Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7901. hozzászólás - 2016.07.12. 15:15:11 (Válasz Bodzso #7899 hozzászólására.)
Ahogy belémkötöttél az elején, lássuk azt a hsz-t.

Idézet: Bodzso - 2016.07.12. 12:21:51
Hát figyelj az állataidra, és ha kevés a hp-jük akkor gyógyísd meg őket. Amúgymeg 1000+ -os állatoknak nemhiszem hogy olyan kevés hp-ja lenne hogy 1-2 csata után kidöljenek.
Megmost erősítjük meg a vastagbőrt, egy hét múlva meg erősítjük meg a másodlagosokat hogy meg lehessen sebezni a másik állatát aztán megint a vastag bőrt mert megint sok lett aztán így szépen körforgásszerűen.
(Amúgymeg a te esetedben nemhiszem hogy gondot okozna még növelni azt a szakit)
Lehet rád nézve bunkó a hozzászólásom,de biztos másnak is van ilyen problémája,de megoldja te nem akarod megoldani nehogy foglalkoznod keljen vele ezért inkább oldja meg a vezetőség.

Szedjük ízekre:
Hát figyelj az állataidra, és ha kevés a hp-jük akkor gyógyísd meg őket.

Egy kis állat nem él túl egy ilyen csatát, max ép-ről elhullik. Már itt túlokoskodtad magad.
Amúgymeg 1000+ -os állatoknak nemhiszem hogy olyan kevés hp-ja lenne hogy 1-2 csata után kidöljenek.
Ugye a lehetőséggel sem számoltál, hogy nem 1000es állatról beszélünk, ezt megtárgyaltuk.
Megmost erősítjük meg a vastagbőrt, egy hét múlva meg erősítjük meg a másodlagosokat hogy meg lehessen sebezni a másik állatát aztán megint a vastag bőrt mert megint sok lett aztán így szépen körforgásszerűen.
NPC csatáról van szó, kaland, térkapu. Köze nincs a másodlagosokhoz. A megoldás az, hogy az npc csaták nem sebeznek akkorát állatokba, és nem kell belekeverni a pvp állatsebzéseket, annak védelmét.
biztos másnak is van ilyen problémája,de megoldja te nem akarod megoldani nehogy foglalkoznod keljen vele ezért inkább oldja meg a vezetőség.
Ez szimplán csak annyit jelent, hogy nem a te problémád, ezért le van szarva.
Aztán tovább:
Persze ennyi erővel ne sebezzen az epikus se mert mi van ha én egy 1-es állattal akarok neki menni
Az epikus állatsebzése független a karakter erősségétől, ha egy kicsit is konyítanál a játékhoz mint azt bizonygatod, ezt tudnád.
Ha a mai világban érvek nélkül bárkit meg tudsz róla győzni hogy a te állításod a helyes ahhoz gratulálok.
A fent részletezettek miatt nem láttam értelmét elmagyarázni a mit miért hogyant, mert a tudatlanságod rosszindulattal párosul. Persze közben megtaláltam, hogy melyik szövetségben játszol, ez azért megmagyarázta a hirtelen személyeskedést.

Ja, és a kedvencem majdnem lemaradt:
keménykedsz a kariddal ami nagyrészben azért erős mert rengeteget tudsz rá költeni.

Sem közöd, sem rálátásod nincs, hogy mire mennyit költök, ezt azért mindenképp akartam, hogy szerepeljen. A legszánalmasabb ezt odavetni a magas lóról mikor minden más elfogyott, hogy "azért mert te sokat költesz." Persze nagymamám húslevese is qrva jó, én is tudnék olyat csinálni, csak nem akarok. Mondjuk ő 60 évig gyakorolta, de ki nem tud olyat?

Az, hogy szerinted normálisnak tekinthető, hogy 6000as vastag bőr kell bizonyos körülmények között, az az egyetlen elfogadható vélemény nyilvánítás, amivel max nem értek egyet. Minden más fellengzős személyeskedés, és tudatlanság tökéletes egyvelege.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.73
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7902. hozzászólás - 2016.07.12. 15:23:38 (Válasz Offsboy #7901 hozzászólására.)
Bro, szerintem ezt el kéne engedned
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.75
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7903. hozzászólás - 2016.07.12. 15:40:26 (Válasz LanMaffia #7902 hozzászólására.)
jöhetne már az a hidegfront...
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.51
kedvelt tagBodzsoFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7904. hozzászólás - 2016.07.12. 18:42:26 (Válasz Offsboy #7882 hozzászólására.)
Nagyon örülök hogy sikerült kiderítened hogy melyik szövetségből vagyok,de csak hogy tudd én nem azért írtam mert pikkelnék rád a társam miatt bárki más írta volna ugyan azt amit te ugyan úgy ráírtam volna max 1 mondattal kevesebbet de a lényeg maradt volna.
Idézet: Offsboy - 2016.07.11. 11:01:56
Egyszer felkerülhetne listára most már a vastag bőr erősítése is, ne legyen már elvárható, hogy 6000es vastag bőr kelljen 220. szinten egy térkapus szörny ellen, ha nem akarok figyelni az állatok ÉP-jére.

Idézet: Offsboy - 2016.07.12. 15:15:11

Megmost erősítjük meg a vastagbőrt, egy hét múlva meg erősítjük meg a másodlagosokat hogy meg lehessen sebezni a másik állatát aztán megint a vastag bőrt mert megint sok lett aztán így szépen körforgásszerűen.
NPC csatáról van szó, kaland, térkapu. Köze nincs a másodlagosokhoz. A megoldás az, hogy az npc csaták nem sebeznek akkorát állatokba, és nem kell belekeverni a pvp állatsebzéseket, annak védelmét.

Ugye előbb bemásoltad a hozzászólásom amiben benne van hogy nekem a te hózzászólásoddal mi bajom,mivel annyit írtál hogy erősítjük meg a vastag bőrt és jelen állapotában az kihat a PVP csatákra is.Ahelyett hogy te elküldtél volna azzal hogy a vastag bőr pl: kapjon NPC-re egy szórzót,de a PVP-re ne (mivel nemhiszem hogy akik húzták a másodlagosokat azt azért tették volna hogy egy ilyen vagy egy ehhez hasonló lépéssel ne érjen semmit) ehelyett te lehülyéztél.
biztos másnak is van ilyen problémája,de megoldja te nem akarod megoldani nehogy foglalkoznod keljen vele ezért inkább oldja meg a vezetőség.
Ez szimplán csak annyit jelent, hogy nem a te problémád, ezért le van szarva.

Eléggé tévedsz nekem is probléma csak én megoldom(álaltcsere,sebgyógyítás)
A fent részletezettek miatt nem láttam értelmét elmagyarázni a mit miért hogyant, mert a tudatlanságod rosszindulattal párosul. Persze közben megtaláltam, hogy melyik szövetségben játszol, ez azért megmagyarázta a hirtelen személyeskedést.

Semmi rosszindult nem volt benne pusztán nem szertném ha két szakim is menne a kukába,de mint leírtad erre van megoldás csak ugye nehéz volt azzal kezdeni.
Sem közöd, sem rálátásod nincs, hogy mire mennyit költök, ezt azért mindenképp akartam, hogy szerepeljen. A legszánalmasabb ezt odavetni a magas lóról mikor minden más elfogyott, hogy "azért mert te sokat költesz." Persze nagymamám húslevese is qrva jó, én is tudnék olyat csinálni, csak nem akarok. Mondjuk ő 60 évig gyakorolta, de ki nem tud olyat?

Semmim nem fogyott el nem tudom ez honnan jött neked, közöm tényleg nincs hozzá rálátásom úgyszintén annyiból tudok következtetni ahogy folyamatosan veszed a prémes cuccokat,relikviákat,váltogatod a hordát,világot,és ekkora küldetésszám mellett valószínúleg nem 1 állatfelszerelést vásároltál és ekkora őskő kiadást nem lehet templomkristályból fedezni szóval költesz a játékra és amelyik karira költenek az erősebb, és mivel mindened megvan így valószínűleg sokat költesz rá.

Ja és zárásúl igen én kérek elnézést nem gondoltam rá hogy te 218-as szintem 3000-res erővel apró állatokkal rohangálsz.
Pontszám: 5.47
kedvencTurul77Nő
Végzetúr tehetség
201 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7905. hozzászólás - 2016.07.12. 18:48:10
Mint az óvodába
Lassan mindenhol már itt forumba csak gyilkoljak az emberek egymást
Gratulalok a gyerekesseghez
Pontszám: 8.93
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7906. hozzászólás - 2016.07.12. 20:04:15
Vajon melyik topicban NEM gyaláztuk még Offsboyt? Aki talál ilyet, NE kezdjen hozzá ott is. Lehet, hogy nem szent, néha nekem is akadtak nem annyira hízelgő gondolataim vele kapcsolatban, de átgondoltam.Mégsem ő az űrgyíkemberek vezére. Lassan ott tartunk, hogy, ha csak egy pontot ír a fórumban, már nem ad tejet a Marinéni kakasa, " mer' a zoffsboy...."
Báró Samedi
Pontszám: 8.27
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7907. hozzászólás - 2016.07.12. 21:03:31 (Válasz Azazel #7906 hozzászólására.)
De legalább nem a v3 a téma
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.00
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7908. hozzászólás - 2016.07.12. 21:39:59 (Válasz Azazel #7906 hozzászólására.)
Ha szeretnéd a következő éjszakát azzal töltöm, hogy Offboyt gyalázzom az összes topicban.
A hozzászólást Don Firenze módosította 2016.07.12. 21:40:11-kor
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.29
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7909. hozzászólás - 2016.07.12. 21:49:35 (Válasz Don Firenze #7908 hozzászólására.)
Nem hinném, hogy pont ettől lenne teljes az életem Mostanában minden fórumon, ahol megfordulok rendszeresen, ez a trend. Fikázás, személyeskedés....valami járvány lehet.
Báró Samedi
Pontszám: 7.41
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7910. hozzászólás - 2016.07.13. 06:58:09
Meleg van....
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 8.17
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7911. hozzászólás - 2016.07.13. 12:48:49
Csak hogy legyen offtopic is :

Mikor lesz végre a játékban kaland itala/tekercse/kicsi zöld műanyagfagolyója/zománcos bilije?????
Bármi, ami képes bármikor felhasználható módon, instant kalandot tárolni? Az egyik legfrusztrálóbb része a játéknak, amikor kellene még egy-kettő kaland, de nem "jön", az istennek sem.Hiába van fixen ezer eltárolható kalandhelyem, mert a küldik, feladatok miegyebek akkor is 1001-t kérnek.
Báró Samedi
Pontszám: 7.41
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7912. hozzászólás - 2016.07.13. 12:56:31 (Válasz Azazel #7911 hozzászólására.)
Sajnos még csak fikció hogy lesz ilyen tárgy
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.00
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7913. hozzászólás - 2016.07.13. 12:56:33 (Válasz Don Firenze #7908 hozzászólására.)
Gyalázzad a Randomot
Báró Samedi
Pontszám: 7.41
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7914. hozzászólás - 2016.07.13. 12:57:16 (Válasz Mortal55 #7912 hozzászólására.)
De tény, hogy kellene

MOD:

Persze tudom...ehhez előbb korlátozni kell a v3.-on valamit, mondjuk megfelezni a pp.,csp.-regenerációt, meg összevonni Kanadát Laosszal......
A hozzászólást Azazel módosította 2016.07.13. 13:01:04-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.70
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7915. hozzászólás - 2016.07.13. 13:08:01 (Válasz Azazel #7914 hozzászólására.)
Á ugyan már, nem kell hozzá csak prém funkcióra tenni v3-on a támadhatatlanságot, meg ugye szabadítsátok ki Willy-t.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.00
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7916. hozzászólás - 2016.07.13. 13:23:17 (Válasz Azazel #7914 hozzászólására.)
Alapvetően nem kell a v3, s ha fejlesztésről van szó, akkor a v3-t osszák el, s a felét kapja a v6 a másik felét, a v1,v2.
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.55
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7917. hozzászólás - 2016.07.13. 13:46:11 (Válasz Don Firenze #7916 hozzászólására.)
Ez diszkrimináció, a v5-nek is jár pár új békés játékos
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.00
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7918. hozzászólás - 2016.07.13. 13:49:09 (Válasz Mortal55 #7917 hozzászólására.)
A v5 egy speciális világ spec szabályokkal, így nem tartanám jó ötletnek, hogy v3-n lévő karaktereket betoljuk a vágóhídra.


Más átolvasva a topicot, Offnak kell igazat adnom, bár nem szeretnék pártoskodni, de amit ír logikus...
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.69
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7919. hozzászólás - 2016.07.13. 14:02:57 (Válasz Don Firenze #7918 hozzászólására.)
De hát a v6-on nem ugyan azok a szabályok bizonyos extrával (portyában pofán vernek extra tp-vel)? Akkor minek is a szinte ugyan olyan de jóval fiatalabb világra csoportosítani ha a v5-re meg nem?
A hozzászólást Mortal55 módosította 2016.07.13. 14:03:36-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.00
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7920. hozzászólás - 2016.07.13. 14:05:30 (Válasz Don Firenze #7918 hozzászólására.)
A logika mára kiment a divatból.

Akkor csapjuk a v6t-ot V5höz és kész!
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.95
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!