Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6301. hozzászólás - 2014.01.21. 13:24:41 (Válasz Offsboy #6300 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2014.01.21. 13:16:45
Idézet: McMad - 2014.01.21. 13:05:11
Áldozz 10 őskövet /Templomi relikvia nem hat rá/

Ez komoly?


Szerintem arra gondolt, hogy 5*2 őskő a semmire.
Pontszám: 8.52
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6302. hozzászólás - 2014.01.21. 13:26:14
Idézet: Miklós - 2014.01.21. 12:36:26
... akkor hirtelen a fejlesztési költség is megdrágulna ....

Már éééééértem.
Tehát amit a játékosok havi átlagban befizetnek minden fejlesztés nélkül az fedezi a rendszerkarbantartást és minden új fix (játékba beépülő) fejlesztés kavicsköltsége fedezi a fejlesztést.
Érzek valami logikai buktatót.
Nem erős dolog X fejlesztés költségére felszámolni az előtte bevezetett fejlesztések költségét?
Mert az a költség ugyebár benne marad a játékban.
Én inkább arra gyanakszom, hogy csökken a befizetés összmennyiség hónapról hónapra, így ezzel a halmozódó kavicsigénnyel kompenzálható, tartható szinten a játékba fektetett munka költsége.
Hááááát...
Erről a végéről (ebből a nézőpontból kezelve) is meg lehet próbálni egy játékot fenntartani (rentábilisan), deee...
Pontszám: 7.28
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6303. hozzászólás - 2014.01.21. 13:27:59 (Válasz Yaksee #6301 hozzászólására.)
Idézet: Yaksee - 2014.01.21. 13:24:41
...Szerintem arra gondolt, hogy 5*2 őskő a semmire.

Ja-ja. Habár igyekszem hasznosan felhasználni, deee...
Pontszám: 7.28
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6304. hozzászólás - 2014.01.21. 13:29:54 (Válasz McMad #6302 hozzászólására.)
Ehh. úgy értette, hogy a tulajdonság LE fejlesztési költsége drágulna...
Amúgy szerintem rossz topicba válaszoltál ráadásul.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.21
kedvencLegacyFérfi
Végzetúr mester
489 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6305. hozzászólás - 2014.01.21. 13:29:55 (Válasz McMad #6302 hozzászólására.)
Szerintem Miklós arra gondolt hogy a tulajdonságod fejlesztésének a LE költsége nőne meg, ha a bónusz véglegesen hozzáadódna az alap összeghez.
Pontszám: 9.09
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6306. hozzászólás - 2014.01.21. 13:42:14 (Válasz Offsboy #6304 hozzászólására.)
Lehet, hogy arra gondolt.
Mindenesetre semmiképp nem egy konkrét fejlesztéshez szerettem volna beírni ezt a gondolatmenetet...
Pontszám: 7.28
kedvelt tagKhal DrogoFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6307. hozzászólás - 2014.01.28. 16:34:04
Helló,helló!:)
Esetleg egy 6. világ nincs képben?(javaslat)
Pontszám: 6.67
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6308. hozzászólás - 2014.01.28. 17:39:48
Ezt igazából MIKLÓSnak szól

Tobbek nevében kérdezem. ANÓ szövetségi küldetésnél jelentkező problémára , úgy mint küldetési feladat végzésekor befejeződik újabbat kezd a szövi s akkor valaki pont katában van nem adja meg abban a részvételt. ez csak emlékeztetőül.

Válaszod volt---2014.01.15. 09:52:35
már irtam többször nem tudnak vele mit csinálni elfoglaltak...

majd javitják akinek van sötétség leple nem számit a kata ... majd vmikor egyszer

addig is Miklos tanácsa : ne menj katába

Mikor várható ????

Lovag
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 6.52
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6309. hozzászólás - 2014.01.28. 17:58:23 (Válasz Utolsó_Lovag #6308 hozzászólására.)
Elképesztő mennyi gondod van. Állandóan gyötör valami bú?
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 7.27
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6310. hozzászólás - 2014.01.28. 18:04:54
A lényeg hogy mindig legyen valami másolgatni való
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.34
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6311. hozzászólás - 2014.01.29. 11:29:37
Folyamatosan megy a vita a prémes nemprémes karakterek közt és a mezőny szétszakadása miatt.
Nem lehetne ezt egy apró fejlesztéssel korrigálni a nem prém javára?
A nem prémesek vehetnének bármilyen erőforrásért (nem kavics) egy tárgyat ami kevesebb LÉ vesztést engedne ha prémesek támadják őket.(Csak nem prém, amint prémes lesz megszűnne a hatása)
Persze a támadó megkapná az eddig is járó jussát tehát nem sérülne az érdeke.
A tárgy működhetne a megszerzéstől számított X mennyiségű TP, LÉ vagy szintig.
Talán nem hagynák abba a játékot ha élvezhetőbb lenne nekik.
Mi akik folyamatosan farmoljuk őket tehetünk róla (részben) ha belefáradnak és kilátástalan lesz a fejlődésük.
A versenyt nem fogják felvenni a prémes előnyökkel még a legjobban játszók sem.
De lenne alternatívájuk a megrekedt öspókók ellen.
Kicsit fel tudnának zárkózni.
Esetleg nekünk is lenne több aktív ellenfél.
Hízlaljuk meg a farmokat és nekünk is jó lesz levágni őket.

Esetleg a feladatok és a templom dekrétum LÉ költsége is lehetne 5-10%-al kevesebb a tárgy hatására.
Szerintem sokkal vonzóbbá kel tenni a játékot a nem prémesek számára, hogy (mi akik fizetünk érte) is profitáljunk a lelkes farmokból és mi is elégedettek legyünk.
Jelenleg a nem prémesek nagy részét elég sok kudarc éri és vágóhídi állatnak érzik magukat.
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 8.34
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6312. hozzászólás - 2014.01.29. 11:39:21 (Válasz RoscoBorlo #6311 hozzászólására.)
"Hízlaljuk meg a farmokat és nekünk is jó lesz levágni őket."

"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 5.91
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6313. hozzászólás - 2014.01.29. 11:40:01 (Válasz RoscoBorlo #6311 hozzászólására.)
Szerintem a hiba ott indul, hogy eleve farmnak tekinted az összes nem prémes játékost. Az őspókok ellen senkinek nincs esélye, pont azért őspókok. Ők ilyen ütőtáv nehezítő körülmények, hatásuk hasonló, mint a mentoré, segítenek abban, hogy ügyesebb legyél a játékban.

Eleve mit tekintünk nem prémesnek? Aki havi 1 sms-t küld az már ugyanúgy prémium kategória, mint a havi 1600 őskőves? Én azt látom, hogy VF-es karakternek elég 2 havonta a 350 őskő. Bocsásd meg nekem, de aki nem hajlandó 2500 Ft körüli összeget havonta erre a hobbira áldozni, annak szerintem egyszerűen nincs joga bármilyen fejlesztést kérni, bármilyen fejlesztésre panaszkodni.
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 7.18
kedvencKoklerkeFérfi
Végzetúr tehetség
186 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6314. hozzászólás - 2014.01.29. 11:47:06 (Válasz RoscoBorlo #6311 hozzászólására.)
1 honapra kb. 250 forint a premium tagsag, de akar a husegszilankokbol is kijon, szoval teljesen ingyenes is lehet ......

mod: najo, a husegszilankbol, csak majdnem
A hozzászólást Koklerke módosította 2014.01.29. 12:10:46-kor
Pontszám: 8.71
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6315. hozzászólás - 2014.01.29. 12:05:37 (Válasz Little Richie #6313 hozzászólására.)
Sajnos mi is panaszkodunk mert nincs elég élő játékos akit lehet ütni és ezt nagyrészt a folyamatos szivatásaink eredménye.
Nem azokról van szó akik megtanultak prém nélkül is érvényesülni hanem akik sokat bénáznak (van elég).
Ők sosem lesznek kihívás senkinek ezekkel a kedvezményekkel sem, de a tömegeket kell elégedetté tenni ha a felső tízezer is jól akar élni.
Cirkuszt és kenyeret a nem prémeseknek.
Ha hagyod élni és fejlődni szépen elvannak, ha mindenét elveszed odébb állnak ezzel mások játékélményét csorbítva.

A pókok ellen nem lehet tenni, ez is egy stílus de be lehet védeni az általuk szenvedőket, hogy ezek ellenére is boldoguljanak és a pókok se sírjanak.
Szerintem olyan ütős kedvezményekkel kéne meglepni a nem prémet ami vissza csábítja és folytatásra készteti a parkolópályán lévőket.
Ez vonatkozik a leállt fizetős játékosra is.

Mod:
Nem az ingyen játszókat szeretném tápolni hanem a veszteségeiket olyan mértékre csökkenteni ami még játékban tartja őket.
Ez akár szerzett LÉ-differencia alapon is mehet és élhetne a kevésbé penge prémeseknél is.
A hozzászólást RoscoBorlo módosította 2014.01.29. 12:44:11-kor
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 7.52
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6316. hozzászólás - 2014.01.29. 15:38:54
Ahogy olvastam lassan már megint hiányban fognak szenvedni a nagyobb szövetségek az épületek terén. nincs mit építeni a Tudásfáján és a Hatalomtornyán kívül.
Lenne egy ötletem ami nem növeli a kútméretét.
Az épület neve lehetne Szerencsekút.
Amint felépült a végzeturak/nők a kútba áldozzák lélekenergiájukat (vagyis nem építik) a jószerencse reményébe. A szerencse úgy növekedne mint építésnél.
Az így növelt szerencse a szerencsekeréken növelné a pechpontot. PL.: Ha itt eggyel növeled a szerencséd akkor kapsz +3 pechpontot.
Valamint ezt is kilehetne sütni 30 naponta, de csak LÉLEKENERGIÁÉRT. Pl.: (szint * az itt növelt szerencse összege)*5
A kisütés után nullázódik a számláló (a jutalmazási rendszer miatt).
Jutalom: a 30 napalat itt növelt szerencse összegének meg felelő kiégett őskövet és templomkristályt kapsz.

Így valamelyest több forráshoz jutnának a játékosok (nem pénztárcához mérten). A megnövekedett igények kompenzálására is jó lenne.
Pontszám: 6.75
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6317. hozzászólás - 2014.01.29. 16:12:00 (Válasz Bíborhold #6316 hozzászólására.)
Érdekes ötlet, de a LE-ből építésre most is megvan a lehetőség. A kutat nem lehet már kiépíteni értelmes alternatívába. Pedig nem túl magas a mérce.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.04
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6318. hozzászólás - 2014.01.29. 16:16:32
Egyszerűen kell vmi olyan épület, amit mindenki saját magának épít, nem a többiekkel közösen. + esetleg a kútból, így az is szétosztodna elég sok irányba.

Ez lehet szentély vagy bármi egyéb, ami személyre szabott bónuszokat ad.
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 7.18
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6319. hozzászólás - 2014.01.29. 16:28:36 (Válasz Little Richie #6318 hozzászólására.)
????

"Építsd" LÉ-böl a tulajdonságaid, azt magadnak csinálod...

Építeni szerencséért lehet a tudás fát korlátlanul minden világon. Itt a flusztráció csak abban van, hogy a kút csorog folyamatosan, mivel nincs mibe rakni.
Pontszám: 6.32
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6320. hozzászólás - 2014.01.29. 18:26:10 (Válasz Offsboy #6317 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2014.01.29. 16:12:00
Érdekes ötlet, de a LE-ből építésre most is megvan a lehetőség. A kutat nem lehet már kiépíteni értelmes alternatívába. Pedig nem túl magas a mérce.


Talán lehetne történet függővé tenni.
Amely arról szólna, hogy az egyre növekvő végzeturak száma és az általuk hordott szerencse talizmánja(relikvia) következtében a "lakóhelyeken"
új energiaörvény jelent meg, ahol legalább egy megtalálható ebből a relikviából. Használhatóságára sokáig nem jöttek rá míg végzeturak egy csoportja a színültig lévő lélekkutat bele nem "öntötte". A hatás lehengerlő volt. Bármihez is fogtak akkor a szerencse kísérte útjukat.

A történet miatt akkor lenne bevezetve, ha valaki valaki meg szerzi a szerencse talizmánját ill. fejleszt rajta (már mint, ha le lenne programozva).
Tehát csak olyan szövetségekben jelene meg ahol legalább az egyik tagnak meg van a szerencse talizmánja.
Aktiválása úgy történne, hogy a teli lélekkutat bele kellene üríteni. Itt is lehetne egy kis jutalmazás. A szövetség minden tagja kap +1 szerencsét.

Szerintem így megoldható, ha van benne ráció.
Pontszám: 6.75
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!