Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2001. hozzászólás - 2010.06.22. 09:12:05 (Válasz Crimson #2000 hozzászólására.)
Neeeee, a végén még depi lesz oszt öngyizik

Öööö, ON topic:
Szeretném ha fejlesztenék a játékot.
A hozzászólást S0laris módosította 2010.06.22. 09:13:11-kor
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 4.57
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2002. hozzászólás - 2010.06.22. 10:06:53 (Válasz S0laris #2001 hozzászólására.)
Hogy Craslorgot idézzem:

A hülyéskedésre az alábbi topicot javaslom http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,112.0
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.70
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2003. hozzászólás - 2010.06.22. 12:32:08
Mivel egyre többen vannak fertőzöttek, akik már látják, hogy a sterilek ellen labdába sem rúghatnak, felmerült a talin majd utána továbbgondolva itt fórumon is az ő helyzetüknek a javítása.

Erre több javaslat is született:


Vadásztotem
Típus: relikvia
Szint: 90
Ár: 10.000 LGY, 30 őskő
Hatás: a spektrális manipuláció szakértelmedet 5-tel max fölé is növelheted, a fertőzésmentességgel nem adódik össze, minden mással (pl relikvia könyv ami 1-gyel növel minden szaki maxot) igen.

Baghar áldozókése
Típus: relikvia
Szint: 100
Ár: 15.000 LGY, 30 őskő
Hatás: a lélekenergiasajtolás szakértelmedet 5-tel max fölé viheted, fertőzésmentességgel nem adódik össze, bármi mással igen.

Szteroid koktél
Típus: relikvia
Szint: 110
Ár: 20.000 LGY, 30 őskő
Hatás: az ultraspecializáció szakértelmedet 5-tel max fölé viheted, fertőzésmentességgel nem adódik össze, bármi mással igen.

Moggok kesztyűje
Típus: relikvia
Szint: 120
Ár: 25.000 LGY, 30 őskő
Hatás: ugyanaz mint fentebb, csak a transzplantációra.


A relikviák szintelosztásában én annyit változtatnék, hogy már 68. szinttől meglehessen venni, hiszen addigra ér el, alapesetben, egy karakter a 100as fertőzéshez. Meg talán kevesebb LGY-ért, mert ez nagyon sok, de alapnak nagyon jó.

Nem tápot kérnek, ezt több helyen is kihangsúlyozták, ebbe ne kössetek bele, a lehetőségét kérik a választásnak. Mert most az egyetlen lehetőség, amit V2-n megcsináltak a top karik, hogy leküzdik a fertőzést. AH-ba is csak ilyen relikvia került be, olyan nem ami a fertőzött oldalt támogatná, ahogy LGY-s relikek közé is csak az egy Lélekmérgező(ami senkit nem tart vissza, max. állat nélkül támad azután), a másik már megint csak a leküzdést segíti, a Fertötlenítő gömb.

Hogy megérje fertőzöttnek lenni, hiszen ettől a játék is színesebb. Persze ne annyira, mint sterilnek, de nézzétek meg, hogy hangyányi azoknak a száma akik a teljes elbutulást választják.

Ha a LE-termelő szakikra a +5öt megkapnák ők is(relikviával), attól még mi sterilek nem kerülnénk hátrányba, hiszen nekünk az kvázi semmibe nem került, a fertőzés leküzdésére fordított LE-t már régen visszahozta. Az meg, hogy figyelni kellett, semmivel sem jobban, mint egy szintlépésre és csak az elején volt megterhelő, majd a többség rájött, hogy szintlépés után leveretés és csak aztán vadászat. Ők akkor nem ezt az utat választották, hát most fizessék meg az árát, LGYben és őskőben és nem utolsósorban LE-ben.

Ettől még nekünk megmaradna a turbózhatóság és a 10szintenként biztos +5, alkalmazkodás tekercsével 2 is. És a tőlük való több rablás is.

Magas szinten kevés a LE a portyában, ezzel nem lehet ellensúlyozni a 0ások előnyét, főleg úgy nem, hogy egy fertőzött 20szint óta folyamatosan gyengül a sterilek jóval nagyobb LE bevétele miatt.

Konstruktív javaslatokkal támadjatok, hogy mivel tudnánk a mostani helyzetet egy kicsit helyrebillenteni. Vagy esetleg Miklós hozzászólhatnál, hogy ennek a megoldásnak mekkora az esélye.

Hirtelen ennyi.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.79
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2004. hozzászólás - 2010.06.22. 12:35:14 (Válasz PottomPanna #2003 hozzászólására.)
ezekkel az a baj, h igy nem lehet megcsinalni. anno en javasoltam az alkalmazkodas tekercset, csak en meg odatettem melle, h barki hasznalhassa. jott ra a valasz, h technikailag nem megoldhato, csak ha 0-as a fertozesed. pedig pont az lett volna a lenyege.
Pontszám: 8.50
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2005. hozzászólás - 2010.06.22. 12:40:36
Van egy tök egyszerű leprogramozhatóság, kb olyan mint a végzet medál. Mondjuk nem értek a programozáshoz. De lehetne úgy, hogy ez is ilyen medál féleség amit meg kell venni és akkor adja a 4 szakira a +5öt úgy mint a végzet medál az építésre a folyamatos bónuszt. Ezt szerintem nem nehéz megcsinálni. És akkor kinn lenne a karilapon, hogy a sötétség mittoménmilyen medálja
V1:Eliteninja
Pontszám: 3.42
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2006. hozzászólás - 2010.06.22. 12:43:56
Pedig most az tunik a legegyszerubb megoldasnak, ha a tekercs barkire hat.
Talan az ara is csokkenhetne illetve lehetne progressziv arazasu (minel tobbet veszel annal dragabb).
Pontszám: 7.87
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2007. hozzászólás - 2010.06.22. 12:46:42
Vagy esetleg még az is lehetne, hogy ki kelljen questelni+LE és LGY, hogy ne csak az legyen, hogy befizeted oszt jónapot. Mind1, csak történjen valami ezzel kapcsolatban, mert nagyon nincs egyensúlyban a mérleg két oldala.
V1:Eliteninja
Pontszám: 4.23
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2008. hozzászólás - 2010.06.22. 12:55:42 (Válasz Eliteninja #2007 hozzászólására.)
Idézet: Eliteninja - 2010.06.22. 12:46:42
Vagy esetleg még az is lehetne, hogy ki kelljen questelni+LE és LGY, hogy ne csak az legyen, hogy befizeted oszt jónapot. Mind1, csak történjen valami ezzel kapcsolatban, mert nagyon nincs egyensúlyban a mérleg két oldala.


Sajnos azt kell mondjam, a merleg ket oldala azert nincs egyensulyban, mert ez volt a terv. Tehat ez jol sikerult. Az mar egy masik kerdes, hogy egy jatekban pont az az egyik legvonzobb lehetoseg, amikor el kell kotelezned valami mellett, es ilyen esetekben nem jarja, ha van jo es rossz valasztas. Az a nyero jatektechnikailag, ha ket eltero, de osszemerheto bonusz kozott van a vegso valasztas.
Ezert nem volt szerencses a "hatalom" cucc a kufaroknal, mert annak hatekonysaga egyertelmuen roszabb volt mint egy masik, mig a tobbi bonusz kevesbe osszehasonlithato, es nem is feltetlenul allithato fel kozottuk altalanos ervenyu erosorrend.

Szumma szummarum: a fertozottseget realis alternativava kell tenni, es ahogy a fertozes lekuzdeset segito targyak jelen vannak ugyanugy annak elereset segito targyakat is be kene rakni.
A hozzászólást Kocos módosította 2010.06.22. 14:14:21-kor
Pontszám: 6.80
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2009. hozzászólás - 2010.06.22. 12:58:47 (Válasz Kocos #2008 hozzászólására.)
Azzal, hogy hamarabb érem el a 100%ot ugyanúgy nem lesz kiegyensúlyozva a két oldal. Az egész kb a 4 szakin múlik. Mert, ha meg is kapják a 100-asok ugyanúgy 2*annyit rabolhatnak tőlük és kb csak annyit kapnak meg, hogy fel tudják venni a versenyt a 0-sokkal. A sterileknek még mindig megmaradna tizen valahány szaki amit megéri a max fölé húzni.
V1:Eliteninja
Pontszám: 4.92
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2010. hozzászólás - 2010.06.22. 13:05:45 (Válasz Eliteninja #2009 hozzászólására.)
A többi szaki turbózhatósága nem mérhető ezekhez.
Én igenis sokallom, hogy mind a négyet megszerezhessék.
Biztos kegyetlenség meg görénység, de nem értek egyet azzal, hogy őskőért mindent lehessen.
Ha még azt is megoldjuk hozzá, hogy legyen valami módja az őskőért LGY-szerzésnek [piac, akármi...], gyakorlatilag elérhetjük, hogy őskőért mindent lehessen.
És ha azt nézem, a tulajnak-fejlesztőknek mi éri meg, nyilván minden be lesz vezetve; csak valahol zavaró, hogy a szorgalom/odafigyelés bármikor pótolható pénzzel.
Pontszám: 6.62
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2011. hozzászólás - 2010.06.22. 13:08:32 (Válasz Semelyik #2010 hozzászólására.)
Igen, az. Én ugyanúgy fizetek a játékért mint más. A 4 szaki mellett megmarad a büntetés, az, hogy kétszer annyit rabolhatnak tőlünk. Mellesleg miért vagy úgy felháborodva? Let kiszámolta, hogy a fertőzés ára kb 38. szinten fél szint alatt jön vissza. Nem tudom miért megy még mindig a hajtépés. Jelenleg az esély sincs meg, hogy felvegyük a versenyt. Különben is hátrányba kerülnél azzal, ha a fertőzöttek megkapnák ezt a 4 szakit? Nem. Érne sérelem? Nem, mert ugyanúgy fizetnének érte, LE-vel, LGY-vel akár még Őskővel is.
V1:Eliteninja
Pontszám: 4.33
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2012. hozzászólás - 2010.06.22. 13:14:22 (Válasz Eliteninja #2011 hozzászólására.)
Abszolúte nem vagyok felháborodva. De az én értékrendemben a munka, az ész és a lelkesedés még mindig többet ér ennél. Ez egy vélemény volt, nem pedig lábbalpadlóntoporzékolás, ha lepontozza bárki, ha nem.
Nézd az én oldalamról: csináltam magamnak egy olyan karaktert, ami nem a legjobb semmiben, de szeretek játszani vele, én látom az erényeit. Az én szememben az, hogy őskővel mindent lehet, azt jelenti, hogy elértéktelenedik a belefeccölt munka és figyelem.
És nem mondtam azt, hogy ne lehessen. De azzal, hogy mindet megkapja bárki, már a túloldalra billenésnek érzem.
A hozzászólást Semelyik módosította 2010.06.22. 13:15:12-kor
Pontszám: 7.05
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2013. hozzászólás - 2010.06.22. 13:16:26 (Válasz Semelyik #2012 hozzászólására.)
És Te harcolsz a fertő ellen vagy nem?

Vagy csak mindig 50%on tartod magad?
Pontszám: 5.46
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2014. hozzászólás - 2010.06.22. 13:16:54 (Válasz Semelyik #2012 hozzászólására.)
A szinthez kötést nem figyeltem eddig. Mea culpa.
Ha maradnak ezek a nagyságrendek, azzal azt hiszem, meg fogok tudni békélni!
[Bár ez eddig is így lett volna.]
Pontszám: 7.04
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2015. hozzászólás - 2010.06.22. 13:17:40 (Válasz Semelyik #2012 hozzászólására.)
Miféle mindet? 4 szakértelemről van szó amellyel ki lenne egyensúlyozva a dolog, semmi másról. Miért fáj ez neked annyira? Mert nem lesznek balekok 100as fertővel akiket fixen mindenki agyon fog verni kis idő múlva?
V1:Eliteninja
Pontszám: 3.42
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2016. hozzászólás - 2010.06.22. 13:18:23 (Válasz D4vid #2013 hozzászólására.)
Egyszer-egyszer elfelejtettem korábban, de lassan letudom azért.
Voltak szintek, amikor - igenis - nagy teher volt.
Pontszám: 7.04
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2017. hozzászólás - 2010.06.22. 13:18:39 (Válasz Semelyik #2014 hozzászólására.)
Szerintem elérhető távolságba kéne rakni 68. szint környékére.
V1:Eliteninja
Pontszám: 4.22
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2018. hozzászólás - 2010.06.22. 13:24:17 (Válasz Eliteninja #2017 hozzászólására.)
Pontosan az a néhány szintnyi kivárás lesz a büntetés - és csak emiatt tudok egyetérteni az egésszel. Na jó, ezen még bőven lehet csökkenteni. De nem 68-ig!
Te is beláthatod: a többi szaki turbó fölé vitele szart sem ér, talán még a csapdakészítésé, de az se valami nagy táp.
Ó, a duplarablás! Hát remek.
Már 61. szinten is többet szívok el, mint rablok.
A hozzászólást Semelyik módosította 2010.06.22. 13:33:36-kor
Pontszám: 7.04
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2019. hozzászólás - 2010.06.22. 13:30:05 (Válasz Eliteninja #2017 hozzászólására.)
Idézet: Eliteninja - 2010.06.22. 13:18:39
Szerintem elérhető távolságba kéne rakni 68. szint környékére.


Semmiképpen Ninja, a fertőzött kapja meg kicsit később mint a sterilek, és természetesen csak 10 szintenként 1-et. Ezt én is így érezném korrektnek. Legalább egy 5 szint eltolódás legyen, az nem éppen egy végletes hátrány.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.67
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2020. hozzászólás - 2010.06.22. 13:31:34 (Válasz Semelyik #2018 hozzászólására.)
Aham, plusz egy slot állatoknak küldire, kreaf +10%, krono -5 perc megintcsak. +1pp valóságrofmázás(bár nem tom, h ez működik-e), epik spec, végülis az intelligens kedvenc is egy rakat fos, mert csak +20% bónusz. Emellett több konci, építés és mágikus reg. Hát tényleg ez mind lószar
V1:Eliteninja
Pontszám: 3.42
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!