Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5561. hozzászólás - 2013.06.21. 09:28:50 (Válasz Birka #5550 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2013.06.21. 00:06:50
Továbbra sem értem mi a fenének erősíteni a térkaput, amikor jelenleg a masszív pókosokodáson felül messze annak a legjobb a le/tp-je még mindig.
Vagy ez is ilyen őskőért szívóság öv mozgalom?

VF jellemzői
- csökkentett TP vadászatból, kalandból, TKP-ból
- kevesebb AFP
- nincs LE a portyákban azoknak akik bármi okból nem tudnak zsíros áldozatokat fosztogatni

EH tükörválasza a VF-re
- több AFP
- van LE a portyákban, nem is kevés, ha az AFK maxosak és megvan minden erősítő felszerelés
- teljes TP a vadászatra, TKP-ra, kalandot nem tudom mi van vele, az olyan mostoha gyereknek tűnik a játékban, kevés és/vagy bizonytalan infót olvastam róla
- az EH TP többletét a vadászatban LE bónusszal kompenzálják (hasznos vadászat), viszont a TKP-ra nincs bónusz semmi formában

VF-es kap X LE-t és Y TP-t a TKP-ból
EH-s kap X LE-t és 2Y TP-t a TKP-ból
És ez független a LE-szívástól, mert ez ott is így van ahol nullára szívják 3 harci kör alatt meg ott is, ahol még teljes csata alatt sem szívják ki a dögöket.

Múltkor is ezt magyarázták neked páran és olvastam a hsz-ek közt valakitől, hogy a VF eredetileg csak vadászatra hatott és a TKP-ra nem, csak pár éve kikönyörögték, hogy TKP-ra is hasson, akkor pedig az EH-soknak is jár/na az AFK-s ellensúlyozás. Szerintem.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.84
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5562. hozzászólás - 2013.06.21. 09:48:55 (Válasz Quellon #5561 hozzászólására.)
Nem is értem mit nem ért ezen, vagy mit nem akar érteni. Ilyen ez a Birka.

Szerinte ugyanaz, ha 15K Lé-t szív egy VF-es 35 TP-re mint 70-re. Bár az egyiknél 214 LE/TP-re jön ki a másiknál meg 428,5-re, vagy csak Mi látjuk...
A hozzászólást Viszok009 módosította 2013.06.21. 09:49:37-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5563. hozzászólás - 2013.06.21. 10:17:34 (Válasz Viszok009 #5549 hozzászólására.)
Idézet: Viszok009 - 2013.06.21. 00:02:09
A lopásra mi a védekezés?

Mindegy, de megnézném, hogy mit szólnál, ha a mágia ellen lenne, valami, mondjuk 1000. pontnál fele annyi VP-t ad, 1500-nál negyed annyit. Mert ugye akik a kivégzésre mentek- "spesiális" réteg az most ujjong örömében, most is.

A kivégzésre visszatérve, jajj tényleg el is feledtem az 2 ultrabrutál képesség, az iróniát az i betűnél keressem...a BU is ad +50-et, de hát mi az.


No lassuk. Lopas nem tudom hogy jon ide, de szivesen leirom, hogy eddig a vedekezesi lista igy nezett ki:
* ladiko
* allatszaki
* marha eros vagy harcban
* platina bevaltas

Ehhez jott most az, hogy lehet lopast fejleszteni a lopas ellen. Amennyit fejleszt a celpontod annyit te is, nagysagrendileg hasonlo LE lesz, mert a szakiszintek kozott nincs 1000 pont difi. Nincs ezzel gond.
Bar hangsulyoznam, hogy eddig nem a lopasrol beszeltuk, hanem kivegzesrol, ez tehat egyfajta kitero volt.

A magia nem masra hat, tehat az otleted eleve egy teljesen abszurd, es ertelmetlen osszehasonlitasi kiserlet. Viszont az igaz, ha tobbet akarok konstizni mint mas, akkor nekem 1 pontnyi magianovelesert lenyegesen tobbet kell kuzdenem, mint barkinek. Ha lenne ertelme az almat a kortevel hasonlitani, akkor itt el is bukna a "ha lenne" elmeleted.

Aki kivegzesre ment, az ezzel a kepesseggel elerheti, hogy a kollegak ne tudjak kivegezni. Az atlagos karival szemben minimalis hatranyt szenvedHET, ha az a masik egyatalan hajlando ilyesmire LE-t aldozni. De tedd szivedre a kezed: hanyan rohangalnak 100+ kivegzessel? Ha nem kivegzeses taktikara hajtasz akkor, ez nagyjabol teljesen celtalan szaki, Offs 300-as szintje szerintem lenyyegesen magasabb, mint ahol a rablast segito hatas maxol, es csak egy maroknyi jatekos tolta fel egyatalan barmeddig ebbol a celbol.

Ami a 2 ultrabrutal kepesseget illeti, az egyik tudtommal siman megtobbszorozi az EP-t ahonnan kivegezni lehet. Ezt hiaba probalod alsagosan ironiaval elfedni, gyakorlatilag enelkul nem is lehetne kivegzeses taktika.

A BU mindenkinek ad 50 pontot aki teljesiti a feladatokat, tehat az uj kepesseg utan sem kerul hatranyba az aki kivegzesre utazik.

Osszegeznem: mindeddig egyetlen ervet sem olvastam toled, aminek hatasara azt tudnam mondani, hogyigen a kivegzeses taktika valoban nagy pofont kapott. Szerintem egyszeruen nem gondolod at realisan ennek a kepessegnek a valos hatasat.
Pontszám: 7.08
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5564. hozzászólás - 2013.06.21. 10:19:15
EH, kalandcsaták LE-je:
Leggyakoribb a 20-30 LE/TP-s csata, egy gyakorlatilag 0 értelmű erőforrásért (LGY - inkább "gyengeségforrás"!).
Kíváncsi vagyok, a mostani AF mennyit javít ezen??? Mert ha felviszi 40 LE/TP-re, akkor teljesen felesleges költeni rá AF-et... (Jó lenne előre tudni!!! )

Kivégzés: Nekem még nincs is olyan nagy szakim (1000 alatt), de ezek után iszonyatos szopatásnak érzem azokkal szemben, akik brutálisra feltolták.
Ha már menet közben változtatunk a szabályokon (fejlesztési koncepciókat kiherélve!), akkor illő és üdvös lenne megadni a lehetőséget ezeknek a karaktereknek, hogy az immár ledegradált szakira elköltött ÖSSZES LE-t visszakaphassák.
Ha a kivégzésre költött, immár elpazaroltnak érzett LE-t a kritikus ütésre költöm, talán nincs annyira sz@r szájízem, mint per pillanat!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.27
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5565. hozzászólás - 2013.06.21. 10:24:29 (Válasz Viszok009 #5555 hozzászólására.)
Idézet: Viszok009 - 2013.06.21. 00:19:47
Amúgy én mindig a lopásra reflektálok, csak azt csúnyán kikerülitek...


Akkor ezt ird ki explicit, mert a hozzaszolasokban amire valaszoltal vegig a kivegzesrol volt szo.
Pontszám: 7.08
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3351 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5566. hozzászólás - 2013.06.21. 10:35:01
Azért a kivégzéshez elég annyit látni, hogy eddig a csata úgy ment, hogy kémkedés, mennyi élet, oké kivégzem, mehet a csata. Most annyiban változik, hogy ki tudja mekkora a kivégzése, és lehet hogy megszopat.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.38
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5567. hozzászólás - 2013.06.21. 10:43:22 (Válasz Kocos #5563 hozzászólására.)
Csak úgy jött ide, hogy bekerült egy új AF, de másként sehogy.

Nem értelek Kocos. Azt írta Miklós sokan kérték ezeket. Az új AF-eket...igen, de nem ezeket és ez egy nagy mínusz pont. Én ugyan sehol nem olvastam, hogy szavaztunk erre, stb, stb. Az is hihetetlen számomra, hogy egyes játékosok haveri kapcsolatban vannak a JV bizonyos tagjaival, és délutáni matiné alatt eldöntik, hogy legyen és miként. A többi nyomi meg hadd vergődjön le van tojva.

Megjegyzem, nincs magas kivégzésem, de örültem mikor egy jóval erősebb karaktert kivégeztem, amikor ő már 200* elvert eddig. És elgondolkodtam, hogy lehet fejlesztek egy keveset, mert jelen felhozatal szerint nem vagyok esélyes egy UV alatt, de így már nem is fogok fejleszteni. Egyáltalán nem arról van szó, hogy miért kardoskodok ez ellen ennyit, hanem, hogy ne 2+n emberre hallgasson már a JV.

Így ezért nem tudtam meggyőző érvet felmutatni.

Véleményem szerint semmi abszurdum nincs a mágia tulajdonság egy egy szakértelem összehasonlítása között. Te csak azért akadtál fent ezen, mert Te arra kattantál rá, más meg másra. Ezért kellene mindenféle új dologhoz semlegesen hozzáállni, vagy hozzá viszonyulni. De ez elég nehézkes, mert Te is, én is leszarom mit csinálsz a játékban.

Az a bizonyos hátbaszúrás képesség meg érdekes, hogy úgy mondjam, még mindig nem értem a képletet 1+szint/100, nem is értem hogy lehet valamit ilyen hebehurgyán megfogalmazni. Magasabb szinten azért 500 egészség biztos van, szintlépés után 1-2 K ÉP biztos nő, Landragor alatt is folyamatosan fejlődött, akarva-akaratlanul.

Így nálam még mindig sima liba ez ellen védekezni, aki meg azért fejlesztette eme képességet az 5-10 játékos, 70-80K-ról kivégeznek, mennyi játékost ütöttek le 10-et? Komolyan eszem megáll, hogy 10 játékost ne hogy hátrány érjen, mert ő olyan király, hogy nah. Szegény még nem tudna szerezni 450LE/TP átlagot...nekem csak ez a szomorú.
A hozzászólást Viszok009 módosította 2013.06.21. 11:05:28-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5568. hozzászólás - 2013.06.21. 11:45:31
Idézet: Viszok009 - 2013.06.21. 10:43:22
Így ezért nem tudtam meggyőző érvet felmutatni.


A gond az, hogy nem azt irtad le amit gondolsz. Eddig.

Véleményem szerint semmi abszurdum nincs a mágia tulajdonság egy egy szakértelem összehasonlítása között. Te csak azért akadtál fent ezen, mert Te arra kattantál rá, más meg másra. Ezért kellene mindenféle új dologhoz semlegesen hozzáállni, vagy hozzá viszonyulni. De ez elég nehézkes, mert Te is, én is leszarom mit csinálsz a játékban.


Most kicsit elvesztem a fogalmazasgatlod hatasanak elemzeseben, de sajnos azt hiszem ertem mit gondolsz, es nagyobbat nem is tevedhetnel. Az elobb is leirtam, hogy a kivegzes egy masik karira hat a magia tulajdonsag meg nem. Ezt nyilvan elengedted a fuled mellett, mert akkor nem lenne mibe belekotni. Innentol kezdve az osszehasonlitas ertelmetlen, mert nincs mi ellen vedekezni a magiaval kapcsolatban. Max a varazslatelnyelessel szemben. Peldaul ha lenne egy masik kepesseg ami a most bekerult uj kepesseg hatasat negalna, na az lehetne hasonlo. Es a magia fejlesztese, hatasa szempontjabol meg mindig elhanyagolhato.

még mindig nem értem a képletet 1+szint/100, nem is értem hogy lehet valamit ilyen hebehurgyán megfogalmazni

A keplet 1+szint/40 emelekeim szerint. Lehetseges, hogy a matematikaban kevesbe jartasaknak ez a keplet nem vilagos, ezt nem tudtam. De akkor elmondom, hogy ez sok. Az en szintemen 5,5-os szorzot jelent, tehat 1 pontnyi kivegzes 27,5 EP-t vegez ki.
A magas egeszsegrol szolo mondataid nem tudom mi melletti vagy elleni ervnek szamitananak.

Aki eddig 70-80K-rol vegzett ki, az ezutan is ki fog vegezni 65-75K-rol. Tehat egyszeruen nem ertem mi ezzel a gondod, hol teszi ez tonkre barki jatekat. E tovabbra is ugy latom a kivegzes elleni vedekezes nagyon erosen tul lett lihegve. Kivaltkepp annak tukreben, hogy az egeszsegget fejleszteni ahogy Ariel is irta meg mindig hatekonyabb, es univerzalisabban is hasznalhato.
A hozzászólást Kocos módosította 2013.06.21. 16:08:35-kor
Pontszám: 6.39
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5569. hozzászólás - 2013.06.21. 15:20:32 (Válasz Viszok009 #5567 hozzászólására.)
nem tudom, az elmélkedés itt pontosan mit takar - egy 1000-es kivégzésű ember félelmeit, vagy egy külső szemlélő véleményét - de nézzük meg konkrétan a helyzetet egy "kivégzett" karakter szemszögéből.

Valaki néha rádportyázik, és kivégez. (nem tudod, hányas van neki, 500, 1000 esetleg?) A tulajdonságaid, képességeid sokkal magasabbak, mégis mindig kinyír az illető.

Mit fogsz ezután tenni?
1.) nem foglalkozol vele.
2.) feltolod az egészségedet, ritkábban fog kivégezni (de alacsony ép-n azárt továbbra is).
3.) csinálsz egy 300-as kivégzést, akkor csak úgy fog kivégezni, ha sebesült vagy. tehát eltoltál egy rahedli LE-t egy passziv, védekező képességre, ami csak részleges védelmet nyújt.
4.) Te is feltolod a kivégzésedet 1000-re. Ettől kezdve nemcsak védett vagy, te is mindenkit ki tudsz végezni. Egy idő után mindenki megteszi ezt, mindenkinek 1000-es kivégzése van, helyreállt az egyensúly, nem panaszkodhat senki.

A kérdés az, hogy a fenti esetekből melyik az, ahol a támadó karaktert kár éri az új AF képesség bevezetésével?
Pontszám: 6.76
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5570. hozzászólás - 2013.06.21. 15:35:33 (Válasz Miklós #5569 hozzászólására.)
5.) telepakolod "magad" segítőkezekkel
6.) elhagyod szintben
7.) törölsz

Szóval ez az uberbrutál kariknak van, akik nem hajlandóak fejleszteni kivégzést, hanem kisírták, hogy legyen ez? Mert ugye az már nem optimalizációs gém... Vagy javíts ki, ha tévedek!

Véleményem szerint az ÉP-t tolják fel, mivel a mágia után az egyik legalacsonyabb tulajdonság a játékban.

A támadót "csak" abból érinti kár, hogy amint pont most bevezettek.

A lopásról sosem lesz szó, amúgy?
A hozzászólást Viszok009 módosította 2013.06.21. 15:35:58-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.67
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5571. hozzászólás - 2013.06.21. 15:48:11 (Válasz Miklós #5569 hozzászólására.)
Adott "A" karakter, extrém, teszem azt 1000-es kivégzéssel.
Adott "B" karakter, van neki valamennyi kivégzése, mint pl nekem, kényelmes 300-350, csak a portya miatt, hogy mindig meglegyen a plusz LE-hez szükséges elég nagy különbség.

A probléma:
Nekem egyszeri AF költségembe fáj, hogy "A" karaktert permanensen legyengítsem magammal szemben, holott ő erre tette fel az egész karakterét (ráadásul ez egy elég irreverzibilis fejlesztési út, a kivégzéses karakterről szinte lehetetlen átnyergelni belátható időn belül hatékony karakterre).
Ki lehet számolni mekkora kárt okoz ez "A" karakternek, hogy 1000 -> 1300ra fejlessze a kivégzését, hogy ugyanott legyen, mint e fejlesztés előtt.
Fölösleges dolog volt ez, akinek nem tetszik, ha kivégzik, az figyeljen az ÉP-re, fejlessze az egészségét, amire nem utolsó sorban még LE csökkentő AF is motivál!
Egyszerűen már az is érthetetlen számomra, hogy egyáltalán milyen felmerülő igény, probléma sarkallt titeket erre.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 9.34
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5572. hozzászólás - 2013.06.21. 16:03:51 (Válasz Miklós #5569 hozzászólására.)
Miklós!

Én is kíváncsi lennék rá, mekkora volt az a hatalmas igény a kivégzés gyengítésére, illetve a játékosok melyik rétegétől jött?!
Mondjuk Viszok kolléga lényegében megmondta:
Idézet: Viszok009 - 2013.06.21. 15:35:33

Szóval ez az uberbrutál kariknak van, akik nem hajlandóak fejleszteni kivégzést, hanem kisírták, hogy legyen ez? Mert ugye az már nem optimalizációs gém... Vagy javíts ki, ha tévedek!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.37
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5573. hozzászólás - 2013.06.21. 16:12:04 (Válasz Viszok009 #5570 hozzászólására.)
Idézet: Viszok009 - 2013.06.21. 15:35:33
Szóval ez az uberbrutál kariknak van, akik nem hajlandóak fejleszteni kivégzést, hanem kisírták, hogy legyen ez? Mert ugye az már nem optimalizációs gém... Vagy javíts ki, ha tévedek!


Ha nem fejlesztenek kivegzest akkor ez pont semmit nem er nekik. Nem? Ez tehat csak kivegzes fejlesztessel egyutt megy.
Pontszám: 6.39
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5574. hozzászólás - 2013.06.21. 16:14:11 (Válasz Offsboy #5571 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2013.06.21. 15:48:11
Adott "B" karakter, van neki valamennyi kivégzése, mint pl nekem, kényelmes 300-350


Hangsulyoznam, hogy Offs, hogy szerintem a 300-350 az messze nem kenyelmes kivegzes, hanem olyan amivel csak nagyon kevesen rendelkeznek.
Te ezzel egy egesz jo vedekezest kaptal, de a tobbsegnek ugyanaugy be kell tolnia a LE-t, hogy ezt elerje. Javitsatok ha tevedek, es ez az altalanos szakiszint.
Pontszám: 6.39
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5575. hozzászólás - 2013.06.21. 16:16:52 (Válasz Kocos #5573 hozzászólására.)
Miklós elmélkedésére válaszoltam. Ha azt megnézzük, akkor tökéletesen illik az, amit írtam rá, de nem akarom magam ismételni.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.01
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5576. hozzászólás - 2013.06.21. 16:19:34
Visszakerestem nektek, honnan jön ez az igény.

Több levelet is kaptunk jópár hónappal ezelőtt az ügyfélszolgálaton kereszül, játékosok panaszkodtak, hogy náluk lényegesen gyengébb karakter lépten-nyomon kivégzi őket max. vagy max közeli hp-ról, nem tudnak ellene védekezni stb. Akkor elég sokat leveleztünk ebben az ügyben, én azt mondtam, nem eszik olyan forrón a kását, lehet azért az egészséget is fejleszteni stb. de ahogy számolgattuk LE-ben, ez tényleg igen "bróken" dolognak tűnt. Én akkor leirtam, hogy a kivégzést nem fogjuk legyengiteni, DE arról lehet szó, hogy berakunk védekezési lehetőséget, aminek a fejlesztése ugyanannnyi erőforrásba kerül, mint magáé a kivégzésé.
Egyébként sokat számolgattunk, alapvetően lehet csinálni egy karaktert, aki csak 2 dolgot fejleszt: egészséget (hogy túlélje a varázslat kört) és kivégzést. Hiába van neked 800-as IQ-d, nekem van 20-as, és mégis kinyirlak. Persze megvannak ennek a stratégiának is a hátulütői, de alapvetően akit megölnek vele, az ezeket nem fogja érzékelni. A kivégzés egy igen hullámzó hatékonyságú tulajdonság, eleinte nagyon erős, később gyengül, magas szinten megint erős. Ez attől függ, egy adott szinten mennyire nehéz az ÉP-t növelni, mennyire nehéz a kivégzést növelni, és mennyire nehéz más módon nyerni a harcban.
Pontszám: 6.06
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5577. hozzászólás - 2013.06.21. 16:26:32 (Válasz Miklós #5576 hozzászólására.)
Óh akkor biztos ugyanezek kérték a lopásra is a kompenzációt.

Én is kérhetnék, olyat, hogy nagyon kevés Lé jön a 0-ás kariktól az EH-val együtt is. Lé szívás nélkül a 100-at sem éri el TP-ként.

Vagy a kalandnál ne legyen 1300-10000-es szórás, leegyen új szakértelem irányított kalandozás, jajj de jó név. :-)

Szeretném még, ha az állat sem kapna kevesebb TP-t attól függetlenül, hogy 20%-os ellenfelet támadok, vagy 100-asat.

És még, és még, és még, vagy ez nem a (T/M)ibi Bácsi elintézi, híres-neves 3 kívánság?
A hozzászólást Viszok009 módosította 2013.06.21. 16:27:05-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.75
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5578. hozzászólás - 2013.06.21. 16:32:47 (Válasz Kocos #5574 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2013.06.21. 16:14:11
Idézet: Offsboy - 2013.06.21. 15:48:11
Adott "B" karakter, van neki valamennyi kivégzése, mint pl nekem, kényelmes 300-350


Hangsulyoznam, hogy Offs, hogy szerintem a 300-350 az messze nem kenyelmes kivegzes, hanem olyan amivel csak nagyon kevesen rendelkeznek.
Te ezzel egy egesz jo vedekezest kaptal, de a tobbsegnek ugyanaugy be kell tolnia a LE-t, hogy ezt elerje. Javitsatok ha tevedek, es ez az altalanos szakiszint.


150 alap kivégzés, 120 turbóból, 50 az irtóztató medálból, szerintem nem egy nagy érték. De legyen csak 100,150, vagy 200, nem fair, hogy egyszeri költséggel - ráadásul AF költséggel -, ekkora LE-ben mérhető "kárt" okozhatok annak a szemfüles kollégának, aki képes figyelgetni mikor tud egy jóval erősebbet kivégezni.
Ráadásul úgy, hogy a kivégzést nem is arra használom, mint ő (portya LE <-> hátbaszúrás AF-el magas ÉP-ről kivégzés), tehát olyan mintha 2 teljesen külön szaki lenne, nem is logikus ezek különbségét viszonyítgatni. Attól ő még ugyanolyan hátbaszúró mester marad, hogy én pofátlan LE rablásra használom a kis kivégzésecskémet.
Ha annyi eszem van, hogy nem figyelek az ÉP-mre, meg is érdemlem, hogy kivégezzenek. Mint ahogy elő is fordult már jó párszor, bár leginkább támadóként. Jó - bár néha persze idegesítő - színesítő elem ez.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.94
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5579. hozzászólás - 2013.06.21. 16:34:19 (Válasz Miklós #5576 hozzászólására.)
Te is leírtad a megoldást!
Idézet: Miklós - 2013.06.21. 16:19:34
...náluk lényegesen gyengébb karakter...
...lehet azért az egészséget is fejleszteni...
...mennyire nehéz a kivégzést növelni...

Három kiragadott dolog:
1. megvan kik panaszkodtak
2-3. mindkettőt bárki fejlesztheti

Nem értem, miért kell saccra 3-5 karakter sírása miatt ilyeneket bevezetni!
A segítő kéz miatt sokkal több rinya volt anno - jogosan! -, mégis egy eléggé szájbetömés jellegű AF jött csak rá megoldásként.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.05
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5580. hozzászólás - 2013.06.21. 16:44:09 (Válasz Miklós #5576 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2013.06.21. 16:19:34
Én akkor leirtam, hogy a kivégzést nem fogjuk legyengiteni, DE arról lehet szó, hogy berakunk védekezési lehetőséget, aminek a fejlesztése ugyanannnyi erőforrásba kerül, mint magáé a kivégzésé.


Oké!
Akkor valóban ne gyengítsétek a kivégzést.

Új szakértelem:

Kivégzés ellenállás


Az ellenfél kivégzés szakértelme ennyivel kevesebbnek számít.
Maximális szint: nincs



Ezzel lehetne ellene védekezni, és nem kapnék passzívan a saját kivégzésemből adódóan még egy előnyt (a portya LE növelése mellé), holmi AF-ért.
Még ez is egyértelműen a kivégzést gyengítené, de eonokkal letisztultabb megoldás lenne.
(Illetve amikor lemodelleztétek, hogy mennyivel nehezebb az egészséggel tartani a lépést a kivégzéssel szemben, kaphat is egy ezt kompenzáló szorzót az új szaki.)
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.94
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője