Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2201. hozzászólás - 2010.07.08. 09:40:48
Én azt nem értem, hogy állítólag borzasztó sok fontosabb dolgot kell megcsinálni, és ezért nem foglalkozik senki a háborús rendszerrel. Tényleg ez az a bizonyos fontosabb dolog?
Nekem az az benyomásom, hogy azt a problémát, aminél gondolkodni kell, azt Miklós berakja a "kötsög eltartóim által forszírozott hülyeségek" feliratú dobozába, és inkább kivesz egyet a "kötsög eltartóimat szivatni hivatott csak-nekem-fontos változtatások" feliratú dobozból.
Ott voltam a talin, amikor Miklós azt mondta; "Baraty hihetetlenül gyors. Mondok neki egy ötletet, és ő villámgyorsan megcsinálja". Nekem ebből az jön le, hogy Miklóson áll vagy bukik egy változtatás. Ha én lennék Miklós, kirúgnám Miklóst.
Egy vagyok azok közül a csalók közül, akik nem vették észre ezt a "bugot".

HÁBORÚS RENDSZER, MIKLÓS!!!! HÓNAPOKKAL EZELŐTT SZÓLTUNK ÉS NAGYÍVBEN TOJSZ RÁNK!

Szerk.: Aki lepontozott, vállalja már magát egy kicsit, mert kíváncsi vagyok rá, hogy ki az, akinek Miklóssal együtt szintén gyomorgörcsöt okozott a plusz LE a térkapuból.
A hozzászólást Shutruk Nahhunte módosította 2010.07.08. 10:00:30-kor
трамвай-инженер
Pontszám: 0.06
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2202. hozzászólás - 2010.07.08. 09:54:05
Tiszteletem!

Ilyenkor derül ki, mennyire fontos is volt a VU találkozó felvetése, hogy legyen megfelelő játékleírás. <széles mosoly>
Valamilyen (virtuális) jutalomért szívesen foglalkoznának vele a játékosok, akár én is. Ez lehetne egy "világ medál", vagy valami hasonló. Javasolnám ezt a Mágia Mestereinél még most megtenni, és nektek szimpatikus játékosokat most megkérni, hogy segítsenek. Egy ilyen jutalmazással nem futhattok lukra; nektek semmibe se kerül. <kacsint>

Miklós, ha nem volt eddig érthető, azért olyan nagy a felháborodás, mert megfelelő leírás híján játékosok tömegei használták vagy tervezték használni, ajánlották másoknak használatra az ilyen tárgyakat. Komolyan kérdezem, hogy ennyire egyértelmű ellenzés után nem lenne egyszerűbb visszatenni leírással a tárgyat? A játékosok úgy éreznék, hogy számít a szavuk, nektek pedig nem kerül semmibe.

A kognitív disszonancia redukciója itt nem fog működni. Elképzelhető, hogy "felesleges puffogni" (ami most történik, azt úgy hívhatják, hogy vásárlói elégedetlenség megfelelő tájékoztatás híján), de aki nem látja, hogy ezután a következő alkalommal még ellenségesebb lesz a VU társadalom aktív rétege a vezetéssel szemben, hogy egy ilyen eset minden szavazásra rányomja a bélyegét, az vak. Szerintem ez kívülről is látható, elképzelhető azonban hogy van aki eltúlzottnak érzi.

Egyértelműen korlátozás helyett a legegyszerűbb megoldás a leírás bővítése lett volna. Az én esetemben például egyszer meg is történt, manakonstrukcióval akartam fél évvel ezelőtt kutat tölteni, aztán kiderül, hogy nem lehet. Honnan lehetett volna tudni? Baraty volt olyan kedves, hogy a leírásba rögtön bevette.

Birka ötletét -"Tiszta víz" kezdeményezés- egyébként támogatom, egy változtatással. Ne legyen extra PP, CSP költsége a kalandnak, térkapunak.


Let
A hozzászólást Let. módosította 2010.07.08. 10:06:11-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.63
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2203. hozzászólás - 2010.07.08. 10:08:12 (Válasz Kocos #2200 hozzászólására.)
Ez egy olyan tárgy, amiért pénzt kell fizetni, viszont a leírásából nem derül ki, mire vonatkozik a +10% Lélekenergia.

Mint jóhiszemű vásárló, hadd feltételezzem azt a leírás alapján, hogy ez a vadászatra is érvényes. A fogyasztói törvény értelmében, vitás esetben mindig a vásárló számára kedvezőbb árat / feltételezést kell érvényesíteni. Ha nem, akkor ez simán a vásárlók félrevezetése.

A játék nem egyértelmű leírása szintén a fogyasztók félrevezetése.
Pontszám: 9.38
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2204. hozzászólás - 2010.07.08. 10:27:35 (Válasz Miklós #2189 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.07.08. 05:13:10

3.) A felháborodást egyébként abszolút nem értem, mivel leírtam, hogy visszamenőleg a LE-t senkitől nem vesszük el. Eddig így működött, de a továbbiakban nem, ez mindenkit egyformán fog érinteni.


A tobbi reszt el tudom fogadni, mint a velemenyed, de ez igy leirva butasag. Egyaltalan nem mindenkit egyforman erint. Aki mar honapok ota csinalja annak most vege, betapolt belole. De aki 2 hete vette meg az entitasbol a targyat, h o is csinalhassa es ne maradjon le a tobbiektol, na o most a tomor szopas tipikus peldajat eli meg.
Pontszám: 9.50
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2205. hozzászólás - 2010.07.08. 10:30:54 (Válasz Vaczakka #2203 hozzászólására.)
Idézet: Vaczakka - 2010.07.08. 10:08:12
A fogyasztói törvény értelmében, vitás esetben mindig a vásárló számára kedvezőbb árat / feltételezést kell érvényesíteni. Ha nem, akkor ez simán a vásárlók félrevezetése.

A játék nem egyértelmű leírása szintén a fogyasztók félrevezetése.


Naív vagy! A fogyasztói törvény értelmében megvetted az őskövet és PONT azt kaptad a pénzedért, amiért fizettél.
Hogy utána az őskövet mire váltod be már a Behodlerrel kapcsolatos jogviszonyod alapján megy, mely egyoldalúan módosítható a szolgáltató által...
Éppen ennek okán nincs őskő visszapörgetés huf-ra sem. Te megvetted, és megkaptad az ellenértéket, hoyg 2 év múlva mást ér az őskő, a te bajod
Pontszám: 5.45
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2206. hozzászólás - 2010.07.08. 10:42:20 (Válasz Miklós #2189 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.07.08. 05:13:10

2.) Nyugodtan lehet példákkal dobálódzni, hogy a gyémánt horda így meg a VF amúgy.


Spec. a gyémánt hordánál nemrég derült ki, hogy a LE szerzési plafonjuk ugyanakkora volt, mint a többi hordánál, így sok esetben nem is volt bónuszuk.

Idézet: Miklós - 2010.07.08. 05:13:10

...soha nem is volt kivánatos, hogy a rubin triásszal, maxos kvizmedálhoz vagy ajánláshoz mérhető újabb effekt legyen a játékban, amely sokak számára nem volt hozzáférhető, mert nem is tudtak róla (honnan tudtak volna, hiszen a tárgy leirásában nem szerepelt). A játékba bekerült a térkapu továbbépitésének lehetősége, ami a tárggyal ellentétben mindenki számára hozzáférhető, megadja a térkapura a (még nagyobb) bónuszt legálisan.


Szerintem a vámpírfókusz/szürke lélekrabló sokkal több játékos számára hozzáférhető, mint az új térkapu. Legalábbis érdemes lenne ennek utánanézni. Entitásból (ami mindenki számára elérhető) gyakorlatilag mindenki ezt szedi ki, míg az új épületek csak a nagyobb szövetségek számára nyújtanak új lehetőségeket.


Idézet: Miklós - 2010.07.08. 05:13:10
3.) A felháborodást egyébként abszolút nem értem, mivel leírtam, hogy visszamenőleg a LE-t senkitől nem vesszük el. Eddig így működött, de a továbbiakban nem, ez mindenkit egyformán fog érinteni.


Nem a változtatással van baj, mert ha úgy látod, a játékegyensúly ezt kívánja, hát legyen - a lényeg, hogy mindenkire egyformán vonatkozzon (megjegyzem, eddig is mindenkire egyformán vonatkozott, így nem érzem esszenciálisnak a változtatást. A gond - részemről - ezzel van:
Őszintén remélem, hogy nem volt olyan játékosunk, aki úgy gondolta, a térkapu az is egyfajta portyázás, és ezért a fenti jelenség nem hiba, hanem feature. Aki viszont tisztában volt a fenti hibával, kihasználta, és nem jelentette, az bizony csalt.
Valahogy jobban vette volna ki magát a dolog így: "Bocsi, nem így terveztük, tévedtünk, elszúrtuk. Elnézést, 3 nap múlva 0:00-tól így és így fog működni. Köszi a megértést!"
Pontszám: 8.88
népszerűStardustFérfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2207. hozzászólás - 2010.07.08. 10:43:29 (Válasz Kocos #2200 hozzászólására.)
Palota
Ha a lélekkufárnál vásárolsz, a tárgyakért a palota minden szintje után 2%-kal kevesebb LE-t kell fizetned. A maximális kedvezményt, 30%-kot a palota 15. szintjénél éri el. A palota építhető tovább is, 29. szintig. Ekkor minden további 2 szint +1 öltözetet ad (csak ha rendelkezel a kényelmi funkciókkal). Ezenkívül 20. szinttől minden szint ad +1 vezetőkészséget.

Továbbá pl.: Alkusz 60-as szintű nyaklánc 10% kedvezmény a lélekkufárnál....

A lényeg, hogy sehol nincs leírás arra nézve hogy ezek a tárgyak csak is kizárólag a vásárolható tárgyak LE igényét csökkentik, ebben a formában egyértelműen csökkentenie kell a szükséges Őskő és Lélekgyémánt igényét is...elnézem hogy ez eddig nem így volt de akkor most kérném javítani ezt a hibát és innentől csökkentség ezen költségeket is!

Nevetséges Miklós egyeduralma a játékvezetését figyelve....
Riszálom úgy is úgy is!
Riszálod úgy is úgy is!
Riszálja úgy is úgy is!
Riszáljuk úgy is úgy is!
Riszálják úgy is úgy is!
Riszálod úgy is úgy is!
Pontszám: 8.14
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2208. hozzászólás - 2010.07.08. 10:49:56 (Válasz Stardust #2207 hozzászólására.)
Idézet: Stardust - 2010.07.08. 10:43:29
Nevetséges Miklós egyeduralma a játékvezetését figyelve....


A demokrácia meg szétbassza a rendszert... Lásd Mo
Pontszám: 5.08
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2209. hozzászólás - 2010.07.08. 10:53:45 (Válasz Jeriko #2206 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2010.07.08. 10:42:20

Idézet: Miklós - 2010.07.08. 05:13:10
3.) A felháborodást egyébként abszolút nem értem, mivel leírtam, hogy visszamenőleg a LE-t senkitől nem vesszük el. Eddig így működött, de a továbbiakban nem, ez mindenkit egyformán fog érinteni.


Nem a változtatással van baj, mert ha úgy látod, a játékegyensúly ezt kívánja, hát legyen - a lényeg, hogy mindenkire egyformán vonatkozzon (megjegyzem, eddig is mindenkire egyformán vonatkozott, így nem érzem esszenciálisnak a változtatást. A gond - részemről - ezzel van:[...]


Megjegyzem, hogy sztem nincs rendben igy sem, mert vannak jatekosok akik komoly aldozattal nehezen, de a szabalyok helyes ismereteben bizva leptek ra egy olyan osvenyre aminek a vegere a jatekvezetes a vart jutalom helyett egy csunya nagy szőrös bunkót telepitett. Ilyen módon hatalmi szóval szétrombolni olyan taktikákat melyben adott esetben nem kevés áldozat van teljes mértékig hibás játékvezetői magatartás.Olyan ez mintha egy tájékozódási futóversenyen a versenyzők egy részét kizárnák, mert nem arra mentek, amerre a szervezők gondolták, noha minden ellenőrzőpontot a megadott sorrendben érintettek.
Pontszám: 8.60
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2210. hozzászólás - 2010.07.08. 11:05:52 (Válasz Miklós #2189 hozzászólására.)
Nem gondolkoztatok meg el egy jo kommunikacios szakember felvetelen?
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 8.76
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2211. hozzászólás - 2010.07.08. 11:09:46
Miklós, Végzetúr.
Végzetúr, Miklós.

Ismerjétek meg egymást:)


(Régen kevesedmagammal voltam csaló, most már ezek szerint majdnem mindenki az, tök jó ilyen szép nagy családba tartozni:D )
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 9.79
kedvencVolgyijaniFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2212. hozzászólás - 2010.07.08. 11:11:52 (Válasz Birka #2205 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2010.07.08. 10:30:54
Idézet: Vaczakka - 2010.07.08. 10:08:12
A fogyasztói törvény értelmében, vitás esetben mindig a vásárló számára kedvezőbb árat / feltételezést kell érvényesíteni. Ha nem, akkor ez simán a vásárlók félrevezetése.

A játék nem egyértelmű leírása szintén a fogyasztók félrevezetése.


Naív vagy! A fogyasztói törvény értelmében megvetted az őskövet és PONT azt kaptad a pénzedért, amiért fizettél.
Hogy utána az őskövet mire váltod be már a Behodlerrel kapcsolatos jogviszonyod alapján megy, mely egyoldalúan módosítható a szolgáltató által...
Éppen ennek okán nincs őskő visszapörgetés huf-ra sem. Te megvetted, és megkaptad az ellenértéket, hoyg 2 év múlva mást ér az őskő, a te bajod



Azért én ebben nem lennék annyira biztos. Ugyanis nem az a döntő, hogy mi van a szolgáltató által összedobált felhasználási feltételekben, hanem az, hogy az ott megfogalmazottak nem sértik-e a szolgáltatást igénybevevő jogos érdekeit, vagy valamilyen jogszabályt. Elég sok netes kereskedő kényszerült az utóbbi időben radikális módosításokra az általuk korábban igen jónak hitt üzletszabályzatukkal kapcsolatban. Másrészt az tök mindegy, hogy effektíve a forintodat, vagy az érte kapott virtuális fizetőeszközödet váltod be valamire, ha annak a valaminek a mibenlétéről nem kapsz teljeskörű tájékoztatást.
Pontszám: 7.75
kedvencRedyFérfi
Végzetúr mester
254 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2213. hozzászólás - 2010.07.08. 12:01:27
Tisztázzuk. Napi 6 térkapus szörny esetében max napi 15-20K LÉ bónuszról van szó. Szerintem ez azon a szinten, amikor valaki már ki tudja ütni a Lélekrablót nem olyan sok. Ezt az utat ráadásul mindenki választhatja, így aztán semmilyen játékegyensúly borulást nem jelent/jelentett.
Én speciel az egyik világon igen jelentős ráfordítással most jutottam el oda, hogy már csak 1 entitás hiányzik a Szürke lélekrablóhoz. Annak tudatában vállaltam ezeket az erőfeszítéseket, hogy elérhetek egy olyan, minimum sok tucat karakter által használt lehetőséget, ami megéri hosszútávon a befektetést.
A stratégiai döntésem nem visszacsinálható, ha 2-3 hete tudom meg ezt a változtatást, akkor hamarabb kezdek hármakat ugrálni, hogy elérjem a Géniusz nyakláncát. Most itt leszek egy kiherélt Lélekrablóval és minimum 45 napra a Géniusz nyaklánctól. (ami több, mert összetorlódva kell a magas szintű entitásokkal végezne, ahelyett, hogy ugrálva értem volna el a megfelelő szintet.
Nem csoda, hogy a dolog számos ember játékkedvét fogja erősen csökkenteni, 2 hónapos tervezés, kínlődás eredmémnye vélik félig értéktelenné.

A vádat, hogy csaló vagyok, metrt eddig Vámpírfókusszal térkapuztam, és azt terveztem, hogy ezentúl Szürke Lélekrablót is húzok magamra én is visszautasítom. Szerintem csaló az, aki olyan kiskaput vesz igénybe, amivel a többiekkel szemben jogtalan előnybe kerül. Érdemes lenne megszámolni az aktív, és normálisan fejlesztett 2000 TÖ feletti karakterek hány százalékánál van meg ez a két tárgy, vagy legalább az egyik. szerintem majdnem mindnél.
A játék hosszútávú érdeke az, hogy az alacsonyabb szintű karakterek lassan közelíthessék az élmezőnyt, különben a mezőny még jobban szétszkad. Ez a döntés éppen a szakadást növeli.
A hozzászólást Redy módosította 2010.07.08. 12:07:58-kor
Pontszám: 9.72
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2214. hozzászólás - 2010.07.08. 12:07:52 (Válasz Miklós #2189 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.07.08. 05:13:10
NEM volt szándékunk, hogy térkapuban többet adjon, és a játékegyensúly szempontjából soha nem is volt kivánatos, hogy a rubin triásszal, maxos kvizmedálhoz vagy ajánláshoz mérhető újabb effekt legyen a játékban, amely sokak számára nem volt hozzáférhető

Ez egy teljesen racionális magyarázat arra, hogy miért kellett megváltoztatni az eddigi működést, és szerintem ezt el is lehet fogadni. Azoknak viszont igazuk van, akik azt mondják, hogy azoknak ez kárt okoz, akik a közelmúltban szereztek be +LE-s tárgyakat, illetve stratégiát építettek erre. Őket valahogyan kárpótolni kellene, akár úgy, hogy lecserélhessék a tárgyukat.

A felháborodás pedig teljesen érthető, részben ugye a kollektív csalózás miatt, másrészt pedig azért is, mert tényleg nem volt egyértelmű, hogy ez hiba. Nem csak azért nem volt az, mert a Játékvezető biztosított jó néhány embert afelől, hogy nem az (és ez az info elterjedt), hanem azok számára sem volt egyértelmű, akiknek semmi infojuk nem volt erről. Én a közelmúltban hallottam erről, és egyetlen tizedmásodpercre sem jutott eszembe, hogy ez bug lenne. Ennek az egyik oka a sokak által kifogásolt hiányos leírásokhoz való hozzászokás, a másik még konkrétabb oka pedig az, hogy a térkapuban sok olyan dolog működik, aminek leírásában pedig nem szerepel, hogy működnie kéne. A legtriviálisabb példa a VF, márpedig az sem jut senkinek eszébe, hogy a térkapu vadászat lenne.

Szóval a játékosok szerintem nem csalók, sőt, ebben az esetben az sem volt reálisan elvárható tőlük, hogy problémát lássanak a +LE működésében a térkapunál.

A módosítás persze ettől még lehet jogos, de ilyenkor nem lenne rossz kompenzálni azokat, akiket kár ér emiatt - és akik ugye erről az egészről semmit sem tehetnek.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 8.07
népszerűtlenHarcos kardFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2215. hozzászólás - 2010.07.08. 12:08:35
Örülök, hogy sikerült megtalálni a játék egyik legnagyobb hibáját. Viszont, ha javasolhatom , még az inspirátoron kéne kicsit fejleszteni . hogy legalább 4x annyi + csp-t adjon mint most.
Hallod. Nemár.
Pontszám: 8.45
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2216. hozzászólás - 2010.07.08. 12:09:40
Egyébként egy térkapu kb. annyi LE-t ad, mint amit egy csp (méretbónusszal). Erre jön rá a tárgyakból vitát képező max. 55%, ami napi 5 térkapuval számolva 2,75 csp-nyi LE. Ez az a mennyiség, ami halaszthatatlan beavatkozást igényelt.
A "mindenki számára elérhető" Hatalom Tornya ezzel szemben napi 5 csp-t ad (prémiummal számolok), az inspirátorok napi 10-20-at. Egy rubin triász (csak csp-re nézve) megint csak 5 csp-t és még lehetne sorolni.
Pontszám: 9.38
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2217. hozzászólás - 2010.07.08. 12:10:54 (Válasz Harcos kard #2215 hozzászólására.)
igaz Harcrendszer, háborúrendszer hibátlan, ez a legnagyobb probléma
V3-Alíz
Pontszám: 7.83
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
570 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2218. hozzászólás - 2010.07.08. 12:15:53
Most akkor a LÉ szívás meg fog maradni a térkapuban?

Mert akkor azért nem annyira szar a helyzet....
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 4.36
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2219. hozzászólás - 2010.07.08. 12:23:11 (Válasz Redy #2213 hozzászólására.)
69. szintre négy darab entitásos tárgyat szedtem ki.

- Zafírcsillag
- Rubin Triász
- Vámpírfókusz
- Szürke lélekrabló.

Most vagyok 71-es.
Gyakorlatilag befulloltam az entitásokkal, szintenként kapok egyet, de bőszen elég is, mert a 151-es lény az gyak. vari másodlagos hatással mondhatni az összes létező tulajdonságomat eltünteti.
Van két egész és két fél működő tárgyam.
Edit:
Ha továbbhúzzuk a térkaput, akkor lesz két abszolut használhatatlan tárgyam, mivel a lények erejének növekedése le fogja csökkenteni a sebzésem, és ezzel a LEszívást is.
Másik két tárgyat 28 szint múlvára tudok beszerezni leghamarabb.
És már a megszámlálhatatlanul sokadik bugjavítás-nerfelés-szigorítás-módosítás rosszabbik végén találom magam.

Miklós!
Komolyan úgy érzed, megér ez a "javítás" annyit, amennyi áldozatba fog kerülni?
Az új épületek megbeszéléseinél, előkészítésénél bevallom felcsillanni látszott a remény, hogy odafigyeltek a játékosokra. Nem, nem háromra. Meglepett, de kifejezetten kellemes meglepi volt.
Az eredmény látszik, habzó szájú, mi az úristent csináltatok, vagy bug hátán bug, vagy egyik feltétel üti a másikat visszajelzések nem nagyon érkeznek. Vagyis érkeztek eddig.
Most a többtízmillás térkapufejlesztésünk eredményeként kevesebb a csatavégi LE, mint míg hozzá sem nyúltunk.

A VU-ban képtelenség hosszútávú terveket csinálni, de csak azért, mert még mindig ott tartunk, hogy a játék elejétől meglévő dolgokat hirtelen "Ja, Hát én nem is így terveztem ezt anno!" felkáltásokkal leradírozzátok a térképről.
Szövetségi épület építési sort sem hasraütve szoktak kitalálni, hanem alaposan körbejárva mi a jobb, hamarabb, hasznosabb.

Álomvirág, én ilyen elfajzott értetlen vagyok.
A hozzászólást Darah módosította 2010.07.08. 19:00:57-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 9.74
kedvencRedyFérfi
Végzetúr mester
254 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2220. hozzászólás - 2010.07.08. 12:23:29 (Válasz Dozer #2217 hozzászólására.)
Köszönöm a pontos kalkulációt. Véleményem szerint ennek alapján egyetlen értelmes megoldása vana dolognak, ezt a lehetőséget, mint mindenki számára idővel elérhető fejlesztési célt változtatás nélkül bennehagyni a játékban.
Szerintem pl. a hatalom tornya, vagy az inspirátor játékromboló hatása összemérhetetlenül nagyobb.
Pontszám: 9.55
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!