Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1341. hozzászólás - 2009.02.17. 16:26:48
Na de jó most kaptam egy azonnal töröljék értékelést de ezt most miért????
Melyik nem Europai ország?

Abházia
Mongólia
Feröer
Transznisztria


A legutóbbi kérdésed az "Azonnal töröljétek" értékelést kapta, ezért még 71:53:47 ideig nem írhatsz új kérdést. (ilyenkor a kérdés pontok sem nőnek)
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 5
népszerűtlenStewestrongFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1342. hozzászólás - 2009.02.17. 16:30:28
Ebben vajon mi nem értelmezhető ???????


A Charon melyik bolygónak a holdja?

Plútó
Merkur
Vénusz
Jupiter

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1343. hozzászólás - 2009.02.17. 16:58:33 (Válasz Junior0 #1341 hozzászólására.)
Idézet: Junior0 - 2009.02.17. 16:26:48
Na de jó most kaptam egy azonnal töröljék értékelést de ezt most miért????
Melyik nem Europai ország?

Abházia
Mongólia
Feröer
Transznisztria


A legutóbbi kérdésed az "Azonnal töröljétek" értékelést kapta, ezért még 71:53:47 ideig nem írhatsz új kérdést. (ilyenkor a kérdés pontok sem nőnek)

Amellett, hogy van benne helyesírási hiba a válaszokban nem sok országnevet véltem felfedezni. Ettől függetlenül az azonnal törölni talán nem a legjobb, inkább rossz válasz / nem megfelelő válaszokkal dobtam volna vissza
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1344. hozzászólás - 2009.02.17. 17:00:17 (Válasz Stewestrong #1342 hozzászólására.)
Idézet: Stewestrong - 2009.02.17. 16:30:28
Ebben vajon mi nem értelmezhető ???????


A Charon melyik bolygónak a holdja?

Plútó
Merkur
Vénusz
Jupiter

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

A Pluto immár 2 éve nem bolygó, csak törpebolygó minősítésű égitest, valószínűleg ez lehetett a gondja az értékelőnek, jogosan. Persze inkább helyesírási hibával dobtam volna vissza, hogy javíthasd a bolygó szót égitestre.
Pontszám: 5
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1345. hozzászólás - 2009.02.17. 17:05:28 (Válasz Craslorg #1343 hozzászólására.)
ez mind országnév és ha még vissza is kapom ez elég durva hogy törölni és nem irhatok se ujat se kérdéspontot nem kapok!
amugy meg még specnek sem tartanám mert ha mindet nem is tudja az ember azér mongólia nem egy ismeretlen hely tehát már kizárásos alapon is lehetne tudni!

amugy elég meglepő Europai országok vannak még ezeken kivül is:
http://hu.wikipedia.org/wiki/Eur%C3%B3pai_orsz%C3%A1gok_ter%C3% BClet_szerinti_list%C3%A1ja
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1346. hozzászólás - 2009.02.17. 17:10:09 (Válasz Junior0 #1345 hozzászólására.)
Nem akarok veled vitázni. A wikipediával általában nem szoktam példálózni, mert nem mindig pontos, de itt az:

Abházia - (abházul Аҧсны, Apsznü; grúzul აფხაზეთი, Aphazeti vagy Abhazeti; oroszul Абхазия, Abhazija) tisztázatlan státusú terület a Kaukázusban. Eleddig 2 ország ismerte el.

Feröer - a Dán Királysághoz tartozik, de 1948 óta széleskörű autonómiával rendelkezik.

Transznisztria - Hivatalosan Moldovához tartozik, a világ egyetlen országa sem ismeri el önállóságát.

Ezek nem országok, hanem autonóm területek, amelyeket még nem sokan ismertek el országként, van amelyikük nem is akarja ezt (Feröer).
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1347. hozzászólás - 2009.02.17. 17:18:53 (Válasz Junior0 #1341 hozzászólására.)
Idézet: Junior0 - 2009.02.17. 16:26:48
Na de jó most kaptam egy azonnal töröljék értékelést de ezt most miért????
Melyik nem Europai ország?

Abházia
Mongólia
Feröer
Transznisztria


A legutóbbi kérdésed az "Azonnal töröljétek" értékelést kapta, ezért még 71:53:47 ideig nem írhatsz új kérdést. (ilyenkor a kérdés pontok sem nőnek)


Lehetséges, hogy az első rossz értékelés után nem kellett volna megróbálni újra kiírni?
Egyébként azért rossz, mert Abházia, Transznisztria nem elismert önálló országok.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1348. hozzászólás - 2009.02.17. 17:20:12 (Válasz Stewestrong #1342 hozzászólására.)
Idézet: Stewestrong - 2009.02.17. 16:30:28
Ebben vajon mi nem értelmezhető ???????


A Charon melyik bolygónak a holdja?

Plútó
Merkur
Vénusz
Jupiter

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.


A Plútó nem bolygó.
Pontszám: 5
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1349. hozzászólás - 2009.02.17. 17:35:39 (Válasz Kocos #1347 hozzászólására.)
Oké igaz ezek csak autonom területek, de miért kell azonnal törlésre itélni akkor miért nem spec vagy rosszul feltett kérdés?
És persze hogy újra elküldtem mert elöször helyesírási hibával kaptam vissza amit javítottam!
De ez hogy 3 napig nem kapok pontot meg nem irhatok új kérdést ez elég durva és igazságtalan
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1350. hozzászólás - 2009.02.17. 17:38:05 (Válasz Junior0 #1349 hozzászólására.)
Akkor még rendes is volt az első értékelő, hogy helyesírási hibával küldte vissza. Néha ezzel jelzik, hogy a kérdés típusa nem rossz, csak valami nincs rendben, amit javítva lehet veszteség nélkül javítani.

Update: Egyébként nem gond, 3 napig ne vadássz és csak gyűlik majd a CSP-d, utána meg egyszerre levadászva lesz sok LE-d + számítani fog a helyes válasz.
A hozzászólást Craslorg módosította 2009.02.17. 17:38:52-kor
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1351. hozzászólás - 2009.02.17. 18:52:20
Én, ha a kérdést magát érzem rossznak, mindig "Már szerepelttel" dobom vissza, abból könnyebb arra asszociálni, hogy más kérdést kellene írnia inkább és nem a helyesíráson értetlenkedik a kérdésfeltevő.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5.33
utáltMerijenNő
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1352. hozzászólás - 2009.02.17. 18:57:40 (Válasz Kocos #1262 hozzászólására.)
Biztos igazad van.Lehet rosszul tettem fel a kérdést stb,a tényen viszont nem változtat az hogy az aktuális miniszterelnökünk neve nem szerepelhet egy kérdésben.
Te egy játékos vagy vagy moderátor?
Sajnos valóban nem olvastam utána,de ismerem a hozzád hasonló okostojásokat az RPG fórumán(amit látogatok)van belőle elég.
Nem lesem tovább a fórumot,nem is várok választ mert nem igazán érdekel.
Pontszám: 2.75
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1353. hozzászólás - 2009.02.17. 19:09:05 (Válasz Merijen #1352 hozzászólására.)
Te ki a fenének képzeled magad egy hét játék után? Jobb is ha nem jössz többet a fórumra, mert ilyen mentalitásra nem vagyunk kíváncsiak. Elkövetsz egy hatalmas hibát, hogy nem írsz helyes választ, sőt ezen kívül megadsz három gagyi rossz választ, majd aki rámutat a hibádra, és még biztat is, hogy jó az irányvonal, csak jobban nézz utána, azt egyszerűen le okostojásozod? Nagyon gyorsan kapj a fejedhez, vagy húzz vissza az RPG fórumra, ha ott még elviselnek!
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.40
népszerűPockoFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1354. hozzászólás - 2009.02.17. 19:18:50
Sziasztok!

Nem is olyan régen tettem fel egy kérdést:
Milyen rekordot döntött meg 2008-ban, a Forma-1 sorozatban Rubens Barrichello?

Ő törte össze a legtöbb versenyautót.
Barrichello indult a legtöbb Forma-1-es versenyen.
Barrichello szerezte meg a legtöbb világbajnoki címet a Forma-1-ben.
Ő volt a legidősebb versenyző a Forma-1 történetében.

Az értékelés szerint a kérdés már szerepel az adatbázisban. Én már nem kevés kérdésre válaszoltam, de nem emlékszem rá. Emlékszik valaki? Csak kíváncsi lennék!

Köszönöm a segítséget!
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1355. hozzászólás - 2009.02.17. 19:30:57 (Válasz Pocko #1354 hozzászólására.)
Figyu, a helyedben nem reklamálnék, sokan simán speciálissal, vagy törléssel dobták volna vissza, így viszont tudsz másik kérdést feltenni. De azt nem árt ha tudod, hogy mivel rengeteg az F1-el, focival kapcsolatos kérdés, játékvezetői kérés az értékelők felé, hogy már szerepelttel dobjuk vissza az ilyen kérdéseket.

Ami pedig azt illeti, hogy te már nem kevés kérdésre válaszoltál, és nem találkoztál vele, ez azért nem így van. A rendszerben lévő kérdések száma valahol 90-100.000 között van, ha te az első perctől fogva játszol mindhárom szerveren, és minden eddigi csp-d elvadásztad, úgy 15.000 kérdéssel találkozhattál eddigi játékod során.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5.60
népszerűPockoFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1356. hozzászólás - 2009.02.17. 19:41:21 (Válasz Lanmandragoran #1355 hozzászólására.)
Köszönöm a választ! Nem reklamáció volt, csak ártatlan érdeklődés.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1357. hozzászólás - 2009.02.17. 19:45:11 (Válasz Pocko #1356 hozzászólására.)
Én sem kioktatásnak szántam, bár utólag visszaolvasva kicsit talán élesebbre sikerült a hangnem. Mindenesetre ha valamit már szerepelttel kapsz vissza, az olyan esetben szokott bekövetkezni, ha valóban szerepel már a téma, vagy a kérdés maga van olyan színvonalas, hogy jobbat érdemeljen egy rosszpontnál, de a színvonal ellenére nem kívánunk a témával találkozni a későbbiekben.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5.75
népszerűPockoFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1358. hozzászólás - 2009.02.17. 19:59:26 (Válasz Lanmandragoran #1357 hozzászólására.)
Köszi a választ még egyszer! Így teljesen érthető az értékelés, és végülis nem jártam rosszul sem. Azt megkérdezném, hogy a jövőben mellőzzem-e a technikai sportokkal kapcsolatos kérdéseket?
Pontszám: 6
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1359. hozzászólás - 2009.02.17. 20:06:59 (Válasz Merijen #1352 hozzászólására.)
Idézet: Merijen - 2009.02.17. 18:57:40
a tényen viszont nem változtat az hogy az aktuális miniszterelnökünk neve nem szerepelhet egy kérdésben.


Miért is ne szerepelhetne? Napjaink legjelentősebb közéleti személyiségei egyértelműen a két nagy politikai oldal vezetője. Az persze más kérdés, hogy kevesekről merem feltételezni, hogy elfogulatlan fröcsögéstől mentes kérdést tud feltenni velük kapcsolatban. Aki mégis érzi magában a potenciát, nosza rajta.
Pontszám: 5.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1360. hozzászólás - 2009.02.17. 20:10:23 (Válasz Pocko #1354 hozzászólására.)
Idézet: Pocko - 2009.02.17. 19:18:50
Az értékelés szerint a kérdés már szerepel az adatbázisban. Én már nem kevés kérdésre válaszoltam, de nem emlékszem rá. Emlékszik valaki? Csak kíváncsi lennék!


Sztem sem szerepel. Azért böktem mégis ide, mert Miklós azt kérte, hogy több F1 kérdés ne kerüljön be. A kérdés egyébként tetszett, mert kitört a mikor ki hanyszor nyert ciklusból. Van benne spiritusz. De azért ettől függetleül spec, mert bár érdekességre kérdez rá, azt biztosan nem tudja az, akit nem érdekel az F1.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!