Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8781. hozzászólás - 2022.03.08. 14:32:00 (Válasz Husosfagyi #8780 hozzászólására.)
Egy kis reform sose rossz
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.90
népszerűLebufe001Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8782. hozzászólás - 2022.03.08. 15:37:56 (Válasz Husosfagyi #8780 hozzászólására.)
Ezt én is támogatom!

Egyébként a bajnoki tókenben való lemaradásomat be lehet hozni valahogy? Mert kapok heti 30-at és kész, bármit csinálok, nem lesz több.

Mod: helyesírás
A hozzászólást Lebufe001 módosította 2022.03.08. 15:38:12-kor
V6 - Thilysius

Csatlakozz a Végzetúr Discord szerverhez: https://discord.gg/bpqYAUwGJ7
Pontszám: 6.49
fórumozóYakuzaFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8783. hozzászólás - 2022.03.08. 16:04:10
Támogatom mert már nagyon ráférne egy megújulás a Szövetségi Bajnokságra is hogy egy kicsit izgalmasabb legyen és igen a jutalom is jóval több lehetne hiszen mi az a 30 token hetente semmi .Legalább lenne motiváció benne szóval én is azt mondom hogy valósuljon meg ez az elképzelés ami egyenesen egy remek ötlet.
---
Pontszám: 5
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8784. hozzászólás - 2022.03.08. 16:27:41 (Válasz Lebufe001 #8782 hozzászólására.)
Soha sehogy. Ez a hatrany be van betonozva. Mar en is panaszkodtam miatta
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 6.93
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8785. hozzászólás - 2022.03.08. 16:54:33 (Válasz Razor #8784 hozzászólására.)
Hát cserébe minden újdonságot hamarabb lehet élvezni alacsonyabb szinten
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.90
kedvencDini2Férfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8786. hozzászólás - 2022.03.09. 11:11:32
Támogatom, csak hogy én is így kezdjem.
Sőt a TF + 75 tóken végső jutalomnak sem lenne sok. Az csak +1 tul. mindenre, havonta.
Ahol most tart a játék, azért sokan 2 hetente csak kattintanak egyet a "nevezés" gombra, amivel persze csak tovább nyílik az olló.

A játékosok nagy része úgyis a tókenért csinálja, ha többet lehet kapni a végén az nekik is csak jobb.
---
Pontszám: 5
népszerűHusosfagyiFérfi
Végzetúr mester
448 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8787. hozzászólás - 2022.03.10. 09:40:53
Esteleg lehetne új relikviát is bedobni..... mondjuk, ha megvan a relik, akkor 100 győzelmenként valami kis ajándék (myto csomag, hűségszilánk vagy ilyesmi.

Esetleg egy másik relik, ami ha megvan, akkor naponta 1 őskőért megnézheted, hogy a saját szövid (csak a saját) melyik mezőn hány százalékon áll.

A napi helyezezést is lehetne díjazni a nap végén valami kis, de mégis tápod adó cuccal.

Írjatok ti is!
Nektek mi volna jó újítás, minek örülnétek?
Hogyan lehetne izgalmasabbá tenni?
V5- Zafír Démonok
Pontszám: 7.83
népszerűLebufe001Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8788. hozzászólás - 2022.03.14. 20:57:57
Sziasztok!

Összeszedtem néhány relikviának és egyébnek a szövegét melyek már elavultak. Beírom ide őket, akinek van javaslata, kérlek írjon, aztán majd felterjesztem az egészet egyben a JV felé. Remélem, hogy egy text változót kicserélni egy másikra nem túl nagy meló. Igyekeztem formázni ahogy tudtam, a saját kis táblázatomban kicsit szebb volt...

Jelmagyarázat: Tárgy: Régi szöveg -> Új javasolt szöveg (Indoklás)

Kényelmes párna: Egy nap 7 alkalommal kezdeményezhetsz pihenést. -> Egy nap 4-gyel több alkalommal kezdeményezhetsz pihenést. (Félreérthetőség elkerülése végett a gyógyító pálca, és a gyakori pihenés AF képességgel)

Puha párna: Egy nap 5 alkalommal kezdeményezhetsz pihenést. -> Egy nap 2-vel több alkalommal kezdeményezhetsz pihenést. (Félreérthetőség elkerülése végett a gyógyító pálca, és a gyakori pihenés AF képességgel)

Feketepiaci tagság: Kereskedelmed maximuma mostantól 180 -> Kereskedelmed maximuma 10-zel megnő. (Félreérthetőség elkerülése végett a kufár barátja AF képességgel, és a 22-dik megaesszenciával.)

Zöld mytofókusz: Ha egy győztes csatáért az aktív csatlósod TP-t kap, akkor mellette egy másik, passzív csatlósod is fog TP-t kapni, amelyiknek a tapasztalat képessége a legmagasabb. Ha több mytofókuszod van, akkor a 2., 3. stb passzív csatlós is kap TP-t. A kapott TP +1 minden 10 tapasztalat szint után. Többször megvehető. -> Ha egy győztes csatáért az aktív csatlósod TP-t kap, akkor mellette egy másik, passzív csatlósod is fog TP-t kapni, amelyiknek a tapasztalat (zöld) képessége a legmagasabb. Ha több mytofókuszod van, akkor a 2., 3. stb passzív csatlós is kap TP-t. A kapott TP +1 az adott csatlós minden 10 szintje után. Többször megvehető. (Pontosítás a tapasztalati szint, tapasztalat szint, és tapasztalat képesség összekeverhetősége miatt)

A familiáris szeretete: Lehet két különböző fajta familiárisod -> Eggyel több familiárisod lehet (Egyértelműbb így)

Időtorzító: Mostantól 25 naponta tudsz lélekkutat kisütni és 25 naponta ingyen specializációt váltani. -> Mostantól 5 nappal gyakrabban tudsz lélekkutat kisütni és ingyen specializációt váltani. (Félreérthetőség elkerülése végett az Őskőfókusz relikviával (-10 nap spec. váltásra).)

Implant eltávolító: Ha lecseréled egy ultra-implantodat, nem semmisül meg, viszont ezentúl csak legalább 40. szintű állatnak adható. Az ezután berakott ultra-implantok adnak +20 támadást is az állatnak. -> Ultra-implantjaid mostantól nem semmisülnek meg, ha lecseréled őket, viszont csak legalább 40. szintű állatnak adhatod őket. Az újonnan adott ultra-implantok adnak +20 támadást is az állatnak. (Nem kell lecserélni az ultra-implantokat a +20 támadáshoz, és már elsőként sem lehet 40. szint alatti állatnak ultra-implantot adni.)

Mytokronit konverter: Kattints rá, hogy használd! A konverter 4 kék mytokronitból hoz létre egy mytokronit csomagot. -> Kattints rá, hogy használd! A konverter 4 azonos mytokronitból (kivéve barna mytokronitból) létrehoz egy mytokronit csomagot. (Megváltozott működés)

A tudás könyve: Szakértelmeid lehetséges maximuma 1-el megnő -> Szakértelmeid lehetséges maximuma 1-gyel megnő. (Nyelvtan)

Kalandkódex: Eggyel több kalandod lehet, a kalandok 10%-kkal több lélekgyémántot adnak. -> Eggyel több kalandod lehet, a kalandok 10%-kal több lélekgyémántot adnak. (Nyelvtan)

Kvízgömb: A vadászatokért akkor is megkapod a +10% LE-t, ha az adott kvízválaszod helytelen volt, vagy nem válaszoltál. (működési feltétel: prémium tagság, 1 kvízmedál, 1000 helyesen megválaszolt kérdés) -> A vadászatokért akkor is megkapod a helyes válaszért járó bónusz LE-t, ha az adott kvízválaszod helytelen volt, vagy nem válaszoltál. (működési feltétel: prémium tagság, 1 kvízmedál, 1000 helyesen megválaszolt kérdés) (Indoklás: így benne van, hogy a kvízmedálok bónuszát is ráadja, nem csak az alap 10%-ot)

Templomi medálgyűjtő: A végzet templomában megszerezhető templomi medálok maximális száma 20-ról 30-ra nő. -> A végzet templomában megszerezhető templomi medálok maximális száma 10-zel megnő. (Sokaknak van már 40 medálja, így pontosabb a leírás)

Kastély: Minden szintje 1%-kal növeli a vadászatért kapott AF pontok mennyiségét, ha nem vagy láthatatlan (60. szinttől). A kastély maximálisan 25. szintig építhető. -> Minden szintje 1%-kal növeli a vadászatért kapott AF pontok mennyiségét, ha nem vagy láthatatlan (60. szinttől). A kastély maximálisan 25. szintig építhető. Szövetségi küldetéssor teljesítésével tovább fejleszthető, maximálisan a 150. szintig.

Várom az észrevételeiteket, illetve ha van még tárgy/épület/bármi, ami nem érthetően van megfogalmazva, azt is. Én ennyit találtam első nekifutásra.
V6 - Thilysius

Csatlakozz a Végzetúr Discord szerverhez: https://discord.gg/bpqYAUwGJ7
Pontszám: 8.24
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8789. hozzászólás - 2022.03.14. 23:30:39 (Válasz Lebufe001 #8788 hozzászólására.)
Tetszik! A mytokonverterben nem vagyok biztos. Mintha alapból csak kéket tudna konvertálni, csak valami extra relikkel, jutalommal lehet már bármiből. De nem tuti.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.90
népszerűLebufe001Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8790. hozzászólás - 2022.03.15. 09:09:32 (Válasz LanMaffia #8789 hozzászólására.)
Köszi! Hm, nem tudom, nekem szerintem nincs semmi ilyen extrám.
V6 - Thilysius

Csatlakozz a Végzetúr Discord szerverhez: https://discord.gg/bpqYAUwGJ7
Pontszám: 6.51
népszerűLebufe001Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8791. hozzászólás - 2022.03.15. 19:03:34 (Válasz LanMaffia #8789 hozzászólására.)
Na közben V1 aukción szembejött ez is:

A csatlósok ura
Típus: relikvia
Hatás: A kárhozat ill. végzet vermében a szintőröknél D3 barna mytokronitot is találsz.

Mi az hogy D3 barna mytokronit? Inkább +3? Vagy *3? vagy csak simán 3?
V6 - Thilysius

Csatlakozz a Végzetúr Discord szerverhez: https://discord.gg/bpqYAUwGJ7
Pontszám: 6.53
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8792. hozzászólás - 2022.03.15. 19:13:15 (Válasz Lebufe001 #8791 hozzászólására.)
D3=1-2-3. Mint egy D3 dobókocka.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 8.02
népszerűLebufe001Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8793. hozzászólás - 2022.03.15. 19:18:23 (Válasz Paco #8792 hozzászólására.)
Jah, ezt nem tudtam, hogy így rövidítik. Köszi!

Szóval akkor vagy 1, vagy 2, vagy 3 barna mytobigyó?
Talán a D3 helyett nem lenne egyértelműbb, hogy:

A kárhozat ill. végzet vermében a szintőröknél 1-3 barna mytokronitot is találsz.

De tudom, ez így már nem olyan szerepjátékos
V6 - Thilysius

Csatlakozz a Végzetúr Discord szerverhez: https://discord.gg/bpqYAUwGJ7
Pontszám: 6.53
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8794. hozzászólás - 2022.03.15. 19:52:08 (Válasz Lebufe001 #8793 hozzászólására.)
Igen, randomra kapsz D3 értéknyi barna mytot, ami lehet 1, 2 vagy 3.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 8.02
közkedveltNeo26Férfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8795. hozzászólás - 2022.03.15. 20:58:46 (Válasz LanMaffia #8789 hozzászólására.)
Nem kell hozzá semmi külön relik, már évekkel ezelőtt megnyitották a lehetőséget az össze-vissza mindenféle myto konvertáláshoz. (Kivéve, barna)


Ha már játékfejlesztésnél tartunk, gondolom sokaknál ott porosodik egy csomó katalizátor eszencia, amire max megásoknak már úgy sincs szüksége.
Konvertálni nem lehet, smaragd szelencére szintén nem lehet beváltani a katalizátor eszenciát.
Erre kellene egy alternatíva. Idegesítő, hogy kaviccsal fizetsz a granulátumért, aztán kapsz érte egy olyan dolgot amit már nem tudsz profitáltatni.
V6-Redlips (Árral Szemben)
Pontszám: 9.53
népszerűLebufe001Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8796. hozzászólás - 2022.03.15. 23:32:25 (Válasz Neo26 #8795 hozzászólására.)
Kellene akkor egy ilyen "megunt esszenciák gyűjtőhelye" ahova ezt a sok-sok teljesen felesleges katalizátor esszenciát bedobhatnátok! Adok érte 1 platinát darabjáért. Inkább nekem adjátok mint a kufárnak
V6 - Thilysius

Csatlakozz a Végzetúr Discord szerverhez: https://discord.gg/bpqYAUwGJ7
Pontszám: 6.53
népszerűDurLaDurFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8797. hozzászólás - 2022.03.29. 15:16:19
Fétisszilánk fejlesztés várható még?
Pontszám: 7.02
népszerűLebufe001Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8798. hozzászólás - 2022.06.21. 20:32:24
Eszembe jutott egy olyan fejlesztés, hogy szakértelem bajnokság (vagy bajnoki viadal).

A lényeg ugyanaz mint a sima bajnoki viadalokon és a csatlós bajnokikon, csak itt a Kihíváshoz hasonlóan a szakértelmeiket mérik össze a végzeturak. A randomot csökkentve lehetne mondjuk 5 vagy 7 körös is akár egy meccs, vagy best of 3 (tehát 2-t kell nyerni 3 csatából).

Maradhatna az egyenes kiesés, meg minden ahogy eddig, talán a csatlós bajnokik rendszere, ahol a csatlós bajnoki medálok alapján vagyunk erősség szerint elosztva jobban hangzik, mint a jelenlegi szint szerinti bajnokis elosztás.

Jutalomként pedig járhatna akár 1-3 mesterkő, vagy egy "szakértő medál", ami MINDEN szakértelemre ad +1-et (Igen, EH-ra is meg mindenre), vagy ha ez túl sok, akkor csak a korlátlan szakikra.

Mit gondoltok erről?
V6 - Thilysius

Csatlakozz a Végzetúr Discord szerverhez: https://discord.gg/bpqYAUwGJ7
Pontszám: 7.23
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8799. hozzászólás - 2022.06.21. 20:40:23 (Válasz Lebufe001 #8798 hozzászólására.)
jöhet

valszeg nyerném zsinórba az összest

Szakértelemösszeg: 89898
Pontszám: 8.14
népszerűLebufe001Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8800. hozzászólás - 2022.06.21. 20:42:56 (Válasz Fsanyi82 #8799 hozzászólására.)
Haha, az lehet.

De legalább lenne kis verseny abban is, nem csak az hogy ki üt kritikusat meg ki nem

Lennének megint nagy kivégzések meg trancendális projekció meg minden szir-szar

Jutalmakról vélemény? Kicsit nem erős az a +1 minden szakira?
V6 - Thilysius

Csatlakozz a Végzetúr Discord szerverhez: https://discord.gg/bpqYAUwGJ7
Pontszám: 7.23
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője