Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
544 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8961. hozzászólás - 2023.11.23. 15:42:40 (Válasz Turul77 #8959 hozzászólására.)
Ha ez így meg tudna valósulni rengeteg mindent át tudna hidalni, ami fölösleges, hatalmasat lendítene az egész gameplayen. Igen az is ott van, amit te írtál.

Illetve, ha ez ebben a formában bekerülne, akkor a gigavermet is megérni csinálni(ha már be lett téve a játékba), mert enélkül bazira nem éri meg. Nyilván 150 veremmedál fölött éri csak meg ezügyben is, de legalább lehetne csinálni és milyen király lenne. Vagy csak gondolj bele, úgy végigdarálni a vermet, hogy 3 csata után nem kell ki-be lépkedned állandóan. Álom
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.52
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8962. hozzászólás - 2023.11.24. 16:26:43
Jo lenne ha sikerulne vhogy azt is elerni hogy a katalizator esszenciat is lehessen atvaltani...
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 7.17
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8963. hozzászólás - 2023.11.24. 17:31:36 (Válasz Emishi #8955 hozzászólására.)
Nagyon jó javaslatok, köszönjük szépen!

A talin fogunk erről beszélni és az eredményt kiirom majd ide, a fórumba.

Elöljáróban annyit, hogy az alapkoncepció nekem tetszik, de azért nem jó, ha exploitálható pl. úgy, hogy semmi mást nem csinálok, csak állatszintlépést. Tehát én ezt úgy képzelném el, hogy kiválasztod a küldiket, és akkor pörgetsz mondjuk 20 db állatszintlépést, ezt be is számolja, de ahhoz, hogy mind a 20-ért megkapd a jutalmat, legalább 2 másik küldetést is meg kell csinálnod 20x.
Pontszám: 8.51
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8964. hozzászólás - 2023.11.24. 18:36:08 (Válasz Miklós #8963 hozzászólására.)
A feltétel szerintem teljesen korrekt.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.93
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
544 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8965. hozzászólás - 2023.11.24. 19:53:24 (Válasz Miklós #8963 hozzászólására.)
Ezek variánsok. Igen egyedül az állatszintlépés ami a szavaiddal élve "exploitálható", viszont a valóság az, hogy csak időráfordítással (napi 3-4 óra) ki lehet hozni a 100%ot abból is, hiszen bőven dob annyi erőforrást a játék. Gondoljunk csak bele a PP italokba, kalandokba és a térkapu stimulátorokba ami akár egy 25 szintes verem alatt kiesik, ez rengeteg. A szintlépős hűségszilánk szintén ott van. Sajna nem leszek ott, de ezt biztos olvastátok már. Remélem az alapkoncepció alapján egy jó kis upgrade, finomhangolás bekerül, mert már nagyon elkéne a küldikre. Ha utána számol az ember tényleg 40-50%a a játékidőben, ami baromi sok

szerk: vagy akár az alapötlet megmaradhatna és az állatszintlépősnél lehet egy limitet, vagy extra feltételt bele tenni, és akkor máris ki van szűrve a giga exploit.
A hozzászólást Emishi módosította 2023.11.24. 19:56:01-kor
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 6.71
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8966. hozzászólás - 2023.11.25. 09:50:42 (Válasz Miklós #8963 hozzászólására.)
Szia Miklós!

Mi már a belső fórumon ötleteltünk pár lehetséges fejlesztésről, de azért ide is feldobom előre, hogy írott formában is megtaláld. A talin is fel fogom majd vetni ezeket.

-Ebből az első és legerősebb javaslat, ami a véleményem szerint hatalmasat lendítene mind a játékmeneten, mind pedig a játékélményen sokak számára: kronokompenzáció 60-ra emelése.
Jelenleg nekem 56-os, így 4 perc a várakozási idő mindenhol, amit érint.
Ellenben, ha egy relik (vagy AF, vagy prémium, huzalozott reflexek, vagy bármi egyéb megoldás) felengedi fejleszteni ezt 60-ra, akkor a várakozási idő 0 lesz.
És akkor költség nélkül (illetve elfáradás) nélkül végig lehet portyázni a reggeli rutint; tehát 1-2 perc alatt lemenne az összes kamrás portya küldetés, valamint a térkapu is veszedelmesen megindulna.
Igen, tudom, hogy a TK-ra van gyorsítási lehetőség, de véleményem szerint ennyi év után ez már elavult és javításra szoruló opció.
Illetve, ha ez a fejlesztés relikvia vagy magasabb AF költség árán lenne elérhető (ellenben nem tennék rá szintkorlátot, hogy mindenki és bármikor használhassa, mert csak így lenne értelme, hogy széles rétegben érezhető legyen a hatása), akkor még mindig opcionálisan ott marad az, hogy aki nem veszi/fejleszti ki, akkor marad a csp/őskő gyorsítás a TK-ra és a várakozás.
De, a jelenlegi életben már nagyon nagy luxus a 4 perc/ütés várakozási idő.
Főleg, ha olyan munkahelyen dolgozik az ember (és elég sokan), ahol nincs mindig ott egy eszköz, amin a VU van egy ablakban, hogy kattins és portyázz pl.
(Ez csak zárójeles érvelés: nekem pl közel 60-70.000 TK pontom van a játékban felhalmozva. Szívesen elhasználnám, de mint mondottam, nincs ennyiszer 4 percem, hogy eltoljam. Valamint NEM, nem fogok sem 20.000 őskövet (1/3-as szorzóval nézve), sem pedig 70.000 csp-t gyorsítással elkölteni, hogy elköltsem.
De egy 60-as krono, ami eltűnteti az ÖSSZES várakozási időt, erre (is) megoldást jelentene több pontjának is a játékban. Az aktivitás pedig egyenlő a TP-val, ami a haladás felé tart.

- A szörnytalizmánokat lehessen egy külön gombbal sajtolni (akár egyessével, akár többet is egyszerre.) Igen, a krono 60 erre is megoldást nyújtana pluszban, hiszen csak kattintgatni és elkölteni kellen a felhalmozott erőforrást.
Valamint, ez is sok embernek áll hegyekben, ebben is teljesen biztos vagyok. De úgy vélem, hogy nekem ez is szintén magas értéket képvisel, mert aktívan pörgetem a játékot és jól kapok belőle, de az 1 csp/sajtolással nézve is ez rengeteg nyersanyag felhasználása.
A csp-t pedig mindenki a verembe tolja, ahogyan én is.
Nekem jelenleg ebből közel 12.000 darabom van és szívesen elhasználnám mind, hogy erősödjek belőle. De 12.000 csp-t nem szeretnék kiadni érte. És gondolom nem kell mondaom, hogy ennyiszer 4 percem sem igazán van a játékban tölteni.

(Aztán a többi felvetés még a fórumunkról)

-Szövetségi küldetés jutalom szorzó.
-30 pp-s beállítással is lehessen lefelé támadni.
-Feladat jutalmának a növelése, legalábbis egy portya/LE szintre; akár relikvia,akár szakértelem által
-KV átváltás növelés: szakértelem vagy AF, ami által több energia jár 1 csp-ért a verem minden változatában
-Térkapus ékszerek 1 gombbal történő eladása (nem tételesen, hanem az összes)
-Az újonnan regisztrált tagok szövetség keresését azzal lehetne megkönnyíteni, ha a kereső szövetségek listájában csak azok jelennének meg, ahol van aktív játékos.
-A Hatalom tornya építésénél be lehessen állítani, hogy egyszerre beépüljön az összes LE és az eredmény egy sorban jelenjen meg, mint a fókuszátoroknál.
-Újra be lehessen állítani, hogy a chat ablak ne jelenjen meg. Én úgy látom, hogy senki sem használja. (Nekem is minden egyes belépéssel ki kell kapcsolni, ami fölösleges kattintgatás. Lehessen a beállításokban permanens kikapcsolni azoknak, akik nem akarják látni és használni.)
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 9.35
kedvencTurul77Nő
Végzetúr tehetség
203 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8967. hozzászólás - 2023.11.25. 13:59:46 (Válasz Paco #8966 hozzászólására.)
Elfelejtetted,írni,ha teljesül a küldi akkor mindenhol ugorjon a küldi oldalra,ne csak az SZB-nél.
Pontszám: 8.94
kedvencGabusFérfi
Végzetúr
53 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8968. hozzászólás - 2023.11.27. 10:50:56
Sziasztok!

Rengeteg szörnytalizmán, asztráliskő, smaragdszelence halmozódott fel ezeket nem lehetne platinára váltani esetleg.

Köszi előre is
Barracuda [LV]Lélekvadászok
Pontszám: 8.83
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8969. hozzászólás - 2023.11.28. 18:52:35
Felsőbb szinteken mennyire van jelen az, hogy bizonyos csatlósokat bizonyos tevékenységekhez "fel kell venni", mint egy nyakláncot vagy gyűrűt? Ti hogy látjátok: volna értelme annak, hogy ahogy az egyes öltözeteket, úgy egyes csatlósokat is csoportosítani és egy kattintással harcoltatni bizonyos tevékenységekhez?
A hozzászólást Őrmester módosította 2023.11.28. 18:53:22-kor
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 6.33
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8970. hozzászólás - 2023.11.28. 21:01:51 (Válasz Őrmester #8969 hozzászólására.)
Igen, jelen van.
Vannak helyzetek, amikor nem árt váltogatni.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 8.06
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8971. hozzászólás - 2023.12.26. 20:30:13
Csak par otlet. Jo volna mert sok kattintast meg lehetne sporolni.

- felso sorban nem ertem miert kell az oltozetvaltaskor meg megnyomni a betolt gombot is. Lehetne ugy mint a turbovaltas.

- esszencia valtogatas. Jo lenne beirni darabszamot. Eleg idegorlo ha akarok 1 havi EH es VF esszenciat akkor az 150 kattintas.
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 7.17
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8972. hozzászólás - 2024.02.02. 12:28:27
Nem tudom volt-e mar szo rola de nem lehetne a minieventek jutalmai koze berakni verempalcat is?
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 7.18
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8973. hozzászólás - 2024.02.02. 20:21:01 (Válasz Razor #8972 hozzászólására.)
A legtöbb minievent jutalmai közt van templomi pálca 60-70 minievent kacatért cserélhető...
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 8.00
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8974. hozzászólás - 2024.02.03. 08:06:03 (Válasz pityu #8973 hozzászólására.)
Igen templomi valoban van de en a verempalcat kerdeztem
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 7.18
kedvencMorobeyFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8975. hozzászólás - 2024.02.03. 11:19:26
Ha jól tudom akkor van 7 db mini event/esemény, ezekből szerintem 2-3 event/eseményből, a beváltható kincsek/tárgyak között ott van a verem pálca.
Morobey - Északi Sárkányurak - V1
Pontszám: 8.33
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8976. hozzászólás - 2024.02.03. 20:31:19 (Válasz Morobey #8975 hozzászólására.)
Igen ha minden igaz emlekeim szerint 3ban.
De lehetne akar mindben.
Nem latom ertelmet miert nem egysegesen mindben van.

Tudom nem kene mindenben logikat keresni de azert na.
A hozzászólást Razor módosította 2024.02.03. 20:33:20-kor
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 8.12
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
788 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8977. hozzászólás - 2024.02.03. 22:29:42 (Válasz Razor #8976 hozzászólására.)
68 veremedál amid van 380. szinten akkor eddig elég sok verempálcát elhagytál
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 9.21
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8978. hozzászólás - 2024.02.04. 09:58:27 (Válasz Unr34l #8977 hozzászólására.)
Nem hagytam el csak 2013 es 2020 kozott torolve volt a kari.

Amikor abbahagytam meg nem is volt olyan h verem
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 7.18
kedvencTosfFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8979. hozzászólás - 2024.02.15. 19:03:48
ötlet új relikviá(k)hoz:
x tp szerzésével kapsz egy vadászat italt, portya italt, térkapu stimulátort, dirániumot, stb.., bármit.
lehet fejleszthető, csak aukciós, event jutalom, bármilyen, végtelen a jutalom típusától függően, ez nagyon sok új relikvia, rengeteg új választható fejlődési irány.
biztos felpezsdülne a megszerzésükhöz az aktivitás.
A hozzászólást Tosf módosította 2024.02.15. 19:04:24-kor
Pontszám: 8.95
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8980. hozzászólás - 2024.02.18. 16:16:11
Nem lehetne vegre a katalizator esszenciat is valthatova tenni? Csak gyulik gyulik es nagyon bosszanto.
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 8.13
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője