, Sophie Sugar, Katy Rutkowski, Suzy Solar.
Pontszám: 5.37
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5445. hozzászólás - 2013.03.15. 11:56:17 (Válasz Cyrus Cronos #5444 hozzászólására.)
Pont a külön kereshetőséget vették ki anno régen egy reformnál (wikin is olvashatod az indokokat). Katakombázott tag egyébként nem jelenik meg a portyalistában jelenleg sem. Legalábbis én még soha nem találkoztam vele, hogy kiírta volna: Nem támadhatod, mert katakombában bújkál - portyalistás támadásnál.
Hordára jelenleg is szűkíthetsz.
Szintre is +- X szintig. Hogy miért nem lehet konkrét szintre, tul.összegre, lásd feljebb (wiki).
Az állatos kitételt nem értem, az csak még jobban megbonyolítaná a kódot, ími így is lassú és hibás. Tudtommal zárolt karakter se jelenik meg a portyalistában, a láthatatlanság látszik. A pihenés megint csak bonyolítaná a kódot, de karakterlapról látszik.

Szóval nem az a gond, hogy kevésbé kereshető, hanem hogy a megjelenítés során olyanokat jelenít, akik a portyablokkok miatt amúgy nem támadhatóak és ezzel egy rakat feleslege kattintást generál.
Pontszám: 7.74
fórumozóCyrus CronosFérfi
Végzetúr tehetség
176 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5446. hozzászólás - 2013.03.15. 13:31:54
A Toplistából portyázva így is sok idő amíg ideálisat kifogok (bár úgy csinálom, hogy egyik lapon toplista, egy másik lapon a portyamenü, aztán a neveket simán beírom).
Az, hogy vki pihen vagy katában van csak azután tudom meg, hogy a támadás parancsot kiadtam.

Állatok. Küldi: sebezz ellenfeled állatain 50-et 10 portya során. És már unom, hogy 2 napja rajtam kívül SENKI sem hív magával állatot harcolni.

Vagy ha egy kissé gyenge játékos (ha már a wikidot infók szerint úgyis a gyengéket óvják), szóval ha egy gyenge játékos nem akar olyan hősbe belefutni akiknél állatok vannak akkor kilőné a "nem" opciót és minden oké.

Itt voltak a panaszok, hogy plusz hősöket, szubplazmát kellett betenni a kufárnál mert nem voltak célpontok.

És mint kiderül nemcsak én gondolom azt, hogy a portyalistát újból meg kellene reformálni.

Természetesen nem vitatkozom, hanem csak "beszélgetek".
NEM ÉRDEKEL MENNYIRE PONTOZOL

alldj.org
Armin van Buuren: A State of Trance
Above and Beyond: Trance around the world

Ferry Corsten: holdin' on
Oceanlab, Claudia Cazuci, Fei-Fei, Sophie Sugar, Katy Rutkowski, Suzy Solar.
Pontszám: 5.37
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5447. hozzászólás - 2013.03.15. 21:27:38
Sziasztok
Javaslatom lenne a kozelgo Terkep esemeny kapcsan. Mintha anno mar felmerult volna, de nem art ha felevelenitjuk hogy a jutalmazasa a terkep esemenynek, a magasabb szintu karaktereknel mar elkezdett elavulni. Viszont erkezett egy ujitas, megpedig a relikviakupon... Erdemes lenne megfontolni hogy a kov. Terkep esemeny jutalma az elert eredmenyektol fuggoen relikviakupon legyen! (Mar csak azert is mert lerovidult az event ugye 3 hetesre)
Az hogy mennyi kupon, az vita targya lenne, csak ugy hasrautesre mondjuk minden X megtalalt terkepreszlet utan jarna 1 kupon? A vegso rangsornal pedig +kupon jarna? Vagy ez igy tul egysikuva tenne az esemenyt? (Mondjuk igy sem olyan izgalmas )

Meg kellene ezt beszelni a jatekvezetokkel EGYUTT kozosen szerintem...
V3-Alíz
Pontszám: 8.33
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5448. hozzászólás - 2013.03.15. 22:41:27 (Válasz Dozer #5447 hozzászólására.)
Egyetértek! Majd holnap (mert most épp lépek) átgondolom van-e valami építő javaslatom és esetleg, ha szükséges megkongatom a harangot ÜSZ-en is
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.37
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5449. hozzászólás - 2013.03.16. 14:54:26
A feladatokra kilehetne terjeszteni a Templomkristály AF képességet további 10 szint hozzá adásával. Így minden feladathoz lehetne 1 templomkristály is.

A templomkristály AF képességet prémium tagsághoz kötve a fentieken túl 2 újabb szinttel is lehet bővíteni, amik a végső nyereményre adnak további +1 kristályokat a feladatok és a templomnál is.
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 8.55
fórumozóCyrus CronosFérfi
Végzetúr tehetség
176 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5450. hozzászólás - 2013.03.16. 15:55:28 (Válasz Texex #5449 hozzászólására.)
Texex: 10 pontot adtam.
Jó dolog a templomkristály af főleg mikor egyetlen templomból már 20 őskövet tudsz venni (60 templomkristály által).

A kicsiknel jobban lenne csp-je, pp-je, italaik, megnőne a sikerélmény az alsó szinteken de a többieknek is hasznos lenne (könnyebben elérhető relikviakuponok).

Írd meg az ÜSZ-nek
NEM ÉRDEKEL MENNYIRE PONTOZOL

alldj.org
Armin van Buuren: A State of Trance
Above and Beyond: Trance around the world

Ferry Corsten: holdin' on
Oceanlab, Claudia Cazuci, Fei-Fei, Sophie Sugar, Katy Rutkowski, Suzy Solar.
Pontszám: 5.48
irritálóSandman010Férfi
Végzetúr mester
446 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5451. hozzászólás - 2013.03.16. 17:27:21
Haligali! A kvízmedál és a végzet medál is záros azaz 12-12 darabot lehet begyűjteni ezekből egy karinak. Na azutánra való valami plecsnit,érdemrendet,kitüntetést kellene kitalálniuk a fejlesztőknek,mert még utána is játszik kvízt és szerepel event-be minden kari továbbra is,úgyis.
Valahol Valamerre a Végzetúrban azaz V3:-))
Bár a legjobb a Home Sweet Home azaz a H2O:-DDD
Pontszám: 3.76
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5452. hozzászólás - 2013.03.16. 17:41:48 (Válasz Sandman010 #5451 hozzászólására.)
Végzet medál szerintem több is lehet , mint 12

mod: hirtelen találtam is olyat v3-on akinek 44 db van
A hozzászólást Fsanyi82 módosította 2013.03.16. 17:44:02-kor
Pontszám: 8.75
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5453. hozzászólás - 2013.03.16. 18:42:40 (Válasz Sandman010 #5451 hozzászólására.)
Végzet medálnak nincs maximuma. Kvízmedál meg nem véletlen van maximalizálva.
Pontszám: 7.74
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5454. hozzászólás - 2013.03.16. 20:14:56 (Válasz Craslorg #5453 hozzászólására.)
A végzet medálnak is lehetne maximuma, mert már 3-mat nyertem a szerencsekeréken, 3-mal többet, mint amennyire szükségem volt...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.29
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5455. hozzászólás - 2013.03.16. 22:35:37 (Válasz Ariel #5454 hozzászólására.)
Hát igen, a végzet medál is inkább kék, mint piros.
Ha én forgatnék hármat inkább kérnék a 3 helyett 1 valami mást, még akár plusz őskőfizetéssel is.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.37
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5456. hozzászólás - 2013.03.17. 10:20:29 (Válasz Dozer #5447 hozzászólására.)
Na hát arra jutottam - saját vélemény - hogy a Térkép a leglutrisabb event, mert előre kell kiválasztani mit szeretnél és szerencsén (is) múlik, hogy meglesz-e a szükséges mennyiség és még a rendelkezésre álló idő is csökkent, ráadásul nevezési díj is van! Szóval elég erősen támogatnám a jutalmak átalakítását 4 előre választható relikvia helyett Xdb relikviakuponra amit tetszés szerint tudunk felhasználni és a célszámokat is csökkenteni kell, minimum az idővel arányosan, de lehet, hogy jobban is, mert mindig sokkal több a panasz a térképpel kapcsolatban, mint az öröm.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.92
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5457. hozzászólás - 2013.03.17. 10:22:09 (Válasz Quellon #5456 hozzászólására.)
A térképet nem toldozgatni kell, hanem teljesen kihúzni az eventnaptárból, mert a leggagyibb event.
Pontszám: 7.80
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5458. hozzászólás - 2013.03.17. 10:36:54 (Válasz Quellon #5456 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2013.03.17. 10:20:29
...mindig sokkal több a panasz a térképpel kapcsolatban, mint az öröm.

Ezért kellene inkább lehúzni a WC-n az egészet!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.04
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5459. hozzászólás - 2013.03.17. 11:16:58
Én eddig 1 kivétellel (az is a legelső térképes) minden alkalommal sikerült a maximális jutalmat kiszednem abból, amit előre elterveztem. Nem ördöngösség, csak gondolkozni kell picit, így a lutri kifejezés erős. Az más dolog,hogy plusz játékélményt nem ad a megszokottakhoz - nincs portya/csata része - de legalább nyugis dolog. Az 5 legjobb eventben mindenképpen ott van
Pontszám: 7.74
népszerűLebufe001Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5460. hozzászólás - 2013.03.17. 11:38:34 (Válasz Craslorg #5459 hozzászólására.)
Hány event is van?
Csak nem 5?
Ez a relikviakuponos dolog nagyon jó ötlet, támogatom.
V6 - Thilysius

Csatlakozz a Végzetúr Discord szerverhez: https://discord.gg/bpqYAUwGJ7
Pontszám: 7.50
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!