Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2181. hozzászólás - 2010.07.07. 20:49:41
Már elnézést, de ez egy bohózat!

Üzenetben kérdeztem meg több hónappal ezelőtt, hogy a portyabónuszos tárgyak működnek-e a térkapuban.

A hivatalos válasz az volt, hogy tuti biztosan működik, teszt során is működött, próbáljam ki!

Ezek után ezredmagammal együtt lecsalóznak minket és "javítják a bugot"?!

NOOOOORMÁLIS?!

Az lenne a minimum, hogy jön egy mea maxima culpa, és utána az ügy lezárására ezen tárgyak szövege megváltozik portya és térkapu bónuszra!

Röhej a köbön!
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 8.44
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2182. hozzászólás - 2010.07.07. 21:12:11 (Válasz Kocos #2180 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2010.07.07. 20:48:39
Kaland csatakban +TP-t ado targyak es VF is hat a csata vegi TP-re. Csak gondoltam szolok, hatha kiderul, hogy bug.


Hát Kóc, ezzel most azt érted el, hogy ha kiderül, hogy ez bug, akkor minden VF-es aki olvassa ezt a hozzászólásodat (tehát tudomására jut ez az info), és nem jelenti a hibát, csalóvá minűsül amint a kalandjában szörnyet öl le. Ahogy az is, aki +TP-t adó tárggyal keveredik csatába a kalandokban.
A hozzászólást Ariel módosította 2010.07.07. 21:12:20-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.18
kedvelt tagkitmatko
Végzetúr
93 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2183. hozzászólás - 2010.07.07. 21:34:05
Csakhogy nem itt kell jelenteni az ilyeneket, hanem a bug-vonalon, izé címen. Ez csak informális tájékoztató jellegű csevely.
Új tulajdonos
Pontszám: 6.38
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2184. hozzászólás - 2010.07.07. 22:27:51
Most jutottam el odáig, hogy el tudjam mondani a véleményemet:

Elképesztően nem értek egyet ezzel a - szerintetek - ún. "javítással".
Szerintem indoklásnak előttem már mindent leírtak helyettem, amit kell.
Pontszám: 7.23
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2185. hozzászólás - 2010.07.07. 22:32:46
Engem már csak az érdekelne, hogy hogy jöttetek erre rá most? 2év után? Valaki elszólta magát vagy Miklós karija elért a plusz %-os tárgyakig? Ha meg eddig a JV szerint nem volt gond most éppen miért?
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 9.26
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
570 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2186. hozzászólás - 2010.07.07. 22:44:15
Ha már itt a nagy bugoknál tartunk csak szólok hogy az entitással is le tudom veretni magam 15% alá, csak elég nagy ÉP kell és kicsi sebgyógyítás.
Értsd: a gyógyítás nem tud 15% fölé vinni és simán vadászhatok 1 cspk árán akármeddig...
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 7.71
fórumozóPetking5Férfi
Végzetúr tehetség
103 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2187. hozzászólás - 2010.07.07. 22:50:10 (Válasz Miklós #2147 hozzászólására.)
Tisztelettel köszönöm, hogy lecsalóznak, és mindenféle gondolkodás nélkül az összes játékost is.
A hiba jelezve volt, ahogy a csata arányrontás háborúban, vagy a tp tömés. Mind a kettő az óta is megy.
Mi lesz akkor egyszer csak javítva lesz és meg b...ák a top szöviket, és azokat akik tömtek ?
Petking
Pontszám: 6.51
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2188. hozzászólás - 2010.07.08. 01:27:56 (Válasz Miklós #2147 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.07.07. 06:13:54

Őszintén remélem, hogy nem volt olyan játékosunk, aki úgy gondolta, a térkapu az is egyfajta portyázás, és ezért a fenti jelenség nem hiba, hanem feature. Aki viszont tisztában volt a fenti hibával, kihasználta, és nem jelentette, az bizony csalt.


Pár gondolat:
- Visszafogott fejlődés leírásában az szerepel, vadászatnál csökkenti a TP-t. Pedig csökkenti térkapuban is. Ez most feature, vagy bug? Tényleg a játékosoknak kell ezt eldönteni?
- Az ÖSSZES tárgy ÖSSZES képessége működik portyában, térkapuban, epikusnál (elnyelés, tulajdonság bónuszok, regenerálás, lélekszívás stb. Úgy érzem joggal gondolta BÁRKI, hogy ez igaz a csata végi LE-re is. Bár valóban "portya" szó szerepel a leírásban, mint előző pontban is mutattam, a megfogalmazások messze nem egyértelműek a játékban.
- Itt a fórumon - széles nyilvánosság előtt - többször szerepelt már ez a dolog, számolásokban, hordák összehasonlításánál, epikus cuccok választásánál stb. Sőt, tettem már fel a JV-nak ez irányú kérdést én is, pont annak eldöntése érdekében, hogy milyen tárgyat válasszak entitásból. Ezek után bárkire azt mondani, hogy kihasznált egy hibát, kissé meredek - szerintem.
Pontszám: 9.06
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2189. hozzászólás - 2010.07.08. 05:13:10
Tisztázzunk akkor pár dolgot.
1.) A "félrekommunikációk" meglátásom szerint valahogy igy néznek ki: valaki privátban megkérdez Baratytól valamit, ő van, amikor ezt rögtön privátban megválaszolja/eldönti, van, hogy megkérdezi a dologról a véleményemet. A gond akkor van, ha ugyanaz a kérdés többször befut, és hiányzik reakciónál a következetesség. Igy volt ez a múltkor egy V4-es dijazási problémánál, és igy van ez most is. Cyron be is ismeri, hogy nem azt jelezte, hogy ellentmondás (bug?) lehet a leirás szerint, hanem csak egyszerűen rákérdezett, technikailag ez hogy működik, ezek szerint másodjára valaki már azt jelezte, hogy itt bizony egy bug van és ennek nem igy kéne működnie. A lényeges különbség, hogyha valaki feltesz egy technikai kérdést, akkor ahhoz én nem kellek. Ha viszont bugolás/balancolás kérdés adódik, az eljut hozzám, és abban már én döntök.
2.) Nyugodtan lehet példákkal dobálódzni, hogy a gyémánt horda így meg a VF amúgy. Példát azonban én is tudok hozni. A portyás küldetések nem teljesithetőek térkapuban, a térkapu semmilyen statisztikai szempontból nem számit portyának, és a térkapuban nem veszithetsz LE-t. A tárgy leírása egyértelmű, PORTYA esetén ad több LE-t, a térkapu NEM szerepel a tárgy leírásában. NEM volt szándékunk, hogy térkapuban többet adjon, és a játékegyensúly szempontjából soha nem is volt kivánatos, hogy a rubin triásszal, maxos kvizmedálhoz vagy ajánláshoz mérhető újabb effekt legyen a játékban, amely sokak számára nem volt hozzáférhető, mert nem is tudtak róla (honnan tudtak volna, hiszen a tárgy leirásában nem szerepelt). A játékba bekerült a térkapu továbbépitésének lehetősége, ami a tárggyal ellentétben mindenki számára hozzáférhető, megadja a térkapura a (még nagyobb) bónuszt legálisan.
3.) A felháborodást egyébként abszolút nem értem, mivel leírtam, hogy visszamenőleg a LE-t senkitől nem vesszük el. Eddig így működött, de a továbbiakban nem, ez mindenkit egyformán fog érinteni.
A hozzászólást Miklós módosította 2010.07.08. 05:24:27-kor
Pontszám: 1.97
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2190. hozzászólás - 2010.07.08. 05:42:23 (Válasz Miklós #2189 hozzászólására.)
A felháborodást azért érthetnéd Miklós.

Fogalmunk nincs gyakorlatilag pontosan semmiről, hogy mi hogy működik, városi legenda szintjén terjednek pontos (?) számok mindössze.

Hogyan várod el ennek fényében, hogy aki elér valamit, és az valahogy működik, elkezdje kételleni a működés helyességét, amikor azt sem tudja mihez képest működik az valahogy?

A hogy kérdezik meg témáról egy vicc jut eszembe.

Két zsidó vitázik, hogy szabad-e dohányozni Tóra olvasás közben.
Nem tudják eldönteni, így elmennek a rabbihoz.
Bemegy az egyik:
- Rabbi, szabad-e dohányozni Tóra olvasás közben?
- Nem szabad!
Bemegy a másik és megkérdi:
- Rabbi, szabad-e Tórát olvasni dohányzás közben?
- Tórát olvasni mindig szabad!

A kreaff leírásában NEM szerepel, hogy annak van napi plafonja.
Úgyhogy kérném a módosítást, a korlát kivételét, mert bug.
És nem ez az egyetlen ilyen.

Ha a tévében bejelenteném, hogy te egy tömeggyilkos terrorista vagy, és aztán bociszemekkel rádcsodálkoznék mit háborogsz, hiszen nem jelentettelek fel, hogy börtönbe kerülj, akkor te rábólintanál, hogy ez akkor tökjól van?

Ismét megkérdezem, hogy egy hivatalos helyről származó infó legyen, van-e a gyémántnak akkor innestől térkapura bónusza, avagy nincs?
A hozzászólást Darah módosította 2010.07.08. 05:56:27-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 9.02
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2191. hozzászólás - 2010.07.08. 06:37:35 (Válasz Miklós #2189 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.07.08. 05:13:10

2.) Nyugodtan lehet példákkal dobálódzni, hogy a gyémánt horda így meg a VF amúgy. Példát azonban én is tudok hozni.


Én ezzel azért nem dicsekednék, konkrétan most vallottad be, hogy teljesen összevissza működnek a dolgok a játékodban, a leírásnak semmi köze a gyakorlathoz, de ahhoz sincs, hogy terveztétek a működését.
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 8.21
népszerűCofeeFérfi
Végzetúr tehetség
214 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2192. hozzászólás - 2010.07.08. 07:07:53
És lehet csak egy magyartanárt kellene felvennetek, aki helyesen és pontosan leírná végre a játékhoz tartozó értelmező-segítő szövegeket!
Nem a játékosokat lecsalózni, és kb 10 éves értelmi szinten lévőknek tekinteni, ugyan is a fórumon megszólaló értelmes többség hozzád hasonlóan felnőtt ember, akik nem szeretik ha hülyének nézik őket. Márpedig a Behónál ez szinte már kötelező lett az utóbbi időben... Lásd pl v4 események is.
Ha valamire pénzt költök, pláne egy játékra, pontosan akarom előre tudni a játékszabályokat! Azt hiszem ez lenne a minimális elvárás!
AzZaZeL - Domini Mortis
Pontszám: 9.35
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2193. hozzászólás - 2010.07.08. 07:36:53
"Kritikus varázslat sebzés: 4% Név: Ennyi százalék esélyed van dupla mágikus sebzés okozására."

A kritikus varázslat sebzés működése bugos, a megadott bupla sebzéshez képest alig 30% a plusz sebzés. Kérném a bugot javítani, és a leírásban szereplő értékre módosítani a plusz sebzést.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 9.39
népszerűaltairFérfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2194. hozzászólás - 2010.07.08. 07:44:19
Az alapján amit Miklós leírt, soha senkinek nem szabad érdemi kérdést feltenni

illetve a játék működési mechanizmusát firtatni. Azt, hogy mi hogyan van, miért

és az hogyan működik, a játékosoknak érdemesebb a forumot használók közül

vagy magasabb szintű tapasztaltabb játékostól megkérdezni.

Miért? Mert talán nem rontja be jópár játékos taktikáját, vagy a sajátját amit akár fél vagy egy éve

művel, nem válik titkolózó csalóvá. Sajnos a JV átteszi a játékost tényleg a másik oldalra.

Tudniilik azt tartja a régi mondás, hogy amiről nem tudunk az nem fáj...

Nekem ez egyszerűen a magyarázat ellenére is inkorrekt lépés volt!

Persze nem az első és utolsó, csak ok-okozati összefüggésben gondolkodva a későbbiekben

ne csodálkozzon senki, ha 40. szint feletti játékosok amikor rádöbbennek itt mi hogyan működik

akkor feladják.

Nézzük miről szól ez a "balance":

Valamiért beteszünk a játékba egy lehetőséget, konkrétan a térkapu "plusszt". Ez a feature, mire rendesen

dolgozik 50.szinten több 10milla LE. Hatására több LE jön a térkapuból. Namost kiderül hogy eddig is

adott az többet, csak volt egy taktika amire rá kellett menni. Ezt nem csak a top szövik tagjai hanem szinte 30

szinttől használhatta bárki ha volt megfelelő ékszere. Ráadásnak a gyémántok még bonussal is használhatták.

Vezérgondolat: Ez így nem lesz jó mert vki megint elhúz. De ki is? A magas szintű játékosok már oda húztak

ahova senki sem fog. A szintek top karaktereit valljuk be ezzel sem érte volna utol senki.

Most kezdjek sírni, hogy Begginer 80-90szintnyi TÖ-vel bír és ez nem jó, vegyük ki a játékból a portyát.

Az tuti bug.

A kisebb szövik kisebb karakterei kb 3év múlva sem jutnak el térkapu ötvenig.

Maradt volna nekik a kiskapu. Tehát maradt a kisebb karik kisebb szövik megkurtítása a lehetőségek terén.

Az epikverő szövikbe való átlépéseket jelentem sem az új feature-ök sem pedig a +%LE kurtítás sem

akadályozza meg. A kilépések felé vezető utat pedig az ilyen bosszantóan EGYOLDALÚ döntés nem nehezíti.


Némi gondolat a végére: /bocs akit érint, nem személyeskedés/
Avatár feltöltése:
Csak a játék hangulatához illő, egyfigurás képeket fogadunk el, tárgyakat, feliratokat, modern lényeket stb. ábrázoló képeket nem!

Hogy a lecsóba fér akkor egy fantasy játékba pingvin, Dr House, Freddy Krüger stb???

Akkor én nem egy fantasy játékkal, fantasy világban játszom? Pedig ez is konkrétan van megfogalmazva!!!

Kedves JV!

Ha azt mondjátok, hogy a +% LE-t adó kincsek térkapus bónuszának kurtítása egy, az új fejlesztések közül

csak elfelejtettétek ezt közölni, én ezt már elhiszem. Ezek után mindent.

Szerintem nem is maga a tény, hogy vmit kivesztek az opciókból, sokkal inkább a mód sértő, felháborító!
Pontszám: 8.69
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2195. hozzászólás - 2010.07.08. 08:01:37
Van egy döntés, lehet puffogni, vagy nemzeti népfrontozni, de sokat nem érünk el vele

Észérveket kéne felhozni, és kérdéseket feltenni szerintem, az érzelmi alapon dobálózás csak idegrángást okoz, ami senkinek nem jó!

Térkapu:
-VF hat rá
-+LÉ nem úgy működött ahogy tervezte Miklós
-Van lélekszívás
-SPM/kreatív nem hat
-Gyémánt bónusz hat

Kaland:
-VF hat rá
-+LÉ nem úgy működött ahogy tervezte Miklós
-Lélekszívás nem hat rá
-SPM/kreatív nem hat
-Gyémánt bónusz???

Értem én, hogy rendrakás, de legyen már következetes... Sokkal korrektebb lett volna lekapcsolni a vf-et, és kijelenteni, hogy a térkapu portya, a kaland meg vadászat. Bár vadászat alatt nincs ugye sebződés, ennek alapján a kaland is sántít

Ez egy PvP játék, ahol jelenleg nincs harci elem, mely PP-ből felérne a vadászattal! Míg a vadászat átlagom 3200 (HT nélkül), addig jó ha kapok 500-1200 lét egy manóért, és 1000-2000 lét egy térkapuért... Ott tartunk, hogy aki nem 7-10 szinttel lefelé égeti a pp pontjait, az tömeti magát TP-vel, azaz aki PP-t használ, neadj isten háborúzik, az öngólt rúg!

A +portya lés tárgyak egyszerűen használhatatlanok, mivel nem hatnak az EH-ra (ha már egyszer beláttuk, hogy nincs lé a portyában bizonyos esetekben), és nem mennek túl a V3 képleten sem

Az egész portya lé kapást rendbe kéne rakni, és egyszer végre tiszta vizet önteni a pohárba, és eldönteni melyik PvE elem minek számít, és KÖVETKEZETESEN beállítani hozzá a megfelelő szakértelmeket!

Én mit tennék?

Térkapu portya, ezért:
-VF nem hat
-Lészívás hat
-Kreatív hat
-+Lé tárgyak hatnak
-Hat a gyémánt bónusz
-Minden bemenetel megeszik egy pp pontot is a tkp mellé

A kaland csaták vadászatnak számítanak, ezért:
-VF hat
-Nincs lészívás
-Nincs portya +lés hatás
-Van SPM és irányított vadászat, valamint kvíz medál és HT
-Természetesen nem hat a gyémánt bónusz
-Ha megölöd a lényt, akkor nyeremény csak 1 csp árán van!
-A sebződés a kaland extrája, amit az idő faktorért cserébe kell "bedobnod"
A hozzászólást Birka módosította 2010.07.08. 08:25:27-kor
Pontszám: 4.93
kedvencÁlomvirágNő
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2196. hozzászólás - 2010.07.08. 08:09:21
Nem, nem és nem... Nincs igazatok! Rosszul gondolkodtok. Csalók vagyunk (én is, bár soha merültem el annyira a játék magasságaiban vagy mélységeiben?, hogy azon agyaljak, hogy szerezhetek 19,4 Le-vel többet, csak játszottam).

Sőt, nem csalók, hanem gyilkosok is. Elképzelés gyilkosok. Buták is, mert régóta itt rejtőzik az opcionálisan beszerezhető relikivia, az elképzelés megfejtő csodafallosz, csak elfelejtették dokumentálni!
De ettől még kutya kötelessége minden becsületes játékosnak beszerezni és alkalmazni. Nem tetted? Még csalóbb vagy a csalónál is... és szét is leszel ültetve, ha nem ismered el csendesen. Nem vásárlók könyve ez itt, irgum-burgum!
Én sem tettem... nincsen ilyen relikviám. Így az elképzelés megfejtéséről lemaradtam én is, s a becstelenség bűzös mocsarában fetrengve szomorkodok.

Nem igaz, hogy arrogáns és pökhendi a válasz a felvetésekre. Nem igaz, hogy időnként köze sincs a valósághoz! Mindenki rosszul gondolja!
Milyen leírás, milyen dokumentáció? Normális vagy? Relikvia, érted? Relikvia, és majd tudsz mindent, megvilágosodsz az elképzeléseket illetően, nehogy már majd itt irkálásokkal töltsük az időt.

Darah, meg kell szólítsalak, mert te meg aztán mindenen túl teszel. Mi az, hogy hogyan lenne elvárható, hogy kétely támadjon valakiben, ha valami működik? Éppen hogy azonnal kételkedni kellene! Nem is kicsit, nagyon!

Tegnap kedvenc pihenőhelyemen üldögéltem (Agatha Christie kedvenc vidéki szállodája előtti parkban), s megdöbbenve szembesültem a ténnyel: csaló vagyok. Elszántan csuktam össze laptopomat, s tudtam, vezekelnem kell.
Kétség nem fér hozzá, hiszen megmondták.

Nosza azonnal kocsira kaptam (pedig nagyon nem csípem a baloldali közlekedést), s morzsolt kukoricáért indultam, amit rózsaszín leányszobám legsivárabb sarkába szórva kialakíthatom vezeklésem helyét. Egészen Yorkig mentem, de ezek a hülye angolok mindenütt birkát tartanak, azok meg nem esznek kukoricát. Viszont nem jártam hiába, mert a szőrcsuhát sikerült beszerezni.
Itteni kollega előző esti barbecu partyjáról a hamut is sikerült beszerezni, majd végső kétségbeesésemben vettem egy doboz konzervkukoricát.

Bár a megtisztító katarzis élménye jelentős mértékben csökkent, mivel a kukorica puha, de most itt térdelek a sarokban, hollóhajamon hamuval, büdöskés szőrcsuhában, és bánkódom erősen aljas magatartásom miatt. Ha elkalandozik a gondolatom a szétmált kukoricák puliszka formájában történő újrahasznosításának lehetősége irányába, azonnal szinaptikus korbácsomért nyúlok, s azzal terelve vissza gondolataimat a helyes útra - bánkódok tovább.

Játszani jöttem, s most itt búslakodok becstelenségem miatt. Rosszul érzem magam.
A tigrist előbb gondolatban kell elejteni - a többi csak puszta formalitás.
(Konfuciusz)
V4.1 - Hegylakók - Álomvirág
V4.2 - Ájjatfajm - Álomvirág
V4.3 - Csak simán torony - Ziva - Csak simán szájtépőket kamrázó
Pontszám: 7.59
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2197. hozzászólás - 2010.07.08. 08:30:37
Írhattok amit akartok a játék készítök csak akkor lépnek ha kedvük tartja...Olvastam egy konkurens játék fórumán egy idevágó idézetet:

-"Hasalj le,kussolj és játsz csendben tovább....."

Ha valami olyat írtok ami a csalókkal kapcsolatos néma csend a válasz,legalábbis erre a témára nem kaptam sehol visszajelzést egy topicban sem.....Ebböl annyit szürök le ha sok öskövet veszünk nyugodtan multizhatunk nem zárolnak,csak akkor ha toplistát mentegetünk amit nem tartok csalásnak csak óriási "munkának"...aki ennyit fáradozik multizás helyett azt nem kéne zárolni.

Nem eröltetem a témát tovább,inkább próbálkozom becsületes játékkal továbbra is a V4-en hátha így is top 3-as lehetek egyszer....amiben amúgy erösen kételkedem.


Többet nem feszegetem a témát
Pontszám: 7.33
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2198. hozzászólás - 2010.07.08. 08:53:49
És akkor mi van, ha "portya" szó szerepel a leírásban?
KÁBÍTÁS - BÉNÍTÁS felváltva, össze-vissza olvasható itt ott! Igen sok pontatlan megfogalmazás van amúgy is! A hatása, és a működése számított eddig is mindennek, nem a leírása!
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 8.86
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2199. hozzászólás - 2010.07.08. 09:26:17
Amúgy a magyarázatot sem értem.
Aki eddig tápolt belőle, innentől nem fog, míg más sem. Miklós szerint, ha ez tovább menne, akkor az eddig tápolók még többet tápolnának, aki meg most kezdi, azt nem éri hátrány, mert eddig sem tápolt.
Magyarázza már el nekem valaki, hogy miért olyan nagyon borzalmas nagy táp, ha ez továbbra is így marad?
Azért ennek a kihasználása valamilyen szinten szintfüggő, hisz a tárgyhoz hozzá kell jutni.
Most, ha a top, már ezt x. szint óta használja, és továbbra is használni fogja, majd azok is akik elérik az x-edik szint környékét, elkezdik használni, akkor ők is haladnak az úton. Ha ezt hosszútávon nézzük, SEMMI hátrány nem lesz.
Ilyen alapon a top első 3 játékost is lehetne bűntetni, mert akkora csalók, hogy kihasználják a játék BUGjait, és TP-t gyűjtenek, így lassan 20-30 szinttel is az átlag játékos fölé kerültek. Olyan behozhatatlan előnyre szert téve, amit soha semelyik játékos nem hozhat be! SŐT tovább megyek, ez a szakadék csak nőni fog!
Javaslom, hogy a szintlépést, mint a játék legnagyobb BUG-ját vegyük ki és innentől mindenki maradjon azon a szinten ahol van, így nem nő a szakadék tovább!

Még valami:
Én nem tudtam erről a BUG-ról, de olyan láncom van, ami lélekszívást, és +portya LÉ-t ad, tehát eddig ezt használtam térkapuban (a LÉ szívás miatt).
Most csak azt látom, hogy 25%-al kevesebb LÉ-t kapok. Ja és csaló vagyok.
Tök jó, hogy felépítettük a térkaput, erősebb lett a monsta, több lett a LÉ, amit így el is vettek.
Mit látok? Nagyjából annyit kapok, mint eddig, és sokkal többet sebződök! (vagy 3-4szer annyit)
F.A.S.Z.A.
A hozzászólást Tiha módosította 2010.07.08. 09:32:39-kor
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 7.88
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2200. hozzászólás - 2010.07.08. 09:33:57
Csak egy targy leirasat masolnam be.

lélekrabló agyar
Típus: felszerelés állatoknak
Szint: 95
Lélekenergia: +10%

Nos akinek nem teljesen vilagos ebbol, hogy a targy hol mukodik es mit csinal, es nem jelenti az ettol velo elterest az csalo.

Ideje lenne berakni, a gondolatolvasas skillt es mindenkitol megkovetelni, hogy minimum 100-as szintre fejlessze.
Pontszám: 9.36
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!