Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűMasqueraderFérfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7301. hozzászólás - 2015.06.25. 20:29:05
Bár továbbra sem értem, mi vitt rá embereket, hogy az eddigi jutalmak elérhetősége és a hordatrófeák beválthatósága mellett mi vitte rá őket a "nem" gombra...
Pontszám: 7.87
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7302. hozzászólás - 2015.06.25. 21:02:00 (Válasz Masquerader #7301 hozzászólására.)
Te azt sem érted hogy van meg kényelmesbe' havi 500 küldi, de ez van!
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.96
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7303. hozzászólás - 2015.06.26. 08:57:57 (Válasz Masquerader #7301 hozzászólására.)
Egy hatalmas nagy fos volt az az event!
Az erős karaktereknek "Hogyan szopasd magad halálra?!" címen futott.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.13
népszerűMasqueraderFérfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7304. hozzászólás - 2015.06.26. 11:09:34 (Válasz Alendaar #7303 hozzászólására.)
Tudom, éppen ez a bajom: még egyszer szívhatok egy olyan event-tel, amit nap, mint nap csinálok, csak SZB név alatt, ahelyett, hogy valami új tartalmat fedezhetnénk fel...
Pontszám: 8.57
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7305. hozzászólás - 2015.06.26. 14:25:08
Nem emlékszem már a kérdőívre, ki volt emelve hogy az eddigi jutalmak továbbra is megszerezhetők maradnak? Mert ha igen, akkor végképp nem értem ezt az eredményt...
Pontszám: 7.11
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7306. hozzászólás - 2015.06.26. 14:27:11
Én is az új eventre szavaztam... lehet, az még nincs kész!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.20
népszerűMasqueraderFérfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7307. hozzászólás - 2015.06.26. 14:52:01 (Válasz Alendaar #7306 hozzászólására.)
Alapvető kommunikációs problémának tartom, hogy a szavazás erről nem tartalmazott információt, konkrétan tudom, hogy többen a jutalmak megszerezhetősége végett szavazott nemmel az újításra. Vajon akkor is az eredmény született volna, ha megfelelő tájékoztatást kapnak a játékosok?
Pontszám: 8.24
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7308. hozzászólás - 2015.06.26. 15:22:28 (Válasz Masquerader #7307 hozzászólására.)
Új szavazást a népnek!
Pontszám: 7.84
népszerűKiaphetFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7309. hozzászólás - 2015.06.26. 20:08:46
ezt én sem értem sokkal érdekesebb lenne egy új event.Ez pedig tovább él szövetségi bajnoki néven.mi értelme még egyszer ugyanannak?
Kiaphet - V5
Humbleness,Sturdiness,Wisdom
Pontszám: 7.43
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7310. hozzászólás - 2015.06.26. 22:50:57
Már a talin kiderült, hogy a jelenlévők kb. 50%-a inkább a kényelmi dolgok helyrerakását szorgalmazza, és nem egy új eventet.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.51
fórumozóProximoFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7311. hozzászólás - 2015.07.03. 07:03:57
Végzet temploma reform: kiszedném, vagy pedig más alternatívát is felajánlanék az egyes feladatok végrehajtásához.

Kedvenceim: költsd el az összes csp-d, prémiumos vagyok, néha vadászok, összes gyorsítás fenn van, 800csp-t nem fogok elkölteni 2 hetente, lehetne például
... vagy költsd el az összes portyapontod.

Vásárolj varázslatot ami nem nagyobb a szintednél, illetve a tegyél bele fókuszkristályt.
Mivel előző templomban is feladat volt, ezért 2 hetente nincs szükségem új varázslatra, illetve az én szintemen (24) 1, azaz 1 fókuszkristály kapható közel s távol. Javaslat, az ilyen jellegű feladatok ne ismétlődjenek 2 hetente vagy, legyen más például fegyver, páncél.

Összegezve kicsit kreatívabb feladatokra lenne szükség több változatossággal.
---
Pontszám: 5
irritálóSandman010Férfi
Végzetúr mester
446 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7312. hozzászólás - 2015.07.03. 21:50:25
Nincs most fenn a Hordák Harca topic,így kénytelen voltam ide írni ezt. Igencsak nem dobálja az event a hordatrófeát/hordatrófeákat. Tudva azt is,hogy ez az utolsó HH ugyebár. Így nagyon nehéz lesz még a legolcsóbb HH-s cuccot is beváltani,átváltani rá,ami ugyebár a relikviakupon (ára 25 hordatrófea),hát még esetleg a többieket (abszolút lehetetlen). Majd akkor megmarad a többivel (kehely,embléma,stb.) kacatnak,limlomnak örökre a karakter tárgyainál.
Ja,hogy lehet átváltani csatlóskristályra,csatlóseledelre,mytokronitokra? Ezekből már zsákszámra van,csak éppen nincsenek fétisek,csatlósok,evolúció.

U.i: Ez a játék a sci-fi felé megy a fantasy világ felől egyre inkább már csak,tendenciák.
Nem is beszélve a valós világról (pénzügy,gazdaság).
A hozzászólást Sandman010 módosította 2015.07.03. 21:53:14-kor
Valahol Valamerre a Végzetúrban azaz V3:-))
Bár a legjobb a Home Sweet Home azaz a H2O:-DDD
Pontszám: 4.64
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7313. hozzászólás - 2015.07.03. 23:19:21 (Válasz Sandman010 #7312 hozzászólására.)
Kicsit kevesebb fantázia, több racionalitás, és észre fogod venni hogy minden 20. csata adja a horda trófeát.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.68
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3351 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7314. hozzászólás - 2015.07.22. 22:23:14
Eszembe jutott egy új ismételhető küldetés ötlet, ala pörgessük fel a vadászatokat egy kicsit:

"Szerezz x szürke mytokronitot". Mondjuk 20.

Zseniális? Tudom
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.41
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7315. hozzászólás - 2015.08.09. 11:38:01
V5-, V6-on a Szövetségi oldalon a lélekút kijelzés alatt elférne a szövetség építési átlagának a kijelzése is. Egyszerűbb lenne a tájékozódás azok számára, akik szövetségekbe akarnak jelentkezni. Átláthatóbb lenne, hogy hol, mi vár rájuk.
Pontszám: 8.15
kedvencHanspeterFérfi
Végzetúr mester
451 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7316. hozzászólás - 2015.08.09. 22:14:34 (Válasz Bíborhold #7315 hozzászólására.)
Egy bizonyos intelligencia szint felett a jelentkezőknek a vaktában jelentkezés előtt szokásuk kommunikálni a kinézett szövetség valamely tagjával, esetleg az adatlapon feltüntetett illetékessel. A kommunikáció közben lehet szót ejteni az átlagról is.

Egy bizonyos intelligencia alatt meg úgyis vaktában jelentkeznek az emberek, nekik tök mindegy ki van-e írva az átlag.
Kiképző - v3
Pontszám: 8.59
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7317. hozzászólás - 2015.08.10. 07:54:02 (Válasz Hanspeter #7316 hozzászólására.)
Igen, azonban az építési átlag kijelzésével, már is egyszerűbb a választási lehetőség. Nem kell a szövetségek sorát megkérdezni, hogy mennyi is az annyi.
Pontszám: 8.15
kedvencNEMESIS 13Férfi
Végzetúr mester
350 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7318. hozzászólás - 2015.08.12. 15:56:13
A mestertolvaj ékes tőre
Típus: relikvia
Hatás: csata végén NEM lophatsz kiégett őskövet, helyette a lopás szakértelmed és a mestertolvaj AF-ed minden SIKERES közelharci ütésednél érvényesül (az így szerzett kiégettek száma sem haladhatja meg azt, amit ez a relikvia nélkül lopnál).

Megszállt az ihlet. Az okok, amiért ajánlom:
-a játék egyhangúságát megtöri. Gondolok itt arra, hogy a mágusnak fejlesztett karakterek megeszik kenyér nélkül a harcosokat. Ezzel az eszközzel a közelharcot nem elhanyagolt karakterek is kapnának valamit.
-itt-ott felbukkan a "nincs elég kiégett őskő" téma a fórumban. Ez a tőr nem töri meg a játék egyensúlyát, de több esélyt ad a kavicsszerzésre (ugyebár egy harc alatt 7-8szor üthet a karakter. Már csak a mestertolvaj 30%a a +1kavicsra elég jó arány szerintem).

Mivel néhol láttam hőbörgéseket a mini eventek jutalmához, ezt ajánlanám valamelyik helyett. Három verziót tudok elképzelni.
1.: az egyik minievent fő jutalmát lecserélni erre, és a lecserélt tárgy (hogy azok számára is elérhető legyen, akik még nem szerezték meg) ezután kiváltható legyen valami event alatt gyűjthető erőforrásból (napkristály, tavaszi ládikó, húsvéti tojás, stb. esetleg ha nehezebbet akartok, templomkristály, vagy fétisszilánk)
2.: ezt a relikviát lehessen kiváltani a felsorolt erőforrásokból
3.: a kiválasztott event jutalmai maradnak, csak kibővülnek ezzel
Pontszám: 8.01
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3351 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7319. hozzászólás - 2015.08.12. 16:07:18 (Válasz NEMESIS 13 #7318 hozzászólására.)
Vagy mehetne rögtön relikviakuponos relikviák közé, valahogy úgy, hogy a relikvia szintje mondja meg, hogy hány % eséllyel kapsz garantáltan kiégett őskövet egy csata után.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.62
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7320. hozzászólás - 2015.08.12. 16:14:03
Szerintem se színesítésre van szükség, hanem sokkal több kiégett forrásra, megnövelt ládikó hatásfokra. Ennek csak látszatintézkedése ha egymástól lopkodjuk, mert aki faszagyek annak csak még több lesz, de aki nem az, az meg csak még nagyobb bajban lesz. Nem jó senkinek ha Pistike azért nem vesz követ mert nem tudja megduplázni és úgy érzi nem éri meg (és igaza is van). Ugyanakkor én is gátlástalanul lopkodok amikor tudok, mert inkább nekem jusson duplázásra, mint bárki másnak.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.03
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!