Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7821. hozzászólás - 2016.05.26. 22:08:56 (Válasz Azazel #7820 hozzászólására.)
Jobban kéne figyeljek. Mellesleg egy ideje próbálok egybegyűjteni emberkéket kisebb szövikből, jó lenne, ha nem kéne bogarászni a toplistából és végigkattintani...a meggyőzésről nem is beszélve

De igen a portya a másik része(tudom meg lehet nézni a bajnokit, de ott nincs mindenki benn)
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.39
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7822. hozzászólás - 2016.05.26. 22:20:01
No hát ezek valóban jó ötletek!!!:)
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.48
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7823. hozzászólás - 2016.05.26. 22:26:55 (Válasz Emishi #7821 hozzászólására.)
Többek között ezt is jelenti a játékra fordított idő...molyolni köll. Ott vannak az event toplisták is, le kell menteni őket, figyelni a szinted környékén a toplista változásait, az aukciós arhívum is segíthet, toplista csatlósokra szűrve...
Ezek olyan babramunkák, amikkel régen se foglalkoztam, amióta meg van nonstop szb. , pláne nem, de te megteheted

MOD,

Nyuszi: ugyanaz az ötlet a kettő, csak lefordítottam magamnak amit Emishi írt
A hozzászólást Azazel módosította 2016.05.26. 22:32:17-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.39
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7824. hozzászólás - 2016.05.26. 22:38:20 (Válasz Azazel #7823 hozzászólására.)
Tehat jatsszak sirasot es amelyik sir meg ures annak kereshetem a gazdajat? ez nekem ilyen erzes...
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.39
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7825. hozzászólás - 2016.05.26. 22:39:46 (Válasz Azazel #7823 hozzászólására.)
Az, én Emishi alapötletére írtam. Tényleg jó volna, ha kiganéznák az inaktív karaktereket. Amihez nem nyúltak egy éve, két éve, az kerüljön valami inaktív státuszba, hibernálják vagy ilyesmi.
Plusz a kalandosra vonatkozott, ezért volt a többes szám. A Te hsz-ed csak utána láttam. Azok alap dolgok, ha valaki komolyan veszi a portyát. De ettől még teljesen feleslegesen vannak benn alvó karakterek.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.48
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7826. hozzászólás - 2016.05.26. 23:03:43 (Válasz Tigrisnyul #7825 hozzászólására.)
Miklós nemrég megmondta valamelyik hsz-ében, csak úgy mellesleg, hogy ezek a karakterek az aktívakat fedezik, azok elbújhatnak így a tömegben.

Emishi: Aki akkora nekromanta, hogy egy halott játékban, a félig még élő, aligzombi karaktereket keresi, azért, hogy együttműködésre bírja őket, netán hogy a lelket (is) kiverje belőlük, az ne finnyáskodjon, holmi sírásás miatt
Báró Samedi
Pontszám: 8.39
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7827. hozzászólás - 2016.05.26. 23:14:54 (Válasz Azazel #7826 hozzászólására.)
nehez kimozditani az embereket a komfortbol, eddig csak parat sikerult ugy alakult meg a szovi. Volt akit addig vertem amig atjott es mostmar egy a celunk...de hat a valosagban sem lehet mindenkit arconcsapni(sajnos ) amit nem ertek h vannak szovik ahol 1-2 aktiv tag maradt. Irtam jopar levelet de megsem mozdulnak...pedig a maximalizmuson kivul igazan laza keretek vannak

Mod: egyebkent ezert is lenne jo a hordaszovik eltorlese. Hordatol fuggetlrnul lehessen maszkalni es portyazni...aki 100% fertozott meg kapjon cserebe valamit. De ez valamit javitana szerintem.

Mod2: ja es az aurapajzsok eltorlese..
A hozzászólást Emishi módosította 2016.05.26. 23:41:04-kor
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.39
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7828. hozzászólás - 2016.05.26. 23:49:35 (Válasz Emishi #7827 hozzászólására.)
Én nagyon sok valamit szeretnék kapni cserébe Elég sok plusz szakiszintről mondtam már le miatta, pedig még elég kicsi a karater, mit szóljon akkor egy 200+ szint óta zakkant??

Egyébként nem azért nincs portya, mert nincs célpont, hanem mert nem éri meg. Persze tényleg nincs igazán célpont, buggyantan se, pláne ha kicsit finnyás az ember, és volt szövitagokat, innen-onnan ismerősöket, stb. nem támad.
Nekem az a tapasztalatom, hogy akik szépen elücsörögnek egy kihalt szöviben, azokat ha át is rugdosom-rángatom-csalogatom, csak a taglistában lesznek ott, nullaközeli aktivitással.
Báró Samedi
Pontszám: 8.39
közkedveltmistFérfi
Végzetúr mester
270 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7829. hozzászólás - 2016.05.27. 05:38:37
Szerintem nem jó ötlet kigyomlálni az inaktívakat.
Egyrészt néhányan még biztos visszatérnének idővel, mit szólnak majd, ha a megkérdezésük nélkül elveszik a karakterüket?
Másrészt az inaktívak 99%-a alacsony szintű. Az újaktól minden interakció lehetőségét elvennénk, ha csak 1-2 ember maradna (jobb esetben), akit ütni/kihívni tudnak - ezzel aligha erősítenénk a maradási szándékot, inkább teljesen ellehetetlenítenénk az újakat és az új szöviket, gyakorlatilag elvágva az amúgy is gyér utánpótlást.

Mellesleg aki jó portya/kamra célpontot szeretne, vagy toborozni akar, igenis szánjon rá időt komolyabban.
És az sem igaz, hogy halott szöviben nem lehet "gyöngyszemet" találni, én már találtam. Vagy a gyöngyszem talált rám?
(J., rólad beszélek - mindent nagyon köszönök! )
Pontszám: 9.11
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7830. hozzászólás - 2016.05.27. 05:58:03 (Válasz Emishi #7827 hozzászólására.)
nehez kimozditani az embereket a komfortbol, eddig csak parat sikerult ugy alakult meg a szovi. Volt akit addig vertem amig atjott es mostmar egy a celunk...de hat a valosagban sem lehet mindenkit arconcsapni(sajnos ) amit nem ertek h vannak szovik ahol 1-2 aktiv tag maradt.

Ezt én se értem
Érted ugye?
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.82
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7831. hozzászólás - 2016.05.27. 07:15:30 (Válasz Gwindor #7830 hozzászólására.)
En 1-2 emberr irtam, nem egy komplett szovit mellesleg volt rola szavazas is. Miutan osszegyujtom a nepet nsgy pofon lett volna otthagyni oket, nem?
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.39
kedvelt tagRolandusFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7832. hozzászólás - 2016.06.02. 17:11:18
Kezdeném azzal, hogy elnézést kérek, ha blődséget írok, de biztosan másoknak is eszébe jutott már ez, vagy fellelhető egy bejegyzés, de a keresőben a kulcsszóra nem sikerült eredményt elérnem. Mobil alkalmazásról szeretnék kérdezni/javasolni. Volt-e már szó róla, vagy bármilyen formában tervezték-e valamilyen applikáció bevezetését okostelefonokra? Saját magamból kiindulva, nagyon sok időt töltök az otthontól távol, de mobilnet, wi-fi bárhol fellelhető, és valami iszonyatosan kellemetlen a böngészőben nyomkodni, nagyítani, pedig 5.5 inch nem éppen piskóta, de még így sem igazán élvezhető a játék okostelefonról. Úgy vélem, hogy sokan járnak ebben a cipőben, hogy telefonról fel-felnéznek, mert a többségnek van már okostelefonja, és meg lehetne könnyíteni egy adekvát mobil alkalmazással a játékélményt. A kezdetek óta játszok, de az elmúlt 3 évben ellaposodott az egész játék hangulata, többet várok tőle, ez nem csak a játékban lévő fejlesztésekre vonatkozik, hanem magára a platforma, emelni kellene a szintet, egy kicsit fejlődni a korral, de javítsatok ki ha rossz a gondolkodásmenetem.
Pontszám: 7.60
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7833. hozzászólás - 2016.06.02. 20:13:33 (Válasz Rolandus #7832 hozzászólására.)
X éve én is felvetettem ezt a dolgot, visszhang nélkül maradt....Jó lenne, de. Amíg magának a játéknak a fejlesztése így marad, talán nem kellene erőltetni.
Nem tudom ki emlékszik még a Teveklub nevű gyöngyszemre, de nemsokára odajutunk, ahhoz meg felesleges, főleg annak a három-öt embernek, aki már annyi pénzt tett bele, hogy akkor sem hagyja majd abba...
Báró Samedi
Pontszám: 7.87
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7834. hozzászólás - 2016.06.03. 07:34:11
Jó lenne az építésnél, ha valaki vezető alapból a lélekútépítésnél lenne a pötty nem a saját építésnél. Elég idegesítő, ha az ember 2 heti Le-je meggy el építésbe (,mert valami oknál fogva nem kapcsolódik át) amikor már így négy-ötszörös a szerencse, mint a karakter szintje, mert mindenhol építést kér a játék. Feladat, templom, event...
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 8.37
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7835. hozzászólás - 2016.06.03. 11:22:09 (Válasz Fubujoci #7834 hozzászólására.)
A praktikus az lenne, ha nem lenne alap kijelölés. Mindenképp valamit be kéne nyomni, addig nem lehetne építeni.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 8.74
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7836. hozzászólás - 2016.06.03. 11:30:30
Mindkét témát felvetettem régebben, mobil app-ra nincs kapacitás; a saját LE-lélekkút építésre meg azt kaptam, hogy jó hogy ez így van, nehogy véletlen kiépítsünk a kútból....
Maradt az, hogy ha véletlen sokat építesz sajátból, akkor bociszemekkel ÜSZ-en kopogtatás, hogy léciléci.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.12
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7837. hozzászólás - 2016.06.03. 16:31:02
Jó hírem van, a mostani fejlesztési listán ez fent is van, hogy a vezetőnek az alapértelmezés a lélekkútból való fejlesztés lesz, ez bekerül a következő patchel.

Viszont külön mobilra fejlesztett applikációt nem tudok ígérni
Pontszám: 8.86
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7838. hozzászólás - 2016.06.03. 16:46:05
Ki a vezető? Mindenki aki tud a kútból építeni? Vagy a legtöbb szavazatot birtokló?

Mi anarchoszindikalista közösség vagyunk... (köszi Monty Python)
A hozzászólást Azazel módosította 2016.06.03. 16:52:18-kor
Báró Samedi
Pontszám: 7.87
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7839. hozzászólás - 2016.06.03. 16:48:29 (Válasz Miklós #7837 hozzászólására.)
Miért nem csináljátok kötelezően választandóra, mint a végzet templomnál a dekrétumot? Ott is épp ez volt az ok, túl sok volt a félrekattintás. Lefogadom, mióta kivettétek az alapértelmezett jelölést nem nagyon kaptok erre vonatkozó "lécci-lécci"-t.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 8.74
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7840. hozzászólás - 2016.06.03. 19:25:46 (Válasz Kvnoemi #7839 hozzászólására.)
Pont ezt akartam javasolni
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.76
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!