Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8081. hozzászólás - 2016.11.13. 10:47:05
Kedves játékvezetés!

Az inspiráció reformját többször is felhozva sem kaptam semmilyen választ...Ideje lenne egy "nem kérek inspirációt" gombot berakni a játékba!
Az sem ártana ha az ÉP regenerációra is hatna az inspiráció, mert annyi pp-t kapok, hogy nem győzöm a gyógyitalokat vásárolni...
Valamit kezdjetek vele, mert borzalmas ezzel a jutalomnak nevezett átokkal a nyakamon játszani!
Pontszám: 6.45
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8082. hozzászólás - 2016.11.13. 12:00:55 (Válasz McMad #8081 hozzászólására.)
Az inspirációt már ott megette a fene, hogy még arra se jó amire kitalálták.

A később indult karakterek több csp-t és pp-t kapnak ezáltal megközelíthetik valamilyen szinten az élmezőnyt.
Ez mind szép és jó, de mi a helyzet a játék többi részével?
2 templom közötti várakozási idő, két entitás közötti időt, térkapu pontok, kennel ideje és még sok más.
Ezek nélkül nem igazán lehet "behozni" a régebben indult játékosok közötti különbséget.

Nem csak arra nem jó amire kitalálták, de még az eventeken is szívatva vannak az inspiráltak.
A hozzászólást Spellatrix módosította 2016.11.13. 12:01:17-kor
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 8.33
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8083. hozzászólás - 2016.11.13. 13:31:02 (Válasz Spellatrix #8082 hozzászólására.)
A kérdés itt az, hogy mi a szerepe az inspirációnak... Az, hogy szintben behozhatóak legyenek a régebben indult játékosok? Azt hiszem igen, ez a rendeltetése. Az, hogy erőben behozzunk egy "régi" játékost? Nos részben -hangsúlyozom részben- ez is lehet a célja, de több 1000 órányi belefektetett játékidőt ne akarjunk pár száz óra alatt eltüntetni. Az inspiráció segít abban, hogy a különbségeket csökkentse, a többi már csak a játékstíluson múlik. És igen, lehet erős karaktert építeni inspirációval is.
V3-Alíz
Pontszám: 5.87
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8084. hozzászólás - 2016.11.13. 14:11:41 (Válasz Dozer #8083 hozzászólására.)
Tehát aki később kezdte esélye se legyen behozni az "erő" különbséget?

Mert ha így nézzük az a normális, hogy az a legerősebb aki a világ indulásakor kezdte a karakterét. Akkor miért kezdene bárki is 2 évvel később egy karaktert? Szerintem senki nem szeretne farm lenni
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 7.78
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8085. hozzászólás - 2016.11.13. 14:24:19 (Válasz Spellatrix #8084 hozzászólására.)
Akár hiszed. akár nem a játék számos elemében, az van előnyben, aki később kezdi a játékot. Gondolok itt pl. a tulajdonság illetve szakértelem csökkentő relikviákra.
Nézzünk egy példát:
Én most, 169-es vagyok szinte minden hasznosabb relikviámból unobtánium van már. Amikor mondjuk a V1 top 50, 169-en volt, ez a fokozat még nem is létezett, azaz én olyan bónuszokat is használok már amik nekik még nem álltak rendelkezésre. Az új szakértelmekről, Af képességekről, fejlesztésekről ne is beszéljünk. Ezernyi dolgot tudok hamarabb használni mint a "régi" játékosok. Nem véletlen, hogy győztem már le 230-as karaktert is arénában. (nem építőt ) Az, hogy a többlet erőforrásokat amiket kapsz, hogyan hasznosítod már a te döntésed.

"Tehát aki később kezdte esélye se legyen behozni az "erő" különbséget?"
Belehet hozni, csak ésszel kell csinálni.
V3-Alíz
Pontszám: 6.90
közkedveltpersac2Férfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8086. hozzászólás - 2016.11.17. 10:29:10
Hi,
Olyat nem lehetne berakni, hogy az AF oldalon és a szakiknál legyen megjelölve valahogy, ami már maxolva van? Mondjuk szürküljön be.
Thx
---
Pontszám: 5
népszerűLebufe001Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8087. hozzászólás - 2016.11.26. 21:05:04
Sziasztok!

Gondolom felmerült már korábban, de azért leírom, mert lenne egy tök hasznos javaslatom.

Engem tökre zavar, hogy mindig számolgatni kell épületeknél, szakiknál, hogy akkor most pontosan mennyi az annyi. Tök jó lenne, ha oda lenne írva a játékban, hogy mennyi bónuszt ad egy adott épület, vagy milyen hatása van a játékra. Pl: Katalizátor épületnél tök jó lenne, ha oda lenne írva, hogy: "Jelenleg 4 nap 8 óra alatt töltődik fel a kutatok". Vagy szakiknál: intelligens kedvenc: "Állataid 85% plusz TP-t kapnak". Vagy valami ilyesmi. Tudom, hogy sok mindenkinek maxosak ezek a dolgok, de sok a kisszintű játékos is, akik meg fejlesztgetnek, szóval szerintem tökre megkönnyítené a játékot. Meg ha már amúgy is ezekkel az infókkal működik a játék, tök easy lenne, csak oda kell írni.
V6 - Thilysius

Csatlakozz a Végzetúr Discord szerverhez: https://discord.gg/bpqYAUwGJ7
Pontszám: 7.67
fórumozóSerienNő
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8088. hozzászólás - 2017.01.10. 16:26:04
Tudom nem ide tartozik,de nem találtam megfelelő helyet ennek amit irni szeretnék.Miért nincs olyan lehetőség hogy az erőszakos szemtelen játékosokat az adott karakter letilthassa?Egy normális játék fejlesztéshez ez is hozzá tartozik,hogy tiltani lehessen az erőszakos játékosokat,akik nem törödve mások játékával ellehetetlenitik,padlóra küldik.Szóval jó lenne egy ilyen lehetőség is,mert vannak karakterek akik rászállva a másikra igyekszik tönkre tenni a játék menetét.
---
Pontszám: 5
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8089. hozzászólás - 2017.01.10. 17:58:13 (Válasz Serien #8088 hozzászólására.)
Drága Serien!

Annak idején v6, a szövetségem pár becses tagját tette taccsra egy kedves játékos. Írtam "ügyfélszolira"

Másolom:


2016. Jul. 06. 07:56
Don Firenze (117106)
Tisztelt Ügyfélszolgálat!

A címben jelzett, végzetúr a v6-os világon, direkt módon vegzálja, és lehetetleníti el, Szméágol, és Gedeon bácsi játékát.
Az érintettek hordát váltottak, nem is egyszer, hogy megszűnjön a folyamatos támadás.
S itt nem is írnák, ha le szerző akcióról lenne, szó.
A Napi támadásaival, ugye a tagok állatait nyírja, s mivel ez folyamatos, így bizonyos tevékenységeket nem tudnak optimálisan megtenni.
Mivel ez a szövetség életére hatással van, jó lenne, ha találnánk egy megoldást, mert most két fizető személy akar törölni.Emiatt.
Üdvözlet:
Jamie a Hullaszag R.t vezetője
2016. Jul. 06. 08:24
István
Szia.

Sajna nem tudok ez ellen mit tenni. játék egyik fontos eleme a PVP és a játékos ha jól gondolom semmi szabályba ütközőt nem tesz. Védekezzetek ellene. Segitségnyújtás, italok, szervezzétek meg a visszatámadást. Az egyik legerősebb szövetség vagytok. Szivassátok vissza, pihenésnél vedd ki az állatokat a támadásból stb. Elég jól lehet az ilyenek ellen védekezni.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
2016. Jul. 06. 09:00
Don Firenze (117106)
István!

Én értem az érvelésedet, és tisztábban vagyok ezzel, amit leírtál. Ez a része rendben van 2008 óta én is jelen vagyok,s elég sok mindent láttam már így nagyon jól tudom, hogy amit csinál azt a szabályok adta kereteken belül teszi.
Most két tűz közt vagyok, mert mint vezető azzal kell szembe néznem, hogy az egyik legerősebb karakterünk törölni fog. Sokan nincsenek eleresztve anyagilag és még is befizetnek, ide jönnek, hogy kikapcsolódjanak.Erre lehetetlenné teszik a játékukat.
Most, ha ezzel elindul egy törlési hullám az a Ti veszteségetek, is, mert ezek az emberek fizettek. Egyrészt, másrészt az említett okokból, honnan varázsoljak elő, egy hasonló kaliberű játékost. Szóval ezzel a szövetséget éri kár.
S bármennyire is erősek vagyunk, Te is tudod, hogy a javasolt lehetőségekkel, nem lehet legyőzni.
Üdvözlet:
Jaime Hullaszag R.t vezető
Így is lassan le lehet itt húzni a rolót, mert a v6-s világ elég inaktívvá kezd válni.
2016. Jul. 06. 14:24
István
Szia.

Annyit tudtok még tenni, hogy irtok az illetőnek egy levelet és megbeszélitek vele. Nem hiszem, hogy érdeke lenne hogy azok akiket rendszeresen támad abbahagyják. Szóval ha nem tudtok ellene eredményesen fellépni, akkor beszéljetek vele. Mi sajnos nem tudunk ellene mit tenni. Teljesen szabályosan teszi amit tesz.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető



Kedves, ez egy ilyen durva játék sajnos sokan visszaélnek az erejükkel...tudásukkal, kövükkel...
Lépj szintet, keres egy szövetséget ahol védőkezet adnak Neked.
Bármi kérdésed van nekem is címezheted.
Kitartást!
Ölel:
Rém
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 4.99
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8090. hozzászólás - 2017.01.10. 19:50:13 (Válasz Don Firenze #8089 hozzászólására.)
Mint tudod, tudom miről beszélsz, mint szintén tudod, én is szenvedő alanya voltam az illető idéglenes tombolásának, azt is tudod már ha emlékszel hogy mi volt a véleményem. Az illetőre vagyis Green Devilre nem haragudtam és azóta sem haragszok rá. Mi kell ehhez? Nem más mint megfelelő nézőpont és türelem, meg persze figyelem. A harakirit mint egyetlen megoldást alkalmazni ilyen korán, nagy vétek, számos lehetőség van ezen kívül is, nem szólván arról hogy sokkal hasznosabbak is. Az hogy megtanulsz védekezni és ellenálni egy ekkora ellenfél ellen, azzal te magad válsz erősebbé, hisz ami nem öl meg az megerősít. Kivéve a medve, na az megöl. Küzdeni, küzdeni és küzdeni kell, biztosan tudod milyen az az ember akit gyerekként a széltől is óvtak. A kényelem elgyengít, a küzdelem megedz.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.82
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8091. hozzászólás - 2017.01.10. 20:03:52 (Válasz Mortal55 #8090 hozzászólására.)
Nekem sincs Greennel semmi bajom, sőt a Zuniban mindenki puszipajtás, Tianát is meghívtam egy párnacsatára, mert másban nem tudom legyőzni. Sőt az egyik legjobbjuknak verseket is küldtem
S igen..
Amikor nyáron ezt jeleztem aggódtam, mert a szövetségünk egy Család. Remek emberek, akikkel Naponta beszélgetünk megosszuk egymással a gondolatainkat.
Valóban.
Féltem.
Akkor is kevesen voltunk, most sem vagyunk sokan, de azok akik ott maradnak azokat szeretném mindennap látni.
Szóval nem lehet az ilyennel mit tenni, ez egy ilyen játék. Fejleszteni küzdeni és gondolkozni kell.
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 4.99
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8092. hozzászólás - 2017.01.10. 20:28:48 (Válasz Don Firenze #8091 hozzászólására.)
Minden lánc pont olyan erős mint a leggyengébb láncszemje. A tömeg adta biztonságérzet néha csalóka. A természetes szelektáció áldás, nem átok.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.09
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8093. hozzászólás - 2017.01.21. 11:54:52
Vmit kezdhetnétek már a klónozó algoritmussal!!!

Kezd tele lenni a hócipőm azzal, hogy ha egy, a sokévi átlagnál erősebb karaktert sikerül összerakni, akkor egyre nagyobbakat fogok szopni!
Némi fejlesztés után (támadás, védekezés, kritikus) ismét azzal kellett szembesülnöm, hogy
1. a térkapus és a kalandokban lévő mobok, SzB-s ellenfelek 70-90k-s sebzéseket tolnak, CSAK VARÁZSLATTAL!!!
2. hiába turbózok és öltözök rá, SOKKAL kevesebbszer jönnek be a kritikusok!!!
3. SzB-s csatákban hatványozottan megy a szopás ha erősödik a karakter, ezeknek néha akár a harmadát is bukom!
4. kristályokon nem lehet küldetést csinálni, mert egy friss tavaszi gerlefingtól is elhullanak!

F@szom tele van az egyenlő esélyekkel meg a felzárkóztatással!
Miért kell folyamatosan szopatni azokat, akik jó karaktert hoztak össze!?

Ha elveszitek a sikerélményt tőlünk is, akkor a tejelő játékosok egy részétől kénytelenek lesztek (ismét) elbúcsúzni!
A hozzászólást Alendaar módosította 2017.01.21. 12:01:36-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.77
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8094. hozzászólás - 2017.01.21. 13:41:56 (Válasz Alendaar #8093 hozzászólására.)
Ne aggódj, lesz az még rosszabb is.

Térkapu utolsó csatából egy szösszenet:

Az Atlasp, a isteni gigantoszaurusz a fogával a felsőtestedet célozza! 12383 életpontot vesztettél. A tüskés bőröd sebez rajta 670 életpontot. Az állataid 6393 életpontot sebződtek.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.15
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8095. hozzászólás - 2017.01.22. 18:20:35
en is sokat sebzodom Szb-n, orulok, hogy a nagy erot igy dijazzak a beho-nal
Pontszám: 8.21
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
542 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8096. hozzászólás - 2017.01.22. 18:23:10
Csak, hogy kreatív legyek:

"Nagyobb erő, nagyobb felelőség Peter"
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.57
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
542 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8097. hozzászólás - 2017.02.09. 23:22:18
Nem lehetne, hogy az inspirátor és a kisebb inspirátor a PP-re is vonatkozzon? Vagy legyen egy 48 órás beállítási különbség mint mondjuk a portya pontoknál? Szerintem rengeteget dobna a zárkózáson....
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.40
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8098. hozzászólás - 2017.02.22. 11:32:44
"Költs el összesen 37746 lélekgyémántot a lélekkufárnál! (kivéve állatfelszerelés vagy platina vásárlására)"

Ennek a templomi feladatnak kellene vmi alternatíva, mert mégis mi a tökömre költsek el ennyi LGY-t???
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.54
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8099. hozzászólás - 2017.02.22. 12:07:36 (Válasz Alendaar #8098 hozzászólására.)
Én el szoktam adni a tudás arany kulcsát majd meg veszem megint 3-4 x el játszod feladat kész

tudom felesleges baromság de a cél szentesíti az eszközt
Pontszám: 7.83
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8100. hozzászólás - 2017.02.22. 12:47:26 (Válasz Alendaar #8098 hozzászólására.)
5 db térkifordító itallal tudható le a legkevesebb kattintásból.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.17
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!