Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
fórumozóMucmucFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3641. hozzászólás - 2009.04.12. 17:41:59
Meggondoltam magam. Kérem (követelem), hogy ez a kérdésem ne szerepeljen a rossz kérdések között, valamint kérem vissza a kérdés feltevési lehetőségemet. Ez a minimum. Iszonyú mérges vagyok, ez egyszerűen felháborító.
Pontszám: 2.33
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3642. hozzászólás - 2009.04.12. 17:51:50
Az egész kérdés feltevés és válasz egyszerű random dolog éppen milyen embernek dobja ki a kérdésedet. Vannak ennél sokkal rosszabb kérdések csak pont olyan kapta akinek könnyebb és jó válasznak jelölte meg. Én ezért is nem írom be ide a kérdéseimet amit esetleg rossznak értékeltek szerencsére nem volt sok de akadt olyan is ami elég dühítő volt, de szerintem tök felesleges.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 5
kedvencKupekFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3643. hozzászólás - 2009.04.12. 17:55:21
Melyik megyénkben található Ercsi ?

Pest megye.
Tolna megye.
Fejér megye.
Zala megye.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

A saját hazánk egyik városa szerintük érdektelen ??????
Egy neve sincs Angol zenekar gitárosát pedig ismernem kellene ??????????????????????
Pontszám: 6.17
fórumozóMucmucFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3644. hozzászólás - 2009.04.12. 17:59:22
Nem tök felesleges. Most ennél a kérdésnél nem engedek a 21-ből.

Idézek az aktuális Wikipédia bejelentkező oldaláról az e hétre külön kiemelt "JELES NAPOK" részből:


Jeles napok

* Ma 2009. április 12. van, Gyula névnapja.
* április 7. – az egészség világnapja (World Health Day 1950-től)
* április 8. – a romák világnapja (1990-től)
* április 9–16. – pészah (az elkerülés és kivonulás ünnepe)
* április 9. – nagycsütörtök (az utolsó vacsora és az Eucharisztia megalapítása)
* április 10. – nagypéntek · nemzeti rákellenes nap
* április 11. – nagyszombat · a magyar költészet napja (József Attila születésnapja) · a Parkinson-kór világnapja · Debrecen város ünnepe
* április 12. – húsvét, Krisztus feltámadásának ünnepe · az űrhajózás világnapja (Cosmonautics Day, Всемирный день авиации и космонавтики 1962-től) · Yurij Éjszakája (Yuri's Night 2001-től)



Tehát jeles nap. Akkor pedig nem lehet rossz az erre vonatkozó kérdés. Ha erre nem kapok kiigazítást, akkor felkeresek vele néhány fórumot.
Pontszám: 5
kedvelt tagKalandorNő
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3645. hozzászólás - 2009.04.12. 17:59:29 (Válasz Zaphod42 #3639 hozzászólására.)
ezek a jóságos emberek miért nem estek még ki a kérdést feltevők tág köréből???
Pontszám: 5
kedvelt tagKalandorNő
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3646. hozzászólás - 2009.04.12. 18:03:59 (Válasz Lanmandragoran #3626 hozzászólására.)
Miért számít az h az évek egymás után jönnek? Nem nehéz rájönni h a rendszerváltás után jött haza, nem lett volna jó 80as v 2000 utáni éveket irni sztem.
És akárki akárhogy is gondolja, az ő nevét a világ nagy részén ismerik. Nem azért mert nagyobb volt, mint Liszt, csak manapság a foci népszerű sport.
Pontszám: 5
népszerűZaphod42Férfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3647. hozzászólás - 2009.04.12. 18:06:29 (Válasz Meszy86 #3642 hozzászólására.)
Ezert nem jo, hogy eleg egy rossz ertekeles, hogy kigilyozzanak egy jo kerdest egy nagybetu miatt vagy epp csak szorszalhasogatasbol vagy emberi butasagbol.
Pontszám: 5
népszerűZaphod42Férfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3648. hozzászólás - 2009.04.12. 18:11:02
Idézet: Kupek - 2009.04.12. 17:55:21
Melyik megyénkben található Ercsi ?

Pest megye.
Tolna megye.
Fejér megye.
Zala megye.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

A saját hazánk egyik városa szerintük érdektelen ??????
Egy neve sincs Angol zenekar gitárosát pedig ismernem kellene ??????????????????????


Szomoru, hogy ilyen tag latokoru jatekosok is vannak es raadasul van meg jogosultsaguk ertekelesre!
Pontszám: 5
népszerűBlozbangFérfi
Végzetúr mester
341 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3649. hozzászólás - 2009.04.12. 18:11:19 (Válasz Kupek #3643 hozzászólására.)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,39.0

Ajánlom figyelmedbe az első hozzászólás kiemelt részét.

Edit:
Kalandor, Zaphod42: nektek sem ártana átolvasni, mielőtt tovább osztjátok az észt. Már bocs!
A hozzászólást Blozbang módosította 2009.04.12. 18:13:25-kor
Muszáj mindig megoldást találni? Nem élvezhetnénk egy kicsit a problémát?
Pontszám: 7.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3650. hozzászólás - 2009.04.12. 18:27:04 (Válasz Kupek #3643 hozzászólására.)
Idézet: Kupek - 2009.04.12. 17:55:21
Melyik megyénkben található Ercsi ?

Pest megye.
Tolna megye.
Fejér megye.
Zala megye.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

A saját hazánk egyik városa szerintük érdektelen ??????
Egy neve sincs Angol zenekar gitárosát pedig ismernem kellene ??????????????????????


Mindenekelott higgadj.
Olvasd el a kviz ertekelesenek rendszeret. Sajat hazank egyik telepulesenek elhelyezkedese onmagaban teljesseggel kimeriti az erdektelen lexikalis tudas fogalomkoret. Arrol nem is beszelve, hogy nem mindenkinek egyezik a hazaja a tieddel.

Amig ezen gondolkodsz kerlek fogadj el egy Bezeg Bela emlekermet, erdemeid elismeresekepp.
A hozzászólást Kocos módosította 2009.04.12. 20:46:11-kor
Pontszám: 8
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3651. hozzászólás - 2009.04.12. 18:30:50 (Válasz Kalandor #3623 hozzászólására.)
Eyet kell ertsek az rtekelovel, ez igy valoban lexikalis es erdektelen.
Pontszám: 7.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3652. hozzászólás - 2009.04.12. 18:38:01 (Válasz Gugamboo #3627 hozzászólására.)
Idézet: Gugamboo - 2009.04.12. 16:16:23
Sziasztok!

Úgy tudtam, hogy ezt a játékot Internet-en kell játszani, és emiatt nem értem a következő értékelést, "Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ." mivel
létezik a google és a wikipédia ezért a témában nem érintettek is könnyen meg tudnák találni a választ.

A kérdés most nem lényeges, mert szinte bármely kérdésre meg lehet találni a választ, kivéve talán a matekos számolós kérdéseket.

Üdv!


Egy kerdes nem attol lesz jo (vagy rossz), hogy megtalalhato-e guglival a valasz ra.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3653. hozzászólás - 2009.04.12. 18:41:24 (Válasz Zaphod42 #3628 hozzászólására.)
Idézet: Zaphod42 - 2009.04.12. 16:17:55
Most találkoztam egy kérdéssel amiben ez szerepelt: "ammedig" ezzel szemben a kérdésemet kigolyozták helyesírási hiba miatt:

Milyen növény a sárga vízitök?

Vízből kiemelkedő gömb alakú virágok. X
Vízben növő tökféle.
Szobanövény féle, amelyiknek sok víz kell.
Nincs ilyen növény.

Hol van az én kérdésemben a helyesírási hiba?


Kiemelkedo utan vesszo.
De nem hiszem, hogy ezert kaptad, inkabb figyelemfelhivas arra, hogy az idiota valaszt (nincs ilyen noveny) eliminald.

Az pedig, hogy mas kerdeseben van helyesirasi hiba teged valoban feljogosit egy...

... Bezzeg Bela emlekeremre!
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3654. hozzászólás - 2009.04.12. 18:43:45 (Válasz Zaphod42 #3630 hozzászólására.)
Idézet: Zaphod42 - 2009.04.12. 16:39:06
Teljes mértékben egyetértek! Nekem dobtak vissza kérdést speciális minősítés miatt mindenféle témában például a Gyalog Galopp-ból, a Das Boot filmről, A BURAN melyik Muzeumban van, földrajzi kérdésbol pl hol talalható LINZ városa es most ki van irva hogy még 5 rossz értékelés és nem adhatok fel több kérdést. Egyébként 2054 helyes válaszom volt eddig és a 20 kérdésbol 8at dobtak vissza, helyesirási hiba és speciális minősítés miatt. Sose utasitottam el kérdést azért mert nem érdekel a téma mint pl a foci vagy a kosárlabda és most még 5 ilyen osztályozás és a játék élvezetes részét elveszik. A nagy számok törvénye alapján előbb utóbb mindenki megkapja a letiltást. Kicsit reformálni kellene az osztályozási rendszert!


Nem kapja meg mindenki, mert a jo kerdesek aranyaban novekszik a "buntetlen" rossz kerdesek mennyisege is. Nekem mar 13 rossz kerdesem van, de meg figyelmeztetest se kaptam.
Pontszám: 5
kedvencKupekFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3655. hozzászólás - 2009.04.12. 18:48:39
Rendben majd teszek fel primitív,buta,érdektelen kérdéseket,,
Mert bármi amihez egy kicsit kell gondolkodni,az" teljesseggel kimeriti az erdektelen lexikalis tudas fogalomkoret."
Pontszám: 6.50
népszerűZaphod42Férfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3656. hozzászólás - 2009.04.12. 19:35:07 (Válasz Kocos #3651 hozzászólására.)
Viszont egyszer regen valaki azt mondta: "Ismerd meg Hazadat!"

Elolvastam az ertekelesrol irtakat de a Hazankrol szolo kerdesek rossz ertekelesvel nem ertek egyet a fentiek leirtak miatt.
20eve dolgozom kulfoldon, talalkoztam olyan emberekkel akik sok alapveto dolgot nem tudtak a sajat hazajukrol, nem csak foldrajzilag hanem sok alapveto dolgot de kb olyan butasagokat mintha Bekescsabat az Osztrak hatar melle mondana valaki es raadasul nem egyszeru emberek hanem kozepiskolai vegzettseguek es ez szerintem szegyenletes.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3657. hozzászólás - 2009.04.12. 19:49:59 (Válasz Zaphod42 #3633 hozzászólására.)
Idézet: Zaphod42 - 2009.04.12. 16:48:46
Adtam le helyette masikat. Raadasul kulfoldon vagyok, nem europai billentyuzettel az elobbi valaszt 20 percig irtam mert vadasztam az ekezetes betukre a forumon (copy-paste) de mostanra beleuntam Ilyenek miatt sok kerdest kigolyoztak es engem fognak letiltani a kerdes feltveserol, nem tartom tul jonak ezt. Mint irtam az "ammedig"-et meg bent hagytak, azt hiszem van nehany bevadult nyelvtantanar a jatekosok kozott


Miert nem allitasz be egy magyar billantyukiosztast? Vagy alt kodokkal is lehet. A kopipesztnel macerasabb nincs.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3658. hozzászólás - 2009.04.12. 19:53:02 (Válasz Zaphod42 #3636 hozzászólására.)
Idézet: Zaphod42 - 2009.04.12. 16:59:28
Mi alapjan keszult a DAS BOOT c film?
Amerikai propaganda
Nemet propaganda
Gunther Lothar Buckheim a sajat elmenyei alapjan irta meg
Semmi alapja nem volt

ertekeles: erdektelen tema

Ezzel szemben az olyan kerdesek hogy valamelyik jatekos milyen szinu mezben jatszik vagy melyik csapatban erdekesek.
Utom a ketszer 20at de eletemben egy futballmeccset se neztem meg de megse golyozom ki az ilyen kerdeseket.
Bocs az ekezetekert de nincs mar energiam vadaszni az ekezetesbetukre a forumon.


Nem, nem erdekesek. Ha nem golyozod ki helytelenul jarsz el.
Viszont jar a Bezzeg Bela emlekerem.
Pontszám: 5
közellenségGugambooFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3659. hozzászólás - 2009.04.12. 20:17:22 (Válasz Kocos #3652 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.04.12. 18:38:01
Idézet: Gugamboo - 2009.04.12. 16:16:23
Sziasztok!

Úgy tudtam, hogy ezt a játékot Internet-en kell játszani, és emiatt nem értem a következő értékelést, "Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ." mivel
létezik a google és a wikipédia ezért a témában nem érintettek is könnyen meg tudnák találni a választ.

A kérdés most nem lényeges, mert szinte bármely kérdésre meg lehet találni a választ, kivéve talán a matekos számolós kérdéseket.

Üdv!


Egy kerdes nem attol lesz jo (vagy rossz), hogy megtalalhato-e guglival a valasz ra.


Hát, akkor jó, legyen neked igazad van biztosan
De azért olyan kérdést elfogadtak, hogy "Szolnok melyik megyében található?" és most nem a kérdéssel van bajom, hanem a helyes válasszal,
ami s kérdés feltevő szerint Pest megye.
De nem akarok, vitatkozni, meg már túl is léptem rajta, csak így nem túl sok értelme van a kvíznek, de hát Ti tudjátok.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3660. hozzászólás - 2009.04.12. 20:22:50 (Válasz Zaphod42 #3639 hozzászólására.)
Idézet: Zaphod42 - 2009.04.12. 17:06:15
Minden kerdesbe bele lehet kotni, ha valaki van olyan "josagos" es sajnos vannak sokan akik rosszul hasznaljak az ertekelest. Szerintem ezt inkabb josag helyett szorszalhasogatasnak lehet hivni


Jobb lett volna, ha azonnal torolnit kapsz ra. Azt ugy talan felfogod.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!