Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
401. hozzászólás - 2009.07.02. 15:18:48 (Válasz Eliteninja #397 hozzászólására.)
Idézet: Eliteninja - 2009.07.02. 13:08:38
Akkor inkább ne ismerjenek el! De az, hogy 7 szinttel magasabb jön és nem csak engem lő szarrá a hülye varázslattal(amik mellesleg baromira elszálltak, ezen is változtatni kéne.....)hanem belelő 400at a dögömbe! És ebből jön 4-5 ilyen támadás és máris se nekem, se a lényemnek nincs ép-je. Oké, mit tudok csinálni? Vadászok...elfogy a csp és most? jön még egy majom és bumm. Azt meg senki ne mondja nekem a nagyob karik közül, hogy csak azért üt, mert nincs kit ütnie....

1-2 embernek magába kéne néznie odafent. ha már esélytelent támadnak akkor lehet azt vakító fénnyel is, és akkor nem 200:3k-ra nyernének hanem 200:1.5k-ra. szerintem még a topnak is jobb volna így mivel nem ütik el egymás elől az összes célpontot. egy áltagos 50 eleji játékost 2 60 körüli simán K.O.-z 1-1 támadással.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
402. hozzászólás - 2009.07.02. 15:35:58 (Válasz S0laris #401 hozzászólására.)
Idézet: S0laris - 2009.07.02. 15:18:48
Idézet: Eliteninja - 2009.07.02. 13:08:38
Akkor inkább ne ismerjenek el! De az, hogy 7 szinttel magasabb jön és nem csak engem lő szarrá a hülye varázslattal(amik mellesleg baromira elszálltak, ezen is változtatni kéne.....)hanem belelő 400at a dögömbe! És ebből jön 4-5 ilyen támadás és máris se nekem, se a lényemnek nincs ép-je. Oké, mit tudok csinálni? Vadászok...elfogy a csp és most? jön még egy majom és bumm. Azt meg senki ne mondja nekem a nagyob karik közül, hogy csak azért üt, mert nincs kit ütnie....

1-2 embernek magába kéne néznie odafent. ha már esélytelent támadnak akkor lehet azt vakító fénnyel is, és akkor nem 200:3k-ra nyernének hanem 200:1.5k-ra. szerintem még a topnak is jobb volna így mivel nem ütik el egymás elől az összes célpontot. egy áltagos 50 eleji játékost 2 60 körüli simán K.O.-z 1-1 támadással.


ezt én is nézem mindig. én még spórolok is VP-t, ha vakító fénnyel támadok és tudom, hogy fixen nyerek, akkor tök mindegy, hogy mennyire. vagy, ha kikapok véletlenül..., úúú, katasztrófa nyilván nincs.

persze nyilván hibás lehet a gondolkodásom, mert engem egy kivétellel még akkor sem támadtak nem kataklizmával vagy épp aktuális topvarázslattal, ha éjszaka levetkőzve, állat nélkül energialövedékkel táborozok.

ezt el kell fogadni, a játékosok zömének a játék a "kinek nagyobb a ...-a" elvről szól, afféle kompenzálás lehet bizonyos IRL dolgokért vagy nem tudom. ettől még én nem változtatok
A hozzászólást winnie módosította 2009.07.02. 15:36:47-kor
Pontszám: 7
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
403. hozzászólás - 2009.07.02. 15:55:44 (Válasz winnie #402 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.07.02. 15:35:58

ezt el kell fogadni, a játékosok zömének a játék a "kinek nagyobb a ...-a" elvről szól, afféle kompenzálás lehet bizonyos IRL dolgokért vagy nem tudom. ettől még én nem változtatok


Ezt ti, nők nem érthetitek...
Pontszám: 5
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
404. hozzászólás - 2009.07.02. 16:04:07 (Válasz S0laris #401 hozzászólására.)
Na igen, de nekem az miért jó, ha marad a célpontnak HPja? Ha leverem az összeset azzal másokat fosztok meg a rajta való TP szerzés lehetőségétől, tehát nagyon nagyon közvetve őket gyengítem, magamat meg erősítem.
Amúgy meg, vakító fény, miaz? Még a végén bejön a RANDOM! Mindenki tudja, hogy csak és kizárólag 100%os győzelmi eséllyel szabad portyázni.
És hogy milyen dolog ilyen közvetett előnyökért meg 1% izékért tönkretenni valakinek a játékát? Hát kit érdekel? 1 TP-ért leportyáznám az anyám karakterét is. Ha lenne neki. De nincs. Miért nincs? Mert egész nap én ülök a gép előtt, hogy optimálisan tudjak játszani.
Pontszám: 6
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
405. hozzászólás - 2009.07.02. 16:13:57 (Válasz winnie #402 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.07.02. 15:35:58

ezt el kell fogadni, a játékosok zömének a játék a "kinek nagyobb a ...-a" elvről szól, afféle kompenzálás lehet bizonyos IRL dolgokért vagy nem tudom. ettől még én nem változtatok


Azt kellene megerteni, h mivel ez egy PVP (=player versus player = verseny) jatek, ezert ez termeszetes is. Amit te jatszol az a tamagocsi es a szeressuk egymast gyerekek kevereke
Pontszám: 5.08
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
406. hozzászólás - 2009.07.02. 16:22:46
Akkor gyere kövi behó talin pvpzni! Garantálom, hogy te is baromira élvezni fogod! Csak nehogy a mentő vigyen el:O kb ugyanez, mint amikor 7 szinttel lejebb ütsz és belémlősz 2k-t a varázslatoddal. Ennek köze nincs a pvp-hez, de azért grat:)
V1:Eliteninja
Pontszám: 2.25
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
407. hozzászólás - 2009.07.02. 16:31:51
De azért ugye szabad még úgy portyázni, hogy a kivégzés működésbe léphessen? Tudjátok, az az a szakértelem, ami a szerezhető lóerő mennyiségét befolyásolja:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 6.50
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
408. hozzászólás - 2009.07.02. 16:33:21
NEm azzal van a gond, hogy megver, mert vakító fénnyel is megverne....és a LE-t is leszarom. Hanem az zavar, hogy 2 támadástól eltünik a 7K feletti ÉP-m, mert semmi esélyem a 7 szinttel nagyobb "PVP"-zők ellen....nomeg az állatok....
V1:Eliteninja
Pontszám: 3
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
409. hozzászólás - 2009.07.02. 16:35:25 (Válasz Eliteninja #408 hozzászólására.)
Sebgyógyítás?
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
410. hozzászólás - 2009.07.02. 16:41:34 (Válasz Eliteninja #408 hozzászólására.)
Hát én meg arról beszélek, hogy a plusz lóerőt csak úgy kapja meg, ha gyakorlatilag nullára ver. Én ugyan nem támadok lefelé, de a szintemen ill. felfelé is arra megyek, hogy minél nagyobb sebzést vigyek be, mert úgy dől a léééé:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
411. hozzászólás - 2009.07.02. 16:42:28
Felvilágosítalak akkor. Akit ütnek ÉP alatt vadászik(meg úgy általában)....max 2k-t tarotk magamnál nap közben. És mivel olyan magas, ha ki is végez a szintkülönbség miatt semmit nem kap^^
V1:Eliteninja
Pontszám: 3
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
412. hozzászólás - 2009.07.02. 16:42:30 (Válasz Endyr #405 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2009.07.02. 16:13:57
Azt kellene megerteni, h mivel ez egy PVP (=player versus player = verseny) jatek, ezert ez termeszetes is. Amit te jatszol az a tamagocsi es a szeressuk egymast gyerekek kevereke


Azt kellene megerteni, h ez egy PVP (=player versus player = verseny) jatek, ami nem feltetllenul azt jelenti, hogy megsemmisitem a masikat, hanem esetleg legyozom. (és nem arról van szó, hogy sportanalógiával élve 5-0-ra vagy 10-0-ra nyerek.)

de ott hibádzik a gondolatmenet, hogy az olcsó varázslat nekem is jó. (ezért mondom, hogy kompenzáció. a karcsiszemüveges 12 éves monitorfejű pistike persze, hogy 4000-100-ra akar nyerni. de zsolt, a jól szituált 30-as üzletkötő megelégszik a siker apró örömével az élni és éni hagyni elvet követve.)

engem nem zavar, ha engem akar megsemmisiteni valaki, de mást zavarhat. én ennyit tudok tenni, olcsót varázsolok (ha ő ezért kisebbet anyáz, már megérte), hogy nekem is maradjon VP-m, mert valljuk meg, nem mindegy, hogy 40 vagy 105 VP egy varázslat. nagy épületekkel lehet, hogy egekbe szökik a reggel 0-ról induló VP, de általában nagy kincs. (mondjuk egy ideje már prórálbkozom varázslat nélkül is, de 40-re azért hamar felmegy.
A hozzászólást winnie módosította 2009.07.02. 16:42:48-kor
Pontszám: 5.22
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
413. hozzászólás - 2009.07.02. 16:44:31 (Válasz Crimson #407 hozzászólására.)
Idézet: Crimson - 2009.07.02. 16:31:51
De azért ugye szabad még úgy portyázni, hogy a kivégzés működésbe léphessen? Tudjátok, az az a szakértelem, ami a szerezhető lóerő mennyiségét befolyásolja:)


más tészta. nálunk maga szinten a -7-esekre 0 LE-val jönnek a "nagyok". ők csak a saját szintjükön támadnak pár ezerrel. legalábbis nem tudom másnak betudni egyesek gyarapodását:) őket tisztelem, ők igazi játékosok. kockáztatnak. belemennek a "nem tutiba".
Pontszám: 5.40
kedvelt tagHombre1970Férfi
Végzetúr
65 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
414. hozzászólás - 2009.07.02. 16:45:31
Nem tudom, hogy csak engem zavarnak ezeknek az új fejlesztéseknek a mikéntjei? Ugyanazt látom benne, mint Miklós bármelyik játékában : amikor kiderül, hogy valami már nem működik, vagy nem úgy működik ahogy kellene, a játék evolúciója miatt, akkor velünk játékosokkal fizetteti meg, hogy nagy kegyesen méltóztatik változtatni, amit már régen magától meg kellett volna lépnie! Értem ez alatt, hogy mivel már hónapok óta köztudott tény, hogy mivel egyre több lett az elköltendő CSP, egyre több minden másra is kell időt szakítani, mint a napi több órás vadászat, ezt meg kellett már változtatni! Erre mi történik? Én költsek el 200 CSP-t és utána még kb 800K LE-t arra, hogy 2 percre lemenjen a vadászatok ideje?? Ez ugye csak vicc akart lenni kedves Miklós? Bár attól tartok sajnos nem az, mivel senki sem nevet, csak te a markodba... Miért van az, hogy képtelen vagy beismerni, hogy a játék változásával hozzá kell igazítani dolgokat, de erre minden esetben szinte csak úgy kerül sor, hogy az köszönőviszonyban sincs a jobbnál jobb javaslatokkal? Egyszerű a képlet : tényleg sok idő a vadászat, itt az ideje változtatni rajta, hát tegyük meg! Egyszerre mindenkinek változik, senki sem fog sírni azon, hogy bezzeg az újaknak mennyivel könnyebb az életük, mert mindenki egyenlő jogokkal hozzáfér! De ugye ehhez be kellene ismerni, hogy erre nem gondoltál! Pedig hidd el nem olyan nehéz ám az, csak gyakorolnod kellene egy kicsit! Hidd el, senki sem ítélne el emiatt! Sőt! Igen sokat nőhetnél sokak szemében! Nem tűnik fel, hogy az utóbbi időben bekerült változtatások egyszerűen semmire sem jók szinte, pedig mindegyikben ott van a lehetőség, csak attól való félelmedben, hogy "ezek már megint agyontápolják magukat" egyszerűen használhatatlanná gyengíted a dolgokat? Ezeket a gyorsításokat fejlesztésnek beállítani, ilyen elszállt árak mellett egyszerűen nevetséges!

Elnézést, de ez már jó ideje csak gyűlt bennem!
Malabar V1 (Azúr Légió)
Malabar V5 (Zafír Istenek)
Pontszám: 9.26
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
415. hozzászólás - 2009.07.02. 16:49:01
Ugyanez az ismételhető küldi:)
V1:Eliteninja
Pontszám: 5
népszerűDanielle WildroseNő
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
416. hozzászólás - 2009.07.02. 16:56:41 (Válasz Endyr #405 hozzászólására.)
Azt kellene megerteni, h mivel ez egy PVP (=player versus player = verseny) jatek, ezert ez termeszetes is. Amit te jatszol az a tamagocsi es a szeressuk egymast gyerekek kevereke


Hibás érvelés Verseny = azonos feltételekkel és lehetőségekkel rendelkező jelentkezők közül kerülnek ki győztesek.
Lefordítva: verseny elképzelhető két 1lvl karakter között, de nem (direkt túlzok!) egy 1lvl és 50lvl szintű között.

Példa: olimpiai döntő, férfi síkfutás 100m. 1-es pálya: Prokáczy Ernő, 25éves egyetemista // 2-es pálya: Tomanek Eduárdo, 5éves óvodai hallgató. Mondd csak meg Edukának, hogy azonos esélyekkel indul!

Úgyhogy légyszi ne emlegess versenyt...ez max. versengés lehet.

Egyébként nem magam mellett érvelek, úgy gondolom nem vagyok mások farm-karaktere Sőt...
Felőlem jöhet akárki felülről, ha valakinek ez az élete és hivatásos passziója, ám legyen.

Ne szeressük egymást! De azért a moralitás és etika ne csak akkor jöjjön elő, ha "nekem fáj"
Mindenkinek joga van a saját őrültségéhez! - Salvador Dalí

Próbálj meg úgy élni, hogy ne vegyék észre, ott ahol vagy, de nagyon hiányozzál onnan, ahonnan elmentél.
- Victor Hugo

Pontszám: 9.29
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
417. hozzászólás - 2009.07.02. 17:19:16
A szövetségi hordaváltás lehetősége, mint fejlesztés, avagy az azonos horda-béli ellen indítható háború nem szerepel a tervek között? Mostanában mintha semmit sem lehetne hallani ezekről, pedig anno többször felvetődtek, mint a portyázási paletta szélesítésének eszközei...
Eccer majd ennek nyitok egy szavazós topicot...
A hozzászólást Darksol módosította 2009.07.02. 17:20:52-kor
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
418. hozzászólás - 2009.07.02. 17:21:34 (Válasz winnie #412 hozzászólására.)
Az a baj, h nem egyszer volt mar ra pelda, h epp atoltoztem valakihez, pont azert, h ne ussem agyon (foleg dontetlenezoknel anno), es az lett az eredmeny, hogy
1. leutotte addigra mas, amig tokoresztem az oltozessel
2. oltozes kozben engem zuztak le

szoval nem azert megyek neki vkinek, mert elvezem, h laposra verem, hanem mert az allat fejlodik, LE lehet nala es mert a kamrabol vmi LEt mindenki csurgat.

Mondjuk ha vakito fennyel mennek azzal azt ernem el, h 5 perc mulva mas verne agyon
Pontszám: 3
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
419. hozzászólás - 2009.07.02. 17:35:13 (Válasz Endyr #418 hozzászólására.)
Nálam a 3. variáció fordult elő már sajnos: visszaöltözött a delikvens. Szóval én sem preferálom már az átöltözést.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
420. hozzászólás - 2009.07.02. 18:16:57 (Válasz Darksol #417 hozzászólására.)
Idézet: Darksol - 2009.07.02. 17:19:16
A szövetségi hordaváltás lehetősége, mint fejlesztés, avagy az azonos horda-béli ellen indítható háború nem szerepel a tervek között? Mostanában mintha semmit sem lehetne hallani ezekről, pedig anno többször felvetődtek, mint a portyázási paletta szélesítésének eszközei...
Eccer majd ennek nyitok egy szavazós topicot...

meg ne próbálják, tökre örülünk hogy a VM meg az SÖ smaragd.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője