Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1961. hozzászólás - 2010.06.14. 18:52:55 (Válasz Ariel #1960 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2010.06.14. 18:19:56
Elhiszem, hogy max körül van az életpontjuk, de ezzel együtt is röhejesen egyszerű az ép-t 40-50% körül tartani. Az más kérdés, hogy nem teszik.
Aki nagyon felfelé támad és cserébe tömést kap, az tud ellene védekezni. Ráadásul könnyebb a dolga, mint annak, aki 15% alatt kell maradjon a vadászat alatt.


És hogyan tud ellene védekezni? Amúgy a 15% alatt maradás vadászatkor X óráig tart, viszont az alacsony ÉP-hez egész nap a gép előtt kéne ülni. Szóval ezt a könnyebb dolgot gondold át szerintem mégegyszer.

Azon kívül aki a saját szinteden támad, ott hiába vagy 50%-on, nem mintha az olyan egyszerű lenne egésznap, de oda még az sem elég és aki csak arra csinálta a karakterét, hogy TP-t osszon az bizony a saját szinteden fogja osztani, ott 15% után mindig tud támadni, és a játék nagyszerű TP osztó rendszere miatt alig ad kevesebbet mintha + 2-3-4-ről támadna.
NoFear - V1
Pontszám: 7.47
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1962. hozzászólás - 2010.06.14. 19:26:01 (Válasz NoFear #1961 hozzászólására.)
Ahoz, hogy 0-ról 50%-ra gyógyulj, 8 órának kell eltelnie alapból. Hogy hogyan tudsz megszabadulni az ép-től, azt már a fantáziádra bízom.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 2.54
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1963. hozzászólás - 2010.06.14. 19:35:45 (Válasz Ariel #1962 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2010.06.14. 19:26:01
Ahoz, hogy 0-ról 50%-ra gyógyulj, 8 órának kell eltelnie alapból. Hogy hogyan tudsz megszabadulni az ép-től, azt már a fantáziádra bízom.


Mint említettem a szinteden támad a TP osztó és ott is marad amíg nem lépsz. 15%-hoz meg a nagyszerű kikapcsolhatatlan Szentély miatt kevesebb, mint 3 óra kell, ha akarok venni prémet, amit szinten nem tudok kikapcsolni, hogy ne regeneráljon akkor meg kb 2 óra. Úgyhogy lehet számolni...
NoFear - V1
Pontszám: 6.96
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1964. hozzászólás - 2010.06.14. 19:37:56 (Válasz Ariel #1958 hozzászólására.)
(Ha már egy kolléga megemlített)

Lövésem sincs róla, milyen változások történtek az utóbbi időben, mióta a Liga alázatos szolgájaként osztom a túrót és hirdetem Bendő Atya igéjét a jámbor barmoknak a V3-on, de amikor még a V-1-en kattingattam a buzogányommal az áldozatok homlokát, akkor a lefelé ütögető pókok legfeljebb a "hehe" kategóriában érhettek el sikereket:) Én például 5. szinttől csak szintben vagy felfelé támadtam.

"Legfeljebb kénytelenek lennének felfelé támadni, és a magasabb szintű, alacsony TÖ/SZÖ-vel rendelkező karaktereket kellene farmolniuk, akik talán néha még el is vernék őket. Szörnyű"

Hát, én igazán magas szinten nem jártam, már arra sem emlékszem hol hagytam abba, de az biztos hogy az ütőtáv 7 szint volt. Ezen belül nem volt ellenfél, többnyire még manakonstrukciós cuccban sem. Egy idő után meg el is fogytak a próbálkozók. És tudtam napi 40-et támadni, bár kétségtelen, hogy azon a szinten azért néha már pihennem is kellett kicsinyég. Hej, a régi szép pókélet, köszönöm a lehetőséget a nosztalgiázásra...

(Javítás: a 30-at át kellett írnom 40-re, vazz, ennyire nem emlékszem már )
A hozzászólást Crimson módosította 2010.06.14. 19:47:32-kor
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5.56
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1965. hozzászólás - 2010.06.14. 22:23:37 (Válasz Ariel #1960 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2010.06.14. 18:19:56
Elhiszem, hogy max körül van az életpontjuk, de ezzel együtt is röhejesen egyszerű az ép-t 40-50% körül tartani. Az más kérdés, hogy nem teszik.



Az méltán híres azúr script nélkül sajnos ez napi 24 órás szolgálatot igényelne, ez a jelenlegi napi 2*15 perc játékomba nem fér bele, de léci okíts még onnan fentről dicső Ariel, haggy szívjuk magunkba az álatalános tudást

Az ötletet mindenesetre elraktároztam, majd ha egyszer úgy döntök hogy a munka, alvás, és az asszony simogatása helyett is végzeturazni akarok életem minden percében, majd akkor nagyon hasznos lesz, köszi
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 5.01
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1966. hozzászólás - 2010.06.15. 00:03:14
A vitához nincs kedvem hozzászólni, csak egy tévinfót szeretnék eloszlatni. A játék elején, alacsony szinten a portyázó karaktereknek nem célja, hogy tönkre verjék áldozatukat. A cél az, hogy keveset sebezve, sok ép-t hagyva végezzék ki ellenfelüket.

A másik, hogy itt még nem is lehet tönkre verni valakit. Itt még nincsenek komoly varázslatsebzések (amik magas szinten 70-80% épről is azonnal agyonlőnek), csak egy állat van, vagy annyi se, és csak 3-4 közelharci kör.

Szóval aki azt mondja, hogy alacsony szinten azért megy el az új játékosok kedve a játéktól, mert sosincs ép-jük, az nem tudja milyen a játék alacsony szinten. (15. szint alattról beszélek most.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.13
népszerűNabilFérfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1967. hozzászólás - 2010.06.15. 02:25:02
Amióta játszom felfelé támadok én is. Bár emlékszem a régi szép időkre, de nekem már mind a az EH mind a kontinuum kötelező szakértelem.
Mondjuk sosem voltam egy hardcore pók, kémgömböt csak hallottam mire való. 20. szintig olyan taktikával haladtam, hogy amíg megtelt a csp portyáztam utána meg egyszerre levadásztam. Mindig is térkapuztam, mert tetszik, hogy találhatok kincset
A kivégzést akkor kezdtem el fejleszteni, mikor már mindenki használta. Az állataimnak máig nincs poryánál +Le-t adó felszerelése. Mondjuk szerintem nem is ér semmit, legalább is az én esetemben.
Most meg éppen azzal szórakozok, hogy a sok topper között ott tolakodom a küldetés szám szerinti toplista első oldalán.
Ezektől függetlenül jelenleg 2. vagyok Le diffben, de szerintem már nem sokáig.

Az egyébként marhaság, hogy felsőbb szinten kevésbé számít a tömés, mivel olyan mértékben nő a portya után kapott TP, hogy már alapból is gyorsabban haladok, mint egy VF-es vadász...
Volt már részem nagyon sok TP tömésben, amit ilyen vagy olyan módon megoldottam (pl.: egy egész szövetség rámszállt hadat üzenve)
Különösebb bajom nincs az egésszel megmosolyogtatt, főleg ha úgy tömnek TP-vel hogy rajtam veretik le magukat vadászat előtt.
Csak hát gondolkodjunk már a pók tehet arról ha lerabol valakit vagy az aki 15% tart magánál Le-t?
Az előttem szólók lassan már úgy beszélnek, hogy ha nem lennének pókok, mindenki vígan vadászhatna 15% felett, azért ne vicceljünk már!
A játék jelenlegi rendszere szerint aki 15% felett Le-vel mászkál felvállalja kockázatot, hogy lerabolják.
Nekem az egész TP töméssel az a legnagyobb bajom, hogy sehogy sem illik a szerepjátékos vonalba.
Legalább is még semilyen magyarázatot vagy utalást nem találtam arra, hogy miért cselekdne így egy végzetúr, mint a tömő társaság.
Mind az eh-nak, mind az új gyűrűnek örültem ilyen szempontból.

Több hsz-m valószinüleg nem lesz ebben a témában és vitatkozni sem szeretnék,de az nem fér a fejembe, hogy egy top kari, aki mint hozzászólásai is mutatják nem ért a játék ezen részéhez, méirt akarja meggyőzni az érintett célcsoprtot a maga közel sem igazáról...
V1 - Sötét Ösvény - Nabilius
Pontszám: 7.22
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1968. hozzászólás - 2010.06.15. 07:54:09 (Válasz Nabil #1967 hozzászólására.)
Nabil, szerintem az, hogy a top nem lát bele a tömés problémába erős csúsztatás!

Tegnap toltam egy orvostól-orvosig rohangálós napot, íme egy "állami" tömési próbálkozás effekt, mely ellen végre lehet védekezni... (Majdnem végig manaregenes cuccban dekkoltam!)



Még mielőtt valaki elkezd okoskodni, ez V3-on van, itt egy KH-s 300-1200 LÉ-t ad egy csatában, nem a tesztvilágok lé 4x-ező hatása érvényesül rájuk! Aki erősebb, az többet nyer --> több tp --> kevesebb célpont --> kevesebb PvP élmény, akkor miért is fejlesszen karit elv volt eddig
A hozzászólást Birka módosította 2010.06.15. 08:01:32-kor
Pontszám: 4.44
népszerűNabilFérfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1969. hozzászólás - 2010.06.15. 08:56:21 (Válasz Birka #1968 hozzászólására.)
Más világokhoz nem értek, az itt felszolaló V1-es pok ellenes top kariknak szántam a hsz-m utolsó bekezdését.
A te v3-as Kh problémád érdekes most hallottam erről elöször. De ez valóban igen csak világspecifikus probléma és örülök, hogy te is hasznát látod a gyűrűnek
V1 - Sötét Ösvény - Nabilius
Pontszám: 7.53
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3351 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1970. hozzászólás - 2010.06.20. 23:41:03
A döntetlenes ismételhető küldetés helyett (amit szerintem senki nem csinál) lehetne egy kihívásos ismételhető, pl. nyerj 50 kihívást. Vagy önálló küldetésben is 300-as irányszámmal.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.46
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1971. hozzászólás - 2010.06.21. 01:10:36 (Válasz LanMaffia #1970 hozzászólására.)
Végtelen LÉ TP nélkül?
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 6.56
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3351 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1972. hozzászólás - 2010.06.21. 10:53:14 (Válasz Razor #1971 hozzászólására.)
Annyira nem végtelen az, 50 győztes csatához 50 PP kell, akinek 50 PP megér 10-15k LÉt, annak igen, végtelen. De azért ennél jóval többet lehet kihozni belőle.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.46
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1973. hozzászólás - 2010.06.21. 11:24:44 (Válasz Razor #1971 hozzászólására.)
Idézet: Razor - 2010.06.21. 01:10:36
Végtelen LÉ TP nélkül?


- Sajtold ki egy állatod lélekenergiáját, amely legalább 20. szintű!
- Lépjen állatod szintet 10 alkalommal!

Na ez pl. végtelen LE TP nélkül - csak kennel kell hozzá.
Pontszám: 7.19
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1974. hozzászólás - 2010.06.21. 11:26:35 (Válasz Jeriko #1973 hozzászólására.)
Meg vadaszat. TP nelkul.
Pontszám: 7.87
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1975. hozzászólás - 2010.06.21. 11:27:36 (Válasz Kocos #1974 hozzászólására.)
Elég csak egyszer befogni
De tényleg benéztem.
Pontszám: 7.19
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1976. hozzászólás - 2010.06.21. 12:44:24 (Válasz Kocos #1974 hozzászólására.)
edit: hülyeséget írtam aztán rájöttem.
A hozzászólást Razor módosította 2010.06.21. 12:46:34-kor
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 6.56
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1977. hozzászólás - 2010.06.21. 12:57:28 (Válasz Birka #1968 hozzászólására.)
Jó lenne az állításod a TOP-al kapcsolatban, ha nem tudnánk, hogy V1-en a top meg sem próbálja kikerülni az üres TP-t, így ők nem értékelik veszteségnek a 0 LÉs portyákat.

Awenhai, köszönöm amit írtál, rég nem röhögtem ilyen jót.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 6.07
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1978. hozzászólás - 2010.06.21. 13:31:34 (Válasz S0laris #1977 hozzászólására.)
Tevedsz.. Veszteseg.. Mert nalunk ugyan a TP nem ordogtol valo, de akinek a TP melle LE is jut a portyabol, az ugye a versenytarsaihoz kepest elonybe kerul.. A LE/TP arany idefent is jatszik, de mi a TP melle akarunk LE-t szerezni, nem a LE mellol kiirtani a TP-t... Bar, vegulis paran mar az utobbira alltak at itt is...
A hozzászólást Solina módosította 2010.06.21. 13:34:06-kor
Pontszám: 5.78
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1979. hozzászólás - 2010.06.21. 13:53:13 (Válasz Solina #1978 hozzászólására.)
Képzelem mekkora veszteség, ráadásul ti még mazochisták is vagytok mert szinglit is húztatok mellé hogy még nagyobb veszteség legyen
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.08
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1980. hozzászólás - 2010.06.21. 15:17:45 (Válasz S0laris #1979 hozzászólására.)
Idézet: S0laris - 2010.06.21. 13:53:13
Képzelem mekkora veszteség, ráadásul ti még mazochisták is vagytok mert szinglit is húztatok mellé hogy még nagyobb veszteség legyen


Ezeket miből gondolod? Csak mert nem egy olyan karakterről tudok, aki VF-el megy a top-ban: Cyron, Próféta, Galmuszk, Harcos Kard, - én is. Még csak azt sem mondhatnám, hogy rosszul csinálják.
A hozzászólást Jeriko módosította 2010.06.21. 15:18:45-kor
Pontszám: 7.19
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!