Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
kedvelt tagashtmFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
441. hozzászólás - 2009.07.03. 11:24:29 (Válasz Eliteninja #436 hozzászólására.)
Idézet: Eliteninja - 2009.07.03. 10:54:07
Senki nem mondta, hogy jobb....olvass vissza és olvasd el(ha jól emlékzsem Malabar)hozzászólását:)


Ez mostanában volt? Mert nem találtam.


Winnie:
Többen is beszéltünk az újabb "fejlesztésekről", és közösen jutottunk arra, hogy túl homályos a meghatározása az egésznek.
A látásmódról: ezek szerint, akkor ami neked jó, az másnak is az kell, hogy legyen?
Ookami /Ronin/
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
442. hozzászólás - 2009.07.03. 11:25:17 (Válasz Ricardo #440 hozzászólására.)
Te is tudod, hogy a 60. szint felettiek max. 200-at fognak költeni ilyenre, azt is kényszerűségből.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
443. hozzászólás - 2009.07.03. 11:27:46 (Válasz Mortimer #442 hozzászólására.)
Beszéljétek meg, hogy mindenki költsön el 600-at. Ez ilyen egyszerű. Mindenki jól járna vele, csak egymás miatt nem merik az emberek.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
444. hozzászólás - 2009.07.03. 11:37:13
Baromság....aki úgy érzi, hogy költenie kell rá, az költ, de személy szerint én egyiket sem érzem akkora előnynek és kulcsfontosságú dolognak, hogy most felétlenül költenem kell rá. Ez csak egy kényelmi opció, mint a prémium tagság, csak ezt nem pénzért veszed, hanem CSP-ért....
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
445. hozzászólás - 2009.07.03. 11:42:31 (Válasz Ricardo #443 hozzászólására.)
Ez olyan, mint hogy "ne építsétek fel a mesteri építészetet"
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
446. hozzászólás - 2009.07.03. 12:41:12 (Válasz Mortimer #445 hozzászólására.)
Meg a Hatalom Tornyát.
A hozzászólást bonca módosította 2009.07.03. 12:41:39-kor
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 5
népszerűMong0oseFérfi
Végzetúr tehetség
116 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
447. hozzászólás - 2009.07.03. 12:42:04 (Válasz Ariel #430 hozzászólására.)
A kristályhorda ellen kevés gyémánt tudja kihasználni a bónuszt. (azonos hordák közötti eloszlás esetén is) Míg a smaragd bónuszok 40. szint fölött hirtelen előtérbe kerülnek a többivel szemben. Majdnem minden fontos dologra van bónusza. IQ, kereskedelem, közvetve a manakonstrukcióra is. A kereskedelem különösen mókás. Rossz volt nézni (jó volt ), ahogy a 53. szinten Kataklizmával lövöldözök olyanokra, akiknél még kinetikus detonáció van. Esélyük sem volt.

A legegyenletesebb (a játék eddigi minden szakaszában egész jól működő) hordabónusz szerintem a rubin. A többi erősen hullámzik.
A mostani környezetben (15% alatt van mindenki) már a zafír bónusz sem olyan jó. A gyorsabb regeneráció a háborúkban nem jön jól.
A gyémánt bónuszok sem mutatják meg erejüket miden szinten, mert a játékosok egy része megtanulja, hogy ne tartson magánál LE-t, mert többnyire csak elveszik tőle. Persze vannak olyan szerencsések, akik tudnak olyan játékosokat és NPC-ket támadni, akiknél van LE, de többség szerintem nem tudja jól kihasználni.
A smaragd bónuszok pedig nem éreztették hatásukat 40. szint alatt.
Femme Fatale - Sötét Ösvény (v1)
Dr. Horrible - Ködkapu Strázsái (v3)

Csak 10 féle ember van, aki érti a bináris számok logikáját és aki nem.
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
448. hozzászólás - 2009.07.03. 13:31:40 (Válasz Mong0ose #447 hozzászólására.)
Magyarul mindegyik sz@r. Ki van ez egyensúlyozva.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.50
népszerűMong0oseFérfi
Végzetúr tehetség
116 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
449. hozzászólás - 2009.07.03. 13:33:20 (Válasz Ricardo #448 hozzászólására.)
Jaja, mindegyik sz r, csak máskor.
Femme Fatale - Sötét Ösvény (v1)
Dr. Horrible - Ködkapu Strázsái (v3)

Csak 10 féle ember van, aki érti a bináris számok logikáját és aki nem.
Pontszám: 5
utáltSztano179Férfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
450. hozzászólás - 2009.07.04. 16:57:35
Sziasztok ez az első hozzászólásom.
Lenne egy olyan ötletem hogy indítsuk be egy piacot! Más online játékokban is elég gyakran látok ilyet. Ha lenne egy piac ahol lehet egymás felszerelését is megvenni egy bizonyos korlátozott árig,
több LE-hoz tudna mindenki hozzályutni és akár még tetszene másoknak is akik még nem ismerik
a Végzeturat.
Debreceni vagyok és elég sok olyat hallottam már sajnos, hogy "nem tetszik a végzetúr mert... "
és elég sokszor elhangzott a piac és a nagyon drága lélekkufáros tárgyak is.
Ha lenne egy piac aminek valószínűleg sok mindenki örülne, biztos sok embert vonzana a játék is.
Én ezt ugy képzeltem el hogy meglehessen venni ősköves tárgyakat is de szabni hozzá egy minimum és egy maximum árat is.

A másik dolog bedig az Automatikus törlés amit azért kellene mert nagyon sok 1. szintű játékos van aki regisztrálta magát. És épp itt a baj, hogy csak regisztrálta magát és nem csinál semmit csak áll és már a karakter gazdája nem is néz vissza rá.
Ezért ha egy 1. szintű karakternél, vagy akár nagyobbnál is ha 1 hónapig nem látnak semmi fejlődést és mozgolódást először küldjenek egy figyelmeztető levelet e-mail-ben de, ha nem lessz semmi egy héten belül töröljék azt a karaktert mert "csak gyűjti a port".

Hát körülbelül ennyi lenne a javaslatom ami már régóta fúrja az agyam!

És mindenkinek kellemes és hosszú játékot kívánok!
Pontszám: 1.80
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
451. hozzászólás - 2009.07.04. 17:17:36 (Válasz Sztano179 #450 hozzászólására.)
A piac ötletét már rengetegen dobták fel, mindig egyértelműen elutasították azzal indokkal, hogy csalásra ad lehetőséget. Nem hiszem, hogy változik a vezetés álláspontja.
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 5
kedvencG0df4th3rFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
452. hozzászólás - 2009.07.05. 05:00:12
Javaslat!
Mivel sokan nem tudtunk elmenni a Beholder találkozóra,nem lehetne esetleg a távol maradóknak(itt mindenkire gondolok persze) is valamilyen versenyt szervezni?Gondolok itt arra,hogy emailban megkapnánk a feladatokat és aki akar megoldja.
Mit szóltok hozzá?
VégzetÚr Fitness-Program Fekvő, Végzetúr Novellák, Fun Stuff, VU Innováció

NagyonCiki.hu - A Sztoriportál
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
453. hozzászólás - 2009.07.05. 14:30:02 (Válasz G0df4th3r #452 hozzászólására.)
Még egyik találkozóra sem sikerült eljutni, mert mindig más elfoglaltságom volt. De ha jól sejtem, az ottani versenyeknek épp az a lényege, hogy ott helyben, külső segítség nélkül kell megoldani a feladatot. Ezt e-mailban kiküldve hogy tudnád szavatolni?
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7
kedvencSolvenFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
454. hozzászólás - 2009.07.06. 21:00:00
Tapasztalataim alapján egy erősen kényelmi újítást / kiegészítést javasolnék:

Nem tudom ki az aki még hasonló cipőben jár, de az egyik kicsit bosszantó dolog, hogy az események között rendszeresen megjelenő "kvízolimpia" felhívást mindig észreveszem, és örülök is neki hogy majd "holnap / holnapután" lehet menni kvízelni egy kis potya LE-ért. Az egyetlen gond, hogy mire eljön a "holnap / holnapután" ezt rendszeresen elfelejtem, és persze így ugrott a LE is (igen, a kicsit is meg kell becsülni ), és az esély is a medálra.

A másik hasonló eset pedig azon okból fakad, hogy én összesítem a szövetségen belül a heti építéseket minden vasárnap (vagy legalábbis nekem kéne csinálnom), ami időnként úgy zajlik, hogy hétfőn ír valaki egy üzenetet a szöviből, ami a legkülönfélébb jókívánságok mellett azt is tartalmazza, hogy csináljam meg az összesítést.

A javaslat pedig annyi lenne, hogy (akár a "beállítások" menűponton belül is) meg lehessen adni X db dátumot előre, és ezeken a napokon pl egy szép sárga felkiáltójel virítana a karakter képe mellett amíg azt ki nem kapcsolja a tulajdonos (ez a szín nem lógna ki túlságosan a játék környezetéből, viszont ahhoz épp elég lenne, hogy az illető észrevegye: valamit meg kéne csinálnia). Így nem lenne túl nagy fáradtság a beállítása (max 4-5 kattintás miután valaki megtudja a dátumot), az eltárolt adatok sem foglalnának túl sok helyet, és maga a technikai megvalósítása sem lenne túl nehéz.
Pontszám: 8.25
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
455. hozzászólás - 2009.07.06. 21:05:15 (Válasz Solven #454 hozzászólására.)
Az elsővel tökéletesen egyetértek.
Pontszám: 5
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
456. hozzászólás - 2009.07.06. 23:49:30 (Válasz G0df4th3r #452 hozzászólására.)
Szetti te itt?
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 5
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
457. hozzászólás - 2009.07.07. 15:40:01
Ha valakinek legalább 30-as a sebgyógyítás szakértelme, az mostantól több állatot is gyógyíthat egyszerre.



Több hónapos kérlelés után csak bekerült...:)És nem is rossz, 30 ép-t(vagy többeT) gyógyitani 3-4 állaton egyszerre...mondjuk azt a 30 ép-t egy csata alatt simán leverik, de több mint a semmi...
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
458. hozzászólás - 2009.07.07. 15:45:25 (Válasz Szabinho #457 hozzászólására.)
Idézet: Szabinho - 2009.07.07. 15:40:01
Ha valakinek legalább 30-as a sebgyógyítás szakértelme, az mostantól több állatot is gyógyíthat egyszerre.



Több hónapos kérlelés után csak bekerült...:)És nem is rossz, 30 ép-t(vagy többeT) gyógyitani 3-4 állaton egyszerre...mondjuk azt a 30 ép-t egy csata alatt simán leverik, de több mint a semmi...


30ept? Hol elsz te?
30as gyogyitassal legalabb 300 HPt gyogyitasz (hasrautes, nem tudom, de kb annyit) ha van mellette kunyhod is
Pontszám: 3
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
459. hozzászólás - 2009.07.07. 15:46:47
ez jól néz ki:)

Sikeresen gyógyítottál a lényeiden: Minotaurusz vezér: 265 ÉP, Obszidiánsörényű pegazus: 265 ÉP, Idéző morf: 266 ÉP, Varkaudar berzerker: 266 ÉP

azt majd valaki elmondja, hogy miért a 265 és 266.
A hozzászólást winnie módosította 2009.07.07. 15:49:03-kor
Pontszám: 5.33
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
460. hozzászólás - 2009.07.07. 15:48:21 (Válasz Endyr #458 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2009.07.07. 15:45:25

30ept? Hol elsz te?
30as gyogyitassal legalabb 300 HPt gyogyitasz (hasrautes, nem tudom, de kb annyit) ha van mellette kunyhod is


mindig ez a fennhéjazás, sosem megy ki a divatból...

üss egy nem TOP-os hasra. nem mindenki rohangál maxos kunyhóval. 3-as kunyhó 100 ÉP-t gyógyít a 30-as sebgyógyítás.
A hozzászólást winnie módosította 2009.07.07. 16:24:27-kor
Pontszám: 5.20
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője