Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
közkedveltMadDogFérfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8441. hozzászólás - 2019.03.09. 17:44:16 (Válasz Mortal55 #8440 hozzászólására.)
Valójában ebben Mortal-nak teljesen igaza van! Ahogy Dozer irta a tudás fája az elején még nem volt, abból tényleg lehet az újoncoknak pár szint előnyük, de lássuk be ez elhanyagolható... Nektek ez már nem tétel!
Viszont hiába vannak újitások amik nektek alacsonyabb szinten nem adatottak meg, de amint bejön pontosan ugyanannyi időtök van használni. A kisebbnek ebből előnye nem lesz, mint pl. verem, vagy ektoplazma... Csak ugyanúgy hátránya! Kevesebb LE jön a veremből, kevesebb ektoplazma a vadászatból. Mondom ezt úgy, hogy én is elindultam felfelé idén. Nem beszélve arról, hogy alacsonyabb szinten annyi vermet sem csináltak meg karakterek mint a magasabb szintű társaik!
Pontszám: 8.66
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8442. hozzászólás - 2019.03.09. 18:31:01 (Válasz Mortal55 #8440 hozzászólására.)
Nincs igazad (igazatok). A szintlépésnél adódó bónuszok igenis hatalmasak velünk szemben, itt nem pár milliós különbségekről beszélünk. A veremben is tévedsz sajnos, mert én ha megszakadok sem tudok 2 veremnél többet csinálni havonta, mert nincs annyi csp-m, míg egy alacsonyabb szintű karakter, aki mondjuk naponta akár 25-30 csp-vel is többet kaphat hozzám képest az inspiráció miatt, lényegesen többet tud teljesíteni nálam. Nekem jelenleg 11 verempálcám van elfekvőben, mert nincs hozzá csp-m és ez a jövőben nőni fog tovább.

Másik dolog: Amíg egy új karakter 1-ről mondjuk 350 szintre lép, én kb. 150-180 szintet tudok lépni, mert nálam ez már jóval lassabban megy a szinthez szükséges TP és a kisebb inspiráció miatt is. Tehát folyamotosan csökken az előnyöm az új játékossal szemben. Amit ti elhanyagolható előnynek mondtok az a következő:

Nézzük a kritütés és a kritvarit:
Pontos adatot nem írok, mert hát vannak vetélytársaim is, de nálam 1 kritütés fejlesztése kb. 220k LE körül mozog. Ha 300 szintlépést nézünk és átlagosan 12-vel nő a kritütés és kritvari szintenként egy játékosnál (nekem ugye 19 most, tehát átlagnak nevezhetjük a 12-t ha 400 a max szint) akkor ez összesen: 300*12*2*220kLE, ami összesen: 1.5 MILLIÁRD LE!!! Ez lenne elhanyagolható???

Szerencsefejlesztés bónusz? Alacsonyabb szinten nálunk még korlátok voltak, most már relikvia/alkimista labor/kutyafüle bónuszt kaptok rá amit 140 Tsz-re szerintem el lehet érni simán s onnantól már megint bajban vagyunk, mert sokkal gyorsabban növeltek szerencsét amíg felértek hozzánk...

Még mindig nem győztetek meg.
A hozzászólást Dozer módosította 2019.03.09. 18:32:27-kor
V3-Alíz
Pontszám: 7.63
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8443. hozzászólás - 2019.03.09. 18:37:25 (Válasz Dozer #8442 hozzászólására.)
Akkor válaszolj egy két kérdésemre, ha eléred a 400-at, akkor semmit sem fogsz csinálni (vadászat, szb, portya, küldetés, térkapu, stb)? Hány naponta lépsz szintet?

Ha lan olvasná: Nyugi, ez még nem az érvelés.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.41
közkedveltMadDogFérfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8444. hozzászólás - 2019.03.09. 18:43:53
Még a végén kiderül, hogy azok játszottak okosan akik nem léptek szinteket eddig

Ezt most tényleg nem trolkodásból irom, távol álljon tőlem! De azt ne mondd, hogy ha most új karatkert kezdenél és a tiéddel is haladnál mellette párhuzamosan, akkor simán meg tudnád verni az eredeti karaktered, csak mert az új lentről jöhetett!
A hozzászólást MadDog módosította 2019.03.09. 18:46:38-kor
Pontszám: 8.67
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8445. hozzászólás - 2019.03.09. 18:46:50 (Válasz MadDog #8444 hozzászólására.)
Az a poén, hogy nem találok nyomot arról, hogy a tudás fája bónusz haszontalanná válik 400 fölött, a pláne az hogy a tp csík ugyanúgy nőni fog és szintlépések is ugyan úgy és ugyan annyi tp árán lesznek csak a szint nem 401, hanem 400/1, szóval nem vagyok meggyőzve hogy haszontalanná válik a tudás fája,

Kieg: Pedig pontosan ezt állítja, de ha elég kitartóan hajlandó velem megvitatni a dolgot, akkor szerintem ki tudjuk írtani ezt a káros nézetet.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2019.03.09. 19:10:19-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.55
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8446. hozzászólás - 2019.03.09. 20:03:19 (Válasz Dozer #8412 hozzászólására.)
Szia!

Nos, akkor íme a válaszom:

Idézet: Dozer - 2019.03.09. 10:18:27
Sziasztok
Nos visszaolvastam a hozzászólásokat s megpróbálok rá érdemben reagálni.

PACO! Elmondanád nekem, hány CSP-T kapsz (kapnál) naponta inspirációból V1-en azért mert Ómen 400-as, te pedig csak 140-es??? Tudom neked láthatóan nincs de tételezzük fel, hogy sokan megvették lélekkufárnál a kisebb inspirátort őskőért ok? Köszönöm a választ!


A válasz erre nagyon egyszerű és hidd el, tényleg.
NINCS inspirációm és nem is tervezem, hogy lesz.
Ebből kifolyólag NEM KAPOK semmi plusz csp-t sehonnan sem. Bár hazudok, de, kapok.
Naponta kapok +3-at->Ez a Fúziós gömb relikvia miatt van, ami mindenkinek elérhető 100 őskő ellenében.
Ám ezen kívül nincs extra csp, így a kérdésedre a válasz: Nulla. Azaz 0.

Aztán, a 400-as szint. Elveszel a sorok között, nem feltétlenül én vagy Ómen a lényeg.
A lényeg az, hogy 400-as karakterek versus újonnan érkezők.
400-on mit csinálsz?
Ugyanazt, mint előtte, annyi eltéréssel, hogy minden létező erőforrásból a szintmaximumnak megfelelő LE-t termeled. Ebből kifolyólag TÖ+kritek növelgetése lesz - véleményem szerint - az egekbe.
És ide érkeznek majd azok, akik lentről jönnek felfelé.

Idézet, hogy mennyit kapsz a Tudás fájából szintlépéskor. Ez mindig remek, de NEM igaz. Nem azért, mert hazudsz, félreértés ne essék. Hanem azért, mert ez az ÉRTÉK általánosságban NEM IGAZ!
Íme, én ennyit kapok minden szintlépéskor, jelenleg ->
"Gratulálok, a 140. szintre léptél! A tudás fája miatt bónuszként a következő tárgyakat kaptad: 3 templomkristály, 5 Relikviaforgács, 3 hűségszilánk, +2 kritikus ütés, +2 kritikus varázslat, 2 Kisebb vadászzsákmány, 2 Platina, 2 aranydukát, 2 Sorsjegy, Energiakristályosító: +35 kiégett őskő, Védelmező ereklye: +1 védelem itala"


vs

az általad idézett:
Idézet: Dozer - 2019.03.09. 10:18:27

1. Gratulálok, a 352. szintre léptél! A tudás fája miatt bónuszként a következő tárgyakat kaptad: 19 templomkristály, 38 Relikviaforgács, 19 hűségszilánk, +19 kritikus ütés, +19 kritikus varázslat, 19 Kisebb vadászzsákmány, 19 Platina, 19 aranydukát, 18 Sorsjegy, Energiakristályosító: +69 kiégett őskő, Védelmező ereklye: +1 védelem itala


Ennek több oka is van, de a legegyszerűbb az, hogy magasabb a Tudás fája nálatok, PLUSZ->
"Szintlépéskor a karakter jutalmat kap, melyek száma: <karakter szint> * <tudás fája szint> * <TOP szintlépés lassítás szorzó> / 400 felfele kerekitve"

Valamint, erre még ráfejelnék ezzel itt->
"- 400. szint: út a hallhatatlanság felé. Ha egy karakter eléri a 400. szintet, azzal elindul a halhatatlanság felé vezető úton. Ha a TP csíkja feltöltődik, akkor nem szintet lép, hanem +1% halhatatlanságot kap. A tudás fájából eredő szintlépés bónuszt ilyenkor is ugyanúgy megkapja. "


Ala Miklós.
Tehát a Tudás fája bónusz továbbra is elérhető lesz és marad a már 400-as karakterek számára is. Akik a maximális szint miatt, és az ebből eredeztethetően magasabb szövetség/szint/Tudás fája miatt a bónusz is magasabb, mintsem a lentebb lévőknek.
Így maradjunk annyiban, hogy nem látom azt a sok csemegét, amit Te kiszámoltál, én ennél jóval kisebb és mint említettem, a magasabb karakterek számára továbbra is elérhető Tudás fája bónusz miatt nem élveznek a kisebbek semmiféle vagy szinte elenyésző előnyt.

Szintfeladatok: nevetséges, még a gondolata is.
Soha nem vettem át, sem a LE-t, sem a TP-t. Tehát részemről ez is nulla, de biztosan vannak, akik élnek ezzel a lehetőséggel, bár sokat szerintem nem lendít egy karakteren sem.
De csak a kedvedért megnéztem:
120k LE/705 TP*6, valamint 360k. Huuuuu. Nem, köszi, kihagyom.
Sokkal jobb arányt hozok ki anélkül, mintsem ezeket összeszedném.


De térjünk vissza az alap problémára, amit felvetettem:
Lesznek a 400-as karakterek, 40k+ TÖ-vel.
Minden csinálnak ugyanúgy, mint eddig, kapják a Tudás fája bónuszt is,mint eddig.
Nem lesz más dolguk, mint beütni az érkezőket, ami plusz LE.
Persze, most csak Ómen van fenn.
De majd lesz több.
És akkor megy majd a körbeverés, hogy aki a legerősebb, az bekamráz mindenkit és így lefelé gyűrűznek majd a beütések, egészen addig, míg a leggyengébb 400 majd a lentről érkezőket fogja terrorban tartani. Mert minden nappal ez fog menni - legalábbis a meglátásom és tapasztalatok alapján, amiket látok sokszor másokon a Támadás achívumban.

És a leggyengébb 400 is erősebb lesz - minden egyes nappal - mintsem a lentről érkezők.
Szóval ez az én meglátásom.
Ha nem így van, akkor mondd el, hogy miben másabb a Te gondolatod, mit látsz, amit én nem veszek észre?
Köszönöm szépen.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 9.40
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8447. hozzászólás - 2019.03.09. 20:34:22 (Válasz Paco #8446 hozzászólására.)
Köszi az infót, akkor nem hogy nemkapnak fa bónuszt hanem Miklós a hírekben külön jelezte is hogy kapni fogják, így már az az 1.5 milliárd le sem játszik ami egyébbként potom le azon a szinten, pláne több év távlatában.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.16
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3351 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8448. hozzászólás - 2019.03.09. 20:38:15
Na most lehet én vagyok a bamba és akkor mea culpa... de ki mondta hogy nem jár fabónusz 400 után? Dozer csak azt számolgatta, hogy ha például bevezetéskor valaki 300-as szintű volt, a másik meg 150-es, akkor a 150-es mire felér 300-ra tetemes mennyiségű fabónuszt kap, amit a 300-asnak esélye sem volt megszerezni, ergo ennyi előnye van.

Ahogy néztem ezt a félinfót is Mortal kolléga lőtte ki az égbe Biztos puszta jószándékból
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.56
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8449. hozzászólás - 2019.03.09. 20:45:15 (Válasz Paco #8446 hozzászólására.)
Egyetértek. A tudás fája bónusz tényleg el van túlozva és erre még rá jön az a tény, hogy egy kisebb karakter nem fog tudni olyan kutat feltölteni ahol sokat kapna a bónuszból, főleg azokon a világokon ahol még építési átlag is van.

A többi meglátásoddal is egyetértek viszont nem nagyon értem miért zavar ez téged. Másoknak biztos rosszabb lesz a szintmaximum miatt, de neked nem hiszem. Én toplassításba gyorsabban lépem a szinteket mint te nélküle. 8-10 év, de lehet még keveset is mondtam mire eléred azt a szintet, hogy egy 400as megcsaphasson. Az utóbbi néhány évben ahány játékos abba hagyta vagy törölt, így 10 év múlva valószínűleg már csak Lan fog játszani singleplayer módba

Mortal néha már én se tudom eldönteni, hogy komolyan gondolod amit írsz vagy csak az elvakult Miklós imádókat akarod felpiszkálni Ezzel nincs is baj, viszont azt is vedd figyelembe, hogy érdemi választ így nem fogsz kapni mert a törzsfönök nem fog ennyi hozzászólást átnyálazni.
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 7.04
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3351 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8450. hozzászólás - 2019.03.09. 20:46:27 (Válasz Paco #8446 hozzászólására.)
Szerintem te ezzel a játékstílussal egyáltalán nem vagy mérvadó. No offense, de szerintem te nem hogy 400, de 300-as szintű sem leszel soha. Teljesen más a stílusod. Neked ez egyedül akkor lesz ciki, ha valami fejlesztés csak magasabb szinten elérhető és akkor döntened kell, hogy ráhúzol-e vagy sem. Ez utóbbit egyébként az utóbbi 1 évben több igen komoly erejű karakter is megjátszotta.

Érdekes szerintem egyébként ez a fejtegetés és végig vannak pro és kontra érvek is. Egyrészt Dozernek is igaza van a később kezdő karakterek előnyével kapcsolatban, másrészt neked (nektek) is abban, hogy magasabb szinten több a LÉ. De ez eddig is így volt. Eddig is leütött 400-ról 360-ra és kész. Most majd 400-ról fog 400-ra. Azt azért ne várja már el senki, hogy felmegy 400-ra és elpicsáz mindenkit. Az addigi szint és LÉ előny nem nem tűnik el, csak máshogy hívják.

Mindenesetre az is vicces, hogy itt elmélkedünk, miközben szerintem 2 év, mire lesz egy tucat ember 400-as szinten. Én 300-on húztam volna be a maxot és betolok 2-3 extra fícsört, ami csak innentől van. Mint a WoWban mondjuk. Vagy egy rakás másik játékban.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.84
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8451. hozzászólás - 2019.03.09. 20:53:51 (Válasz LanMaffia #8448 hozzászólására.)
Köszi hogy ilyet feltételezel rólam hogy direkt kavarok, látom nagyon kinéztél magadnak, ebből trollháború lesz ám.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.32
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
788 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8452. hozzászólás - 2019.03.09. 22:00:51
Egy kis infó nektek hátha segít: V1-es karakter 341. szintű , toplista 5. helyen ,A tudás fája 159. szint

Pár napja léptem szintet 5. helyről a 5.-re, ami nagyon számít én tapasztalataim alapján magas tudás fájához az is kell hogy toplistán előkelőhelyen kell lenni , amikor 2 éve átjöttem V5-ről V1-re akkor nem voltam benne a TOP50-ben és nagyon is számított az hogy közel olyan szintű tudás fája mellet nem mindegy hogy hol voltam szintben szintlépéskor.

Legutolsó szintlépésnél én ezt kaptam:
Március 05. 00:55 Gratulálok, a 341. szintre léptél! A tudás fája miatt bónuszként a következő tárgyakat kaptad: 27 templomkristály, 53 Relikviaforgács, 27 hűségszilánk, +27 kritikus ütés, +27 kritikus varázslat, 27 Kisebb vadászzsákmány, 26 Platina, 26 aranydukát, 26 Sorsjegy, Védelmező ereklye: +1 védelem itala, Őskőtermő zsák: +69 őskő


Ezt nem is nagyon említettétek meg hogy Specializáció max 80% Vs. max 95%

Fogadjátok el a játékot és alkalmazkodjatok mert egyszer valakinek jó egyszer meg NEM, elég sokféle játékstílus van azért ilyen jó

Ómen01-et meg ne bántsátok Ő ezért hogy ott legyen folyamatosan megdolgozott ezt az utat választotta és talán előrelátó
A hozzászólást Unr34l módosította 2019.03.09. 22:02:23-kor
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.28
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8453. hozzászólás - 2019.03.09. 22:17:52 (Válasz Unr34l #8452 hozzászólására.)
Tudod nem azért foglalkozok a dologgal mert azt gondolom hogy engem fognak elpicsázni a régóta 400-asok, az max akkor eshetne meg ha világot váltok majd, ha maradok és aktív is leszek akkor az elsők között leszek 400-as a szerveremen. a gond csak az hogyha a szintmaximum miatt is lesznek játék abbahagyások, így is bizonyított tény, hogy kevesen vagyunk (nem lan, ez nem kavarás, igenis kevesen vagyunk, csak nézd meg minden világon hogy hány karakter tornyozott). Ha ezt a fejlesztést is hagyjuk megint gyorsan összeszarni, akkor mégkevesebben leszünk, vagy lesztek, 3-4 játékosért nem fog üzemelni a vu. A legnagyobb poén, Miklós sem gondolja már annyira komolyan ezt a szinkorlátot, ha már azt is írta (igen lan, írta miklós), hogy ha úgyvan akkor kitolhatják 600-ra is a szinthatárt. Akkor meg mi értelme az egésznek, 300-nál még az volt hogy igenis kell a szinthatár mert csak akkor lehet további fejlesztésekben gondolkodni, ma már 400-nál tartunk de a 600 is meg lett lebegtetve.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.32
kedvencGloriaNő
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8454. hozzászólás - 2019.03.09. 22:22:56 (Válasz Unr34l #8452 hozzászólására.)
Idézet: Unr34l - 2019.03.09. 22:00:51
Ómen01-et meg ne bántsátok Ő ezért hogy ott legyen folyamatosan megdolgozott ezt az utat választotta és talán előrelátó


Talán előrelátó mennyit költhetett jósnőre?
A találkozón ugyanis egyértelműen el lett utasítva a szintkorlát, mert hogy az szinte senkinek sem jó.

Ez a szintkorlátos dolog Miklósék lustaságának a manifesztációja, mert ugye a tárgyakat el kellene készíteni ami a magasabb szintekhez tartoznak, ha minden maradt volna a régibe' és ahogy a karakterek szintje emelkedik újabb és újabb tárgyakat kellene kreálni.
Pontszám: 9.04
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8455. hozzászólás - 2019.03.09. 23:48:54
Nos, utolsó hozzászólásom a témában.

Idézet: Paco - 2019.03.09. 20:03:19

A válasz erre nagyon egyszerű és hidd el, tényleg.
NINCS inspirációm és nem is tervezem, hogy lesz.


Mintha nem hangsúlyoztam volna ki külön, hogy észrevettem hogy neked nincs. Erre elkezdted magyarázni, hogy ez nem is létező dolog, mert ez NEKED nincs... Erre sajnos nem tudok mit mondani...

Idézet: Paco - 2019.03.09. 20:03:19

400-on mit csinálsz?
Ugyanazt, mint előtte, annyi eltéréssel, hogy minden létező erőforrásból a szintmaximumnak megfelelő LE-t termeled. Ebből kifolyólag TÖ+kritek növelgetése lesz - véleményem szerint - az egekbe.


Na ez itt a probléma kérem. Mivel nem voltál soha magas szinten, fogalmad sincs miről beszélsz... Az állataim majdnem 6000-es szintűek. Szerinted hanyas meggyőzőkészség kell nekik? Másodlagosak? SZB-hez szakik? Szerinted ha valakinek 40k-s szakiösszege van az csak krit? TÖ növelés az egekbe, hogy a saját klónom szívasson meg?
PACO... Fogalmad sincs, milyen 300 fölött játszani, ne is erőltesd légyszives...

Idézet: Paco - 2019.03.09. 20:03:19

Idézet, hogy mennyit kapsz a Tudás fájából szintlépéskor. Ez mindig remek, de NEM igaz.


Értem. Mivel a te szövetségedben nincs ekkora tudásfa, ezért senki nem érheti el az előbb említett értékeket. (Mert TE nem ezeket kapod)
"Szintlépéskor a karakter jutalmat kap, melyek száma: <karakter szint> * <tudás fája szint> * <TOP szintlépés lassítás szorzó> / 400 felfele kerekitve" Jogos észrevétel, talán észreveszed, hogy amikor mi voltunk odalent és bejött a tudásfa, a mi szorzónk Karakterszint*(1-től 10-ig )*...stb volt, amíg neked ott kezdődik, hogy 140*65.
Na most egy kis matematika:
140*65=9100
220*12=2640
Csupán ennyit számít az, hogy te egy olyan szövetségben vagy, ahol 65-ös fa van...

Idézet: Paco - 2019.03.09. 20:03:19

Tehát a Tudás fája bónusz továbbra is elérhető lesz és marad a már 400-as karakterek számára is.


Sosem állítottam ennek az ellenkezőjét. Csupán arra próbáltam volna meg felhívni a figyelmet, hogy amíg én itt fenn lépek 1 szintet, addig te 4-et is tudnál, ha akarnál. De ezt sem értette meg itt mindenki sajnos... Tudom, hogy most majd jössz azzal, hogy de TE nem is akarsz 4 szintet lépni, ezért SENKI számára nem elérhető ez az opció...

Idézet: Paco - 2019.03.09. 20:03:19

Szintfeladatok: nevetséges, még a gondolata is.


Nyilván, mert 140-en is akkora bónuszt ad, mint 350-en. De TE ezt sem használod, így nem is létezik az a majdnem 500 millió LE különbség amit leszámoltam délelőtt.

Végezetül engedd meg, hogy reagáljak a hozzászólásodra úgy összességében: Minden egyes mondatod a saját játékstílusod alapján született. Nem globálisan nézted a problémát, csupán végignézted hogy TE mit csinálsz/mit nem csinálsz és ebből állítottál fel egy véleményt. Számomra elfogadhatatlan, nem is foglalkozom vele többet...



Idézet: Mortal55 - 2019.03.09. 20:34:22

Köszi az infót, akkor nem hogy nemkapnak fa bónuszt hanem Miklós a hírekben külön jelezte is hogy kapni fogják, így már az az 1.5 milliárd le sem játszik ami egyébbként potom le azon a szinten, pláne több év távlatában.


De játszik az, bele vettem azt hogy TERMÉSZETESEN mi is lépünk szintet épp ezért 12-es átlagértékkel szoroztam a jutalmakat, pedig ennél jóval fentebb is lehet menni. Csak ismételni tudom magam: Amíg én 1-szer veszem át a tudás fája jutalmat, addig egy alacsonyabb szintű 3-4-5-6-szor is átveheti... Azt pedig sosem állítottam, hogy 400 fölött nem jár a fa jutalom, nem tudom honnan vetted...


Idézet: Spellatrix - 2019.03.09. 20:45:15
Egyetértek.
A tudás fája bónusz tényleg el van túlozva és erre még rá jön az a tény, hogy egy kisebb karakter nem fog tudni olyan kutat feltölteni ahol sokat kapna a bónuszból, főleg azokon a világokon ahol még építési átlag is van.


Nos egy 400-as szintkorlátnál (erről beszélünk ugye) számomra, egy 150-es karakter még kicsinek számít. Erre hivatkozva, adj nekem egy 150-es karaktert és garantálom neked hogy BÁRMELY szövetség lélekkútját feltöltöm neked 1-2 hónapon belül.
Ha egy 150-es karakter tud tudás fa jutalmat kapni, akkor van 250 szintje használni egy olyan opciót, amit pl. én csak kb. 120 szintje használok.

Jó éjszakát mindenkinek, lesz ahogy lesz én már nem foglalkozom ezzel többet.
A hozzászólást Dozer módosította 2019.03.10. 00:01:26-kor
V3-Alíz
Pontszám: 5.96
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8456. hozzászólás - 2019.03.10. 09:17:43
Valaki magyarázza el nekem, hogy mit jelent az hogy szivatja a saját szb klónja?
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.16
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8457. hozzászólás - 2019.03.10. 09:25:20 (Válasz Mortal55 #8456 hozzászólására.)
Legjobb tudomásom szerint SZB-ben nem találkozol a klónoddal... veremben, eventeknél, kristály szövetségben találkozhatsz a klónoddal.
V3-Alíz
Pontszám: 6.44
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8458. hozzászólás - 2019.03.10. 09:35:23 (Válasz Dozer #8457 hozzászólására.)
Az én legjobb tudomásom szerint az szb úgy működik hogy ha 30 pp-s beállítással vagy akkor a képességeid kb 95 százalékát kapja, ezért klón. A kristályhorda meg nem kapja meg például a csatlós vagy a medál bónuszt, engem nem hogy a saját kristály klónom nem ver hanem még a legerősebb karakteré sem aki meg csukott szemmel hátrakötözött kézzel sem ver. Landi és xeno eventben sem vettem észre hogy klónok lennének és még a veremben sem, mert gondolom akkor kicsit kétesélyesebb lenne a harc. "A szivat a klónom" kifejezés meg egyébbként is öregebb mint a verem.

Kieg: Csak is az szb esetében tudod úgy fejleszteni a karakteredet hogy szivasson a klón, de az kompenzálható.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2019.03.10. 09:36:58-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.91
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8459. hozzászólás - 2019.03.10. 09:41:47 (Válasz Mortal55 #8458 hozzászólására.)
Ok, elhiszem neked, meghajlok tudásod előtt...
V3-Alíz
Pontszám: 6.44
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8460. hozzászólás - 2019.03.10. 09:43:31 (Válasz Dozer #8459 hozzászólására.)
Most átmész te is trollba?

Kieg: Sebaj, talán lan félre teszi egy kicsit a trollkodást és ő elmodja hogy mit jelent ha szivat a klón.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2019.03.10. 09:55:24-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.54
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!