Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
kedvencAnbuhatakeFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8341. hozzászólás - 2018.11.22. 08:52:22 (Válasz Shadowrun1990 #8338 hozzászólására.)
Arra volt a legtöbb panasz, tuti hogy benne van
V3 - Illuminati Lovagjai
V5 - Tébolyult Mágusok (Hatake)

Pontszám: 7.57
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8342. hozzászólás - 2018.12.06. 18:39:24
Jó lenne egy új AF képesség, amivel a karakter szintjéhez lehetne igazítani a kihívásokért kapott kristálypontok mennyiségét, mert azért az már ciki, hogy a 30. szintű karakter is ugyanazt a d3 -nyi kavicsot nyerheti, mint a 250. szintű karakter, miközben a kalandok követelményei durván elszállnak ahogy a szint emelkedik.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 9.62
kedvencGloriaNő
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8343. hozzászólás - 2018.12.08. 14:04:55 (Válasz pityu #8342 hozzászólására.)
Az ötlet nem rossz, ugyanígy lehetne emelni (akár egy másik AF-fel) az ismételhető küldetéseknél kapható kristálypontok mennyiségét.
Pontszám: 9.63
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8344. hozzászólás - 2019.01.28. 23:18:22
elfogytak a fejleszthető AF képességek

Időszerű lenne valami újakat betenni

entitás vadászat af en tudok még pár szintet fejleszteni de ezt meghagyom templomi feladathoz
ha szintet lépek még a csonterősítés mehet egy egy szintet maradt még a relikviaismeret , de fölösleges fejleszteni, mert nincsenek 420 feletti epikus tárgyak

És persze maradt a troll vér de azt már hiába emelem , nem lesz több a regenerációm sem a visszasebzés ebből

minden más maxon van tudás és fejlődés hatalmát leszámítva , de ezek sem kellenek , mert enélkül is max kedvezmény elérve

aztán mega eszenciák , ha másnem a mito csomagok miatt lehetne tovább fejleszteni , és akkor pl itt lehetne némi af et is áldozni erre

jöhetnének új epikus cuccok , mert idejét nem tudom mióta már csak a 420 as kincsek esnek és azok már többszörösen megvannak mindenkinek

lehetne egy af képesség a vastagbőr erősítésére a bőrkeményedéshez hasonlóan csak közelharcra
ektoplazmából vehető relikviák arany szintje legyen tovább fejleszthető , és lehessen több ektoplazmát szerezni, mert a jelenlegi sebességgel pl egy verempálca nekem 256000 plazma ami úgy fél év

Nincs mit fejleszteni egyre több fronton , kezd beszűkülni a játék csak tö szaki növelésre és a csatlós arénára
Pontszám: 7.91
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8345. hozzászólás - 2019.02.15. 10:10:19
Lehetne betenni egy gyors gombot a kalandokhoz is a szörnytalizmán mintájára, hogy ne kelljen mindig oda belépni érte.
Pontszám: 7.77
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8346. hozzászólás - 2019.03.02. 23:47:48
Van egy relikvia, a neve: Mananyelő (Tárgyakból eredő varázslatelnyelésed duplán számít)

Nem lehetne inkább ezt fejleszteni relikviakuponokból?
V3-Alíz
Pontszám: 6.42
közkedveltm3rcuri4l2Férfi
Végzetúr tehetség
109 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8347. hozzászólás - 2019.03.05. 03:10:01
Bekerülhetnének az Aukciós házba az Egyéni aukciók
Természetesen egy külön fül alatt.

PL Relikviakupont/Smaragdszelencét/Aranydukátot eladhatnának a játékosok Le-ért vagy őskőért
Szerintem van akinek felesleges illetve akinek sok kell

Ahogy más játékoknál lenni szokott az oldal megvágná 10%-al az eladó bevételét így talán többen vennének ősköveket illetve akinek megvan minden mega/relikvia az legalább profitálna a felesleges dolgokból !

Nem tudom ezzel ki ért eggyet illetve ki nem, vagy hogy Miklósék mit szólnak az ötlethez de szerintem ez egy jó fejlesztés lenne

Ha volt már hasonló téma akkor elnézést hogy nem olvastam vissza mindent !
V6: PUN1SH3R

Pontszám: 9.60
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8348. hozzászólás - 2019.03.05. 06:58:07
Nos remélem nem vagyok egyedül, de én örülök a 400-as szintkorlátnak s annak a ténynek, hogy a játékvezetőség végre meghozta a döntést, hogy hozzuk össze a mezőnyt 400-on...
Most viszont egy olyan fejlesztési csomag kellene, ami az "elavult" dolgokat újra visszahozná.
Hogy mire gondolok?
- Van majdnem 9000 AF pontom
- Még mindig nem tudok magasabb szintű felszereléseket vásárolni pedig én csak 351-es vagyok, milyen unalom lehet 400-on?
- Epikus kincsek már lassan 2 éve semmit sem jelentenek.
- Szövetségi épületek?
- Entitások?
De vannak még itt egyéb dolgok is... 400-on várhatná egy csomag a játékosokat hoirdabónuszokkal aminek köszönhetően egyedibb karaktereket lehetne fejleszteni. Egyedi ékszerek készítése amik erőssége össze lenne kötve a relikviaismeret AF képességgel. (ott azért el lehetne szórni még jópár 1000 AF pontot)
Minél több 400-as lesz, a portya annál jobban átveszi majd a helyét az SZB-nek. Legalábbis én ebben bízom. A jelenlegi kivégzés szaki 3 millió ÉP-vel rendelkező játékosok ellen egyszerűen nevetséges. 400-on lehetne minden portya/csata utolsó vérig rendszerben? Ne úgy dőljön már el egy kakaskodás, hogy a 2 karakter az előbb említett 3 millió ÉP-ből elveszít 500k-t...Ez olyan, mintha kapnék egy pofont, de ahelyett hogy visszaadnám, leülök.... Szóval most össze kellene ülni átbeszélni ezeket a dolgokat...
V3-Alíz
Pontszám: 7.62
fórumozóGod1Férfi
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8349. hozzászólás - 2019.03.05. 10:07:51 (Válasz Dozer #8348 hozzászólására.)
Idézet: Dozer - 2019.03.05. 06:58:07
Nos remélem nem vagyok egyedül, de én örülök a 400-as szintkorlátnak s annak a ténynek, hogy a játékvezetőség végre meghozta a döntést, hogy hozzuk össze a mezőnyt 400-on...


Szerintem tényleg nem vagy egyedül, ennek kb még világonként max 1-2 ember örülhet. Mindenki más csak szív vele. Jajdejó lesz pár emberke akit üthetsz és senkinek nem lesz esélye se ellened, mivel a befolyó LE az szintfüggő, igy aki a topon van az szerez legtöbbet így nincs esély rá, hogy utolérjen/megközelítsen. Van kb 50-es a támadási határ, így aki 350-re ért az halál fia. Mennyire is jó ez. Tényleg le a kalappal, beleverték az utolsó szöget is.
Ha annyira támadni akartál ott a szubplazma, ja hogy azt másra is el lehetett szórni és még károkozásra se volt jó.
A többiről még is mit vársz, ha a lényeges verseny ezennel kivégezve.
Pontszám: 7.04
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8350. hozzászólás - 2019.03.05. 10:48:34 (Válasz God1 #8349 hozzászólására.)
Ez a 400as szint egy dologra jó. Megspórolták vele a 400 szint feletti felszerelések és epikus kincsek készítését. Igazi előnyét nem látom a max szintnek, inkább csak egy jel, hogy az új játékuk fontosabb ez meg ennyivel le van tudva.
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 6.96
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8351. hozzászólás - 2019.03.05. 11:31:41
Dozer: részben ez is célja volt a limitnek, hogy céltudatosabban lehessen fejlesztéseket csinálni, egy hosszabb távon jobban összetömörödő mezőnynek.

Új AF képességeket folyamatosan csinálunk, igény szerint, de ha ilyen sok felesleges AF pontods van, nyugodtan fejlessz ki néhány szerinted szuboptimális képességet is addig.

A felszerelésekről, a legendás felszerelések jól beváltak, idővel ki fogjuk tolni a 320-as limitet 400-ig, és akkor lesz mint fejleszteni. Sőt, 400. szinttől lehetnek majd speciális fejlesztések a halhatatlanság után.

Az epikus kincsek valóban kifutottak a top szöviknek, alapvetően itt is át kellene állnunk legendás cuccokra, a szörny pedig nem konkrét tárgyakat dobna, hanem ezek fejlesztéséhez szükséges komponenst.

Szövetségi épületeket nem tervezünk újakat egyelőre, pont a kisebb és nagyobb szövik közt már most is meglevő óriási szakadék miatt, de ott vannak az újraépíthető épületek, én ezen a téren nem látok hiányt.

A kivégzéssel kapcsolatban, nem érzem, hogy szükség lenne még 400. szinten is arra, hogy teljesen függetlenül a tulajdonságaidtól, felszereléseidtől, állatiadtól, képességeidtől, mindössze egyetlen szakértelmnek köszönhetően megölhess mindenkit. Arról pedig, hogy egy utolsó vérig viadalon összesen csak 500k ép-t vesztesz, ez megint egy érzékeny dolog, ha a sebzést okozó dolgok túlsúlyba kerülnek a sebzést csökkentőkkel szemben, akkor abból sokkal nagyobb balhé van, mintha egy csatában nem hal meg senki, csak az okozott sebzés dönt.

Spellatrix: nem, nem az volt a cél a 400-as szinttel, hogy megspóroljuk a felszerelések készítését. Ez már megtörtént a legendás felszerelések bevezetésekor Nem tudom, jársz-e élő VU találkozókra, de ott ezt a problémát többször átbeszéltük, azok, akik szintben nagyon elhúznak a mezőnytől, és emiatt gyakorlatilag semmilyen interakcióra nincs lehetőségük, sokkal hamarabb kiégnek. Nem beszélve arról, hogy sokkal kisebb az esélye, hogy 1 embernek külön készül valami fejlesztés, mint egy nagyobb csoportnak. Azon sem nagyon kell aggódni, God1, hogy akkor a top kari majd ott ül, és "hízik" amíg a többiek utolérik. Aki elöl rohan, az felad sok olyan dolgot, amitől optimálisabban tud fejlődni, nézd meg a toplistában a TÖ-ket, nem feltétlenül van összefüggés a TÖ és a szint között.
Pontszám: 7.75
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8352. hozzászólás - 2019.03.05. 13:03:31 (Válasz Miklós #8351 hozzászólására.)
Nem bántásból, de az utóbbi hónapok "fejlesztései" arra engednek következtetni, hogy el lett engedve a játék és minden fejlesztésnél a spórolás a cél.

Itt volt az kihívás tornyás szavazás is, ami úgy lett megcsinálva, hogy véletlenül se kelljen foglalkozni vele. Lehetett választani a maradjon így és a legyen rosszabb között. Többen jelezték, hogy így nem jó, de nem számít. Az állatsebzéses probléma előző toronynál is előjött, még is süket fülekre talált.

Bekerült 2 cucc a kufár jutalmak közé amit valaki állítólag kért, de gondolom ezt egyszerűbb volt megcsinálni és kapóra jött a 2 ronda kép is amit máshova nem lehetett felhasználni. Előző kufár eventnél is jeleztük, hogy jó lenne ha lenne végre barna mytos relikvia. Most is, talán majd a következőre lesz...bár kétlem.

Mostanában az új fejlesztések összecsapva és kevés vagy hiányos információval kerülnek be, régebben legalább volt hozzá írva egy nagyobb összefoglaló a működésről és a kaptunk válaszokat a felmerülő kérdésekre.
A hozzászólást Spellatrix módosította 2019.03.05. 13:05:49-kor
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 6.95
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8353. hozzászólás - 2019.03.05. 15:01:51
A kihívás tornyával kapcsolatban vitának nem sok értelmét látom, értem, hogy te azt szeretted volna, hogy a kihívás tornya ugyanúgy, erőforrás költés nélkül ezentúl sokkal több tápot adjon, de erre sajnos nem volt lehetőség. Az állatsebzéses problémát pedig már első körben is fogtuk, felírtam akkor, de nem minden tud azonnal megvalósulni. A jutalmakkal kapcsolatban, mindenképpen javaslom, hogy gyere el az élő VU találkozókra. Ott közösen, a jelenlévő játékosokkal együtt beszéljük meg, milyen fejlesztéseket szeretnének. Nem a fejlesztési idő a szempont, hanem az, hogy mire van igény, ezt már nagyon régóta, többször kérték, hogy kezdjünk valamit ezekkel a relikviákkal, és lehessen erősebb italt kapni. Abszolút megértem, ha neked ilyen tárgyat nincs, nincs is rá szükséged, ebben az esetben egyszerűen válassz másik jutalmat.A felmerüő kérdéseket most is, mint mindig igyekszem megválaszolni.
Pontszám: 7.75
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8354. hozzászólás - 2019.03.05. 15:26:35 (Válasz Miklós #8353 hozzászólására.)
Nem emlékszem rá, hogy írtam volna ilyet a kihívás tornyával kapcsolatban. A többiek felmerülő problémáira reagáltam csak. Alapvetően bőven elég tápos így is, nekem magával az evettel van problémám. Ez a színcserélgetős minijáték a hosszú várakozási idővel levesz az életről. Be kell gyűjteni egy hatalmas nagy pofont, hogy megnézzem mire cserélgessem a cuccokat, de az állatokat folyamatosan tegyem el / vegyem elő mert annyira durva az állat sebzés, hogy még a pihenő állatok is veszélyben vannak.

Volt akinek nem tetszett, hogy nem 1-es szintről indul, arra volt egy javaslatom, hogy az event elején legyen egy gomb, hogy 1.-es szintről kezdje vagy folytassa az előző event szintje alapján. Nekem bőven elég tápos event és annak is örülök, hogy letudhatom akár 1 támadásból.

A kritikát a szavazással kapcsolatban írtam. Direkt olyan válasz lehetőségek lettek megadva, hogy a többség úgy is azt választja hogy maradjon így. Ugyan mi mást választana az ember ha abból választhat, hogy legyen rosszabb vagy maradjon így. Egyszerűbb lett volna feltenni úgy a kérdést, hogy megfelelően működik-e a kihívás tornya? Igen/Nem. Csak ugye kijött volna egy hatalmas nem és akkor csinálni is kéne valamit....
A hozzászólást Spellatrix módosította 2019.03.05. 15:27:37-kor
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 7.50
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8355. hozzászólás - 2019.03.05. 15:54:43 (Válasz Miklós #8351 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2019.03.05. 11:31:41
hogy akkor a top kari majd ott ül, és "hízik" amíg a többiek utolérik. Aki elöl rohan, az felad sok olyan dolgot, amitől optimálisabban tud fejlődni, nézd meg a toplistában a TÖ-ket, nem feltétlenül van összefüggés a TÖ és a szint között.


Nekem egy kérdésem lenne, kiemelve ezt a részt: azt mondtad, hogy aki rohan, feladott sok mindent. De így, hogy már nem kell rohannia, mert szintkorlát van, akkor lényegében most mit is csinál majd? Esetleg "ül" és "hízik"?
Utána pedig hülyére pofoz mindenkit, akit beér a szintütési korlátba.
Nekem ez annyira nem tetszik.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.90
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8356. hozzászólás - 2019.03.05. 16:20:04 (Válasz Paco #8355 hozzászólására.)
Aki számára reális esélye van, hogy belátható időn belül az első ütéstávolságába kerül, annak valószínűleg már nem kell attól félnie, hogy bárki hülyére pofozza. 300. szint fölött már rég nem arról szól a portya, mint a játék elején, hogy jön a gonosz tápos kari, és elveszi a kemény munkával szerzett LE-met. A LE-re tudsz már vigyázni, a sebződést ezer módon tudod visszagyógyulni, az meg, hogy csatázik veled, már eddig is megvolt, max szubplazmával.
Pontszám: 6.84
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8357. hozzászólás - 2019.03.05. 16:58:46 (Válasz Miklós #8356 hozzászólására.)
No offense Miklós, de mostanában ezek a "valószínűleg" kijelentések inkább azt jelentik a valóságban, hogy "előfordul, hogy..." Egyébként igazad van, nincs túl sok verekedés egy adott szint felett. De igazából jól is van ez így.

Azt lehet tudni, hogy mire jó a halhatatlanság %? Mert pl. ha nagyon megéri, akkor kattintok 1 milliót (nem) és felmegyek én is szintben.

Másik kérdés: az inspirációt mennyiben befolyásolja a 400-as szintlimit? Tehát 400 + 14-re, vagy 400-ra számolodik az inspiráció?

Az állatsebzős dologgal tényleg érdemes komolyan foglalkozni. Most nem azért dobtam fel én is, hogy felhúzzalak, mert pedig már mondtad, hogy foglalkoztok vele. Azért írom, hogy ne olyan megoldás legyen, ami végső soron csökkenti majd 50-nel a sebződést. Tehát ez tényleg komoly. Ha egy 60k-s pofont kap egy állat, akkor nem elég 30k-t levédeni. El kell tudni érni az 55k-t. Egy szint felett több ezer AF-en csücsülünk, simán belefér erre egy drágább fejlesztés.

A kufárok csatájához beérkezett relikek tényleg nem adnak semmit, ez kb. a haszontalan kategória. Bár ha maxos relik mellett meg fogom kapni azt a szintű italt, ami a kalandokhoz kell, és ezzel megnyerem azt, hogy nem kell többet italok vásárlásával foglalkoznom, akkor ám legyen, tetszik, kényelmi funkció

Az új AH-s relikek kezdeményezés tetszik, jó irányvonal. A jelenleg betett tárgyaknál még nem én vagyok a célcsoport, de biztosan lesz olyan is később.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.57
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8358. hozzászólás - 2019.03.05. 18:00:20 (Válasz Miklós #8356 hozzászólására.)
Tehát ezzel elismered, hogy igazam van.
Nem rabol LE-t - szerinted - csak megver és elrak kínzókamrába, hogy még egy kis extrát hozzátegyek a mindennapokhoz.
És nem, eddig el lehet kerülni a szubplazmát, mert ki lehet kapcsolni.

Megmondom őszintén, nincs kedvem azért beletenni azt a rengeteg őskövet a karakterbe, amit eddig beletetettem, annak fényében, hogy tudom, amint egyszer oda felérek - függetlenül attól, hogy ez 1 vagy 10 év alatt lenne meg - akkor már el van döntve, hogy meg leszek verve.
Tökmindegy, hogy mit teszek, akkor is az lesz a vége.
Mert aki most fenn van, "max" LE-t termel és növekszik a végtelenbe és ez minden nappal csak tovább nyitja az ollót.

Ha ez a végcél, akkor nekem ehhez nincs humorom.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 8.95
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8359. hozzászólás - 2019.03.05. 18:31:44
sziaszto!
Én ugyan kicsinek számítok, hozzátok képest, de éppen ezért feltennék egy kérdést.
Ez az új tárgyak adnak 3%, 5%, 10% stb. Vel többet mint az elődeik. Van ennek valami értelme? Megéri egyálltalán licitálni rájuk, ilyen kis külömbségért?
Némelyiknek még az alapját is teljesen értelmetlen megvenni azért a pár % ért. Annyit észre sem lehet venni.
Ha már vesz az ember valamit legyen értelme.
Ha a boltban vásárolunk és 3% os leárazás van kineveti az ember. Ez itt is igaz. Le sem ellenőrizhető,hogy valóban adja e azt a % ot.

Ha valamit elírtam,bocsánat, telóról írok.
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 6.08
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8360. hozzászólás - 2019.03.05. 22:33:28 (Válasz Paco #8358 hozzászólására.)
Teljesen egyetértek, bár engem ez V6on nem érint, mire ott bárki is elérné a 400-at azt a játék úgysem éli meg. Viszont ezzel a húzással a világváltás sem opció. Átmenni azért, hogy majd valamikor belecsavarjon a betonba egy olyan aki már évek óta 400on max LE-t termelget.
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 6.88
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője