Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7021. hozzászólás - 2015.02.25. 12:46:22 (Válasz Fsanyi82 #7020 hozzászólására.)
Én pókoskodni akarok, de valamit nagyon elbaxtam.

Az aktuális körben eddig 0 alkalommal csatáztál. Eseménypont: 8147
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.72
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7022. hozzászólás - 2015.02.25. 12:49:36 (Válasz Rosten #7018 hozzászólására.)
A témára. Jó feltevés, érdemes átgondolni.

A Pókokra.

Ha mutatsz három olyan karaktert, akik megfelelnek az általad leírt Póknak, az összes általad leírt jellemzőkkel,én addig nyaggatom az üfszolgot, amíg nem bannolják őket.
Báró Samedi
Pontszám: 8.20
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7023. hozzászólás - 2015.02.25. 12:50:24
A játékban az az elv van elcseszve hogy ha lefelé ütsz kevesebb tp kapsz, ezt a legelején elcseszték , pont fordítva csináltam volna , ugya kisebbek nem lennének legyalulva kár 10 szinttel magasabb karik által csupán a jobb le tp-ért

na ennyit a pokoskodáshoz a többi rizsa meg értelmetlen szélmalom harc

amikor nem volt szilánk templomkristály , akkor is voltak pokok már a játék első percétől vannak

Tudod mia gond?
az, hogy ebben a játékban a szintlépés büntetés , de ha idejö egy uj emberke ezt nem tudja, mert a legtöbb mmo és mindenféle játékban az a lényeg, hogy minél magasabb szintre lépj , itt meg ezzel pont elcseszi a karit ha siet valaki és nem ismeri az összes aspektusát a játéknak

emelett az ha valaki regizik egy karit és egy helyben ülve csinál akármit senkit nem zavar ugyanis nem okoz kárt , ha véletlen egy valakit nem tudsz legyőzni lépj tovább vagy taléld meg ellene mit tudsz fejleszteni, ez ilyen egyszerő

egy ilyen pok nem hosszu élető minél feljebb pokolkodja magát annál lassabban kéne elviekben játszania hogy az egyre nagyobb ütőtáv miatt valaki el ne verje , tehát előbb utobb beleszörkül a örnyezetébe és vagy elkezd rendesen játszani és többet költeni mint a környezete , hogy ne gyengüljön ellenük, vagy töörl vagy ott marad végleg

tehát a te álltalad utált karakterek több év önsanyargatás után is kb azonos karit tudnak összehozni, mint egy jol játszó aktiv mberke aki szintén nem feltétlen költ követ ezer szamra
Pontszám: 7.53
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7024. hozzászólás - 2015.02.25. 12:51:24 (Válasz Offsboy #7021 hozzászólására.)
te vadász pok vagy pffj fajtád szégyene , hogy képzeled ezt nem is tudom
Pontszám: 6.70
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7025. hozzászólás - 2015.02.25. 12:51:39 (Válasz Fsanyi82 #7020 hozzászólására.)
Idézet: Fsanyi82 - 2015.02.25. 12:42:10
hát se én se offs se LAn nem pok , ugyhogy meint mellé nyultál

annyira nem vagyok pok hallod, hogy szövibajnokira 3200 eseménypontom van , (segítek.. vadászatra ad eseménypontot, és ha mostantól nem vadásznék hárrom hónapig a napi pp ket akkor is max le mellett tudnám el bajnokizni) nem kell ahhoz pok legyen valaki, hogy jó karaktere legyen és miért zavar téged annyira ha valaki azt választja hogy ő ugyan nem lép szintet mert nem kar nagy lenni sosem ? Játsz nézz utána mit hogy kérj tanácsot , és fejlessz ezerrel , többre mész ugy mint ezzel hogy a pok téma mindennel összehozható szerinted


A szocpol a gondom.Nem tudom hány 100 levélben írtam erről,de még mindig nem esik le egyikőtöknek sem.
Nem akar magas szintű lenni,ne legyen "Kit érdekel",de ezért ne járjon 8* annyi jutalom,mert a játék balanszát kinyírja.
100 le írtam.

Hol írtam a vadászatól?
Pók is vadászik évi 1-2 alkalommal,Xenon.

Ami meg a stílusotokat illeti:
Állandó kifogásotok a helyesírás.Miután ismét el tértünk a témától nézzük át mit írtál:
-pok
-szövibajnokira
-hárrom
-bajnokizni
-Játsz
-ugy

Remélem hosszabb választ nem írsz.
Pontszám: 6.16
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7026. hozzászólás - 2015.02.25. 12:56:32
Szerintem te egyébként kevered a fogalmakat, vagy mindent próbálsz arra ráhúzni, hogy pók. A pók elnevezés onnan ered, hogy egy karakter ügyesen taktikázva lerabolja a többieket igen kemény LÉ-vel. Nem az, hogy alacsony szinten bónuszokat gyűjt, meg csak egy eventen játszik. A pók fő jellemvonása a másoktól való LÉ elrablása.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.38
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7027. hozzászólás - 2015.02.25. 12:57:16 (Válasz Rosten #7025 hozzászólására.)
telefonrol nem egyszerű gyorsan jól írni

Mellesleg én a helyesírás miatt még nem kötöttem beléd , de majd jobban figyelek , ígérem

a szocpol jó
legyél szíves tényekkel alátámasztani a mondandód
mutass három olyan karaktert aki bizonyíthatóan 8x osan felmarkolja a jutalmakat ahogy te írtad
és csatlakozom Azazelhez és meg bombázzuk az üszt , hogy ez így nem van faszán

okés?
várom-várjuk a min három ilyen karakter nevet és, hogy melyik világon játszik khhm illetve nem játszik csak hízik
Pontszám: 6.70
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7028. hozzászólás - 2015.02.25. 12:57:23
Az a játékstílus, amiről beszélsz, nos,az helyesen bizony pok. Portya Orientált Karakter. Ennek a rövidítése.
Báró Samedi
Pontszám: 7.85
kedvencTurul77Nő
Végzetúr tehetség
201 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7029. hozzászólás - 2015.02.25. 13:21:15
Ne bántsátok szegíny Rosten....Arachnophobia-s

A pókfóbia betegség,és A pókfóbiát örököljük (Utlosó Lovag?? )
A fóbiák mindegyike - így a pókfóbia is - betegség. ezt a betegséget azonban nem szerencsés gyógyszerekkel, kémiai anyagokkal kezelni.
Lehet nem látta gyerek korába A Vízipók-csodapók című mesét,mert akkor nem iszonyodna ennyire a pókoktól.

Sokan gondolják úgy, hogy a pókok részletes megismerése megszünteti a fóbiás szorongásokat, és félelmeket. Az alapgondolat szerint a pókiszonyt leküzdhetjük, ha megismerkedünk az apró lényekkel, esetleg “totemizáljuk” a rettegés tárgyát. Ez a módszer azonban sok embernél kudarcot vallott már. A pók látványa által kiváltott érzelmi, és fizikai reakciók sokkal mélyebbről jönnek, mint az ismeretek.

Pókiszony: hogyan küzdhető le?
1. Tudatosítsa a félelmét!
2. Tudatosítsa a félelmének kiváltó helyzeteit
3. Fokozatosan szoktassa magát a félelem tárgyához

Először is ismerje be, hogy fél a pókoktól
Majd gondoljon bele, milyen helyzetek során kerülhet kapcsolatba a pókokkal.
és végül.......
.....pedig szoktassa magát ezekhez a helyzetekhez, és a pókokhoz. Ez egy hosszú lépés lesz, amin könnyű elbukni, ezért mindig fokozatosan érdemes csak haladni.

Sok sikert!
Pontszám: 8.17
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7030. hozzászólás - 2015.02.25. 13:23:41 (Válasz LanMaffia #7026 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2015.02.25. 12:56:32
Szerintem te egyébként kevered a fogalmakat, vagy mindent próbálsz arra ráhúzni, hogy pók. A pók elnevezés onnan ered, hogy egy karakter ügyesen taktikázva lerabolja a többieket igen kemény LÉ-vel. Nem az, hogy alacsony szinten bónuszokat gyűjt, meg csak egy eventen játszik. A pók fő jellemvonása a másoktól való LÉ elrablása.


Akkor minek hívjam?
PÓK kaszt ezek szerint nincs alacsony szinten,mivel nem lehet portyából lopni.
Pontszám: 5.27
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7031. hozzászólás - 2015.02.25. 13:32:20 (Válasz Rosten #7030 hozzászólására.)
Má hogyne lehetne le-t lopni alacsony szinten ?
Kérdezd Brak Sos t meg , hogy mennyi türelem napi hány óra toplista nyálazás és figyelés szükséges ahhoz, hogy minden pp-t maximálisan tudjon kihasználni
Na ő POK karakter nem pók hanem POK tehát portya orientált karakter , ahogy azt Azazel is leírta neked.

Mondok én neked valamit

neked az fáj, hogy másnak mennyi is mi jut, tehát azért mert te napi 12 órában gürizve csak trabanttal tudsz szaladgálni és azt is hosszútávon csak tolókocsira tudod cserélni, leköpnéd a szomszédod amiért napi egy óra melóval audija van

Szerintem inkább tanulj, fejleszd magad mind a játékban, mind az életben és legyél jobb , mint egy POK vagy egy kisnyugdíjas

Ne azon az elven éldd az életed, hogy azt irigyled másnak mi jut vagy mennyije van , hanem azzal foglalkozz te mit tudsz elérni és abban legyen sikerélményed mind az életben mind a játékban , különben marha savanyú életet fogsz élni és a játék is csak egy idegbaj lesz számodra
Pontszám: 7.53
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7032. hozzászólás - 2015.02.25. 13:35:14 (Válasz Rosten #7030 hozzászólására.)
Lehet. Csak nem könnyű, rengeteg online időt, tervezést igényel, de lehet.

Sanya: Azt a szomszédot én is leköpném
A hozzászólást Azazel módosította 2015.02.25. 13:38:44-kor
Báró Samedi
Pontszám: 7.14
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7033. hozzászólás - 2015.02.25. 13:37:13 (Válasz Turul77 #7029 hozzászólására.)
Idézet: Turul77 - 2015.02.25. 13:21:15
Ne bántsátok szegíny Rosten....Arachnophobia-s

A pókfóbia betegség,és A pókfóbiát örököljük (Utlosó Lovag?? )
A fóbiák mindegyike - így a pókfóbia is - betegség. ezt a betegséget azonban nem szerencsés gyógyszerekkel, kémiai anyagokkal kezelni.
Lehet nem látta gyerek korába A Vízipók-csodapók című mesét,mert akkor nem iszonyodna ennyire a pókoktól.

Sokan gondolják úgy, hogy a pókok részletes megismerése megszünteti a fóbiás szorongásokat, és félelmeket. Az alapgondolat szerint a pókiszonyt leküzdhetjük, ha megismerkedünk az apró lényekkel, esetleg “totemizáljuk” a rettegés tárgyát. Ez a módszer azonban sok embernél kudarcot vallott már. A pók látványa által kiváltott érzelmi, és fizikai reakciók sokkal mélyebbről jönnek, mint az ismeretek.

Pókiszony: hogyan küzdhető le?
1. Tudatosítsa a félelmét!
2. Tudatosítsa a félelmének kiváltó helyzeteit
3. Fokozatosan szoktassa magát a félelem tárgyához

Először is ismerje be, hogy fél a pókoktól
Majd gondoljon bele, milyen helyzetek során kerülhet kapcsolatba a pókokkal.
és végül.......
.....pedig szoktassa magát ezekhez a helyzetekhez, és a pókokhoz. Ez egy hosszú lépés lesz, amin könnyű elbukni, ezért mindig fokozatosan érdemes csak haladni.

Sok sikert!



Nézd.Egyikőtök se tud a témában írni,csak és kizárólag személyeskedő nevetséges levelek jönnek vissza.

Az,hogy a kisnyugdíjasokat PÓKnak hívom,egyetlen magyarázata lehet.Ahányszor reklamáltam,hogy 10.szinten 60.szintű állata van,17.szinten 60.szintű állat +100.szintű csatlós,stb.... Dikó úr mindig azt a választ írta,MERT PÓK!
Én portya karakterrel játszom.20.szinten 2900 nyert csatám van.Az említett tagok soha nem érték el a nyert csatáim számát.

Szóval marha bénák vagytok!!!
Pontszám: 6.45
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7034. hozzászólás - 2015.02.25. 13:42:41 (Válasz Rosten #7033 hozzászólására.)
Ehh..nem egymillió csata kell, csatánként 1 LÉ bevétellel, hanem 1 csata egymillió LÉ bevétellel. Ne a konkrét számokat nézd, hanem az arányt.

Mindegy minek hívod őket, mert csak a képzeletedben léteznek az általad leírt karakterek. Megmondanád a két most említett karakter nevét, és hogy melyik világon vannak?
Báró Samedi
Pontszám: 7.14
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7035. hozzászólás - 2015.02.25. 13:56:57 (Válasz Azazel #7034 hozzászólására.)
Idézet: Azazel - 2015.02.25. 13:42:41
Ehh..nem egymillió csata kell, csatánként 1 LÉ bevétellel, hanem 1 csata egymillió LÉ bevétellel. Ne a konkrét számokat nézd, hanem az arányt.

Mindegy minek hívod őket, mert csak a képzeletedben léteznek az általad leírt karakterek. Megmondanád a két most említett karakter nevét, és hogy melyik világon vannak?


V5

Itt egyetlen olyan játékos van,aki kiemelkedne a tömegből.
12.szintű Break_SOS
Kb 2 óra csinálni egy 10.szintű karaktert.Nem mennék bele személyeskedésbe.

Az említett PÓK Azorius - 17. szintű a 10.szintűre nem emlékszem,de ha kell utána nézek.
Pontszám: 5.27
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7036. hozzászólás - 2015.02.25. 14:24:15 (Válasz Rosten #7035 hozzászólására.)
Break_SOS

legnagyobb állata 59es , szövijében nincs kennel tehát igencsak figyelnie kell a morálra
Erő: 62 (+34)
Támadás: 73 (+39)
Védekezés: 61 (+52)
Egészség: 48 (+42)
IQ: 75 (+28)
Mágia: 41 (+24)
Taumaturgia: 60 (+22)
Szerencse: 53

csatlósa nincs , tárgyai kövesek , ok lehet ingyen kőért vette huha 500ft ot sporolt
ahhoz képest hogy 4 xenot lenyomott minimum és összes csata száma tul van a 2000-en nem valami nagy állatai vannak már bocs

2308 portya és 2 milla rabolt nincs teljes egészben 1000 es átlaga sem

mindenez kellett neki jelen állás szerint 3 év meg pár hónap

A személyeskedés részhez , annyit ha gyanús jelentsd üszre
ugyanis nem hiszem, hogy mindig minden alkalommal amikor a te elképzelésed szerint csinál egy farm accot uj emil és uj ip ről tudná csinálni
namost ha két három alkalommal ugyanazt az ip címet használja , az üsznek van erre egy jó kis progi és hidd el zárolják amennyiben neked lenne igazad , de sajnos nincs

Ránézhetek a másik karira is de szerintem felesleges , egyikük sem akkora isten császár a szintjén , nem játszottál régen mikor nem napi 1-2 uj regizett kari volt és nem ismertél egy régi v1es igazi POK karit sem , na ha azokkal akadtál volna össze a szilánk az ingyen kő meg minden előtt akkor jogosan szidnád őket részben , de még akkor sem , mert ők ezt a lassú játékot fel vállalták , ha hasonlóan akarsz javakban részesedni játsz te is ugyanugy és láss csodát egy két év mulva még erősebb is lehetsz ingyen mint akármelyikük
Pontszám: 7.53
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7037. hozzászólás - 2015.02.25. 19:41:09
A másik:
Azorius - 17. szintű végzetúrnő

Azorius
11 bajnoki medál
11 utolsó vérig bajnoki medál
1 kvíz medál, 2 xenó medál, 4 templomi medál

Erő: 66 (+34)
Támadás: 57 (+40)
Védekezés: 71 (+62)
Egészség: 50 (+28)
IQ: 81 (+35)
Mágia: 50 (+28)
Taumaturgia: 78 (+32)
Szerencse: 67

Van egy 100-as csatlósa, (kennel 17-es a szövijében), ~1200 nyert csatája 200k rablással. Regszám alapján durván 2 éves karakter, tárgyai kövesek, de szintjénél kisebbek. Legnagyobb állata 59-es.

A százas csatlóst piszok egyszerű összehozni, elég ha egyetlen BU-n egy héten keresztül minden nap megvette a 60 csatlóskristályt. Más kiemelkedő meg nincs a karakterben.


Idézet: Rosten - 2015.02.25. 13:37:13

Az,hogy a kisnyugdíjasokat PÓKnak hívom,egyetlen magyarázata lehet.Ahányszor reklamáltam,hogy 10.szinten 60.szintű állata van,17.szinten 60.szintű állat +100.szintű csatlós,stb.... Dikó úr mindig azt a választ írta,MERT PÓK!
Én portya karakterrel játszom.20.szinten 2900 nyert csatám van.Az említett tagok soha nem érték el a nyert csatáim számát.

Szóval marha bénák vagytok!!!


Rosten, te pedig soha az életben nem leszel portya karakter, amíg a 2900 nyert csatádból összesen kevesebb mint 400 a valódi portya. Nem attól lesz valaki portyakari, hogy fél év összes pp-jét beleöli az szb-be, meg az eventekbe. Ehhez képest fel tudsz mutatni egy 60-as csatlóst meg egy 49-es állatot. Nem lehet hogy többet kéne magaddal hordani a dögöket a csatákba? Akkor talán gyorsabban lépnék a szinteket.

v6-on kevesebb mint 1800 nyert csatával van 120-as csatlósom, plusz két 40 körüli harcoló állatom...
Nem két év, két hónap alatt fel tudom mutatni mindazt, amit az általad reklamált karakterek "hatalmas visszaélések, és szocpol támogatás" mellett elértek. Nem látom át, hol van itt az ingyentáp.
De persze tudom, én is marha béna vagyok, mert én a folyamatos sírás helyett inkább megpróbálom elemezni az ellenfeleim játéktaktikáját, felfedezni a gyenge pontjaikat, és arra fejlesztve legyőzni őket.
Egyébként mostmár te is abbafejezhetnéd a rinyálást, elvégre sikerült azt a mocsok pókot agyoncsapni legutóbbi bajnokin, nem?
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.06
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7038. hozzászólás - 2015.02.25. 21:35:25 (Válasz Lanmandragoran #7037 hozzászólására.)
v6-on kevesebb mint 1800 nyert csatával van 120-as csatlósom, plusz két 40 körüli harcoló állatom...


Te egy mockosz kisnyugdíjas pók vagy ezek szerint Szocpolvisszaélő póknyugger. Esetleg áfacsaló is
Báró Samedi
Pontszám: 8.80
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7039. hozzászólás - 2015.02.25. 21:59:00 (Válasz Azazel #7038 hozzászólására.)
Cssss.... Most lebuktatsz? Jó hogy a NAV-ot nem küldöd egyből. Még a végén az adómból leírt tételeket is felülvizsgálják.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.55
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7040. hozzászólás - 2015.02.25. 22:02:02 (Válasz Lanmandragoran #7039 hozzászólására.)
Még nem értek oda??Micsoda korrupció..már a NAV-nál is....
Báró Samedi
Pontszám: 8.80
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője