Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűCofeeFérfi
Végzetúr tehetség
214 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3221. hozzászólás - 2011.01.27. 19:17:13 (Válasz Craslorg #3220 hozzászólására.)
Lehet igazad van, most nem tudok visszanézni elég csatát. Konkrétan csak két KH-s csatám van... De nekem mindig is az tűnt fel, hogy a KH-sok többet adnak valamiért.
AzZaZeL - Domini Mortis
Pontszám: 6.75
irritálóNemetharnoldFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3222. hozzászólás - 2011.01.27. 20:51:43
Én úgy szólok hozzá a dolgokhoz, hogy csak 3hete játszok a V1-en és 6-os vagyok, valamint tapasztalatom csak egy 25-ös, már kitötölt végzetúrról van, amit mellesleg teljesen elrontottam(emiatt is lett törölve).

De lényegre térve, nekem nagyon tetszene, ha megjelennének úgymond "elit" tárgyak, amelyek a Xénó háborúhoz hasonló "fő szörnyektől" pottyannak. Ez attól különbözne a szövetségekben való epikus gyilkolástól, hogy ez személyes lehetőség, nem szükséges szövetségben lenni, de esetleg, ha valaki segítségre szorul, akkor nála X szintel nagyobb vagy Y szintel kevesebb szintel rendelkező játékost invitálhat magamellé, ezesetben az ezért járó jutalom megfeleződik. Itt az X a nyert portyák és a vesztett portyák különségének fele(ha a nyert portyák száma nagyobb) és az Y a nyert portyák és a vesztett portyák különségének fele(ha a nyert portyák száma kissebb). 10-20 szintenként új szörnyet kellene elpusztítani. A miénk a lehetőség, hogy beleölünk-e csp/pp-t vagy nem, különben ha elérjük az "..." szintet, egy új jelenik meg, de az előző eltűnik. Ennek az lehetne a neve, hogy "Suttogó megbízása"
"A játék nekem nem csak játék, nekem ez az élet!" - egy beteg ember feljegyzéseiből

V1 - Thadian Gluth
Pontszám: 5.60
népszerűtlenDrachusFérfi
Végzetúr tehetség
142 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3223. hozzászólás - 2011.01.28. 11:56:21
Hali.
Ha esetleg javasolhatnék egy kis módosítást a Kvízolimpiára. Az lenne az ötletem, hogy mi lenne, ha...

1)a kvízkérdések abból lennének összeválogatva, ami a két hét alatt előkerült a kvízelős játékosoknak, és az idő lecsökkenne 10 percre. Így az tudna győzedelmeskedni, aki figyeli a helyes válaszokat!

2)vagy pedig általános műveltségre vonatkozó kérdések lennének, mert irodalom meg történelemben elég jó vagyok, de pl. halvány lila gőzöm nincs arról, hogy Mo-nak milyen vadászrepülője van....sőt azt se tudom minek az neki. Summa summarum ÁLTALÁNOS MŰVELTSÉG SEMMI EXTRA!

Remélem tetszeni fog az ötlet sokaknak, és nem utolsósorban a játékmestereknek! Köszönöm
Ha hülyék vagyunk, legyünk sokan!
Pontszám: 4.67
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3224. hozzászólás - 2011.01.28. 14:58:03 (Válasz Nemetharnold #3222 hozzászólására.)
hát ránéztem a karakteredre, az se lesz sokkal jobb ha így folytatod. az elején tilos tözni.
Pontszám: 5.12
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3225. hozzászólás - 2011.01.28. 15:33:36 (Válasz Ricskosz #3224 hozzászólására.)
Sajna ez az, amiről egy kezdőn nem tud semmit, hogy hogyan érdemes...
Pontszám: 7.39
irritálóNemetharnoldFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3226. hozzászólás - 2011.01.28. 15:49:54 (Válasz Craslorg #3225 hozzászólására.)
hát adjatok infót üzenetben
"A játék nekem nem csak játék, nekem ez az élet!" - egy beteg ember feljegyzéseiből

V1 - Thadian Gluth
Pontszám: 3.29
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3227. hozzászólás - 2011.01.28. 16:12:11 (Válasz Nemetharnold #3226 hozzászólására.)
Portyázz!

Keress, találj jó célpontokat, akkor 3. szint végére min 200-as lesz a TÖ-d, és nem mágiára, egészségre költsed!

Legyél smaragd, akkor 2. szinten vehetsz varázslatot. Igaz, így a zsíros smaragd célpontoktól mentes leszel.
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 5.12
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3228. hozzászólás - 2011.01.28. 16:31:42 (Válasz Yuurei #3227 hozzászólására.)
Zui, lehetetlen pókot kezdeni az 5.világ kivételével. nincsenek új játékosok.
Pontszám: 5.12
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3229. hozzászólás - 2011.01.28. 16:45:36 (Válasz Ricskosz #3228 hozzászólására.)
Rics!

Most mutassam meg az eddigi csatáimat?

Tény és való kevesebb van (igaz ma 6 újat találtam a maradék 3 mellé) 9 célpont, amint 4 óránként (54 pp lenne, persze nem mindegyiket lehet) tudok támadni 15 pp-n iszonyat sok szerintem. Jah és mellesleg 12-13. szintűek saját szinten, illetve felettem még nem is néztem.

Igen az is igaz, hogy zafír vagyok, így rálátásom van a smaragdokra is (most már).

Átlagosan 800-1800 es portyáim vannak 3-4 TP-re. Maxos kreaffal, 30-as kivégzéssel + van nyakim is.

És már sokadszorra írom nálam vannak sokkal jobbak is...vagy Ők csalnak egy picit.
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 6.42
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3230. hozzászólás - 2011.01.28. 18:19:17 (Válasz Yuurei #3229 hozzászólására.)
nem azt vonom kétségbe, hogy 14-15környékén találsz aktív játékosokat!
Hanem hogy KEZDŐ pókkal nem lehet meglenni.főleg smaragddal. minden gyerek smariba regel mert hú az varázsló felkiáltással. egyébként szerintem a zafír léted sokat nyom a latban.Amikro a toplistában farmok után nézelődöm, sűrűn bosszankodok, hogy ejjnye mért vagyok smaragd.. rengeteg smaragd farm fellelhető.
Pontszám: 5.12
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3231. hozzászólás - 2011.01.29. 16:58:50 (Válasz Ricskosz #3230 hozzászólására.)
Azért szerintem meg lehet lenni...nemrég kezdtem egyet v2-n és jól megvagyok. Bár lehet törlöm, mert elég 1-el sz@rakodni.

Végül is nincs lehetetlen csak tehetetlen. Az persze más tészta, hogy be kell húznia a kéziféket...
A hozzászólást Yuurei módosította 2011.01.29. 16:59:29-kor
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 5.15
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3232. hozzászólás - 2011.01.30. 19:02:14 (Válasz Ricskosz #3230 hozzászólására.)
Minden 2. karakter gyémánt. Szerintem ez mindnet elárúl
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 6.18
népszerűNetiusFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3233. hozzászólás - 2011.02.04. 08:25:25
Sziasztok, nem biztos hogy ezt pont ide kéne, de nemtaláltam hova passzolna igazán ez a megjegyzés.
Csak egy apróságról lenne szó. A szövetségi forumokon nem lehet saját hozzászólást módosítani, ha valaki elír valamit, az vagy úgymarad, vagy törli és megírja újra. Náha jóljönne egy ilyen opció.
V1 Netius - Vérivók

Töltöttlóhomlok-pontot mindenkinek!!!
Pontszám: 7
kedvencLegacyFérfi
Végzetúr mester
489 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3234. hozzászólás - 2011.02.04. 13:18:47 (Válasz Netius #3233 hozzászólására.)
CTRL+C-vel vágólapra teszed, törlöd, majd újba beilleszted CTRL+V-vel, és átszerkeszted, majd lerögzíted.
Pontszám: 6.57
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3235. hozzászólás - 2011.02.04. 13:22:06 (Válasz Legacy #3234 hozzászólására.)
Ugye te se gondolod, hogy ennek így kéne működnie
Pontszám: 8.27
irritálóTommybearFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3236. hozzászólás - 2011.02.04. 19:23:34
Üdv végzeturak !

Nem tudom volt -e szó róla, de a lékekkufárnál bővíteni kellene a lábbelik és a fejfedők kínálatát.
Majdnem mindenki sisak nélkül harcol,pedig a fantasy világban a karakterek nagy része hord sisakot, vagy fejfedőt.
A játékban megjelenő képeken pl .a csontvázharcoson is van sisak.
Nem is beszélve a csizmákról .Most a 40. szint körül már lehet venni egy zöld bőrcsizmát..
Addig a páncélozott végzeturak extra kardokkal mezítláb és fejvédő nélkül rohangásznak..Hát ez elég röhejes.
(szerintem sokat ront az összképen)
Sokkal jobban nézne ki a karakter és mindenki költene is rá biztosan ,ha lenne valami lovaglócsizma,vagy egyszerűbb sisak vagy sodronyfejvédő.
Amennyiben utólag is megoldható a kufárnál a kínálat bővítése ,nagyon hálás lennék érte.

Üdvözlettel :

Tommybear
Pontszám: 6.67
kedvencLegacyFérfi
Végzetúr mester
489 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3237. hozzászólás - 2011.02.04. 19:49:21 (Válasz Craslorg #3235 hozzászólására.)
Természetesen nem, csak a "Náha jóljönne egy ilyen opció." -ra írtam egy megoldási javaslatot.
Pontszám: 4.86
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3238. hozzászólás - 2011.02.04. 20:47:21 (Válasz Tommybear #3236 hozzászólására.)
Idézet: Tommybear - 2011.02.04. 19:23:34
Üdv végzeturak !

Nem tudom volt -e szó róla, de a lékekkufárnál bővíteni kellene a lábbelik és a fejfedők kínálatát.
Majdnem mindenki sisak nélkül harcol,pedig a fantasy világban a karakterek nagy része hord sisakot, vagy fejfedőt.
A játékban megjelenő képeken pl .a csontvázharcoson is van sisak.
Nem is beszélve a csizmákról .Most a 40. szint körül már lehet venni egy zöld bőrcsizmát..
Addig a páncélozott végzeturak extra kardokkal mezítláb és fejvédő nélkül rohangásznak..Hát ez elég röhejes.
(szerintem sokat ront az összképen)
Sokkal jobban nézne ki a karakter és mindenki költene is rá biztosan ,ha lenne valami lovaglócsizma,vagy egyszerűbb sisak vagy sodronyfejvédő.
Amennyiben utólag is megoldható a kufárnál a kínálat bővítése ,nagyon hálás lennék érte.

Üdvözlettel :

Tommybear


Erről már sokszor beszélt Miklós, apránként kapunk ezt-azt, de minden új felszereléssel nő a szerverterhelés, tehát módjával bánik az ilyennel (teljesen jogosan). Azt se felejtsd el, hogy minél több ilyen faktor van, annál jobban nő a sebződés portyában, nem lenne jó, ha elszállna, így is eléggé durva pofonokat osztogatunk egymásnak.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 8.45
kedvencLegacyFérfi
Végzetúr mester
489 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3239. hozzászólás - 2011.02.05. 15:32:01 (Válasz Tommybear #3236 hozzászólására.)
Szerepjátékosan természetesen nem mezítláb rohangásznak, hanem olyan cucc van rajtuk, ami nem ad bónuszt, épp ezért nem nincs is feltüntetve a karakterlapon. Nadrág, ing, alsógatya, zsebkendő, ez mind van nálad, csak nem ad bónuszt.
Pontszám: 7.75
kedvencShelaNő
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3240. hozzászólás - 2011.02.05. 15:40:45
.
A hozzászólást Shela módosította 2011.02.05. 15:41:08-kor
Pontszám: 5.25
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!