Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés (új)
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3606 hozzászólás
Profil megtekintése
Hibajelentés (új)
1. hozzászólás - 2009.08.12. 21:59:36
Az előző hibajelentés topic már rettenetesen hosszú volt, lezártam, ez a folytatás, ide lehet a hibákat írni mostantól.

Ide írjátok azokat a hibákat amiket találtok a játékban, legyen az akár helyesírási, akár játéktechnikai hiba. Kérem, hogy igyekezzetek röviden, lényegretörően leírni, és minden szükséges adatot megadni a hiba megtalállásához. Így a programozónak is könnyebb nyomonkövetni és javítani a hibákat. A kvíz hibákat a kvíz topicba írjátok.
Pontszám: 3.97
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
2. hozzászólás - 2009.08.13. 10:36:10
Kérted a konkrét számokkal való alátámasztását többek közt annak, hogy a transzendális fókusz nem működik, az alábbi hibajelentés a 3-as világ hibái közé került fel, de akkro ide ide felírnám:


van nálam 953 LE (a csata után)
transzcendális projekció 9

Ma, 10:24 Valdimir Chera A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 1 lélekenergiát.

ez eddig még oké is lenne, na de van egy hiper-szuper transzcendális fókuszom:

transzcendális fókusz

Szint: 30
A transzcendális projekció szakértelmed hatékonysága 50%-kal megnő.


A kérdésem:
simán nem működik, vagy valamit kihagytam a számításból? (nincs háború, nem én támadtam, stb)
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3. hozzászólás - 2009.08.13. 11:42:36
Ma reggel óta vadászat közben minden egyes új vadászatnál az alábbi Firefox hibaüzenetet kapom:
"Az oldal megjelenítéséhez a Firefoxnak olyan információkat kell küldenie, amelyek megismételnek egy korábbi műveletet (például egy keresést vagy egy rendelés megerősítését)."
Már máskor is kaptam ilyet, de csak menüpontra kattintáskor, vadászat közben soha.
Pontszám: 5
fórumozóAndaxinFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4. hozzászólás - 2009.08.13. 12:21:38
.
A hozzászólást Andaxin módosította 2009.08.13. 15:06:26-kor
Pontszám: 4.25
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
5. hozzászólás - 2009.08.13. 13:53:08
Már negyedik napja nem működik a Hatalom tornya. Értem én, hogy Baraty nyaral, de NÉGY NAPJA nem foglalkoztok vele egyáltalán, ráadásul ez mind munkanap, és mindjárt itt a hétvége, amikor feltételezem még ennyi hibajavítás sem várható el tőletek. A torony átvételébe hetven ember fektetett fejenként több százezer LE-t, jóval többet, mint amit a nevezetes Zarknod esemény igényelne, szóval az arra való hivatkozást sem érzem jogosnak.

Ennyire nem függhet egyetlen embertől az egész Végzetúr. Mi van ha - ne adj' isten - Baratyot elüti a villamos? A Beholder kidobja az egész több milliós projektet a kukába?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9.44
népszerűMong0oseFérfi
Végzetúr tehetség
116 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
6. hozzászólás - 2009.08.13. 14:04:15
A torony sem működik és a sírásdetektor is bedöglött. Hiába írtam én be belső fórumba, hogy milyen állatot szeretnék befogni, csak nem jön a vad.
Femme Fatale - Sötét Ösvény (v1)
Dr. Horrible - Ködkapu Strázsái (v3)

Csak 10 féle ember van, aki érti a bináris számok logikáját és aki nem.
Pontszám: 5
népszerűtlenDestroyer96Férfi
Végzetúr mester
348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
7. hozzászólás - 2009.08.13. 15:10:21
Idézet: Miklós - 2009.08.12. 21:59:36
Ide írjátok azokat a hibákat amiket találtok a játékban, legyen az akár helyesírási, akár játéktechnikai hiba. Kérem, hogy igyekezzetek röviden, lényegretörően leírni, és minden szükséges adatot megadni a hiba megtalállásához. Így a programozónak is könnyebb nyomonkövetni és javítani a hibákat. A kvíz hibákat a kvíz topicba írjátok.


Helyesírási? Jól van. A legenda 32. fejezetében van egy "hiba", már ha az:

- Üdv, végzetúr! - köszönt, kicsit meghajolva. Zavartan torpansz meg.

- Máris feladod a csatát, izé.. - és ekkor a hordajelvényre téved a tekinteted. Ilyet még nem láttál! A fickó egy furcsa, áttestsző kristály jelvényét viseli.


Ott 2 pont van, de nem 3-nak kéne lennie?!
Pontszám: 4.67
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
8. hozzászólás - 2009.08.13. 15:14:10 (Válasz Destroyer96 #7 hozzászólására.)
engem jobban zavarna az "áttestsző" szó
Pontszám: 5
népszerűtlenDestroyer96Férfi
Végzetúr mester
348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
9. hozzászólás - 2009.08.13. 16:00:34 (Válasz cirip #8 hozzászólására.)
Ja tényleg, az is hiba.
Pontszám: 5
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
10. hozzászólás - 2009.08.13. 16:13:32
ezt kaptam mikor frissitettem a (regi) hibajelentes totyikot: "Betörési kísérlet..."
Pontszám: 5
népszerűtlenDestroyer96Férfi
Végzetúr mester
348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
11. hozzászólás - 2009.08.13. 16:13:45
Kérdésedet a többi játékos és/vagy a játékvezető fogja értékelni. Ha értelmetlen, vagy netikettet sértő kérdést teszel fel, vagy a válaszok nem egyértelműek, kérdésed "Azonnal törölni" értékelést fog kapni, és egy időre elveszted a lehetőséget, hogy kérdést írjál.


Na de, ha a válaszok nem egyértelműek, akkor még nem kell az "Azonnal törölni" értékelés, mert hát a rossz kérdéseknél is van egy olyan, hogy: "A válaszok nem jók ill. nem egyértelműek"... ugye?
Pontszám: 5
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
12. hozzászólás - 2009.08.13. 16:14:13 (Válasz Destroyer96 #7 hozzászólására.)
a legendaban nagyon sok helyesirasi hiba es elgepeles van, egy idoben jeleztem is parat, de az eltelt fel ev alatt meg nem sikerult oket kijavitani
Pontszám: 5
népszerűtlenDestroyer96Férfi
Végzetúr mester
348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
13. hozzászólás - 2009.08.13. 16:16:23 (Válasz bokorn #12 hozzászólására.)
Pontszám: 5
népszerűtlenIfjabbPadowanFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
14. hozzászólás - 2009.08.13. 16:35:13
Volt egy ilyen kvízkérdés, amin picit fölháborodtam.
Valahogy így szólt.

Mi nem örömöt fejez ki?
OMG
Lol
XD
Haha

Az OMG volt a helyes megfejtés. Természetesen el is találtam.
Ohh my god.
Hogy lehet ilyen együgyű, buta értelmetlen kérdést elfogadni?
Igazából egyik sem fejez ki örömet, mert buta kis netszlengek egytől- egyig.

Ehhez hasonló kérdést én is tudnék írni, csak nem fogadnák el.
Az enyém így szólna.

Mikor esik legjobban a sör?

Reggel
Nyáron munka után
Télen
Akkor esik jól ha magasról dobják le


A helyes megfejtés: Nyáron munka után
Ezt tudnám egy szellemi szintre helyezni a boldogság internetes kifejezésével.
“Isten vagy az Élet sohasem büntet. Az ember bünteti önmagát az Istenről, Életről, Világegyetemről alkotott téveszméi révén. Gondolatai teremtő erejűek, ő tehát megteremti saját nyomorúságát.” (Joseph Murphy)
Pontszám: 4.88
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
15. hozzászólás - 2009.08.13. 16:43:50 (Válasz IfjabbPadowan #14 hozzászólására.)
Ilyenekkel ne szemeteljétek már tele ezt a topikot, erre ott van a kvíz.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.50
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
16. hozzászólás - 2009.08.13. 17:32:10 (Válasz Destroyer96 #13 hozzászólására.)
sajnos ez az altalanos, nem keves hibat jeleztem mar honapokkal ezelott, aminek a javitasa elvileg nem vehet igenybe tobbet par percnel/masodpercnel, de persze semmi nem tortent azota sem, megcsak egy semmitmondo "jo, majd megnezzuk" sem jott
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
17. hozzászólás - 2009.08.13. 17:41:54 (Válasz bokorn #16 hozzászólására.)
a menüpontoknál, kiírásoknál is van hiba, de ezek hátra sorolódnak, csak szépészeti gondok. saját tapasztalat, hogy az ember inkább foglalkozik nagy volumenű dologgal, mint egy perc alatt elintézhető piszlicsáré cuccal. nem jó hozzáállás, de ez van.
Pontszám: 5.40
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
18. hozzászólás - 2009.08.13. 18:43:55 (Válasz winnie #17 hozzászólására.)
neki kene ulni es kb. fel ora alatt ki lehetne pucolni az ilyeneket
rengeteg hiba be lett irva a forumba, de igazabol teljesen feleslegesen, ez az ultraamator megoldas teljesen alkalmatlan a hibakovetesre, kene egy normalis bug tracker, ott lehetne latni a hibakat, azt hogy javitva vannak-e, lehetne fontossagot beallitani, stb

mondjuk tartok tole hogy eleg durvan nezne ki egy statisztika a javitott/jelentett hibak aranyarol


de hogy ne csak az esztetikai hibakrol beszeljunk, par honappal ezelott szoltam eloszor, nehany hete masodszor hogy a 35 fos szovetsegben 75 a maximalis szavazatok szama, es 38 szavazat kell a donteshez. ez egyaltalan nem "piszlicsare" hiba, volt hogy valakinek emiatt kellett a felvetelre varnia a sok LE-vel hogy kutat tolthessen, allhattunk neki turkalni hogy kinek az accountjaval tudnank esetleg belepni, hogy a bug miatt megkovetelt +3 szavazatot begyujtsuk

csunya bug, eros kellemetlenseget tud okozni, biztos vagyok benne hogy nagyon rovid ido alatt javithato (lenne, ha foglalkoznanak vele...)
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
19. hozzászólás - 2009.08.13. 22:27:50
Megittam egy gyógyitalt, a karlapról eltűnt, de nem gyógyultam semmit. Kompenzáció nem kell, de érdekes dolog, nem ártana javítani.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
20. hozzászólás - 2009.08.13. 23:14:18
Egy szörnyelfogás után beragadt a vadászatom. Nem állította le, ahogyan kellett vona. A vadászat menüpont szerint éppen pihenek és ezért nem vadászhatok, a portyázás, pihenés, térkapu, stb. alatt pedig azt látom, hogy épp vadászok... Ilyenkor mi a teendő?

Hm, mire beírtam a hibát, már meg is oldódott...
A hozzászólást Ariel módosította 2009.08.13. 23:15:20-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!