Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3781. hozzászólás - 2011.06.05. 19:16:12
Paypalra befizetsz ukrán pénzzel, ott automatice valutát vált és utalok hungarise forintban Behonak. Van egy pár videó youtube-on, hogy kell PayPal-ozni, ha tényleg akarod megcsinálod És jóval olcsóbb, mint az sms
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.00
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3782. hozzászólás - 2011.06.05. 19:30:51
Nekem az egyik szövitársam feladja a forintocskát belföldi postautalványon miután küldtem neki pénzt.
Teljes mértékben megbízom benne,amióta itt játszom egy szöviben vagyok vele.Neked nincs olyan ismerösöd akiben megbízol? Én ugyan nem használok paypal-t mert minden mondvacsinált okkal levonhatnak pénzt,és a hackerek is hozzáférhetnek az ilyen dolgokhoz.A készpénz híve vagyok,voltam és leszek mindenkor.
Pontszám: 5.66
kedvelt tagFericskeFérfi
Végzetúr tehetség
135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3783. hozzászólás - 2011.06.05. 19:59:20 (Válasz Perzsia01 #3776 hozzászólására.)
Ez a LE-s téma visszaéléses dolog lenne.
Viszont nekem már jutott eszembe hasonló, szövetségi cserebere. A térkapus fókuszkristályokat, tárgyakat lehetne cserélgetni, szövin belül. Azok véletlenszerűen esnek.
De csak cseréről lehetne szó, átadásról nem! Így nincs visszaélés.
Mehetne úgy mint a segítségnyújtás. Egy adott időn belül kell létrejönni a cserének, különben vissza a feladónak. Ez idő alatt persze a hatásuk nem érvényesülne, mivel olyat lehet cserélni ami nincs használatban.
v5 Spawn
Zafír Istenek
Pontszám: 4.09
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3784. hozzászólás - 2011.06.05. 20:56:43 (Válasz Fericske #3783 hozzászólására.)
Az is visszaélésre ad okot. Megunt erős epik cucc 120-as szintről vándorol egy 60-as szintre... Nem véletlen nincs semmilyen kereskedelem a játékosok között.
Pontszám: 8.28
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3785. hozzászólás - 2011.06.05. 21:17:11 (Válasz Craslorg #3784 hozzászólására.)
térkapu (nem)= epikus
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.46
kedvelt tagFericskeFérfi
Végzetúr tehetség
135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3786. hozzászólás - 2011.06.05. 23:18:18 (Válasz Craslorg #3784 hozzászólására.)
Csakis térkapus, 1 dukátos cuccok. Epikus tárgyak, nem.
v5 Spawn
Zafír Istenek
Pontszám: 4.38
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3787. hozzászólás - 2011.06.05. 23:31:01
Bennem az merült fel, hogy nem lehetne-e a régi eventek során megszerezhető relikviákat betenni AH, és (vagy) akár ősköves verzióra is.
Gondolok itt elsősorban a Landragór+Zarknod által megkaphatóakra.
Miért is?
Császári tekercs: Tudom, ez nem eventes relik, de AH-ban is megtalálható, valamint már egy ideje kavicsos verzióban is, aki nagyon szeretné.

Portyagömb.Ez jelenleg kavicsos verzió, de ezt ingyen ki lehetett verni a Landragór event alatt.
Ennek a "hasonszörű" párja a Fáradhatatlanság Medálja, ami viszont a mostani Zarknod alatt esett.
Véleményem szerint ez is be lehetne tenni AH, és ősköves verzióra is, mert lenne szerintem rá igény.
De ide sorolnám még a Trancendális fókuszt, vagy a Mágiaelnyelő.

Vagy csak egyik változatban, vagy mindkettőbe.Apróság lenne, de vérfrissítő, és szerintem - nekem ezek megvannak, nem magam miatt mondom - páran örülnének, ha ebből bármi is megvalósulna.

Mod: Helyesírás.
A hozzászólást Paco módosította 2011.06.05. 23:33:06-kor
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 6.81
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3788. hozzászólás - 2011.06.06. 05:54:45 (Válasz Fericske #3786 hozzászólására.)
Azt meg mindenki ki tudja ütni magának, nem véletlen, hogy ebben is van szintkorlát, de az adott szinttől meg elég hamar megszerezhetőek a fókuszkristályok is.
Játékosok közötti kereskedelem soha nem lesz a játékban.
Pontszám: 7.42
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3789. hozzászólás - 2011.06.07. 09:58:02 (Válasz Craslorg #3788 hozzászólására.)
Hát igen, ez a csata tényleg jól prezentálja, hogy kicsit vicces az "egyensúly" fogalma jelenleg. Bár végülis mi az egyensúly ha nem ez? 1 varikör ellensúlyozza a 6 harci kört.

Amúgy a kritikus vari sebzés csak akkor kattan be, ha maga a varázslat is betalál? Hiába van 100-zal több krit vari szakid?
NoFear - V1
Pontszám: 6.51
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3790. hozzászólás - 2011.06.07. 10:02:56 (Válasz Paco #3787 hozzászólására.)
Igen én is sokszor szemezek pl. a mágianyelővel, vagy a barátság kristállyal (lé szívós+lé szívás védelmes), amiket nekünk, gyerekeknek már nem lenne esélyünk megszerezni. Szerintem is be lehetne tenni, akár új event jutalomként vagy ősköves verzióban is akár.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 5.66
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3791. hozzászólás - 2011.06.07. 10:10:59
Most akkor ezek azt takarják, hogy elég ha Iq-t felnyomom égbe hozzá egy faintos tau+ krit vari és akkor semmi taktikázás magas szinten?
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 3.45
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3792. hozzászólás - 2011.06.07. 12:36:56 (Válasz SuperEgo23 #3791 hozzászólására.)
Pontosan, de a magas állat(ok)+ elnyelés és akkor hiába van az ellenek 100-as szívósság...nem ér vele semmit

Szerintem most már olyan relik kéne, ami 2 vari kört ad...

Illetve nem ártana 110. szintnél nagyobb relikviákat is betenni...de ezt Majd a fórumon megbeszéljük.
A hozzászólást Viszok009 módosította 2011.06.07. 12:37:14-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.92
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3793. hozzászólás - 2011.06.07. 17:30:19 (Válasz SuperEgo23 #3791 hozzászólására.)
Idézet: SuperEgo23 - 2011.06.07. 10:10:59
Most akkor ezek azt takarják, hogy elég ha Iq-t felnyomom égbe hozzá egy faintos tau+ krit vari és akkor semmi taktikázás magas szinten?


A legnagyobb öngől, amit elkövethetsz, ha egyoldalas karit fejlesztesz magasz szinten. Amíg a megszerzett LE nagy részét a vadászat adja, addig lehet egyoldalas karaktert fejleszteni. De eljön egy olyan pont, ahol a vadászat már háttérbe szorul. Túl sok tp-t ad, túl kevés LE-t, sokáig kell vadászni, hogy bármit is fejleszteni lehessen belőle, stb. Előbb utóbb mindenkinek fel fog tűnni, hogy olyan szintre ért, ahol már nem szabad figyelmen kívül hagyni az ismételhető küldetéseket. Egy olyan karakter, aki nem találja el az ellenfeleit, nem tud kábítani, vagy kritikust ütni, és még a térkapuból sem szed ki minden lehetséges LE-t, az olyan hátrányba fog kerülni, amiből nem tud pozitívban kijönni.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.23
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3794. hozzászólás - 2011.06.08. 15:44:44
Üdvözölnék egy számlálót ami mutatja mikor kérhetek ki új entitást.
Pontszám: 7.00
fórumozóPerzsia01Férfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3795. hozzászólás - 2011.06.09. 11:37:06
Na jó srácok. Az tény,hogy a lélekenergia utalás szövetségen belül nem lenne túl igazságos,de mi van az aranydukátokkal??? Szerintem az is nagyon jó lenne,és ezzel különösebb előnybe se jutna senki. Ha lehetne aranydukátot utalni egymásnak,vagy legalább a vezető a többieknek,az kicsit feldobná a csapat játékot,mert a dukátok jó motiváció lehetne mind az építkezésre,mind az epikus verésre,és minden más tevékenységre,ami aktivitást igényel. Erről mi a véleményetek???
Pontszám: 2.80
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3796. hozzászólás - 2011.06.09. 11:54:28 (Válasz Perzsia01 #3795 hozzászólására.)
Csak ismétlem magam:
Idézet: Craslorg - 2011.06.06. 05:54:45
Játékosok közötti kereskedelem soha nem lesz a játékban.

Nem véletlenül, mert minden ilyen visszaélésre ad okot. Teljesen függetlenül attól, hogy te most gondolsz-e rá vagy sem, hidd el a legkisebb kiskaput is megtalálják, akiknek ez jó, illetve a multis karakterek termelnék a dukátot a fő karakternek. Van a BEHO-nak egy másik játéka, a TF, ahol bekerült ez az opció és rabszolgadömpinget indított el, ahol sok-sok karakter csak azért vol tartva, hogy a fő karaktert tápolja. Ott ezt már nem lehetett visszafordítani, a játék része lett, bár utólagosan szűkítették a lehetőségeket nem átadható tárgyakkal. Itt röghtön a legelején ki lett jelentve, hogy soha, SEMMILYEN játékosok közötti direkt kereskedelem nem lesz se tárgyak, se erőforrások között. Az egyetlen ilyen az LE elrablása, amit - ha látványos és az algoritmusuk jelzi, akkor bünteti, elsőre 3 nap, utána sokkal hosszabb BANnal.
Pontszám: 7.43
kedvencLegacyFérfi
Végzetúr mester
489 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3797. hozzászólás - 2011.06.09. 12:44:52 (Válasz Craslorg #3796 hozzászólására.)
Az utolsó mondatodra, kac-kac, bárcsak így lenne.
Pontszám: 8.17
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3798. hozzászólás - 2011.06.09. 13:17:14 (Válasz Legacy #3797 hozzászólására.)
Azt, hogy ez mennyire hatékony, hagyjuk, de az elvi, hivatalos infók alapján ez van Nyilván, ha nem dobja ki, akkor nincs mit büntetni, kivéve, ha valaki jelenti emailben és utánanéznek és meggyőződnek róla, hogy gond van. Ha nem jelenti senki ÉS az algoritmus sem dobja ki, akkor nyilván nem fog semmi se történni.
Pontszám: 7.43
fórumozóPerzsia01Férfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3799. hozzászólás - 2011.06.09. 17:04:08
Most,hogy így belegondolok,én is megértem a játék fejlesztőket,mert biztosan lennének olyanok,akik ebből is csalást tudnának csinálni,de még e nélkül is rengetegen csalnak! (multiznak)
Pontszám: 3.45
népszerűPörgöncFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3800. hozzászólás - 2011.06.13. 15:20:46
A vadászat magas szinten problémán gondolkodtam, egy lehetséges megoldás. Mi lenne, ha kreálnánk egy új AF tulajdonságot (60. szinttől), aminek a neve "szuper vadászat" (vagy akármi más), ez az AF képesség, választása esetén, nullázná a VF-et, bubit, EH-t, cserébe 5 szinten fejlesztve (vagy akármi más) az alap vadászatra szintenként +25% százalékot adna, azaz szumma 125-öt (ez a lényeg, nem a bontása). Ha jól filózok, akkor az betenné a vadászatot a mostani VF és a bubi közé, közel a bubihoz (ha nem jók a számok, akkor is lenne az 5let célja). Szóval lehet vadászni és simán haladni 150-160 LE/TP-vel (plusz ismétlős küldik). (Hatna a Térkapura is...)

A sebesség, párosítva a jó bevétellel lehet, hogy elég jó alternatíva lenne a nagy többség számára.
A hozzászólást Pörgönc módosította 2011.06.13. 15:21:58-kor
V3-Shifu
Pontszám: 5.74
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője