Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
kedvelt tagVEXING X MANFérfi
Végzetúr
57 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
9001. hozzászólás - 2024.03.28. 11:18:39
Már annyi mindent be lehet váltani másra is , lehessen ezt megcsinálni a TP italokkal is , hamár hármassával nyerem azt ami egyáltalán nem kell , és azt sem bánnám ha kiégettre , vagy templompálcára lehetne becserélni, vagy akár hűségszilánkra.
---
Pontszám: 6.41
kedvelt tagVEXING X MANFérfi
Végzetúr
57 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
9002. hozzászólás - 2024.03.30. 17:58:36
Nagyon kéne egy cserebere piac, mert ami nekem lom az másnak érték lehet.
És/vagy egy olyan relikvia amibe ha bedobok ezt-azt ad valamit , mondjuk templompálcát , kiégettet sajtoló medált vagy kristály mytoaffinitást. Attól függően , hogy milyen fajtát veszek , vagy mire állítom be.
pl:most egy templompálca 12 db hímes tojás , a smaragdszelence 5 , adhatna 12 szelencéért 1 templompálcát , vagy 1tp italért 30 kiégettet ha valakinek az kellene
A hozzászólást VEXING X MAN módosította 2024.03.30. 17:59:16-kor
---
Pontszám: 6.43
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
544 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
9003. hozzászólás - 2024.04.08. 10:37:17 (Válasz Emishi #8981 hozzászólására.)
Ismét feltenném a kérdést, lassan fél év eltelt és gondolom nem csak engem érdekel
A hozzászólást Emishi módosította 2024.04.08. 10:39:09-kor
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.29
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
9004. hozzászólás - 2024.04.09. 13:48:16
Sajnos a program teljes újraírásával és modernizálásával nagyon sok időnk ment el, de most már dolgozunk a korábban megbeszélt "kattintáscsökkentő" fejlesztéseken is, ilyenek mindig is készültek csak ugye mindig van igény még újabbakra, próbálunk lépést tartani ezekkel.
Pontszám: 8.88
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
544 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
9005. hozzászólás - 2024.04.09. 16:55:23 (Válasz Miklós #9004 hozzászólására.)
Köszi szépen a választ.
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 6.53
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
9006. hozzászólás - 2024.04.10. 17:14:25 (Válasz Emishi #9005 hozzászólására.)
Most elsősorban az ismételhető küldetések automatizálásán dolgozunk, a te ötleted alapján, amit a talis megbeszélésen finomitottunk.

Viszont mellette nézem a többit is,
"Kalandoknál egy gombra lehessen betölteni a 15 epikus kalandot "
Elnézést, de ezt a mondatod nem tudom értelmezni, kifejtenéd? Köszi!
Pontszám: 7.77
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
544 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
9007. hozzászólás - 2024.04.10. 17:45:36 (Válasz Miklós #9006 hozzászólására.)
Igen. Arra gondoltam, hogy 1 gombra mint a sima kaland betárazásnál, lehessen feltölteni a tárat 15 epikus kalanddal. Ne kelljen 30at kattintani.

Amik még voltak egyébként:

Specializációnál hasonló gomb, hogy lehessen onnan kézikönyvet használni.

Sajtoló gomb az állat oldalon - a szörnytalizmánok egy illetve több kisajtolása.

Hirtelen ezek jutottak eszembe, de majd még visszakeresem a fórumon, illetve a beszélgetésekben.

Szerk: Ami még hirtelen eszembe jutott, pipálható kalandok teljesítésre.
A hozzászólást Emishi módosította 2024.04.10. 17:50:15-kor
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.19
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
9008. hozzászólás - 2024.04.10. 20:33:12 (Válasz Miklós #9006 hozzászólására.)
Szia!

Ha nezed a tobbit is akkor meg nehany kenyelmi es jatekelmeny fejlesztes

-Zold esszencia is atvalthato legyen normal feher esszenciara (a sargak mintajara mint a konverter plugin)
-Katalizatort atvalthatova tenni csak gyulik es nagyon bosszanto mikor esik egy.
-Esszencia konvertalasnal darabszam megadasanak lehetosege ( egy havi EH es VF esszencia legyartas most kb 150 kattintas)
-istenes event ujrajatszasa kutatas mintajara.
-ha megvan az osszes neves tk-bol esett fk akkor is adjon tonkrement relikviat ne kelljen mindig egyet eladogatni azert h legyen szabad slot.
-hatalom tornya epitese olyan legyen mint a fokuszatoroke ne szintenkent kelljen szenvedni vele
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 8.89
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
9009. hozzászólás - 2024.04.11. 13:12:12 (Válasz Emishi #9007 hozzászólására.)
Kezdem kapisgálni, mit szeretnél:

Tehát lenne 2 új gomb
(15-X kalandtérkép használata) és ((15-X) epikus kaland (15-X)*7 kalandtérképért)
Ahol X a jelenlegi kalandjaid száma?
Pontszám: 7.77
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
544 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
9010. hozzászólás - 2024.04.11. 13:26:58 (Válasz Miklós #9009 hozzászólására.)
Most ugye 2 gomb van, az egyiknél megadsz egy számot, hogy mennyi kalandtérképet használsz és annyit berak, a másik gomb 7 kalandtérképért egy epikus kaland.

Amire én gondolta megy gomb, ahol megadsz ugyanúgy egy számot és annyi epikus kalanddal feltölti a tárat(nyilvána mennyi térkép van)

A másik a pipálható kaland.

A meglévő kalandok mellett legyen egy választható pipa, és amit végigpipált az ember az egy "teljesítem a kalandokat" gombra lefusson, mintha egyesével csinálná ugyanúgy az ember, ahol meg elakad a próbán természetesen megáll a folyamat. Szerintem ez is nagyon király lenne és rengeteget lendítene, kapásból ez a 2 gomb gombonként legalább 30 kattintást spórolna meg. Nem hiszem, hogy van még bárki aki elolvassa a kalandokat, max az epikus kaland végén, hogy milyen cuccokat kap, bár én már azt se nézem, pedig "fiatal" vagyok
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.29
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője