Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3261. hozzászólás - 2011.02.06. 14:25:18
Sajnálni? Nem........, nem kell sajnálni. Max. az időmet, amit erre a taktikára áldoztam, azt viszont lehet nagyon sajnálni Évekbe telt mire eljutottam V1-n 29-es szintre. V3-n 31-es és V2 optimalizátorral 67-re. Ezt sajnálom én is, mert ha tudtam volna erről az elején(ÁSZF-ben nem volt szó ezekről a változtatásokról), akkor most én is 100+ szinten osztogatnám az észt lefelé

Vagy tudod mit drága játékos társam. Szavazzuk meg, h. a top 40 játékos ne léphessen szintet, míg nem érjük őket utol(ez kb. olyan nerf lenne, mint amit ti javasolgattok), NA AZ H. TETSZENE?

Lehet más kontójára okoskodni. Az a legegyszerűbb!
Pontszám: 7.93
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3262. hozzászólás - 2011.02.06. 14:51:26
Ami a legjobban bánt, h. egy pm-et sem kaptam, s gondolom senki, h. ez lesz. Ha most nem szól a szövetségi társam, akkor lehet nem jövök rá még egy ideig, s ez FELHÁBORÍTÓ! Mi az h. nyerek valaki ellen, s nem kapom meg a jól megérdemelt jutalmamat? MI EZ? Ráadásul zsinórban sokszor! Át vagyunk verve, de nagyon!

Legközelebb a vadászatnál lesz az, h. 0LE 25TP, mert túl hamar van meg a VF és a 12 kvízmedál v. mi? Nem értem h. egy ilyen súlyos döntést miért nem lett kihírdetve! Ez legalább olyan fontos, mint a mostani event.

Szóval akkor ki is téríti meg a káromat? Mert le vagyok húzva központilag, ez gondolom érthető.
Pontszám: 7.19
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3263. hozzászólás - 2011.02.06. 14:55:54 (Válasz Lord Zero #3261 hozzászólására.)
Átérzem a helyzeted, mintha minden amit eddig csináltál volna semmit nem érne, és felesleges lenne :|
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.99
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3264. hozzászólás - 2011.02.06. 15:40:10
Lord: Az ÁSZF-ben benne van, hogy bármikor módosíthatnak, akár bejelentés nélkül is a játékon A bejelentés pedig a játékhoz tartozó fórumon megtörtént. Ez tudom, hogy nem vigasztal és nem feltétlen jelenti, hogy jól lett megoldva, csak a tények kedvéért leírtam.
Pontszám: 4.11
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3265. hozzászólás - 2011.02.06. 15:54:25
Fórumon? Az nem jelenti azt h. teljesült a feltétel. Hány ember tudott volna az eventről, ha ide kellene feljárni infóért, ezzel nem kenyerezel le.

A játékleírásban benne van h. mik az erőforrások a játékban. Vadászat, Portya......stb. Én portyáztam, s nem kaptam meg a jutalmamat érte, ráadásul sokszor! Nem követtem el visszaélést, csalást.....stb. Le lettem húzva, nem érted? Mi ez ha nem az ASZF megszegése?

Elmész dolgozni, amit mindig is tettél mindig, s hónap végén amikor kéne fizut kapni, azt mondják neked h. nem jár, mert eldöntöttük és kész. Miért nem lépsz fel a cég honlapjára?, akkor mit csinálsz? Nem volt lekommunikálva ez az egész, s ezért érzem jogtalannak ebben a formában.

Amúgy is mióta játszom egyfolytában emelik a falakat, de ezt most nem tudom lenyelni.
Pontszám: 6.84
fórumozóPhobos7Nő
Végzetúr tehetség
156 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3266. hozzászólás - 2011.02.06. 15:55:19 (Válasz Craslorg #3264 hozzászólására.)
Kedves,

ez a játék pont olyan mint te ebben a felállásban

NULLA

giccset csináltatok a játékból...

és átvertetek mindenkit aki tényleg foglalkozott a játékkal....

Az állatkáim neveiben benne van a véleményem úgy egy fél éve

kösz mindent

P
Pontszám: 6.79
fórumozóPhobos7Nő
Végzetúr tehetség
156 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3267. hozzászólás - 2011.02.06. 15:58:22 (Válasz Craslorg #3251 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2011.02.06. 13:15:51
Phobos7: szerintem hagyd abba, kár szívatnod magad. Nem is értem, miért is lépsz be egyáltalán olyan játékba, amit utálsz? Töröld a karaktert és le van a gond tudva.


Azt meg hadd döntsem én el, hogy mikor akarok törölni, ne egy NULLA mondja meg nekem...

köszi a megértést és Lord-nak mindenben igaza van, csináljatok már egy közvélemény kutatást arról ki mit gondol a pók-ok közt az egész fejlesztgetéseitekről... hát köszi...
Pontszám: 6.79
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3268. hozzászólás - 2011.02.06. 16:46:09 (Válasz Craslorg #3264 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2011.02.06. 15:40:10
A bejelentés pedig a játékhoz tartozó fórumon megtörtént.

Erről annyit, hogy a szlovák szerver indulásának bejelentése mögé elbújtatva volt meghirdetve. Nem elég tehát, hogy Miklósban nem volt annyi gerinc, hogy külön topikot nyisson ennek a nerfnek (ahogy egyébként szokott), de még saját hírt sem volt mersze adni neki, hanem sunyi módon elbújtatta egy másik hírben.
Egyébként állítólag Birka sutyorgott addig Miklós fülébe, amíg le nem nerfelte a portyát. Köszönjük meg a nyomorult patkányának.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 6.68
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3269. hozzászólás - 2011.02.06. 17:02:52 (Válasz Prisma #3268 hozzászólására.)
Azzal, hogy telefröcsögöd a fórumot, semmin nem fogsz változtatni. Miklós véleménye nem ettől fog változni. De ha a bannolásra pályázol, és közröhely tárgya akarsz lenni, akkor jó uton jársz.
A hozzászólást Ariel módosította 2011.02.06. 17:03:18-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.20
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3270. hozzászólás - 2011.02.06. 17:05:06 (Válasz Phobos7 #3266 hozzászólására.)
Úgy látom, még mindig nem vagy tisztában azzal, hogy játék készítéséhez SEMMI közöm, de sebaj.
Pontszám: 6.44
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3271. hozzászólás - 2011.02.06. 17:05:17 (Válasz Ariel #3269 hozzászólására.)
Miklós véleményét sehogy nem tudom megváltoztatni, nem vagyok ugyanis tagja a seggnyaló körnek. Én csak felvilágosító munkát végzek, hogy más is ismerje a körülményeket. Amúgy köszönöm - a nyilván teljesen őszinte - aggódásodat miattam.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 8.65
népszerűHomeropataFérfi
Végzetúr tehetség
150 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3272. hozzászólás - 2011.02.06. 17:25:21 (Válasz Lord Zero #3257 hozzászólására.)
Rabszolga? Valaki önös érdekből vadásztatja?.................ÉS? Kit érdekel? Én speciel baromira örülök neki ha tényleg így van, s innen köszönném meg h. csinált egy kis KH-t nekünk is, mert mi hiába kérjük, nem kapjuk meg!


Bennem is felvetődött egy ideje, hogy tényleg jó lenne KH alacsonyabb szintekre, viszont még sose jutott eszembe, hogy ilyen szemszögből nézzek rájuk: A top farmja, egyenesen Miklós kezéből, csak nekik.
Szóval, lehet, hogy Miklós már rég a markukban van, és úgy táncol,ahogy ők fütyülnek.

Tudom, múltkor volt egy szavazás, amin el lett utasítva, de szerintem úgy kellett volna, hogy szintenként értékeljék ki. Úgy gondolom, hogy alacsonyabb szintűeknek valóban nem volt nagy igény KH-ra, de a szint növekedésével szerintem egyre növekszik. Mostmár meg pláne.
V1: Almor Giontai (Portyakarakter)
V2: Shadowman (Vadászkarakter)
Pontszám: 7.79
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3273. hozzászólás - 2011.02.06. 17:31:29 (Válasz Ariel #3269 hozzászólására.)
Ne haragudj, de milyen véleményről beszélsz? "Miklós véleménye"

Itt nem véleményről van szó, hanem központilag irányított karakter csoportok szándékos gyengítéséről!!!!!

-Nem lett kihirdetve a változtatás
-Nem lettek zárolva a "gyanús" karakterek, sőt folytatták a megszokott ténykedésüket. TP csík nőt, SZÖ/TÖ érték változatlan maradt.
Mi ez ha nem csapda?

Át lettünk verve, de most nagyon! Szánalmas amit műveltek irigységből, mert nem tudok másra gondolni! Uraljuk a szintjeinket? Igen! Erősebbek vagyunk mint egy átlag játékos? IGEN, de ennek meg van az árva. Mi ezt az utat választottuk, miért kell ezt irigyelni tőlünk?
Mindenkinek ott van a lehetőség....., karakter törlés, új létrehozása, ENNYI!
Pontszám: 7.42
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3274. hozzászólás - 2011.02.06. 17:50:18 (Válasz Lord Zero #3273 hozzászólására.)
A rabszolgamodul két éve létezik. Miklós véleménye az volt, hogy szigorítani kell rajta.

A szabály nem csak téged érint, hanem mindenkit. Nem ez lenne az első elméretezett változtatás. Gyűjts adatokat, hogy szarul működik, túl hamar "bekattan", vagy túl sok karaktert érint, stb.

Küldd el az adatokat Miklósnak, vagy hozz létre itt egy olyan topikot, ahol tényeket, részletes adatokat vonultatsz fel arról, hogy túl szigorú a változtatás, mert egy sima hőbörgésre nem fogja Miklós enyhíteni a szabályt.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 3.16
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3275. hozzászólás - 2011.02.06. 17:58:41 (Válasz Ariel #3274 hozzászólására.)
Jó de akkor a KH-ra is működnie kéne a rabszolgamodulnak, nem?
Ők mindig csak vesztenek, senki sem költi el velük az LE-t, csak termelődik náluk, ergo a KH rabszolga - szigorúan, tehát a rabszolgamodulnak szigorúan kattanni kéne rajtuk - szigorúan.

Persze csak akkor ha konzekvensek akarunk maradni
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 7.93
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3276. hozzászólás - 2011.02.06. 18:01:45
Ez nem hőbőrgés!

1,5 hónapja kapom a TP-t onnan ahonnan mindig LE jött. Vagy legalábbis az esetek nagy részében, s nem értettem h. miért van. Ráment egy csomó időm, energiám, meg 10k TP-nyi LE! S bizonygassam h. átverés? A vak is látja. Nem kell bizonyítani semmit.

Nem a szigorítással van a baj, hanem a végre hajtásán, s a kommunikáción! Meg h. nem lettek zárolva azok a karakterek! Biztos jókat röhögtek rajtunk, miközben értelmetlenül ütöttük őket

Ezen nincs mit bizonyítani. Ez bizonyítva van!
Pontszám: 6.55
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3277. hozzászólás - 2011.02.06. 18:11:16 (Válasz Almási Viktor #3275 hozzászólására.)
Hogy pontosan hogy működik a modul azt nem tudom. Valószínüleg a karakterbe befejlesztett összes LE valamekkora százalékát lehet elrabolni, vagy valami hasonló.
Ez a KH-nál is pont ugyan így működik. A különbség annyi, hogy míg egy alacsony szintű karakternél 3-4 millió LE akár 40-50% össz LE mennyiséget is jelenthet, addig magas szinten 4 millió LE kevesebb mint egy heti LE bevétel.
A KH-nál is valószínüleg pont ugyan úgy be fog kattanni a rabszolga szabály, ha a karakterbe fejlesztett össz. LE mennyiség valamekkora százalékát eléri az elrabolt LE mennyisége.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.60
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3278. hozzászólás - 2011.02.06. 18:21:52
Látod, te sem tudod............, akkor ki tudja? Mikortól tudja az aki tudja? S nem valamekkora LE-ről beszélek, hanem kerek 0-ról!!!!!!!

Kiszívtam 2200, s 0 a vége. Én semmit sem tudok erről pl. De ha te sem, akkor ki, s jó lenne ha megosztaná ezt a játékos társakkal is, mert ez így ahogy van egyenlőre egy merénylet ellenünk, meg mindenki ellen, akik ezen karakterek bármelyikét is ütötték az elmúlt időszakban. Függetlenül, h. pók, vadász, v. csak hobbi játékos VESZTESÉG ÉRTE AMIT KOMPENZÁLNI KELL!!!
Pontszám: 5.81
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3279. hozzászólás - 2011.02.06. 18:22:03 (Válasz Lord Zero #3276 hozzászólására.)
Elkapkodott változtatás volt, aminek az ilyen közvetlen következményei nem lettek megvizsgálva, de visszamenőleg a 10k TP-t már nem fogják helyrerakni, vagy törölni. Amit tehetsz, hogy kéred, hogy a hasonlók elkerülése végett legyenek azok a karakterek megjelölve, akikből már nem lehet LE-t rabolni. Karakterlapon, kémgömbbel, portyaablakban, stb.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.95
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3280. hozzászólás - 2011.02.06. 18:47:12
Eleve az egy hasznos dolog lenne ,ha volna egy ChangeLog magán a játékon belül (pl az extráknál).
Sokan nem fórumoznak, így ők is információt kaphatnának mi változott épp a játékban.
Nem kellene számszerűsíteni a dolgot hogy pl.: a lélekenergia sajtolásban az x változó kapott egy plusz 1-et csak annyit hogy a lélekenergia sajtolás változott vagy ilyesmi.
Vagy olyan hogy a Xenó hétfőn indul.
Ez több dologra is jó hatással lenne:
-Sokan vannak akiknek a taktikáján 1-1 változás sokat módosít esetleg ellehetetleníti az adott taktikát.
-Javulna a készítőkről kialakult kép is mert egyből látszódna hogy igenis foglalkoznak a játékkal így szerintem 0-ra csökkenne az olyan elmés fórum hozzászólások hogy ez meg ez az admin ilyen és olyan és hogy szarnak bele a játékba stb. stb.
-a fontosabb szavazás kérdésekre fellehetne itt hívni a figyelmet(adott esetben pl hogy legyen-e kisebb KH is)pl "KH szavazás és egy link a megfelelő topicba" így talán többen elhinnék hogy nem 1-2 ember véleményétől változik meg a játék.


És egy kis off rész:Attól hogy minősítenek itt játékosok más játékosokat(pl. Nulla játékos vagy, Köszönjük meg a nyomorult patkányának.) attól maga a hazaszólás elveszíti az értékét/mondanivalóját. Lelehet írni kulturáltan is hogy nem értesz vele egyet vagy hogy nem kedveled , de azért a "húha anyád" szintjére nem kellene lesüllyedni.
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 9.40
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője