Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7061. hozzászólás - 2015.02.27. 10:39:42 (Válasz Rosten #7060 hozzászólására.)
Már csak két kérdésem van.

Miután ekkora, mindenki felett álló tudásra, tapasztalatra tettél szert a játékban, ás ennyire tisztán látod az egyetlen üdvözítő stratégiát, miért nem mutatod meg, a saját példádon? Miért nem indítasz új karaktert, ezen elvek mentén, és uralod a választott szervert?

Szeretnél szobrot, vagy elég, ha mi gyp.-sek, ostobák, csalók, stb..otthon, leborulva imádunk téged, az zsenialitásodért?
Báró Samedi
Pontszám: 9.10
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7062. hozzászólás - 2015.02.27. 10:51:52 (Válasz Azazel #7061 hozzászólására.)
Idézet: Azazel - 2015.02.27. 10:39:42
Már csak két kérdésem van.

Miután ekkora, mindenki felett álló tudásra, tapasztalatra tettél szert a játékban, ás ennyire tisztán látod az egyetlen üdvözítő stratégiát, miért nem mutatod meg, a saját példádon? Miért nem indítasz új karaktert, ezen elvek mentén, és uralod a választott szervert?

Szeretnél szobrot, vagy elég, ha mi gyp.-sek, ostobák, csalók, stb..otthon, leborulva imádunk téged, az zsenialitásodért?


Én azért játszok egy játékot,hogy játsszam.A felháborító,hogy így reménytelen,mert nincs balansz az ilyen tematikai hibák miatt.Az meg végkép gáz,hogy itt a sok mester és nincs eszük felfogni,hogy mi a téma,csak "Fröcsögnek"
Nem szobrot akarok,hanem a tematikai hibák javítását!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
Szocpol visszaszorítása.Szövetségi küldetések normalizálása,Morál korlát visszahozását.
Pontszám: 5.73
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7063. hozzászólás - 2015.02.27. 11:24:59 (Válasz Rosten #7062 hozzászólására.)
Arra tényleg nem gondoltál még, hogy ha körülötted mindenki más hülyének látszik, mert nem fogják fel az igazad, az azért lehet, mert talán nincs igazad?

Ha játszani akarsz, miért nem játszol, a szélmalomharc helyett, amit velünk ostobákkal vívsz? Én is játszom, a játék hibái ellenére, és egészen jól szórakozom, a nyuggerpókok ellenére is.
Báró Samedi
Pontszám: 8.57
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7064. hozzászólás - 2015.02.27. 15:16:56 (Válasz Rosten #7062 hozzászólására.)
játszani akarsz , akkor játssz ésszel és ne azzal foglalkozz, hogy egy amúgy nem túl erős karakter bajnokikat nyer a rettenetes 17es szinten , (egyébként ha fingik egyet 18 ra lép 2tp kell neki)

Ha meg bajnokit akarsz nyerni fejleszd magad , nem lehetetlen lenyomni egy ezer éve egy helyben medált zsebelő karaktert , mert
olvass wikit haver végre azt rájössz , hogy nem minden alkalommal nyernek , max mikor nagyon gyenge ellenfelek vannak nevezve vagy épp senki adott kategóriában(akkor klónok ellen harcol 50% esélye van, hogy nyer maga ellen)

http://vegzetur.wikidot.com/bajnok

kiemelek neked egy fontos részt , mert elvesznél a szövegben olyan sok értékes infó van itt leírva

Ha a bajnoki viadalon olyan kategóriában indulsz, ahol korábban már nyertél, nem medál * -1-et, hanem medál * -3-mat kapsz a tulajdonságaidra.

Ha már annyira jó vagy matematikából , akkor számold ki ha a megengedett számú bajnokit megnyerte a saját kategóriájában és oda nevez , a medáljai x mínusz 3at kap minden tulajdonságára és utolsó vérig bajnokin a harci szakértelmekre is

Tehát , hogy fel is fogd te legeslegokosabb legtapasztaltabb legszebb , Rosten cimbora

van 16 bónusza a medáljaiból ennek az általad annyira kifogásolt karakternek
ha a 16-17es szint kategóriájába nevez vszínű mindenre min 16xminusz 3 at kap vagyis mínusz 48 at minden tö-jére )ami elsőnek a zárójeles értéket csökkenti majd ha az nem elég zárójelben negatív szám kerül)

ha feljebb nevez akkor a 18-19es szintűekkel fog csatázni , mert nevezhet feljebb
namost ott miért nem tűnt fel neked egy karakter?

Lidércfény - 19. szintű végzetúr
regszáma 48502 vagyis még egy éve sem játszik és láss csodát erősebb az általad csesztetett karakternél pedig csak két nyamvadt szinttel magasabb, ha Azorius ide nevez vszínű nem is fog nyerni, ehhez mit szólsz?hiába áll egy helyben és markolja fel azokat a fantasztikus tápokat amiről te itt regényeket írsz.(és nem igen költ kőre ez a kari sem csak okosan játszik ennyi.)

És légy szíves olvasd el amit neked írnak rendesen és ne hülyézz itt le mindenkit , mert volt pár hozzászólás ami még melletted állt pl Ariel, de te észre se veszed ha valaki valamiben egyet ért veled csak fújod, hogy itt mindenki gyökér hülye fogyatékos vak , és csak ahhoz ért, hogy beléd kössön


Nyamvadt bajnoki már egy kalap xart sem ér fogd már fel, 7 alap tö-re ad egyet pluszban és 10 medál felett már csak minden második ad 20 felett minden harmadik , vagy csak az a színű medál ad bónuszt amelyikből többet szereztél, mellé bajnokin minuszt ad nem pluszt

szerezz szövimedált az egy egyszerű semmit fejlesztő építőnek is megy napi 10 vesztes csatával , aztán addig állj egy helyben te is ameddig nem szerzel vagy 20 szövimedált és olyan laposra vered a nyuggereket a szocpolosokat meg a vittorió közmelósait , hogy öröm lesz nézni. (sz. medál még a szerencsére is ad egyet pluszban , tehát már építeni sem kell neked sem ha meg állsz és mégis növekedik a szerencséd, ami az egyik legfontosabb tulajdonság )

Ennyi



Jah még arra azért reagálnék, hogy te még Lanmandragoran-t is le hülyézed , azt aki már kezdetek óta játszik és ismeri a játékot
Bátor ember vagy és itt mindenki közül a legokosabb aki minden részét átlátja az egész vu-nak, csak valamit mégis szarul csinálsz ha nem tudsz bajnokit nyerni

Zárásként, pedig a kisebbségi kérdésekkel sem és a politikával sem itt kell foglalkozni ez egy játék fórum ha nem tűnt volna fel, és neadjisten lehet , hogy vannak kisebbségi játékosok (nem csak roma kisebbség létezik) tehát illene nem sértegetni itt mindenkit sem faji sem nemi sem vallási hovatartozása miatt de még amiatt sem , hogy melyik párttal ért egyet
Pontszám: 9.02
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7065. hozzászólás - 2015.02.27. 17:08:41 (Válasz Fsanyi82 #7064 hozzászólására.)
Idézet: Fsanyi82 - 2015.02.27. 15:16:56
játszani akarsz , akkor játssz ésszel és ne azzal foglalkozz, hogy egy amúgy nem túl erős karakter bajnokikat nyer a rettenetes 17es szinten , (egyébként ha fingik egyet 18 ra lép 2tp kell neki)

Ha meg bajnokit akarsz nyerni fejleszd magad , nem lehetetlen lenyomni egy ezer éve egy helyben medált zsebelő karaktert , mert
olvass wikit haver végre azt rájössz , hogy nem minden alkalommal nyernek , max mikor nagyon gyenge ellenfelek vannak nevezve vagy épp senki adott kategóriában(akkor klónok ellen harcol 50% esélye van, hogy nyer maga ellen)

http://vegzetur.wikidot.com/bajnok

kiemelek neked egy fontos részt , mert elvesznél a szövegben olyan sok értékes infó van itt leírva

Ha a bajnoki viadalon olyan kategóriában indulsz, ahol korábban már nyertél, nem medál * -1-et, hanem medál * -3-mat kapsz a tulajdonságaidra.

Ha már annyira jó vagy matematikából , akkor számold ki ha a megengedett számú bajnokit megnyerte a saját kategóriájában és oda nevez , a medáljai x mínusz 3at kap minden tulajdonságára és utolsó vérig bajnokin a harci szakértelmekre is

Tehát , hogy fel is fogd te legeslegokosabb legtapasztaltabb legszebb , Rosten cimbora

van 16 bónusza a medáljaiból ennek az általad annyira kifogásolt karakternek
ha a 16-17es szint kategóriájába nevez vszínű mindenre min 16xminusz 3 at kap vagyis mínusz 48 at minden tö-jére )ami elsőnek a zárójeles értéket csökkenti majd ha az nem elég zárójelben negatív szám kerül)

ha feljebb nevez akkor a 18-19es szintűekkel fog csatázni , mert nevezhet feljebb
namost ott miért nem tűnt fel neked egy karakter?

Lidércfény - 19. szintű végzetúr
regszáma 48502 vagyis még egy éve sem játszik és láss csodát erősebb az általad csesztetett karakternél pedig csak két nyamvadt szinttel magasabb, ha Azorius ide nevez vszínű nem is fog nyerni, ehhez mit szólsz?hiába áll egy helyben és markolja fel azokat a fantasztikus tápokat amiről te itt regényeket írsz.(és nem igen költ kőre ez a kari sem csak okosan játszik ennyi.)

És légy szíves olvasd el amit neked írnak rendesen és ne hülyézz itt le mindenkit , mert volt pár hozzászólás ami még melletted állt pl Ariel, de te észre se veszed ha valaki valamiben egyet ért veled csak fújod, hogy itt mindenki gyökér hülye fogyatékos vak , és csak ahhoz ért, hogy beléd kössön


Nyamvadt bajnoki már egy kalap xart sem ér fogd már fel, 7 alap tö-re ad egyet pluszban és 10 medál felett már csak minden második ad 20 felett minden harmadik , vagy csak az a színű medál ad bónuszt amelyikből többet szereztél, mellé bajnokin minuszt ad nem pluszt

szerezz szövimedált az egy egyszerű semmit fejlesztő építőnek is megy napi 10 vesztes csatával , aztán addig állj egy helyben te is ameddig nem szerzel vagy 20 szövimedált és olyan laposra vered a nyuggereket a szocpolosokat meg a vittorió közmelósait , hogy öröm lesz nézni. (sz. medál még a szerencsére is ad egyet pluszban , tehát már építeni sem kell neked sem ha meg állsz és mégis növekedik a szerencséd, ami az egyik legfontosabb tulajdonság )

Ennyi



Jah még arra azért reagálnék, hogy te még Lanmandragoran-t is le hülyézed , azt aki már kezdetek óta játszik és ismeri a játékot
Bátor ember vagy és itt mindenki közül a legokosabb aki minden részét átlátja az egész vu-nak, csak valamit mégis szarul csinálsz ha nem tudsz bajnokit nyerni

Zárásként, pedig a kisebbségi kérdésekkel sem és a politikával sem itt kell foglalkozni ez egy játék fórum ha nem tűnt volna fel, és neadjisten lehet , hogy vannak kisebbségi játékosok (nem csak roma kisebbség létezik) tehát illene nem sértegetni itt mindenkit sem faji sem nemi sem vallási hovatartozása miatt de még amiatt sem , hogy melyik párttal ért egyet






Istenem,de jó,hogy ilyen spéci vagy

Felfele nevez valóban.Erre magadtól jöttél rá?
Mivelo olyan kihalt a szerver,így miután a szintje fölött nincs senki,azután automatikusan a szintjén harcol.Gondolom erre se jöttél rá.

A gyenge kaki karakterem,minden szintjén lévő nem nyugdíjas karaktert eddig bucira vert.Lidércfényt ne haragudj,de pépé vertem volna a szintjén.A gond vele,hogy először is inaktív.
Másodszor ajánlom a kémkedést.Igen hasznos,ha nem akarsz butaságokat írni.A gyerek tulajdonságra ment,hogy az idiótákat át vágja.Ha azt látom,hogy a mágia és egészség közel azonos a védővel,hát ütöm a birkát.

Velem eddig volt aki egyet értett?
Ha volt is belém rúgodt a válaszával.Mert olyan még nem volt aki el ismert,de ne keresett volna a kákán csomót!Minden válaszom eddig 100%ban elferdítve jött vissza.

A bajnoki 50-100.szinten egy kalap szart se ér 30-40.szintnél még döntő lehet,de alatta......

SZB karakternek magyarázod az SZB medált.Egyéb jó tanács?
Napi átlag 25 meg van.

Mire én szerzek 20 SZB medált már 50.szinten leszek,ahol szart se ér valóban.
Egyéb jó tanács?

Azt hülyézem le,aki hülyeséget ír.
Pontszám: 5.15
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7066. hozzászólás - 2015.02.27. 17:58:44 (Válasz Rosten #7065 hozzászólására.)
Idézet: Rosten - 2015.02.27. 17:08:41

Mivelo olyan kihalt a szerver,így miután a szintje fölött nincs senki,azután automatikusan a szintjén harcol.Gondolom erre se jöttél rá.


Ezzel mit akartál mondani?
Azt, hogy fentebbi kategóriában nevez valaki, de mivel inaktív a szerver és ott "nincs senki", így automatikusan visszakerül a saját szintjére?
Ezt én még soha nem tapasztaltam.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.77
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7067. hozzászólás - 2015.02.27. 18:45:09
már azt se tudja mivel védekezzen

kész tényekkel számokkal sem lehet meg győzni ezt az észlényt


nekem magyarázza a kémkedést akinek kristály gömbje van 33as szintem óta(pervenként lekémlellek azt is tudom mikor fingasz cimbora, ha úgy hozza kedvem) , hallod komolyan valaki ekkora arc már itt , még mindig jobban akar tudni mindent mint más

és egyszerűen szövegértésből egyes vagy annyi sem !
********

Rosten Olvasdd már el a linket amit az előző hsz ben adtam , nincs olyan, hogy valahova nevezel, aztán máshol harcolsz

a v5 nincs kihalva kis szinten csak te vagy annyira vak béna, hogy nem találsz senkit sehol

az álltalam említett karakter az elq-r-t karijával valahogy mégis összeszedett 5 bajnokit , úgy hogy a karaktere 19-es és kb max fél éve regizett
lehet, hogy inaktív vagy csak kis léptekkel játszik és neked fel sem tűnik, jajj nem mondtam semmit me ez is minja nyugger pok szocpolos lesz

Egyébként meg van három bajnokid mit sír a szád széle? és ahogy látom azoriust legyőzted nem kevés sebzéssel , akkor meg végképp nem értem mit sírsz itt, hogy az ilyen karakterek bármi gondot okoznának

Ajánlom figyelmedbe még ha szinteket lépsz
VerGci 22 es , 3 éves kari aktiv mert 7 szövimedálja van tehát nem nyugger ha az is volt
Majin Vegita - 24. szintű végzetúr nincs katában 2év 2 hónapos kari
ZVorosV - 26. szintű végzetúr 1év kb nyolc hónapos kari rengeteg bajnoki medálall megáldva és több, mint 20 templommal készen tehát l---f,,szt nyugger inkább sokat költ jóóóó sokat dekrétumra őskövet
30as szintig végig nyálaztam neked a toplistát ennyi az a személy aki úgymond pók elven játszik, egyik sem verhetetlen, sőt ezeknek egynek sincs csatlósa egysem mindet le kémkedtem mielőtt nekem támadsz

tehát amiért itt kardoskodsz az máris 20-30ig nem létezik hasonló karakter sem , sem kennel sem katakomba sem borzasztóan hatalmas állatszint sem őrült nagy csatlós ingyen
de ha tovább szórakozol a népek idegeivel egyesével lekémlelem neked mind a kb 1000 karaktert akik 20tól 30 ig vannak , kik afelett vannak, jobb ha még most előre nézel, mert csúnya meglepetések érhetnek
Pontszám: 7.55
közkedveltDeep ShadowFérfi
Végzetúr
58 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7068. hozzászólás - 2015.02.27. 18:55:15 (Válasz Fsanyi82 #7067 hozzászólására.)
Te atya ég, mi lesz ha engem megtalál...
Pontszám: 9.75
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7069. hozzászólás - 2015.02.27. 19:00:59 (Válasz Deep Shadow #7068 hozzászólására.)
már épp téged kerestelek a toplistán de valahova feljebb mentél
egyenlőre
ElektroMoss - 35. szintű végzetúr ig jutottam el , szerintem már nála ki fog akadni a nyuggermérő detektora ennek a remek embernek

igaz, hogy ha jól nézem ElektroMoss csak az elmúlt két hónapban elvert vagy 500 követ a játékra alsó hangon , vagy kódért vett relikviát de nem ingyen játszik ő sem (bááár lehet, hogy a több, mint 3 év alatt összejött szilánkból meg ingyen pörgetésből kapott templomkristályért váltott őskövet )ja hogy 3 éve nem is volt napi hűségbónusz sem meg templom sem a francba
Pontszám: 8.37
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7070. hozzászólás - 2015.02.27. 19:02:16 (Válasz Fsanyi82 #7067 hozzászólására.)
Én ide már csak mosolyogni járok.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 8.51
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7071. hozzászólás - 2015.02.27. 19:18:42
A sok piszok nyugger nyolclábúja...még futtatják is magukat, a szocpolból növelt arcukkal itt a fórumon...

A nyuggerdetektort javaslom a következő minievent (nyugdíjastalálkozó ) "potyogó" tokenjének. 10 pontos kifejezést alkottál.
Ezzel méltó módon elismernénk azt a munkát, amit a kolléga végzett a játék jobbá tételéért.
Báró Samedi
Pontszám: 9.28
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7072. hozzászólás - 2015.02.27. 19:37:13 (Válasz Azazel #7071 hozzászólására.)
Idézet: Azazel - 2015.02.27. 19:18:42
A sok piszok nyugger nyolclábúja...még futtatják is magukat, a szocpolból növelt arcukkal itt a fórumon...


Pssszt....ici-pici pók(ok) ül(nek) fenn a fórum oldalán...
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 8.52
kedvencHanspeterFérfi
Végzetúr mester
451 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7073. hozzászólás - 2015.02.27. 19:52:23
....Felhívjuk a kedves autóvezetők figyelmét, hogy Siófoknál egy őrült a forgalommal szemben hajtott fel az M7-es autópályára....

Mi az hogy egy? Az összes.....
Kiképző - v3
Pontszám: 9.40
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7074. hozzászólás - 2015.02.27. 20:50:40 (Válasz Hanspeter #7073 hozzászólására.)
Igen, ez már nekem is eszembe jutott
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.94
kedvencHanspeterFérfi
Végzetúr mester
451 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7075. hozzászólás - 2015.02.27. 21:41:07 (Válasz Offsboy #7074 hozzászólására.)
Egyébként tényleg az a vicces az egészben, hogy olyan embereket olt le kőkeményen minden második hozzászólásában, akik azért itt vannak 5-6 éve folyamatosan, láttak már ezt-azt mindenféle környezetben 3-4-5-10 karakterrel a hátuk mögött, és a kisujjukban több rutin van mint amennyit fél év és 20 szint alatt össze lehet kaparni. Már komolyan elgondolkodtam, ha nem lenne karim v5-ön is, indítanék egyet, csak azért hogy ne mondhassa könnyen beszélünk 100+ szint távolságból. A mostani inspiráció plusz erőforrásaival szerintem egy-két hónap alatt utól is lehet érni, és helyben bizonyítani, hogy ki mennyit ért a játékhoz.
Kiképző - v3
Pontszám: 8.52
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7076. hozzászólás - 2015.02.27. 21:49:56 (Válasz Hanspeter #7075 hozzászólására.)
Akkor meg csaló lennél, vagy nem tudom, találna új kategóriát.Szerintem majd az idő, és 10 szintlépés megmutatja neki, jó úton jár-e..?

Persze akkor is mások lesznek a hibásak, esetleg a körülmények, netán a random.Vannak akik soha nem hibázhatnak,Egyszerűen nem úgy születtek, hogy hibázhatnának. Őket a tények sem győzik meg.

Szerinted érdekli az elefántot, ha a hangya elmondja minden hülyének? Nem, mert meg sem hallja.Ennyi.
Báró Samedi
Pontszám: 8.81
kedvencHanspeterFérfi
Végzetúr mester
451 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7077. hozzászólás - 2015.02.27. 22:05:45 (Válasz Azazel #7076 hozzászólására.)
Rossz hasonlat, a hangya roppant intelligens állat, nem szól be az elefántnak
Kiképző - v3
Pontszám: 9.26
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7078. hozzászólás - 2015.02.27. 22:07:19
Én arra lennék kíváncsi, ha senki nem reagál a kommentjeire, meddig csinálja....
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.31
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7079. hozzászólás - 2015.02.27. 22:10:35 (Válasz Hanspeter #7077 hozzászólására.)
A hangya is lehet agresszív a kannásbortól néhanap...
Báró Samedi
Pontszám: 8.81
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7080. hozzászólás - 2015.02.27. 22:13:03 (Válasz Tigrisnyul #7078 hozzászólására.)
Valaki mindig reagál...ideig-óráig bírom, de mindíg kitör belőlem is a jó szándék, vagy a vitriol, mikor-hogy.
Báró Samedi
Pontszám: 8.81
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!