Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6821. hozzászólás - 2014.08.01. 21:59:03 (Válasz NEMESIS 13 #6820 hozzászólására.)
Folytatva: kalandor, cirkuszos, építőmester, stb...
Pontszám: 8.90
kedvencBartosgabiFérfi
Végzetúr tehetség
124 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6822. hozzászólás - 2014.08.04. 21:42:36 (Válasz Offsboy #6818 hozzászólására.)
Ha már ilyen jól tudsz lobbizni,templomos küldit is lehetne változtatni.

Mivel már nem lehet ősköves italokat eladni,elég lenne ha a templom ilyen cuccok megvásárlását kérné és nem az elhasználását.Van mikor sokkal értelmesebben lehetne elhasználni ezeket,mint némelyik templomnál kell.
V5-Yar Afzal
V1-Yar Afzal
Pontszám: 8.09
kedvencIceColdFérfi
Végzetúr tehetség
147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6823. hozzászólás - 2014.08.11. 14:57:06
A szövetségi bajnokságról van valami új hír? Esetleg egy hozzávetőleges időpont, hogy mikor kezdődne?

V1 Csavar - Zugivó Italbarátok
V2 Csavar - Halál Angyalai
V3 IceCold - Kings of Dawn
V4 Csavar/Fülig Jimmy - Rejtőzünk
V5 Csavar - ADAMOS
V6 Csavar - Próbacseresznye
Pontszám: 9.28
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6824. hozzászólás - 2014.08.11. 15:53:16 (Válasz IceCold #6823 hozzászólására.)
Helyénvaló kérdés, üsz szerint talán ősz elején. Pedig nagyon jöhetne már.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.99
kedvencRedyFérfi
Végzetúr mester
254 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6825. hozzászólás - 2014.08.15. 11:10:42 (Válasz Miklós #6812 hozzászólására.)
Legyetek szívesek megcsinálni az ígért módosítást (kiégett őskő beépítés helyett áldozható is), mert megkaptam a feladatot, és maxos az energiakristályosítónk!
Pontszám: 9.53
népszerűBryan1717Férfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6826. hozzászólás - 2014.08.27. 21:47:54
A mai nappal a következők kerültek be a játékba: AF képesség: A szkarabeuszok átka, a max. szintet 1-ről 2-re emeltük.

Azért a Gyilkos Szarabeusszal rendelkező játékosokra is kellene gondolni, mert egyre gusztustalanabb amit a relikviával csináltok...

Először maximalizáltátok az elrabolható lélekenergiát ami egy 150-es stintű kari esetén 75000 lélekenergia. 10 perc alatt összeszedhető, jelentéktelen mennyiség. Megbarátkoztunk vele, oké.

Jött az AF képesség, ami hónapokig rosszul működött mert nem 20%-át veszítették el a LE-nek, hanem a huszad részét.

És most jött a krémje az egésznek, raktatok rá még1 szintet, amivel ez 10%-ra csökken. szintén 150-es karinál ez már csak 7500 lélekenergia... egy portyában kapok 10k lélekenergiát. Már többet nyer az aki megtámad, mint amennyit veszít.
Erre adtunk ki több ezer dukátot, és elbutítjátok az egészet. A Szívósság Öv +1 támadás körét mikor csináljátok meg AF-ért??? Legyen már kerek a dolog, basszátok el az összes drága relikviát. Gratulálok ******
Ne szaladj, a halál mindenkit utolér!Amúgy is, gyorsabban futok mint te!
Pontszám: 8.95
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6827. hozzászólás - 2014.08.27. 22:23:46
Egyetértek.
Nem tudom, ki harcolta ezt ki, és miért. Nincs ugyan skarabeuszom, még a skarabeusz átka sincs kifejlesztve(nem is lesz), ami azt eredményezte, hogy akinél van bogár, az nem került a kínzómba. Én túlélem, és nekik is jó, mert vagy nem támadom őket, vagy szép kis lét náluk hagyok, ha figyelmetlen voltam. A skarabeuszt általában nem olyan játékosok vették, akik a szerver gyilkosai lennének, így nem sajnálom tőlük. Gyűjtöttek rá, nem keveset, cserébe kicsit nyugodtabban játszhattak(mert ha küldizés van, akkor már nem segít a bogár). Most viszont haszontalan kacat lett a relikviából, ami sokba került nekik. Nem értem, miért kellett ezt tőlük elvenni.
Megint csak a legtáposabb játékosoknak kedvez a játékvezetés ezzel -mert biztos vagyok benne, hogy nem kevesen már ki is fejlesztették ezt az AF-et-, a gyengébbek meg ismét kaptak egy hátbarúgást.
Miklósék állandóan az egyenlő esélyekről, meg az azonos lehetőségekről prédikálnak, de ennek ellenére néha úgy érzem, hogy ennek leginkább az ők állnak az útjában.
Pontszám: 8.56
népszerűBryan1717Férfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6828. hozzászólás - 2014.08.28. 04:25:12
Ha már el van rontva, legalább legyen egy másik oldala is a dolognak... A szkarabeusz átka, növelje a Gyilkos Szkarabeusszal szerezhető lélekenergiát szint*1000 illetve 2. szinten szint*1500 lélekenergiára.

Vagy, az elvesztett lélekenergiát befolyásolja csak, a Szkara tulajdonos pedig ugyanúgy megkapja a teljes LE-t.
Vagy vegyétek ki a relikviát a fenébe, vegyétek el mindenkitől mert úgysem ér már semmit ha nem változik valamit

Annyiféle alternatíva lenne, alkalmazhatnátok az egyiket.

De ha itt tartunk akkor köpjetek bele az Aranytallérosok levesébe is. 100 küldetésenként 1%-kal csökkenjen a bónusz. Ha már rontjuk a játékot, akkor kollektívan szivassatok mindenkit.

Részemről mindenféle befizetés megszűnt, és mindenkit erre fogok biztatni, amig nincs változás.
Ne szaladj, a halál mindenkit utolér!Amúgy is, gyorsabban futok mint te!
Pontszám: 8.51
kedvelt tagLaszlo27Férfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6829. hozzászólás - 2014.08.29. 07:03:28
Bár lehet hogy butaságnak hangzik de ezt a szövetségi bajnokságot lehet állandósítani némi változtatásokkal,pl:havi szinten változnának a csapatok több beváltható tárgyal és persze azért magasabb token árakért.
Pontszám: 6.89
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6830. hozzászólás - 2014.08.29. 07:49:29 (Válasz Laszlo27 #6829 hozzászólására.)
Alapból állandósítva van

6 hét bajnoki, majd 1 hét szünet, majd megint 6 hét csata, és ezen belül is midnen héten van 6 nap csata és 1 nap pihi.
Pontszám: 6.32
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6831. hozzászólás - 2014.08.29. 08:39:56 (Válasz Zoole #6827 hozzászólására.)
Nos engem kifejezetten vonzanak a szkarabeuszok!

Mivel ha tele a kamra - azaz 15 fős már benne van - akkor nem működik a szkarabusz hatás, hiszen nem hurcolom el az ellenfelet a kínzóba...

Az AF-et eddig se értettem, hogy miért van, tök felesleges.....fejleszteni meg pláne felesleges volt.... vagy győzzetek meg az ellenkezőjéről...
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 7.74
népszerűBryan1717Férfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6832. hozzászólás - 2014.08.30. 09:40:44
Kitalálni volt hülyeség a Szkarabeusz átkát....

Nem értem hogy miért butítják el ennyire a relikviát. Igen, azért sírok, mert nekem van.
Szánalmas hogy olyan relikviáért fizettem annó, ami az összes lélekenergiát elveszi attól aki kínzóba visz, ma pedig örüljek ha 8K LE-t kaphatok, ha megtámad valaki.. Én legyek megtisztelve hogy nálam lehet dísznek.
Ne szaladj, a halál mindenkit utolér!Amúgy is, gyorsabban futok mint te!
Pontszám: 8.41
kedvencBartosgabiFérfi
Végzetúr tehetség
124 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6833. hozzászólás - 2014.08.30. 13:08:09
Bombàzd az ÜSZ-t folyamatosan azzal a fejlesztèsi javaslattal, hogy csak a vesztett LE-t csökkentse az AF kèpessèg.Míg ti, szkara tulajdonosok kapjàk meg a teljes összeget.
Mondjuk küldd el nekik minden nap, elöbb -utóbb megunjàk az ellenkezèst.
V5-Yar Afzal
V1-Yar Afzal
Pontszám: 8.11
népszerűBryan1717Férfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6834. hozzászólás - 2014.08.30. 18:25:36 (Válasz Bartosgabi #6833 hozzászólására.)
Teljesen fölösleges, mert még a jogos hibák jelzése után is én vagyok a hülye.

Mikor jelentettem a Szkarabeusz átka hibáját, akkor is én vagyok a hülye mert nem tudok számolni.
Aztán rájöttek hogy a 20% és a huszad rész nem ugyan az...
Ne szaladj, a halál mindenkit utolér!Amúgy is, gyorsabban futok mint te!
Pontszám: 7.95
kedvelt tagAbcdefgFérfi
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6835. hozzászólás - 2014.09.04. 19:10:01
Lehet, hogy csak nekem szúrja a szemem, de a felszereléseknél a kritikusokra vonatkozó növekmények százalékkal vannak jelölve, miközben szó sincs erről. Simán darabként adódnak hozzá a szakértelemhez. Nem lenne időszerű javítani? Mondjuk úgy, hogy tényleg százalék legyen.
Mi ez, hagymás bab?
Nem. Krumplis hal.
Pontszám: 6.45
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6836. hozzászólás - 2014.09.05. 00:31:57
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 6.01
kedvencMultifilterFérfi
Végzetúr mester
584 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6837. hozzászólás - 2014.09.05. 04:17:17 (Válasz Abcdefg #6835 hozzászólására.)
Régen %-ban volt. 1-2 éve alakították át ilyenre...
Pontszám: 7.53
kedvelt tagAbcdefgFérfi
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6838. hozzászólás - 2014.09.05. 06:12:10 (Válasz Multifilter #6837 hozzászólására.)
Nem akarok vitatkozni, de sose volt százalék. simán hozzáadódott a szakértelemhez.
Mi ez, hagymás bab?
Nem. Krumplis hal.
Pontszám: 6.45
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6839. hozzászólás - 2014.09.05. 10:08:42 (Válasz Abcdefg #6838 hozzászólására.)
Amennyivel nagyobb a szakértelmed mint a másiknak, annyi % esélyed van a sikeres kritikus ütésre (Max 100!). Ilyen szempontból mindegy, hogy %-ot, vagy egy sima számot írnak a tárgyaknál/szakértelmeknél/varázslatoknál...
Pontszám: 6.31
kedvelt tagAbcdefgFérfi
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6840. hozzászólás - 2014.09.05. 11:16:41 (Válasz Birka #6839 hozzászólására.)
Hát, pont nem mindegy, mert ha százalék lenne, akkor egy ötszázas kritikus kap 40% növelőt, lesz 700, most meg 540. Amúgy meg tökmindegy, azért írtam, mert így hibás. Illetve ellentmondásos.
Mi ez, hagymás bab?
Nem. Krumplis hal.
Pontszám: 6.45
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!