Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2381. hozzászólás - 2010.07.13. 22:38:06
Pár napja jelzett egy bugot a belső fórumon az egyik szövitársam. Nem tudom, hogy végül kikerült-e ide, vagy jelezte-e levélben a játékvezetésnek, úgyhogy ezt most megteszem, mivel abban biztos vagyok, hogy az elmúlt pár napban nem lett javítva a bug, és még a végén ismét le leszünk csalózva amiért nem jeleztük.

"A játék nem igényel sok időt, és ha 1-2 napig nem tudsz részt venni a játékban, a lemaradást behozhatod."

Lehet, hogy Miklós így tervezte a dolgot, de baromira nem jött össze neki, és a hibát jó lenne minél előbb javítani.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 9.40
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2382. hozzászólás - 2010.07.13. 23:20:02 (Válasz Ariel #2381 hozzászólására.)
ez jó!

én is tudok ilyeneket:

"egy egyedi karaktert fejleszthetsz": tehát tolod az IQ-t meg a Taumot mint állat. bár ez gondolom így is lett tervezve.

"Ez a nyitott végű online szerepjáték folyamatos újdonságokkal, rengeteg kihívással, kalanddal kecsegtet a fejlesztéseknek köszönhetően." ezt talán nem is kommentálnám.
Pontszám: 7.01
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2383. hozzászólás - 2010.07.14. 00:34:34 (Válasz Blazek #2382 hozzászólására.)
Na jah... Akárhogy nézem, a spell/közelharc egyensúly ott van elkúrva, hogy az IQ kettő az egyben tulajdonság... Egy IQ-TAU-VÉD karakter a sebződés minden formája ellen védett, de ha az ellentétét nézzük, egy TÁM-VÉD-ERŐ karaktert (ilyen amúgy a valóságban nincs, mert életképtelen), varázslat ellen teljesen védtelen, éspedig a varázslat még le is csökkenti azt amiben jeleskedik (minusz tám/véd stb effektek). Ahhoz hogy ez a karakter életképes legyen egy spellessel szemben, IQ-t is kéne tolni, igen ám, de akkor neki 4 tulajdonságot kell növelnie, míg ellenfelének elég 3at.
Konklúzió: Azonos feltételek mellett, játéktechnikailag lehetetlen, hogy egy közelharcra kigyúrt karakter erősebb legyen mint egy varázslatra kigyúrt. Nem véletlenül van annyi smaragd, amennyi.
Pontszám: 7.85
kedvencCsavarkulcsFérfi
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2384. hozzászólás - 2010.07.14. 02:44:44
Jöttem, láttam, olvastam és most hozzászólok mert úgy tartja úri kedvem. Engem ez a Le megvonás kevésbé érint, mivelhogy azon gyökerek közé tartozom akik ezt az "über-giga-mega" tápot nem igazán használta ki. Ám egyátalán nem tartom korrektnek, Móka-Miki hozzá állását pedig egyenesen felháborítonak találom. Több mint 10 éves tapasztalat áll mögötte, de nem tud egy egyszerű "elkurtuk"-ot kinyögni . Aztán lehet, hogy kiderül, mi vagyunk a hülyék és most jön majd a kánaán!!
Miklós helyében azért vigyáznék, hogy ki töröl a játékból, mert pl. ha Chuck Norris unja meg a játékot és töröl akkor azt a beho sem éli túl!!!

Egyébként találtam bugot: tudok magamnak üzenetet küldeni. Ezt kéretik javítani mert még a végén behozhatatlan előnyre teszek szert a többiekkel szemben. Azonkívül a végzetúr felírat mellett füstöl a csávó kezében a tőr, ez normális vagy hívjam a tűzoltókat? És csak most veszem észre, hogy kiürült a sörösüvegem, Miklós légyszíves intézkedj minnél elöbb.

Isteni látomás is megszállt közben: 2013. 01.01 Miklós hozzászólása: "Ez az utolsó hozzászólás. Sikerült a legutolsó bug-ot is javítani... nincsenek túlélők..."
Menedzserem, és karrierem egyengetője: Solaris!
Pontszám: 8.66
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2385. hozzászólás - 2010.07.14. 04:04:32
Köszönet nektek...már nem hiába keltem fel. Baromi jól indul a napom...
(Na ezek után szokott minden kiesni a kezemből )

Pontszám: 6.30
kedvelt tagHombre1970Férfi
Végzetúr
65 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2386. hozzászólás - 2010.07.14. 07:49:18
Mivel úgy tűnik továbbra is egy szemét csaló vagyok, de a büntetésemet még nem kaptam meg, ezért megbüntetem én saját magamat! Innentől kezdve 1 hónapig nem költök őskövet másra, mint prémium tagságra! Remélem elég kemény büntetést szabtam ki magamra és ezzel elégedett lesz végre a "Főistenünk" aki konkrétan leszarja a játékosok véleményét!
Malabar V1 (Azúr Légió)
Malabar V5 (Zafír Istenek)
Pontszám: 7.54
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2387. hozzászólás - 2010.07.14. 08:40:32
FONTOS hogy az itt jelzett hibakat e-mail-ben is irjuk meg a bug@vegzetur.hu cimre (es biztos ami biztos az info@vegzetur.hu cimre is), mivel a forumot nem olvassak, igy az itt jelzett hibakat nem fogjak javitani. Mivel nem tudhatod, hogy mas elkuldte-e az adott hibat, ha meg akarsz bizonyosodni rola, hogy nem vagy csalo mindenkepp te is kuldjed el. A jobb atlathatosag erdekeben javaslom, hogy levelenkent csak 1 hibat jelezzunk!
Pontszám: 8.46
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2388. hozzászólás - 2010.07.14. 09:21:46 (Válasz Cavalorn #2383 hozzászólására.)
hát igen és egy közelharcos nem kockáztathatja meg hogy nem tol védekezést.. ami, ugyebár egy varázsló ellen semmit sem számít.. ezért van varázsló karim mindenhol kb.
Pontszám: 5.63
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2389. hozzászólás - 2010.07.14. 09:42:59 (Válasz Csavarkulcs #2384 hozzászólására.)
Csavar, te állat
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 6.35
népszerűOutragedFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2390. hozzászólás - 2010.07.14. 10:35:45
Sziasztok!

Én igen ritkán látogatok fel eme dicső forumra, ahol általában nálam sokkal okosabbak osztják az észt, és akkor sem igazán veszem a bátorságot, hogy hozzáröfögjek ahhoz amit általában igencsak "alulról" szemlélek.
Most sem maga az alap téma, sokkal inkább az érkező Behos reakciók keltették fel a figyelmem.

A problémához való hozzállást tényleg Darah viccecskéje példázza legszemléletesebben. Összességében annyira péppé lett rágva a probléma, és annyira egységes most a játékos front, hogy nem hiszem, hogy még mindig ne értenék a Behos srácok. Belefutottam már máshol is hasonló helyzetbe, amikor is az aktuális "Főisten" bár már régen felismerte a hibát, a korábbi rossz kommunikáción nem tudott volna továbblépni komolyabb tekintélyvesztés nélkül, éppen ezért nem is tette meg. Pedig sokszor tényleg, ahogy arra Csavar is nagyszerűen rávilágított éppen ez lenne a célravezető.

Egyébként pedig Csavar, ugyanmár ne viccelj tudod milyen kutya kemény kimondani azt, hogy "Elkúrtuk"?
Pontszám: 8.92
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2391. hozzászólás - 2010.07.14. 10:36:02
Az online szerepjáték során az IQ-dat is próbára tesszük kvíz kérdések segítségével.


Akkor már ezt se hagyjuk ki. Néha teljesen mást tesztek vele próbára.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5.79
irritálóMetállatFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2392. hozzászólás - 2010.07.14. 13:10:52
Szervusztok!

Egy kis szösszenetet szeretnék veletek megosztani, hogy szerintem merre halad a játék ezekkel a besorolásokkal.

Előre leszögezném:
A történet szereplői kitalált alakok, az írásban csak a kereskedelmi tévékben is használt szavak hangzanak el. Olvasását minden korosztály számára javaslom.


Kezdődött úgy az egész, hogy lehet kérdést besorolni mert az jó a Behonak és lesz érte valami jelképes jutalom. Itt még azt mondtam oké legyen, nem zavar.
Aztán mostanság már egy elég táp cuccot lehet kapni a gürcölésért, itt már felment bennem a pumpa és továbbgondoltam mi lesz a következő lépés.

Az aukciós ház át fog alakulni! Nem dukátokkal lehet majd licitálni a tárgyakra, hanem különböző termékekkel és szolgáltatásokkal.
Példának okáért vegyünk két srácot, akik a hűség zálogáért küzdenek. Zoltán szakmáját tekintve festő másik hősünk Miklós pedig hím prostituált. Az aukció úgy kezdődik, hogy Zoli felajánlja a zálogért, hogy kifesti a cég mellékhelységét. Erre rálicitál Miklós fél órányi anális izgatással. Rákontrázik Zoli, hogy kifesti az egész Beho várat. Erre Miklós 10 perccel az aukció vége előtt bedobja minden tudományát és felajánlja 1 napi munkáját a zálogért a orális galetki-fogást is vállalva. Erre Zoli ugyanezeket vállalja, mert játékszenvedélye elvette eszét és még a festést is ráteszi ráadásnak és ezzel megnyeri az aukciót.
Tanulság: A végén mindig mi, a játékosok szopunk és a Beho nyer.
Pontszám: 4.65
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2393. hozzászólás - 2010.07.14. 15:39:35 (Válasz Metállat #2392 hozzászólására.)
Ez azért így elég nyers.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 4.99
irritálóMetállatFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2394. hozzászólás - 2010.07.14. 16:26:35
Inkább csak groteszk
Pontszám: 2.21
irritálóMona89Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2395. hozzászólás - 2010.07.14. 17:19:17
hát mit mondjak ez a térkapu + portyás tárgyak projekt kiváló .
1, felveszem a 25 térkapus küldit 25 térkapupont tartalékolva
2, lekattintgatom, s csodálkozva látom nincs meg a küldim
3 belenézek csak 24 van meg,
4 átnézem a csatákat, biztos gyenge vagyok , és buktam egyett , de nem
5,ránézek hogy ugyan mikor lesz még egy pontom hogy befejezzem a küldim , s látom
-1 térkapupont

ezt egy kicsit tulzásnak érzem azért , jól van hogy csaltunk, mert semmi nem tiszta, de akkor mi is van ? legközelebb , azt irja ki nincs ilyen karakterem ? azért egy kicsit durva mi folyik itt a találkozó óta , de egy biztos, nagyon jól van ez , igy ahogy van , loreál mert megérdemeljük hogy nem jelentettünk egy olyan dolgot amit nem tudunk.
v1 Lucky Luke
Pontszám: 6.27
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2396. hozzászólás - 2010.07.14. 17:26:38 (Válasz Mona89 #2395 hozzászólására.)
Inkább jelentsd az infora hogy mínuszba tudod lőni a térkapupontodat.
Ne csalj!
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 6.51
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2397. hozzászólás - 2010.07.14. 17:33:17
de izék vagytok
nyugi már nem kell mindentől a falra mászni, szuuussszzzaaaa
Hibák mindenhol előfordulnak, evvan
V3-Alíz
Pontszám: 3.36
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2398. hozzászólás - 2010.07.14. 17:34:12 (Válasz Dozer #2397 hozzászólására.)
Nem a hibával van a gond, hanem a hozzáállással.
V1:Eliteninja
Pontszám: 7.12
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2399. hozzászólás - 2010.07.14. 17:37:09
találtam én is az aukciós ház V3-on bibis
Baraty csinálj valamit
V3-Alíz
Pontszám: 4.13
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2400. hozzászólás - 2010.07.15. 15:26:30
4 támadással 179 sebzést okoztak. Kritikus sebzés!

4 támadással 355 életpontot sebeztek.

ez kezd kurva unalmas lenni. Ugyanez van a rendes közelharcban....
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.68
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője