Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7281. hozzászólás - 2015.06.17. 20:16:26 (Válasz Lord Lajos #7280 hozzászólására.)
Konkrét példa v5

165 szinten járok nem kímélem a karaktert csp pp minden el van használva még az italok is általában, mellé sose támadtam le felé, ergo nem érzem magam pók nak, és nem vagyok hozzá szokva hogy egy akármilyen 19 szinttel magasabb karakter rongyos ra ver csak azért mert ki tudja mióta araszol már lassítva

184 es szintű szinte a teljes top 50 a v5 szerveren és marha sok az a 19 szint ütő táv le felé, számolj kicsit ha csak negyed szint nyi tp vel kell többet össze szednie egy szint lépés hez akkor is az a 19 szint táv közel 30 szint nyi le előnyt jelent amit még ha csak vadászik is lazán elég arra hogy ennyivel le felé ütve bárkit el picsazzon

Alapból egy baromság az hogy lehet lefelé támadni.
Én igazat adok Turul nak ebben ,hogy ez így egy poppet el van ba..va .Az meg ,hogy ne pók olkodjon valaki szerinted és haladjon hát gratulálok v5 n hiába haladnal a napi erő forrás korlátozott és 18-20 szintet lépni nem pár nap ,hogy az általad említett előnyöket élvezze valaki .

Aki meg szb mellett mégis annyira okos, hogy lefelé támad 15 pp s beállítás mellett annak is külön gratulálok óriási le lehet rabolni szb hez képest egy marék semmit ,csak közbe az akit ennyivel lefelé támad meg nem tarthat magánál semmit ha nem szeret veszteni, márpedig én konkrétan utalom ha az általam meg szerzett le ből bárki más el visz akár csak 1000 et is, és nem azért fejlesztettem komolyan magam hogy be érve a top 50 tavjaba majd el legyen b..va a karakter pár gyenge unatkozó saját szintjén érvényesülni nem tudó kari miatt

Na ennyi, amúgy meg pár szint és lehet jönni bátran lesznek meglepetések
Pontszám: 7.46
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7282. hozzászólás - 2015.06.17. 22:11:36 (Válasz Fsanyi82 #7281 hozzászólására.)
Sosem értettem a lefelé ütéstő való félelmet. 19 szintet lefelé ütve szinte semmit sem lehet rabolni. LE szívás, LE védelem, projekció, és máris pozitívban jön ki a védekező fél. De ha még buksz is 1000 LE-t, ahogy említetted, egy húsvéti tojás fedez 1000 vesztes csatát, és kijön pár platina árából.

Inkább attól kellene félni, hogy valaki 19 szinttel lejjebbről, jó nagy kivégzéssel, nagy halom LE-vel támad fölfelé. A támadónak vesztenivalója nincs, mert a csatában a nagy szintkülönbség miatt LE-t bukni nem tud, de akár milliókkal is megkopaszthatja a magasabb szintű karaktert.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.26
kedvelt tagLord LajosFérfi
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7283. hozzászólás - 2015.06.17. 23:22:57
Nem értem mit kell itt vergődnöd ugyanott játszok én is mint te sőt magasabb szintű vagyok de még soha sem fordult elő hogy nálam magasabb szintű támadjon meg!
Inkább azt vedd figyelembe hogy milyen és milyen erős szövetség tagja vagy mert vaktában lefelé nem támad senki oka van annak hogy téged támadnak és ha sok LE-t tartasz magadnál akkor miért ne támadhatna meg érte legközelebb okosabb leszel és nem tartod magadnál a LE-t mert hidd el ha nem rabol tőled nem támad újra mert nem éri meg.
Pontszám: 6.92
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7284. hozzászólás - 2015.06.18. 04:16:50 (Válasz Lord Lajos #7283 hozzászólására.)
nem vergődés volt Lajos, csak egy példa

a nem lehet LE t veszteni meg megint hülyeség, mindkét esetben ha támadnak , ha én támadok

14% LE bukható , egy milla kb fél óra alatt össze szedek ha éppen szb be le tolom a napi csatákat , küldikkel együtt és ennél kevesebb ből is vittek már ilyen távról 30 ezreket

csak ugy mellékesen 165 szintem alatt nincs egy milla bukott le-m és nem is szándékozom ezt hagyni, hogy fölé menjek

Felfelé támadásnál meg még nagyobb böszmeség azt állítani kockázatmentesen ütlegelhet bárki, nem tapasztaltam olyat, hogy ha felfelé támadok és véletlen vesztek szinte semmit veszítsek szép kövér összegeket sikerült így pár random csatának hála veszteni felfelé és nem akkor mikor milliók voltak nálam
De hagyjuk én egyébként is csak példát hoztam és a témát sem én hoztam fel

még annyit a játékban a lefelé ütésről, hogy a való életben egy háromszor bukott nyolcadikos(top lassítás..) sem megy be alsó tagozatba kiosztani pár pofont vagy ha mégis ezért nem jutalom jár bármennyi is hanem büntetés

Amúgy meg a top lassítással van a baj , egyszerűen néha fel kéne oldani mert kb esélyes, hogy ha mind az 50 karakter nyomja normálisan mindig ők lesznek a top 50 ,esetleg azok kerülhetnek be , akik már az uj v5 inspirációnak hála 2-3 x erőforrást kapnak naponta , mint pl Buildermann ügye akinek a regszáma alapján még jelenleg is kb min 1,5 es szorzója van

Ariel projekció szaki? ezen nevettem egy jót mióta templom dömping van meg ott templomkristály fétis ennek a szakinak jó magas szintre húzva se igen van semmi jelentősége vagy inkább semmi ezerre meg afölé emelni jelenleg annyiba kerülne, hogy vagy két három szintet kellene érte LE-t gyűjtenem esélyes, hogy csak ezt fogom fejleszteni ezzel még jobban bedrágítani a többi szakit.
Le védelem a jelenleg elérhető cuccok közül mind megvan , LE szívás is asszem maxos , mégis tőlem szívogatnak el 25 ezreket egy csatában , ennek oka meg talán az lehet hogy 20 szinttel magasabb tárgyakat ér el mint én . És a vesztett LE t semmi nem pótolja de főleg nem egy tojás ahogy írtad , ugyanis az plusz le-t ad nem pedig pótolja amit vesztesz, amit elbuksz az nincs többé ennyi

Toplassítás egyenlő egy pók bölcsesség relikkel eleinte több szint alatt de ha sikerül előrébb vergődni valahogy akkor ügye minden szinten vagy két szinten mintha kapna az illető egy pok bölcsessége aukciósházba szerezhető relikviát ...

Részemről téma zárva mert a végén fejem veszi itt valaki
A hozzászólást Fsanyi82 módosította 2015.06.18. 04:22:24-kor
Pontszám: 7.42
kedvencTurul77Nő
Végzetúr tehetség
201 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7285. hozzászólás - 2015.06.18. 04:58:32
igenis túl sok előnye van egy 20 szinttel magasabb karinak
úgy felszerelés,tárgyak,bónuszok,állatok,elnyelések,af.csatlós,és sok sok egyéb
ezt lehetetlen behozni
és ez értendő bármilyen szinten
egy top lassitottnak meg még több előnye van
és igen erre kellene kitalálni valamit, és akik meg játszanának,haladnának azokat megteljesen kinyírják
és ismétlem ez minden szintre igaz
Pontszám: 7.58
népszerűDurtenFérfi
Végzetúr
75 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7286. hozzászólás - 2015.06.18. 06:42:47
Majd ha feljebb juttok szintben másként fogjátok megélni, én is sokáig ezen nyűglődtem meg paráztam, hogy jaj lerabolnak, jaj rommá vernek, de elmúlik sőt, ahogy egyre feljebb haladsz szépen lassan kihal jószerivel a rabolható karakterek száma, mert mindenki aktív és mindenki figyel az LE-re, másrész a többség az ismételhető küldik miatt jön, kritikust az egekbe, kábítás ellen beöltözni és máris redukálódik a "fentről" érkezők száma.
Pontszám: 7.58
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7287. hozzászólás - 2015.06.18. 09:27:48 (Válasz Fsanyi82 #7284 hozzászólására.)
Egész új élménnyel szolgálhattál Arielnek. Az az érzésem, hogy nem gyakran hülyézik, böszmézik le a mondandóját csuklóból
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.62
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7288. hozzászólás - 2015.06.18. 10:14:41
A tárgylista rendbetételét is jó lenne mihamarabb megvalósítani. Azon belül is az egyéb szekciót.
Teljesen átláthatatlan.
Nekem ezek a tárgyak van jelenleg benne.

Egyéb
x db A védelem itala
x db Zöld kristályital
x db Lélekgyémánt csomagocska
x db A vadászat itala
x db A portyázás itala
x db Kisebb portyázás itala
x db Fehér kristályital
x db templomkristály
x db Relikviakupon
x db Templomi pálca
x db Sorsjegy
x db Boldogság itala
x db Szörnykoktél
x db Vadászzsákmány
x db Bűvös állateledel
x db ősdrágakő
x db állateledel
x db hűségszilánk
x db Karácsonyi süti
x db Húsvéti tojás
x db Platina
x db Horda trófea
x db Xenó kitindarab
x db Napkristály
x db Energiakoncentrátum
x db bajnoki tóken
x db szőlő
x db ünnepi embléma
x db hókristály
x db ősi templompálca
x db farsangi maszk
x db hímes tojás
x db Isteni dekrétum
x db isteni manna
x db életkehely
x db győzelmi embléma
x db Sajtoló anomália
x db Lelakatolt ládikó
x db császári pecsét
x db Lélekkút generátor
x db Kútgerjesztő
a Felemelkedés gyémántja
x db Kisebb térkapu stimulátor
x db Apró térkapu stimulátor
x db szubplazma
x db Kézikönyv
fétisszilánk
x db Vörös dukátital
x db A támadás itala
x db Az őrjöngés itala
Esszencia anomália
x db Relikviaforgács
x db Kisebb vadászzsákmány
x db térkifordító ital
x db Csatlóskristály
x Csatlóseledel
x db Kryxónium fókusz
x db asztrális kő
x db mytokronit csomag
x db kristály mytoaffinitás
x db vörös kristályital
A hozzászólást Bíborhold módosította 2015.06.18. 10:16:18-kor
Pontszám: 8.40
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7289. hozzászólás - 2015.06.18. 13:44:27 (Válasz Fsanyi82 #7284 hozzászólására.)
Alapvetően az egész problémádat nem értem. Egész karriered alatt nem buktál még annyi LE-t, amennyit kevesebb, mint fél óra alatt összeszedsz...
Valójában nem az a mennyiségű LE a sok, amit elrabolnak valakitől, hanem az, amit meg sem szerez... Ez mindenkire igaz, de nagyon kevesen játszanak ezzel a felismeréssel.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.01
kedvelt tagLord LajosFérfi
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7290. hozzászólás - 2015.06.18. 14:46:51
Neki az csípi a szemét hogy legyőzik portyában
Akár mit mondasz neki soha nem fogja elhinni hogy nincs igaza és értelmetlen amit írkál.
Jó pár éve így működik a rendszer és hirtelen most jut ez eszébe
Pontszám: 6.92
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7291. hozzászólás - 2015.06.18. 22:50:27
Jó pár éve nem volt top lassítás...
És nem gond ha valaki normál játék menet mellett le győz volt ilyen még 100 as szint alatt de tettem érte, hogy ne legyen ilyen, 183 rol már senki se tud le győzni 184 rol már igen,egyszerűen akkora le előnye van egy valamit magára adó karinak ha hónapokat lassítva megy azokhoz képest akik az eredeti szint hez szükséges tp mellett kell fejlődjenek ,hogy már ezt nem lehet behozni.
És a gond még mindig nem az ,hogy le győz valaki hanem az hogy ha lassítva lesz egy kari akkor lefelé csökkenjen a támadási szint is neki arányosan a lassítás szintjéhez

Úgy igazságos lenne az eredeti évek óta bevalt portya rendszer ,vagy legalábbis fogjuk rá

Annyiban viszont van előnye a dolognak hogy ismét használom valamire a kristály gömböt és próbálok úgy időzíteni ,hogy a támadó felek pihenő idejére tegyem a napi rutinokat, Nameg ad egy fejlesztési irányt még ha az el is tér az eredeti terveimtől
Pontszám: 6.61
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7292. hozzászólás - 2015.06.19. 08:00:44 (Válasz Fsanyi82 #7291 hozzászólására.)
Különösebb kiselőadást nem akarok tartani, de teljesen mindegy, hogy van-e top lassítás, vagy nincs, ha az a célod, hogy szerezz mindenkinél több LE-t és mindenkinél olcsóbban fejleszd a karaktered. Ha sikerül, akkor hosszútávon biztosan erősebb leszel mindenkinél.
Kicsit megnéztem, hogy mi van V5-ön, és szerintem a karakterek 95%-a TÖ-ben könnyedén utolérhető, akár van inspiráció, top lassítás, akár nincs. Persze nem úgy, hogy azt csinálod, amit ők.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.81
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7293. hozzászólás - 2015.06.20. 09:12:44
Feltettem egy kérdést Miklósnak, amire azt válaszolta, hogy gykorlatilag marad a megszerezhetó trófea és maradnak a kincsek is, csak az event neve és cselekménye változna.

Szerintem ez így rendben van, aki nem vett ki valamilyen kincset, kiveheti ezután is.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 8.52
kedvencKuzma.f.tFérfi
Végzetúr tehetség
116 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7294. hozzászólás - 2015.06.20. 12:12:18 (Válasz Fsanyi82 #7291 hozzászólására.)
És nem gond ha valaki normál játék menet mellett le győz volt ilyen még 100 as szint alatt de tettem érte, hogy ne legyen ilyen


Igen, emlékszem. Leveleket írogattál, hogy milyen suttyó vagyok, amiért tönkreteszem több hónapos karakterfejlesztési munkádat:) Ez talán 30-40. szinten lehetett...
v5 - Harlequin
v6 - Hitmebabyonemoretime
Pontszám: 8.98
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7295. hozzászólás - 2015.06.22. 21:26:48 (Válasz Kuzma.f.t #7294 hozzászólására.)
Keversz valakivel , privátban leírtam .., de tény, hogy igen népszerű hozzászólást rittyentettél ide

ha engem te támadtál 30-40es szinten és most is csak 71 es vagy pontosan te is azok közé tartozol a kisebbeken élvezkedik és ezt nekem magyarázhatod azzal, hogy kevesebb tp stb , pont ez a probléma , hogy kevesebb tp a lefelé támadás , én simán 5-10x es tp adnék minél lejjebb támad valaki alapból így kellett volna elindítani annak idején a játékot és nem létezne a sok olyan mint te pl akik éveket ülnek egy szinten

De leírom újra a témát sem én hoztam fel
Pontszám: 7.42
irritálóSandman010Férfi
Végzetúr mester
446 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7296. hozzászólás - 2015.06.23. 16:08:39
Tudva-tudva,hogy az őskő itt az Atyaúristen,a mindenre konvertálható,azért az üzemeltetők gondolhatnának a kispénzű játékosokra is,mondjuk a platinával,lehessen valamivel többet szert tenni rá,hogy szintén lehessen erre-arra beváltani.
Valahol Valamerre a Végzetúrban azaz V3:-))
Bár a legjobb a Home Sweet Home azaz a H2O:-DDD
Pontszám: 6.39
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7297. hozzászólás - 2015.06.25. 16:55:46
..
A hozzászólást Offsboy módosította 2015.06.25. 17:07:25-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.84
kedvelt tagLord LajosFérfi
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7298. hozzászólás - 2015.06.25. 17:06:02
ŐŐŐŐŐ rosszul értetted Off
Mivel HH lesz júli1-én még majd év végén lesz az új event hála a többieknek!
Pontszám: 6.92
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7299. hozzászólás - 2015.06.25. 17:07:53 (Válasz Lord Lajos #7298 hozzászólására.)
Köszi, nem tudom ezt hogy sikerült
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.84
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7300. hozzászólás - 2015.06.25. 20:12:39
Legalabb hamar lesznek a beigert bugok fixalva, es a felesleges kattintgatasok kiveve.
Pontszám: 7.86
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!