Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3581. hozzászólás - 2011.05.12. 17:58:02 (Válasz antilop #3580 hozzászólására.)
Ez igazán nagyszerű ötlet. És a szervert ami ezt ki fogja tudni szolgálni te fogod finanszírozni hozzá? xD
NoFear - V1
Pontszám: 7.60
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3582. hozzászólás - 2011.05.13. 10:33:45 (Válasz Craslorg #3569 hozzászólására.)
Hát szerintem is igencsak el van méretezva a varázslatok ereje a közelharchoz képest!
Több olyan ellenfelem van, aki CSAK IQ-ra gyúr minden más értéke a padlón van (najó taumaturgiája is van, de nem nagyobb az enyémnél), 30 csatából 29-szer megver, akármit is csinálok!
Hiába magasabb a támadásom a védekezésénél, hiába ütök kritikusat, hiába nagyok az állataim.
Egyszerűen nem lehet megfordítnai a csatát!
És az erőm most olyan 550 + 150 ha rendesen ráöltözök. (támadásom is hasonló)

És azért az nem fair, hogy meg lehet élni abból, hogy csak IQ-t tolok, meg krit varit.
Persze, csináljam én is ezt. No de akkor hol a taktikázás, hol a választás?
Ennyi erővel tamagocsizhatunk is, és mindenki csak IQ-t fejleszt és az nyer, akinek nagyobb.
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5.71
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3583. hozzászólás - 2011.05.13. 11:39:36 (Válasz antilop #3580 hozzászólására.)
Te jó Isten. Más is bebaszott tegnap...de, hogy kora délután elkezdeni, nah az már szemtelenség.

Figyu most is lehet 100 karaktered, nem tűnt fel, hogy V1-n a büdös r*kba sincs 1300-1600 aktív játékos a TOP szövetségek, mind úgy mennek, hogy van 8-10 aktív ember aki viszi az egész 35-t.

Ha meg annyira szeretnél, regelj 100 karakterrel és kösd rá a progit.

Jó napot!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.57
fórumozóNagyjFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3584. hozzászólás - 2011.05.13. 15:19:32
Nekem eléggé tetszik
Pontszám: 5
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3585. hozzászólás - 2011.05.13. 15:33:45 (Válasz Tiha #3582 hozzászólására.)
ezeknek az embereknek igencsak kiesnek a küldikből szerezhető bónuszok.
Pontszám: 5.27
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3586. hozzászólás - 2011.05.13. 17:52:59 (Válasz Ricskosz #3585 hozzászólására.)
Gondolod?
Wart a szintje környékén egyeduralkodó a V5-ön,bazi nagy IQ-val és igen csak magas a teljesített küldetéseinek a száma is.
A hozzászólást ADZSI76 módosította 2011.05.13. 18:15:46-kor
Pontszám: 5.49
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3587. hozzászólás - 2011.05.14. 10:45:35 (Válasz Ricskosz #3585 hozzászólására.)
Én nem tudom miből van LÉ-je az ilyen karakternek, azt látom, hogy a küldetések nem annyira pörögnek nála, de mivel csak 1 tul, és 1 szakira költ, valószinűleg a kevesebb bevételből is kijön. És bizony lassan egy éve haladunk egymás mellett, szóval azt se mondhatom, hogy újkeletű a dolog, és majd idővel legyengül...

Félreértés ne essek, nekem nem a játékossal van bajom sőt, örülök, hogy ilyen jó karaktert csinált! Csak a játék adta lehetőségek/korlátok bosszantanak!
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5.92
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3588. hozzászólás - 2011.05.14. 10:58:08 (Válasz Tiha #3587 hozzászólására.)
semmi mást nem fejleszt, CSAK Iqt? nkem ez nem tűnik életképes taktikának. hagyni kell, hadd rohadjon rá az iq előny. nem értem, mi értelme csak arra gyúrni
Pontszám: 5.27
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3589. hozzászólás - 2011.05.14. 13:16:08 (Válasz Ricskosz #3588 hozzászólására.)
Igazából a támadás védelem Iq kombót tolja ami egész ütős 52 es szinten 230 körüli értékekkel.
A többi nem fontos annyira egy smaragdnál.
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 7.79
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3590. hozzászólás - 2011.05.15. 09:18:52
Sűrgősen el kellene gondolkodni az állatsebződéseken, mert itt egyre durvább a helyzet!

Kezd kicsit kiborító lenni, hogy tegnap egész napi vadászat alatt gyógyítottam az állatokat (értsd: FOLYAMATOSAN), mivel nem lehet rabolni, nem verettem le magam, így tudtak támadni engem. Ennek az volt az eredménye, hogy 75%-nál nem sikerült jobban felgyógyítani az állataimat, pedig alapból 100-as a sebgyógyításom! Este (éjjel) olyan 90% -os állapotban voltak. Reggelre lementek 50%-ra, majd indítottam 6 portyát, közben beütött egy állat (max acsarkodással), és a hetedik portyámra azt vettem észre, hogy MINDEN állatom döglött!

Nehogymár arról szóljon ez a játék, hogy állandóan gyógyítanom kell az állatokat, és folyamatosan itt ülnöm?
(az meg nem megoldás, hogy mindig kiveszem az állatokat, hiszen védekezve ha nyerek, kaphatok LÉ-t, illetve megintcsak mi lenne a játékból?: jéé, ennél nincs állat, nincs a gép előtt, akkor leverhetem, vihetem a kínzókamrába. Végeztem, elteszem az állatokat, majd a másik játékos ver agyon, és visz el. És aztán megint én, stb)
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 7.28
népszerűCofeeFérfi
Végzetúr tehetség
214 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3591. hozzászólás - 2011.05.15. 09:57:09 (Válasz Tiha #3590 hozzászólására.)
Szerintem a felcser nevű af képességet ez miatt tették be Mikiék. Én nem használom, de nálunk is van olyan aki hasonló helyzetben volt mint te, kifejlesztette és nagyon meg van elégedve a hatásával. Próbáld meg hátha neked is segít!
AzZaZeL - Domini Mortis
Pontszám: 6.85
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3592. hozzászólás - 2011.05.15. 11:15:32 (Válasz Cofee #3591 hozzászólására.)
Köszi, eddig még senki nem próbálta nálunk a felcsert, így nem sok kedvem volt AF-et dobálni bele, de ha másnak működik, akkor ez már jó jel. Féltem, hogy egy újabb félmegoldás, ami ráadásul igen drága.
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 4.28
fórumozóLinducFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3593. hozzászólás - 2011.05.15. 11:19:52 (Válasz Tiha #3590 hozzászólására.)
Nem baj majd küldünk neked egy 100-ad papírzsepit ajándékba .....
Sör&SEX&Rock&Roll
Pontszám: 4.56
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3594. hozzászólás - 2011.05.15. 11:47:35 (Válasz Tiha #3590 hozzászólására.)
Népszerűség átka...

Szvsz semmi baj nincs az állatsebzésekkel. Vastag bőröd hanyas? Nekem 80 és 80as a sebgyógyom is és érdekes módon nem szoktak kidögleni az állataim(még AF képességeim sincsenek rájuk)

A felháborító inkább az, hogy elkölt az ember több millió LE-t a másodlagosok kitolására és akkor némi kavicsért vesznek a játékosok egy olyan tárgyat, ami felezi az állatsebzéseket. Őszintén, ez kurva idegesítő

Nem tudom mi a problémád, szerintem ez egy teljesen alaptalan indok a sírásra.
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.27
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3595. hozzászólás - 2011.05.15. 11:59:25
Tyrant vs Légió...nem csak belülről szemlélve, de kívülről is halál unalmas

Linduc: az ilyen megjegyzésért már vágtam szájon egy hasonló kultúrlényt. Ha neked lesz hasonló gondod, majd engem (esetleg mást) is ennyire fog érdekelni. És még te lennél felháborodva. Le kéne szállni a földre.

Eliteninja: valahol igazad van. Nálam is elég magas mindkét állatos szaki (AF nélkül) és rohadt jól megvagyok. De mások kitolására játékot építeni...akkor inkább törlök, hogy idáig jussak (igen van 110-es másod varim, főleg azon duflákok ellen akik állandóan képen törölnek, a halálkristályt is ezért terveztem anno, ami végül szerencsére nem jött össze).

Úgyhogy további jó...hát nem is tudom mit...mert ez nem játék.

mod: elgépelések
A hozzászólást Piciklon módosította 2011.05.15. 12:01:33-kor

Pontszám: 4.26
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3596. hozzászólás - 2011.05.15. 12:05:34 (Válasz Piciklon #3595 hozzászólására.)
Nem a másokkal való kitolás érdekel. Jóideig nem foglalkoztam az állatsebzéssel, de amikor már mindenki másodlagos varázslattal jött és 800akat ÉP-ket darált le az állataimról, akkor egy idő után betelt a pohár. Kitolom a szakit, az állatoknak is acsarkodást fejlesztek erre Miklósék behoznak egy olyan relikviát ami kb felezi ezeket. Hát ez nagyszerű, mondhatnám megintcsak egy ZSENIÁLIS "fejlesztés" volt.

Amúgy meg ez a másodlagos nem csak szívózásra jó, szerintem...háborúban(jó persze már senki nem háborúzik...)is használható taktikai elem, valamint a farmerek ellen való védelem

Nem érzem reálisnak a sírást. Kompenzálható az állatsebzés. LE-ből...

Szvsz azt a reliket ki kéne szedni, vagy akkor legyen egy állatsebzős is, ha már ennyire kell az őskőforgalom...
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.27
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3597. hozzászólás - 2011.05.15. 12:10:52 (Válasz Eliteninja #3596 hozzászólására.)
Akkor vissza kéne állítani az egész VU-t a kezdési állapotra...akkor jó lesz. (Mert ez alapján mindenkinek van valami játék "romboló" marhaság a JV részéről.)

Reális-nem reális...neki ez gondot okoz és épeszű (nem kari szétbarmoló) megoldásért jött ide a fórumra (Nem is te bosszantottál fel, hanem emlékeim szerint szintén tájrentes kollegád építő jellegű benyögése.)

Cofee javasolt egy állítólag már bevált módszert, még te is a saját tapasztalatodat, ez jó, valahogy talán így kéne.
A hozzászólást Piciklon módosította 2011.05.15. 12:19:30-kor

Pontszám: 5.89
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3598. hozzászólás - 2011.05.15. 12:37:10 (Válasz Eliteninja #3596 hozzászólására.)
egyetlen egy csata alatt egyetlen játékostól 3774 -et sebződtek az állataim! Szerinted ez normális? (80-as vastag bőrrel) E mellett van 2 halálkristályos is, aki üthet, de erről még nem is beszéltem.
Reggel 6 portyát indítottam, kizárólag eventes KH-s célpontokra, ott összesen 3606-ot sebződtek az állataim. Mellé kaptam azt a kis kedvességet, amit fent írtam.

Szóval ez szerintem nem arról szól, hogy sírok, csak nem értem, hogy a játékvezetés, és játék felépítés szempontjából ez miért jó?
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 4.28
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3599. hozzászólás - 2011.05.15. 12:41:19 (Válasz Eliteninja #3596 hozzászólására.)
Az acsarkodás, és másodlagos szakik TÁMADÁSRA való használata HOL tartozik a "nem másokkal akarok kicseszni" kategóriába? Mert pont abba tartoznak.

A relikvia meg kártyakódért kapható, és CSAK akkor felez, ha engem támadnak, vagyis a felháborodásod igencsak jogtalan, ha te nem akarsz ezzel másnak ártani.

Azért ha félóránként beversz az állataimba 3000+ -et az merőben GECI dolog szerintem!


Ha én megyek rád félóránként, és versz rá az állataimra ennyit, meg sem szólalok, ezzel véded magad, hogy ne szivassalak folyamatosan.
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5.71
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3600. hozzászólás - 2011.05.15. 12:43:57
Hoppsz, kicsit visszanéztem a csatáimat, ilyet is találtam:

Állatsebződés: 4336


(ez játékos, nem epikus, vagy entitás, és ő támadott!)
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5.92
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!