Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
541. hozzászólás - 2009.08.03. 17:54:44
Hát az igaz, de azért annyiban nem, hogy mostani térkapus fókuszok gagyibbak(már amelyik) mint egy sima fókusz, és ezeket csak gyűrű vagy láncba rakhatod, míg az általad említett gyűrűbe akármilyen fókuszt pattinthatsz....

Aukciós bérletért meg még bajnoki medált is feláldoztam, de így most csökkent a hatékonysága 33%-kal, mert ugye tárgy helyett hogy fókusz jön, annak 33% az esélye, de fókuszért csak 1 dukát jár.....

Persze ha nem változtatnak rajta, akkor beletörődök, de mindenesetre így eléggé legyengült a bérletem, és borult a taktikám, hogy sok aukciós tárgyat szerezhessek....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 6.67
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
542. hozzászólás - 2009.08.03. 17:55:34 (Válasz bonca #540 hozzászólására.)
Idézet: bonca - 2009.08.03. 17:53:37
Esetleg, tudod azt csinálni, hogy öszegyűjtesz 10 fókuszkristályt és akkor több már nem eshet, csak ékszer.

Tudom, ettől még nem fogod jobban érezni magad, csak egy lehetőség...


nem is olyan rossz ötlet, de ez ilyen kiskapus megoldás....de lehet hogy ez lesz...köszi
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
543. hozzászólás - 2009.08.03. 18:05:38
még csak annyit, hogy ha 10 fókuszt hagyok magamnál, akkor oké hogy tárgyak jönnek, de hát később magasabb szinten meg jobb fókuszok jönnek, amiket szeretnék megnézni, kipróbálni, de akkor megint el kell adnom a régi fókuszokat, de mivel magas szinten is jöhet alacsony szintű fókusz, lehet hogy sorba jönnek a régiek, semmi új, és a dukát is csak 1 jár...no mindegy, nem sírok, alkalmazkodom a játékhoz, csak ez megint rosszul jött ki nekem:(
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
544. hozzászólás - 2009.08.04. 08:42:10 (Válasz Eardog #543 hozzászólására.)
Vigasztalódj azzal, hogy sokan irigylik a problémáidat!
Pontszám: 5
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
545. hozzászólás - 2009.08.04. 11:24:06 (Válasz csati777 #544 hozzászólására.)
Hagyjad, szegénynek még csak 3 tétele van
Pontszám: 5
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
546. hozzászólás - 2009.08.04. 13:50:14
Tök jó, hogy minden második új epikus cuccon +5-6TP/vadászat bónusz van. Úgy látszik tulságosan le vagyunk maradva a szintlépésekkel és gyorsítani kell a játékon, az ember első ránézésre igazán nem is gondolná, hogy az élboly (vagy akár a mádof harmad vonal)ennyire le lenne maradva a fejlődésben.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
547. hozzászólás - 2009.08.04. 19:21:56
hy all!

a kereskedelem maximalizálásához lenne hozzáfűzni valóm...

Most úgy állunk, hogy addig jó a kereskedelem fejlesztés, amíg valaki magasabbra húőzza, mint az adott szinten a társai, így lesz neki előnye....ha viszont megyünk előre az időben, akkor egy idő után mindeki maxolja, és akkor már nem lesznek ilyen különbségek, hogy valakinek nagyobb tárgya van, tehát elérünk oda, hogy mindeki ugyanakkor tudja megvenni a tágyakat, ergo a 170-es kereskedelemre költött LE kuka, olyan mintha nem is fejlsztettünk volna semmit...persze ez magas szinten csak....amúgy miért lett maximalizálva??? Mindenki számára adott a lehetőség hogy fejlessze minél magasabbra, és ugye egyre drágább is.....

javaslatként felvetném, hogy esetleg akadémia újabb szintek feloldhatnák a korlátot!? Vagy kitolni a határt egy 10szinttel? Csak van egy olyan érzésem, hogy ha ez meg is valósul, akkor mindenki megörül, és mivel arra már sok topnak minden szakija topközelben lesz, továbbá akkor már magas szinten jól jön az LE a vadászatból, így azt az 5-10 plusz kereskedelmi szintet hipp-hopp felhúzzák....kicsit előre kalandoztam, de én úgy látom, hogy jobb lenne ha nem lenne maxolva a kereskedelem....nem tudom nektek mi erről a véleményetek?
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 4.11
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
548. hozzászólás - 2009.08.04. 19:47:05 (Válasz Eardog #547 hozzászólására.)
nem kuka, hiszen nem csak egymás ellen számít a kereskedelem.
Pontszám: 5.20
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
549. hozzászólás - 2009.08.04. 19:53:08 (Válasz Eardog #547 hozzászólására.)
Ha nem lett volna maximálva a kereskedelem, akkor mára a tárgyakból is kifogyott volna a játék. Plusz a harcrendszer is teljesen felborult volna.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.80
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
550. hozzászólás - 2009.08.04. 20:39:50 (Válasz winnie #548 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.08.04. 19:47:05
nem kuka, hiszen nem csak egymás ellen számít a kereskedelem.


Igen, egymás ellen számít, de egy idő után mindenkinek maxon lesz, és mindenki ugyanakkor veszi a tárgyakat...tehát ha nem lenne ez a szaki, akkor is ugyanott tartanánk, csak éppen a szintünknek megfelelő tárgyakat vennénk meg, és nem a 17 szinttel elöbbit....és az még jobb is lenne, mert az ÉP se fogyna akkora iramban, stb...

Ariel: abban lehet valami amit mondasz, de sztem ez a korlát is rontja a játékélményt...eddig király volt valaki ha 10 szinttel elöbb vette a tárgyakat, míg a szintjén lévő többi csak 4-5-6 szinttel...de most már ha valaki maxolja akkor nincs tovább, és pl egy magas szinten, ahol már 8-10 szinttel fognak majd lefelé támadni az arcok, azok ellen semmi esély se lesz, mert 8-10 szinttel erősebb fegyverekkel simán lever, akármekkora a TÖ-d, akármekkora Pók vagy....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
551. hozzászólás - 2009.08.04. 22:17:00 (Válasz Eardog #547 hozzászólására.)
Igen, ez nem csak a kereskedelemmel van így, amit mindenki kitol, az olyan mintha senkinek sem lenne. Például: spektrális, sajtolás, csapda, stb. És az egész játék ilyenekre épül...
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
552. hozzászólás - 2009.08.04. 22:37:56 (Válasz Eardog #550 hozzászólására.)
Idézet: Eardog - 2009.08.04. 20:39:50
Idézet: winnie - 2009.08.04. 19:47:05
nem kuka, hiszen nem csak egymás ellen számít a kereskedelem.


Igen, egymás ellen számít, de egy idő után mindenkinek maxon lesz, és mindenki ugyanakkor veszi a tárgyakat...


mondom: NEM csak egymás ellen számít, hiszen 17 szintel alacsonyabb kereskedelemmel például közel sem tartana itt a nép epikus ölésben.
Pontszám: 6
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
553. hozzászólás - 2009.08.04. 23:11:16 (Válasz Eardog #550 hozzászólására.)
Ezt a témát már én is feszegettem egyszer egy másik fórum topicban, nekem sincs ínyemre ez a korlát.

A szinthuszárok rendesen lehurrogtak, nyilván nem kedvezne nekik a dolog, mert akkor aki alacsonyabban van, talán esélye volna rá, hogy eredményes legyen a felülről érkező támadások ellen.

A tárgyak elfogyása szerintem nem annyira para, a boltban is megesik hogy valaminél már nem tudsz egyszerűen jobbat venni. Egész egyszerűen nem kellene semmit csinálni csak a lélekkufár nem ajánlana fel újabb tárgyakat (hisz csak véges neki is a készlete). Így legalább a szinthuszároknak is lenne egy kis izgalom, hogy megszorongathatják a töküket alulról.

Szerk: helyesírás
A hozzászólást Vaczakka módosította 2009.08.04. 23:12:19-kor
Pontszám: 3.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
554. hozzászólás - 2009.08.04. 23:25:12 (Válasz Vaczakka #553 hozzászólására.)
Tévedsz, a szintben elől állók simán rábólintanának, hogy legyen. Hidd el, aki előrébb van, több LE-t kap vadászatból, és sokkal előbb sokkal magasabb szintre fejleszti, mint te. És ezek után nem azért lenne a sírás, hogy "6 szinttel magasabb karakter lecsapkod", hanem hogy "6 szinttel magasabb karakter 30 szinttel erősebb varázslattal nyitásból kivégez".
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
555. hozzászólás - 2009.08.04. 23:40:59 (Válasz Mortimer #554 hozzászólására.)
aztán jönne a sírás az 1k feletti állatsebzések miatt...
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 4
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
556. hozzászólás - 2009.08.04. 23:41:57 (Válasz Vaczakka #553 hozzászólására.)
Idézet: Vaczakka - 2009.08.04. 23:11:16
A szinthuszárok rendesen lehurrogtak, nyilván nem kedvezne nekik a dolog, mert akkor aki alacsonyabban van, talán esélye volna rá, hogy eredményes legyen a felülről érkező támadások ellen.


Miért zavar az, hogy valaki elver pár szinttel magasabbról, amikor nem is vagy a gépnél? (45-50% ép-n csak akkor van az ember.)

Az meg éppen elég előny az alacsonyabb szintű karaktereknek, hogy tudják úgy támadni a magasabb szintűeket, hogy azok nem tudnak visszatámadni. (15-20% ép között el lehet kapni 4-5 szinttel magasabb karaktert úgy, hogy ő még 30% ép-n sem lát téged.)
A hozzászólást Ricardo módosította 2009.08.04. 23:42:34-kor
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 2.20
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
557. hozzászólás - 2009.08.04. 23:43:54 (Válasz Mortimer #554 hozzászólására.)
Ebből egyetlen dolog a tény, az pedig az, hogy a magasabb szintű több LE-t kap a vadászatból.

Én még sosem sírtam, mert felülről támadtak, inkább fejlődtem, és visszavertem. Egészen addig, ameddig mindegyikünk el nem érte a korlátot, ott meg nyilván tárgyból le tudnak nyomni azóta (mert hiába vagyok jobb tulajdonságra, a tárgy több bónuszt ad). Megjegyzem, aki engem felülről támad, az inkább jobban jár a kristály hordával, az ad neki LE-t jobban, meg könnyebb is leverni őket.

Én inkább bevállalnám azt a napi egy-két általad feltételezett támadást, annak a biztos tudatában, hogy most már végre megvan nekem is a lehetőségem jobb tárgyat venni.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
558. hozzászólás - 2009.08.05. 08:01:18 (Válasz S0laris #555 hozzászólására.)
Idézet: S0laris - 2009.08.04. 23:40:59
aztán jönne a sírás az 1k feletti állatsebzések miatt...


Az mar most is van. 1300 folott a rekord.
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
559. hozzászólás - 2009.08.05. 09:02:39 (Válasz Mortimer #554 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.08.04. 23:25:12
Tévedsz, a szintben elől állók simán rábólintanának, hogy legyen. Hidd el, aki előrébb van, több LE-t kap vadászatból, és sokkal előbb sokkal magasabb szintre fejleszti, mint te. És ezek után nem azért lenne a sírás, hogy "6 szinttel magasabb karakter lecsapkod", hanem hogy "6 szinttel magasabb karakter 30 szinttel erősebb varázslattal nyitásból kivégez".


Igazad van valamilyen szinten Mortimer, de jelen állás szerint a topszinten már 6-7-8 szinttel is lehet gondolom lefelé támadni, tehát ha mindenki maxolja a kereskedelmet, akkor 6-7-8 szinttel magasabb fegyverekkel verik agyon a nagyok a kicsiket...az meg már akkor ugyis mindegy, egyel jobb ősköves tárgy, azért sokat jelent.....viszont ha nem lenne korlát, akkor egy-két kisebb kari rágyúrhat jobban a kereskedelemre, és azzal esetleg tud meglepetést okozni a nagyobbaknak, nem pont a toppokról beszlek, inkább a középmezőny elejéről...

Amúgy meg írtáktok, ha nem lenne korlátozva a kereskedelem, akkor nem lennének fegyverek, mert még nincsenek készen, illetve írtátok hogy ha eleve nem lenne kereskedelem akkor az epik ütés se menne ennyire...és kérdem én, az baj lenne, ha az epik nem menne annyira??? No, meg így viszont az epikeket kell jó előre elkészíteni, míg az átlag tart 30-50 körül szerverre válogatja, addig v1-en már 100felé járnak páran....ami azt jelenti hogy akkor a fegyverek is nagyjából addig meg vannak csinálva többé kevésbé.....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
560. hozzászólás - 2009.08.05. 09:07:55 (Válasz Eardog #559 hozzászólására.)
Teljesen felesleges olyan dolgokon agyalni, vitatkozni, ami már úgy sem lesz megváltoztatva. A kereskedelem 170-nél van maximalizálva, aki előbb kitolja az előnyt szerezhet vele, legvégül úgy is minden karakter megcsinálja. Pont.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8.33
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője