Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
321. hozzászólás - 2009.06.26. 13:16:23 (Válasz Szaki06 #320 hozzászólására.)
Igazad van akkor nem állok ki mellettetek, ha nem küzdöttél beszoptad!
Kapjad meg a minuszokat és passz, ha meg nem tetszik töröljél, vagy kezd újra a játékot!
Remélem most mindenki boldog!
Dorn
Pontszám: 2.25
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
322. hozzászólás - 2009.06.26. 13:28:26
Más téma Felebarátaim...

látom a bukj 20 000 léét küldetés alternatívát kapott..még mielött hangosan elkezdek bömbölni szeretném megkérdezni hogy ugye csak a 3ik világban lett ez az alternatívája mer ha nem akkor igencsak úgyérzem hogy 20 000 léét húztak ki a karim zsebéből...

én megcsináltam azt a küldetést...elbuktam 20 000 léét pedig már magyaráztam elötte is hogy ez egy szemét küldetés és nemtartom fernek hogy miután én elbuktam és velem együtt mások is most a vezetőség betolt egy iylen csip csuup baromságot hogy legyen 90es az egésséged...há mijez...lol...szar...

kérem vissza akkor az elvesztett 20 000 léémet...sőőőt mindenki nevében kérem vissza akik szintén elvesztették és nekik nem volt alternatívájuk akkoriban...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 8.17
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
323. hozzászólás - 2009.06.26. 13:30:20 (Válasz Dr_Faktor #322 hozzászólására.)
No igen, a 90-es egészség, mint alternatíva... hát finoman szólva... LOL... ROTFL... stb...
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
324. hozzászólás - 2009.06.26. 13:34:06
nahde msot akkro ez az alternatíva minden világban érvénybe lépett?

szemétség...

20 000 léé nemnagypénz de igenis bakker én bevállatam hogy megcsinálom a küldetést segítettem 4 embernek jó zsákmányt szerezni...a bukott léém átlépte a 100 000t miatta...és msot ha ezt elöbb tudom inkább szöttyögök az egésséggel meraz az össz statkészletemet is javítja és izmosabbnak nézne ki a karim tőle...

kérem vissza a 20 000 lééémt...nem a pénz miatt csinálom hanem az elv miatt...ilyet nem lehet csinálni seholsem hogy mitután többszáz karakter megoldja bevállaja a küldetést eccercsak lebutítják és így az az áldozat amit meghoztunk az igazából csak kibaszás volt magunkal...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.50
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
325. hozzászólás - 2009.06.26. 13:41:48
Ugyan ez történt amikor a felejtésért LE-t lehetett kapni. Akik hamar megcsinálták, megszívták. Az ellenkezője történt az ismétlődő küldikkel, akik gyorsak voltak, még 3 dukátot kaptak és volt kvízkérdéses küldijük is. Akik hamar megvették az ősköves cuccokat azoknak olcsóbb volt, a többiek már csak drágán vehetik meg. Ilyenekért fölösleges reklamálni, el kell fogadni.
Pontszám: 5.33
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
326. hozzászólás - 2009.06.26. 13:50:54
én elfogadom csak éppen fasságnak tartom...nemtom mija rák indokolta azt hogy pont ezt a küldetést alternatívázták le...elbukni 20 000t nemnehéz feladat...nem is kivitelezhetetlen és igenis basszus unfer szemét húzás ez azokkal szemben akik megtették...már régen is hőzöngtek emiatt ak üldetés miatt...ménem akkro változtattak rajta?

de egyébként szerintem ebböl a küldetésből sosem volt akkora központi botrány mint anno amikor bejött mondjuk a légy 5 hónapig tag egy szövetségben...vagy amikor 30 vagy mennyi döntetlent kellett volna csinálni...ezekből mindből jókora balhé lett...és aránylag gyorsan módosították a dolgokat...hanem viszont ez a 20 000s dolog ez nem volt ilyen...
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.06.26. 14:28:29-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.44
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
327. hozzászólás - 2009.06.26. 15:11:33
Amit szánalmasnak tartok, hogy le lesznek korlátozva az ismételhető küldetések. 1-2 ember megint kihasználta és agyontápolta magát a többieknek meg nem lesz esélye. Mindenkit le fognak korlátozni. Miért nem lehet csak azokat akik már több, mint 200 küldit csináltak? A legtöbbet végrehajtónál meghúzni a határt és ennyi. DE neeem ehelyett megint meg kell szopatni mindenkit, mint a kreatívval. Hát ez szenzációs. Kérdésemre azt a választ kaptam, hogy ez egy változó környezet...hát jah, folyton azokat tápolják a fejlesztők akik ott vannak az elején. Más is fizet a játékért ugyanúgy nem csak ők. És azért, mert nem mindenkinek van ideje itt lógni egész nap a fórumon, attól még játszik. Én személy szerint nagyon szeretem ezt a játékot, de az utóbbi 1-2 fejlesztés nagy kudarc.(Kristályhordának mondjuk örülök)de, ha továbbra is csak a top 20-30 embernek fejlesztik a játékot, akkor 3-4 hónapon belül csak ők fognak játszani:)

Simán meg lehetne oldani azt amit mondtam, hogy csak egy bizonyos szám után jön a korlát és másnak is legyen előnye. Ott van próféta meg Barrique meg a többiek akik 200 körül járnak. Van aki éppen most kezdené->jön a korlát és egy pár ember behozhatatlan előnyhöz jutott. Szerintem ez elég nagy hülyeség.

Nem fogok olvasni úgyhogy, ha nekem szántok kommentet akkor írjatok V1-en(Eliteninja esetleg V2:Shaun) vagy itt levélben. Remélem nem csak én látom így(értelmesnek)és TI is írtok a vezetőségnek, hogy ez a fejlesztés nagyon nem lenne helyénvaló.

További szép napot!:)
V1:Eliteninja
Pontszám: 8.60
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
328. hozzászólás - 2009.06.26. 15:20:32 (Válasz Dr_Faktor #324 hozzászólására.)
Nyughass már! Mit gondolsz miért most lett bevezetve? Mert a V3on most érték el ezt a küldetést! Csak ott lesz bevezetve, és csakis azért, mert az ottani LE képlet miatt több hónapig is eltarthat ezt megcsinálni, annak aki meg sokszor vesztett eddig is, annak meg majdhogynem lehetetlen!
Pontszám: 5.33
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
329. hozzászólás - 2009.06.26. 15:24:40 (Válasz Eliteninja #327 hozzászólására.)
Idézet: Eliteninja - 2009.06.26. 15:11:33
Amit szánalmasnak tartok, hogy le lesznek korlátozva az ismételhető küldetések. 1-2 ember megint kihasználta és agyontápolta magát a többieknek meg nem lesz esélye. Mindenkit le fognak korlátozni. Miért nem lehet csak azokat akik már több, mint 200 küldit csináltak?


de ez micsoda logika már!:)

csak azért, mert valaki kihasználta, akkor mindenkinek legyen joga kihasználni? anyám... 10-20-50 ember kihasználta. 5000-10000 nem fogja. miért törődik mindenki mással és nem a saját karakterével?
Pontszám: 2.79
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
330. hozzászólás - 2009.06.26. 15:26:30
nekm egyátalán nem úgy tünik mintha ez a Korlátozás csak v3ra szólna...legalábbis a hírekben egy kanyi szó nicns arrol hogy ez csak V3as alternatíva...

aztánmeg okosan a szavakkal Naricsávó...nem a kutyád vagyok...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
331. hozzászólás - 2009.06.26. 15:27:50 (Válasz Dr_Faktor #326 hozzászólására.)
Idézet: Dr_Faktor - 2009.06.26. 13:50:54
én elfogadom csak éppen fasságnak tartom...nemtom mija rák indokolta azt hogy pont ezt a küldetést alternatívázták le


pedig már megörültem, hogy végre meglesz a "szerezz 20.000 LE" küldetésem:) a vesztés könnyen ment viszonylag ééééés... nem sajnáltam. puff neki.

komolyan az fáj, hogy te már vesztettél 20k-t? komolyan az fáj, hogy páran a (lehet, hogy) sokkal nagyobb befektetéssel járó 90-es egészséget választják.

mostanában miért lett divat itt a fórumon is ez az IRL oly jellemző, "ha én szívtam, szívjon ő is" (értsd: dögöljön meg a szomszéd tehene" hozzáállás?

ahelyett, hogy örülnél, hogy a többiek választhatnak. neeeem, még véletlenül sem. annyira jellemző.
Pontszám: 3.17
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
332. hozzászólás - 2009.06.26. 15:30:28 (Válasz Dr_Faktor #330 hozzászólására.)
Igen, amíg ugyanúgy fizetek és pénzt áldozok a játékra én is ki akarom azt használni azt amit más megtett.
V1:Eliteninja
Pontszám: 8
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
333. hozzászólás - 2009.06.26. 15:31:25 (Válasz Eliteninja #332 hozzászólására.)
Hopsz Winnie idézetére akartam válaszolni.
V1:Eliteninja
Pontszám: 3
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
334. hozzászólás - 2009.06.26. 15:35:27
háháhá hozzámszólt a Zisten xD

igen Winnie örülhetnék is megaztán valószinű nem fogom felvágni emiatt az ereimet és nem törlöm a karakteremet...viszont élek azon jogommal hogy hőbörögjek ha valmi nem teccik és ez nekm most nem teccik...ahogy másoknak sem...

megaztán 20 000 léé az 20 000 léé...azmár nemfeltétlen az a mennyiség ami nemér meg pár postot =) nekem megért...és jólesett elmondani...arra nem veszek mérget hoyg szavaim meghallgatásra találnak...de azé leírtam...me méne...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
335. hozzászólás - 2009.06.26. 15:35:58
Még mindig az lenne a legtisztább, ha visszatérnénk az eredeti tervekhez. Adjanak a küldetések különböző jutalmakat, ne csak kristálypontot. Így mindenki rá lenne kényszerülve, hogy nehezebb küldetéseket is megcsináljon, és akik eddig már nagyon sok küldit lenyomtak, azok sem lennének nagy előnyben, hiszen csak kristálypontjuk van.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
336. hozzászólás - 2009.06.26. 15:37:21
Ha mindenkit lekorlátoznak, nekik ugyanúgy megmarad az előny, független attól, hogy LE-t vagy valami mást ad az ismételhető küldi..
V1:Eliteninja
Pontszám: 3
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
337. hozzászólás - 2009.06.26. 15:45:47
Szerintem is úgy lenne fair, ha 200 teljesített küldesnél lépne életbe a korlátozás. Még pedig én úgy tudnám elképzelni, hogy onnantól új ismételhető küldetéscsoportot kéne összeállítani (maradhat a mostaniakból is értelmes benne). Mondjuk 10-15 küldetéssel, és mindegyiket meg kell csinálni, a sorrend mindegy, miután kész a 15 küldetés, csinálhatja előről ugyanazta a 15-öt, de meg kelljen mindet csinálni...
A hozzászólást pityu módosította 2009.06.26. 15:46:19-kor
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 9
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
338. hozzászólás - 2009.06.26. 15:47:24
Akár....vagy vlhol máshol meghúzni a határt. A legjobb az lenne, ha az aktuális legtöbb végrehajtott karinak néznénk meg, hogy mennyit csinált és ott megúhzni a határt. Ha mindenkire vonatkozni fog a korlát 1 páran megint behozhatatlan előnyhöz jutnak...
V1:Eliteninja
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
339. hozzászólás - 2009.06.26. 15:49:26 (Válasz Eliteninja #336 hozzászólására.)
Ez egyáltalán nem biztos. Volt szó olyasmiről, hogy csizmákra lehet beváltani a különböző pontokat. A különböző küldetések más más pontokat adnának. Ha pl egy csizma 5 kristálypontba 30 ametiszt pontba és 50 ónix pontba kerül, akkor máris amortizálódik a kristálypont értéle. Hiába van pár tucat játékosnál több száz kristálypont, az értékük minimális lesz, hiszen kristálypontból kevés kell majd a tárgyakhoz. Ha a késöbbiekben a kristálypont a könnyen teljesíthető küldetésekért jár majd, de ezzel együtt az értéke sem lesz nagy, akkor nem lesz nagy előnye azoknak akik eddig sok küldit csináltak meg. Valamint mindenki eldönthetné, hogy inkább tápol a könnyen megcsinálható de kevésbé értékes kristálypontot adó küldikkel, vagy a nehezebb, de értékesebb pontokat adó küldikre hajt.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
340. hozzászólás - 2009.06.26. 15:50:47
És számold ki, hogy mennyi LE-t kapott a kristálypontok mellett. Nem a kristálypontokat sérelmezem...
V1:Eliteninja
Pontszám: 7.20
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!