Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
301. hozzászólás - 2009.06.26. 10:47:15 (Válasz Hagya #297 hozzászólására.)
Hidd el olvastalak a többivel együtt, jobb ha visszanézed a saját HSZ-ed: Tegnap, 13:15:30

Tévedsz a többség nem humánus, hanem alamuszi, könnyáztatta, döntésképtelen "játékos" akik csak akkor szólnak ha valamit elrontottak és nem tetszik az _önhibájuk eredménye_.
Nyugodtan írd ki hová menjek itt vagy PÜ-ben, mutasd milyen "legény" vagy amit meg személyesen tudnál mondani el ne felejtsd, mert ha máshol nem is novemberben lesz rá esélyed elém állhatsz.

Tudom mindig a többség akarata érvényesül, de nézd el nekem, ha nem leszek balfasz a többség kedvére és mert ki merek állni a hülyeségekkel szemben.

Játék fejlesztése nem azt jelenti, hogy a játékot aszerint alakítjuk, ahogy épp elszartátok.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
népszerűDanielle WildroseNő
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
302. hozzászólás - 2009.06.26. 10:49:08
Vizióm van azzal kapcsolatban ha vki eléri a 100%-ot és kiderül milyen plusszal jár. Vér fog folyni a fórumon (is), hogy most akkor melyik a nagyobb táp, és ha bármilyen szempontból is eltérő tipusú előnyt ad a két véglet, jó sokan lesznek majd, akiknek a másik "jutalom" kell.

Akkor is arról fogunk vitatkozni, hogy Miklós "enged-e a nyomásnak"? Tényleg létjogosultsága lesz a RESET-gombnak a karakterapon Igy nem is kell új (ideális) karaktert inditani
Mindenkinek joga van a saját őrültségéhez! - Salvador Dalí

Próbálj meg úgy élni, hogy ne vegyék észre, ott ahol vagy, de nagyon hiányozzál onnan, ahonnan elmentél.
- Victor Hugo

Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
303. hozzászólás - 2009.06.26. 10:49:38 (Válasz Ricardo #290 hozzászólására.)
Ricardo a távolból válaszolnék: Enyhének enyhe, hisz bármikor változtathasz a döntéseden.
És igen bármikor, mert igaz, hogy a költség szint*300 és így később drágább, de azt is vedd számításba, hogy a bevételeink is nőnek.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
304. hozzászólás - 2009.06.26. 11:00:26 (Válasz Morroch #301 hozzászólására.)
Az, hogy valaki humánus még nem alamuszi. Próbállak tiszteletben tartani és nem írom ki amit gondolok, attól nem leszek "legény",ha elküldelek melegebbre. Azt hiszem így ismeretlenül is kérlek rá, hogy a szájkaratét fejezd be, nem olyan biztos, hogy szeretnél velem találkozni, én meg az itteni véleményed miatt biztos nem szeretnék veled. Az, hogy a fertőzését ki rontotta el: nézd meg az én %-at és nézd meg a sajátod. Szerintem ezt a személyeskedést itt zárjuk le, ha valami gondod van írd meg magánban, hogy ne kelljen a többieknek végigkínlódni.

Dorn
Dorn
Pontszám: 7.50
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
305. hozzászólás - 2009.06.26. 11:03:36 (Válasz Morroch #303 hozzászólására.)
Enyhe? 14 szint múlva érném el optimálisan a fertőzés leküzdését. Ezekután még 72 szinten keresztül vadásznék 5%-kal kevesebbet, sajtolnék 100%-kal kevesebbet, stb.

Ha szerinted ez enyhe, akkor nem ugyanazt a játékot játszuk.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3.40
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
306. hozzászólás - 2009.06.26. 11:10:27 (Válasz Hagya #304 hozzászólására.)
Dorn(ugye balhé kell, hogy tudjam kinek írok?): PÜ.

Ric: lehetett volna durvább is. Nem vagyok nagy matekos, számold ki ha van rá késztetésed, hogy mennyit buksz 72 alatt minimálisan (értsd: ha szinte végigrepülöd a szinteket Visszafogott nélkül max szinguval, napi 25/40 portyával mert ugye megtehetnéd) plusz MAJD HA kiderül mi van 100%-on akkor tudsz összehasonlítani.
De még mindig valami olyan ról vitázunk ami elméletileg már le van zárva csak nem tudjuk hogyan.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 4.50
népszerűSzaki06Férfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
307. hozzászólás - 2009.06.26. 11:12:16 (Válasz csati777 #298 hozzászólására.)
Idézet: csati777 - 2009.06.26. 10:29:43
Eléggé mulatságosnak tartom, hogy vannak emberek, akik képesek egész éjjel fenn maradni háborúzni, tonnaszám szórják az ősköveket a csataszimulátorba, Excel-táblákban számolgatják a legoptimálisabb szakértelemfejlesztési módozatokat, közben pedig képtelenek minden szintlépéskor kettőt klikkelni a sárgán világító ablakocskára...


Ott a 10 pont!!
A hozzászólást Szaki06 módosította 2009.06.26. 11:13:21-kor
V2-Ayhagdun
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
308. hozzászólás - 2009.06.26. 11:22:47 (Válasz Morroch #306 hozzászólására.)
Hülyeségeket beszélsz.

ha szinte végigrepülöd a szinteket Visszafogott nélkül max szinguval, napi 25/40 portyával mert ugye megtehetnéd


Nincs az az isten, hogy napi 25-40 portyát nyerj, mikor a szinguláris fejlődés miatt jóval gyengébb vagy, mint a szinteden levők. Így nem lehet végigrepülni a játékon, nem lehet megtenni. Ha meglehetne nem egy ember már megcsinálta volna.

Mindamellett én most sem akarom leküzdeni a fertőzést.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
309. hozzászólás - 2009.06.26. 11:34:19 (Válasz Ricardo #308 hozzászólására.)
Meg lehet csinalni, Trueblood anno megcsinalta. Megszedte magat alacsony szinten es beerte Sharpat. Es ugyanolyan eros is volt, mint Sharpa. Csak ido es akarat kerdese.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagImpopoFérfi
Végzetúr tehetség
235 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
310. hozzászólás - 2009.06.26. 11:35:13
Bocs, hogy beleoffolok a témába, de olvastam, hogy a kritikus ütést fertőzés után lehet turbóval 40 helyett 45-re tolni. Ezek szerint 40 a plafon a kritikusban? Mert ezt nem említi sem a wikidot, sem a szakértelmeimnél a játék.
Pontszám: 2
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
311. hozzászólás - 2009.06.26. 11:37:00 (Válasz Morroch #306 hozzászólására.)
Morroch, ezt te se gondoltad komolyan. Megnézném meddig jutsz, max szinguval, visszafogott nélkül.
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 5
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
312. hozzászólás - 2009.06.26. 11:43:52 (Válasz Impopo #310 hozzászólására.)
Nincsen max szintje a kritikusnak
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
313. hozzászólás - 2009.06.26. 11:46:05 (Válasz Endyr #309 hozzászólására.)
Igen, de az anno volt. Akkor 1-1.5 millió lé portyából tudta pótolni a szinguláris miatt vadászat kiesésből származó deficitet. Most még Crimson is meggyengülne, ha megindulna őrült tempóban felfelé, annyit nőtt a vadászatból származó LE.

Szerk: azért örülök, hogy alátámasztottad állításaimat Crimson.
A hozzászólást Ricardo módosította 2009.06.26. 11:49:48-kor
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
314. hozzászólás - 2009.06.26. 11:47:22 (Válasz Endyr #309 hozzászólására.)
Azért számold hozzá, hogy akkoriban a topnak kizárólagos lóerőforrása a vadászat volt, amit alacsonyabb szinten lazán lehetett kompenzálni portyával. És TrueBlood akkor hajtotta végre a manőverét, amikor még a top is viszonylag alacsony szinten volt, nem kellett olyan sokat tekernie hegynek felfelé.
Ma a felsőháznak már ott van a kínzókamra, az ismételhető küldetések, a kristály horda. Ezt nem lehet behozni portyából az én szintemen. Vagyis ha most azonnal ott teremnék a topon, az ottani júzerek mondjuk (saccra) 50-60 százaléka biztosan agyonverne, a többivel jó kis meccseket vívnék. Ha két hét múlva ugranék, már sokkal többen vernének le. Ha egy hónap múlva... És ha ez lenne a célom, akkor sem tudnék egy hónap alatt odakerülni, nagyon megnőtt a távolság TrueBlood kalandozásának ideje óta.

Módosítás: a manóba, megelőzött a kolléga:D
A hozzászólást Crimson módosította 2009.06.26. 11:48:12-kor
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
315. hozzászólás - 2009.06.26. 11:56:54
Hozzátartozik, hogy szerintem aki feljut a topba, annak ott megindul egy nagyon lassú felzárkózás a többiekhez. A bevétele ugyanannyi lesz, viszont olcsóbban tudja növelni a tulajdonságait/szakértelmeit, mivel le van velük maradva. Odafent végül mindenki tökugyanolyan lesz;-P
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűSzaki06Férfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
316. hozzászólás - 2009.06.26. 12:03:20 (Válasz Hagya #288 hozzászólására.)
OMG! Na ezt tényleg nem értem. Bocsi hogy ilyen hülye vagyok de ezt tényleg nem értem! Mivel is vannak büntetve azok akik nem küzdöttek a fertőzés ellen? Hogy ők nem kapnak bónuszt olyanért amit nem csináltak meg? Vagy hogy mások azért kapnak megérdemelt bónuszt amiért minden szintlépés után áldoztak a fertőzésre?Nem lett itt büntetve senki csak sokan most jöttek rá mekkora hülyeséget csináltak azzal hogy nem csökkentették a fertőzést! Igen hibáztak azok akik elfelejtették vagy úgy gondolták neméri meg de az hogy valaki hibázik emberi dolog mindenkivel előfordul! De azt gondolom mást hibáztatni azért mert rosszul döntött nem igazságos! Mindenkinek el kell fogadni a saját döntését és emelt fővel elviselni azt hogy anno rosszul döntött! Én is őrjönghetnék hogy jujj de becsaptak meg ilyen szír szar az egész de mégsem teszem mert függetlenül attól hogy mennyit költöttem a VU-ra ez csak egy játék marad! A játékoknak pont az a lényege hogy célt adjanak de ha ismerjük azt hogy miért is küzdünk mi értelme játszani? Persze itt lehet azzal védekezni "ha én x ezer forintot költök egy játékra hagy ismerjemmáá miaz amire elverem a pénzt"! Valamilyen szinten ezt is meglehetne érteni!
aki ezeket végiggondolva is becsapva érzi magát abból már csak az irigység beszél! Dehát ez az én privát véleményem!

Ui: Még csak annyit ennek a vitának aztán semmi értelme ugyanis változni nem fog semmi max Miklós röhög egy jót rajtunk!
V2-Ayhagdun
Pontszám: 5.40
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
317. hozzászólás - 2009.06.26. 12:33:04 (Válasz Szaki06 #316 hozzászólására.)
Akkor neked is utoljára. Többen írták, hogy a jutalom fordítottja kellene hogy vonatkozzon a 0%-os emberkékre, vagy valami minusz.
Én azt fejtettem ki, hogy a 650K ami náluk marad nem akkora előny, főleg most, hogy mindenki tudja mi a jutalom, hogy még negatív dologgal is büntetve legyenek. Igaz, hogy ők cseszték el, de elég szopás ez így is.Azt mindig elfelejtitek, hogy ez egy játék és, ha sokan kiszállnak akkor nem csak a játékost, hanem lehet, hogy egy jó arcot is elveszítünk.Nem azt mondom legyen visszacsinálva, hanem legyen rá lehetőség valamilyen formában, akár nagy áldozatok árán is.
Nekem személy szerint nagy előnyt jelent, ha csak két szinten is kapok +5%-ot a sajtolásra és a spektrálisra.

Attól, hogy nekik rosszabb lesz nekünk nem lesz jobb, csak a jutalom miatt már jobb.
Már sokadjára írom, hogy mindenkinek inkább az a probléma, hogy nincs cél, koncepció a játék jövőjében per pillanat.Ezért bombázzátok inkább a Behót levelekkel.
Kezdem magam felrántani idegileg
Dorn
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
318. hozzászólás - 2009.06.26. 12:52:19 (Válasz Ricardo #313 hozzászólására.)
Azért van jó példa a felzárkózásra Nasdfil személyében. Igaz, hogy alacsonyabb a tulajdonságösszege, de több LE-t tud összeszedni a kamra segítségével mint az azúr vagy az elit tagjai. Szép lassan fel tud zárkózni tulajdonságokban is. Míg nekem mondjuk napi 3-4 áldozatom van a kínzókamrában, addig ő simán összeszed 10-15 tagot is. Ez napi 10-12ezer LE előny, aminek hosszútávon meg lesz a hatása.
Utol lehet érni az élen állókat, de biztos, hogy több havi gürizést igényel. Nyilván Crimson is meggyengülne, és sokan elvernék, de ki az akit nem vernek el? Trueblood is kapott nem egyzer, ő sem volt verhetetlen. Ha a napi portyák 80-90%-át meg tudja nyerni, ráadásul magasabb szintűek ellen is, akkor jó úton jár.

Sokkal könnyebb azt mondani, hogy már annyira elhúztak, hogy ha utánuk eredek, úgyis csak el fognak verni. Ehez a felfogáshoz nagyon hasonló az is amikor azt mondja valaki, "már háromszor elfelejtettem küzdeni a fertőzés ellen, akkor már inkább nem is küzdök".
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
319. hozzászólás - 2009.06.26. 13:00:14
Esetleg van mar valami info a a kovetkezokrol?

Hany siros hsz volt mar annak erdekeben, hogy konnyitve legyen a fertozes legyozese?
Hany siros hsz kell a "derek beadashoz"?
Kb mennyi ido mulva lesz meg a kello hsz?
A nem siros hsz-ek kioltjak e a siros hsz-eket?
Pontszám: 8.83
népszerűSzaki06Férfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
320. hozzászólás - 2009.06.26. 13:07:39 (Válasz Hagya #317 hozzászólására.)
Tudod az a furcsa hogy míg te az olyanok mellet állsz ki mint én mivel ezt mondod te jól állsz fertőzésügyileg én viszont pont "magam alatt vágom a fát" mivel é nem állok olyan jól!
Mind1 a lényeg az hogy mindenki hozott egy döntést van aki rosszat van aki jót! Nagy közhely de ilyen az élet! Ezen változtatni már úgysem fognak! Büntetni tényleg nem kell azt aki eléri 100% de rimánkodni sem! Szépen mindenki elfogadja azt ami jutott neki és kész! Az élet sem úgy működik ahogy mi szeretnénk egyszer csak valami van és kész el kell fogadni ez így működik(sajnos)!
Bár ez egy játék és itt rugalmasabbak a "szabályok" de végtére is emberek készítik a játékokat is!
V2-Ayhagdun
Pontszám: 7.50
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!