Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
népszerűtlenPapóFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3501. hozzászólás - 2009.04.09. 13:32:59 (Válasz cirip #3499 hozzászólására.)
Ha már találkoztál vele akkor miért nem az jött vissza hogy eme kérdés már szerepelt ????
Semmi gond nem lett volna, hisz rögtön felteszek egy másik kérdést és minden megy tovább.
De jobb számotokra megjátszani a nagyokost. Csak azt nem tudom hogy a napokban volt egy olyan kérdés hogy Május 1 hányadikára esik mégis szerepelt, bár lehet hogy pont ezt te írtad azért lett elfogadva!!!
Pontszám: 2
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3502. hozzászólás - 2009.04.09. 13:36:58 (Válasz Papó #3501 hozzászólására.)
Az értékelésnél nem szerepel hogy ki tette fel a kérdést, ergo ha elfogadják egy kérdésemet, nem a két szép szememért teszik, ahogy a te kérdésed vissautasítása sem neked szól, hanem magának a kérdésnek. Ami az elég nívótlan válaszlehetőség miatt esett ki.
Kérlek szépen, ha ilyen május elsejés kérdéseket találsz, írd be a kvíz 3 topicba, hogy másnak már ne kelljen szembesülnie más játékosok igénytelenségével a kérdésmegfogalmazás terén.
Pontszám: 5
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3503. hozzászólás - 2009.04.09. 13:40:07 (Válasz Papó #3498 hozzászólására.)
Ne nyissunk arról vitát, hogy én hol állok értelemben, és képzeld, tudom, hogy hol született, azt is hogy miért hívták mégis Názáreti Jézusnak, és azt is, hogy miért kellett Józsefnek és Máriának Betlehembe mennie. Továbbá van fogalmam arról, hogy mi a Halászkirály legendája, és hogy hogyan reagált Jézus arra, mikor Péter levágta ez egyik katona fülét.
Hogy miért rossz a New York, hisz
Idézet: Papó - 2009.04.09. 13:21:06
Végül is a lényeg hogy egy azon kérdésre egy adott válasz legyen a négy megadott válaszból.

Igazad van. Fogadjuk el. De akkor azt is, hogy hol van az Eiffel-torony (Párizs, Katmandu, Szing-pen Tüan, Mars), végülis, itt is teljesől amit mondtál, vagyis ott a jó válasz, és csak egy jó válasz van.
Remélem érted, mi a baj.
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 7.50
népszerűtlenPapóFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3504. hozzászólás - 2009.04.09. 13:46:23 (Válasz Lanmandragoran #3500 hozzászólására.)
Azzal hogy sértegetni próbálsz a saját magad hülyesége miatt semmire sem mész, hisz mindez elkerülhető lett volna ha normális értékelést végzel. Hangzik itt el annyi abnormális kérdés mégis szerepel, ezért nem értem hogy miért kellet megjátszanod magad!!!!
A kebeltársad legalább megírta hogy szerinte eme kérdés már szerepelt, ilyenkor nem elveszik a kérdés feltevés jogát hanem ujjat tehet fel aki ilyet írt!!! Te voltál aki megjátszotta az eszét, na de biztos meg volt rá az okod
Pontszám: 2
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3505. hozzászólás - 2009.04.09. 13:54:47 (Válasz Papó #3504 hozzászólására.)
Olvasd újra:
Idézet: Lanmandragoran - 2009.04.09. 12:52:04
Én pl határozottan úgy emlékszem, hogy csak már szerepeltet adtam...

Én voltam az, aki rossz válaszokat mondott. Mint utóbb kiderült, nem egyedül.
Pontosan tudjuk mindanyian, hogy milyen értékelés milyen következményeket jelent a kérdezőnek, de ismétlem magam. Ha nem New Yorkot írsz, hanem pl. Genezáteret, simán elfogadom. Szerintem ezzel nem vagyok egyedül. (értem ez alatt, mindenki így tesz, aki még nem találkozott a kérdéssel)
A hozzászólást Zoltanszon módosította 2009.04.09. 13:56:43-kor
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 7.50
népszerűConstantinFérfi
Végzetúr mester
324 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3506. hozzászólás - 2009.04.09. 14:16:29 (Válasz Papó #3498 hozzászólására.)
Szerintem még mindig áll a dolog, hogy nem kötlező kérdést írni...
Pontozz le és biztos pityeregni fogok
..
*****
Pontszám: 7.50
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3507. hozzászólás - 2009.04.09. 14:20:50 (Válasz Papó #3504 hozzászólására.)
Nem sértegetni próbállak, közöltem az egyre határozottabb véleményemet, ami most már kiegészült azzal is, hogy értelmezni sem tudod, amit olvasol.Idézet: Lanmandragoran - 2009.04.09. 12:52:04
Én pl határozottan úgy emlékszem, hogy csak már szerepeltet adtam...

Vagyis nem csak hogy már szerepelt szerintem, hanem hogy ha csak rajtam múlt volna, már szerepeltet kapsz rá, de a többség nem volt ilyen jóindulatú, és egy barom válaszra egy objektív értékelést kaptál.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3508. hozzászólás - 2009.04.09. 14:21:31
hát igen ebböl majd az lesz hogy mindneki inkább nem ír kérdést merhát pár tudálékos úgyis jobban tudja...csakhoyg ez hosszútávon majd fog még gondot okozni...nincs nekm semmi bajom a szigorral de az a fajta rosszindulat hogy 88% úgydobatják vissza a kérdést hogy ne lehessen újat írni az röhej...

és áhhh bajok vannak a dolgokkal azé ezzel a játékkal nem csak 30 évesek jáccanak hanem a fiatalabb korosztály is...és amig azok akik értékelik a kérdéseket nem nőnek föl a feladatukhoz addig több kárt mint hasznot okoznak...

ez a véleményem...a játék egyik fő érdekessége ez a kvízesdi ám igen gyorsan megfogják unni az emberek ha csak sikertelenség és kudarc éri őket...güriznek hogy elérjék a 100 jó választ és írhasnak kérdést...megprobálják...erre pár okos rosszraértékeli és hupsz már ugrott is a lehetőség az újraírásra...régen legalább mindig(illetve többségében írhattál újat)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 3
népszerűConstantinFérfi
Végzetúr mester
324 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3509. hozzászólás - 2009.04.09. 14:33:53 (Válasz Dr_Faktor #3508 hozzászólására.)
Igen, de szerintem meg sokakat ingerel mikor gagyi, buta kérdésekre kell válaszolni.
Vagy mikor tele van helyesírási hibákkal a kérdés.
Valamint szerintem igen is sokan játszanak a 20 év feletti korosztályból a végzetúrral.
Ha színvonalat akarnak adni neki, akkor ilyenekre is oda kell figyelni mint a helyesírás, értelmes témájú kérdések értelmes válaszokkal.
Amikből esetleg tanulni is lehet, vagy megmarad az emberben mert érdekesnek találja.
Az értékelőket pedig nem hiszem, hogy szidni kellene azért ha valamit visszadobnak.
A hozzászólást Constantin módosította 2009.04.09. 14:36:28-kor
Pontozz le és biztos pityeregni fogok
..
*****
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3510. hozzászólás - 2009.04.09. 14:35:05 (Válasz Dr_Faktor #3508 hozzászólására.)
Nem hiszem hogy attól jobb kedvük lenne játszani az embereknek, ha vacak kérdésekre kell válaszolgatniuk.
Inkább dobják vissza az értékelők, és csak a valóban jó kérdések maradjanak bent.
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3511. hozzászólás - 2009.04.09. 14:39:21
a helyesírást aláírom...az egy olyan dolog amit jól kilehet szűrni és eléggé egyértelmű is...

hanem viszont az hogy túl könnyű kérdés túl speciális érdektelen lexikális tudás és társaik...ezek mind olyan hibák illetve kifogások amiket nem lehet konkrétan megmondani hogy ezmég álltalános műveltség azmár viszont nemaz...

én is úgyvoltam régen hogy áhh sok degenerált együgyű pipogya kérdés minek van...viszont mostmegmár azvan hogy nagyon nehéz átjutni a detekektorok alatt és ezek ellenére az emberfia még így is sok abszolut egyértelműen rossz kérdésekbe botolhat...

de még ezekkel se lenne semmi baj mert há jóvan vannak emberek akik kilettek nevzve rá hogy vizsgálják értékeljék a kérdést...

de az értékelésbe nemtartozik bele a rosszindulat...az a fajta rosszindulat hogy úgydobatják vissza a kérdést hogy ne lehessen újra írni...

azmeg hogy jáccanak 20 év felttiek...megnyugtatlak 40 év felttiek is jáccanak de abban is biztos vagyok hogy 15 év alattiak is...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.33
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3512. hozzászólás - 2009.04.09. 14:42:47 (Válasz Dr_Faktor #3508 hozzászólására.)
Én is a kvíz miatt kezdtem el játszani, de nem az írás, hanem a válaszolás miatt. Aztán nem fogadtak el pár kérdést tőlem, rákérdeztem miért, azóta tudom. És az értékelés is az szerint érkezik tőlem. Tudod én személy szerint cca 3 hónapja nem teszek fel kérdést, mert amit feltennék, vagy túl speciális, vagy már szerepelt.
És tudom, hogy milyen sz@r érzés, mikor nem fogadnak el egy-egy kérdést, de ha most már szerepeltet kap, akkor a következőkben sem fog törődni azzal, hogy minden válasz színvonalas legyen. Ha nem jut eszébe, jobb, akkor meg estleg jönnek a "nem tudom" és a "nincs is ilyen" stílusúak.
Szerintem Papó most egy életre megjegyezte a leckét, és biztos vagyok benne, hogy mikor megnyugszik, kapunk Tőle nagyon jó kérdést.
Nem tudom, ki hogy van vele, de én az élet minden területén betartom az apám által belémnevelt következetességet.
Ha egyszer rossz válasz a Katmandu az Eiffel toronyra, akkor New York is rossz válasz Jézus szültésére.
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3513. hozzászólás - 2009.04.09. 14:45:20 (Válasz Dr_Faktor #3511 hozzászólására.)
rosszindulat? szó sincs róla, de arra az adott kérdésre nincs szükség a kvízben
Lehet úgy kérdést írni hogy azt tuti jónak értékeljék, ezt arra alapozom, hogy többen is vannak akiknek még nem dobtak vissza kérdését nyomós okkal. (helyesírás, már szerepelt nem ilyen)
A kérdés írás eredetileg egy bónusz volt, csak túl sok lélekenergiát lehet kapni érte, ezért jog lett belőle. Ha valaki kételkedik a saját tehetségében e téren, még mindig ott van a lemondás lehetősége, ami aztán végképp potya lé, elég egyet kattintani hozzá.
Pontszám: 5
népszerűtlenMisticNő
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3514. hozzászólás - 2009.04.09. 14:45:40
Melyik város Olaszország 2. legnagyobb városa?

Róma
Nápoly
Milánó
Torinó


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.

Miért is?...egy általános iskolát végzett gyereknek is kell/kellene ezt tudnia
ettől sokkal nehezebb, speciálisabb tudást igénylő kérdéseket szoktam én is kapni, ráadásul, tele helyesírási hibával!:(
Pontszám: 5
kedvelt tagwackerFérfi
Végzetúr mester
383 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3515. hozzászólás - 2009.04.09. 14:46:53
Mi az ellentéte a heliocentrikus világképnek?

ekszcentrikus
egocentrikus
metacentrikus
geocentrikus

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Valaki elmagyarázná nekem, hogy ezen mi nem értelmezhető?
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3516. hozzászólás - 2009.04.09. 14:50:49
Cirip értem amit mondasz dehát a statisztikák szerint nem egyedi eset az hogy néha valkinek megtelik a bakancsa a kvízértékelőkkel =)

azt is elhiszem hogy fársztó lehet folyamtosan értékelni a kérdéseket és eközben sok hüyleségbe botlotok de áhhh hidd el ha az értékelők házatáján is minden rendben lenne akkor lehet talán nem ez volna az egyik legofrgalmasabb topik...nemgondolod? =)

én aztmondom nincs semmi baj a szigorral de a kérdés újraírás lehetőségét megkell adni az usereknek...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 3
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3517. hozzászólás - 2009.04.09. 14:51:51 (Válasz wacker #3515 hozzászólására.)
hát, ezek nem ellentétek, hanem különböző felfogások, nem?
akár vehetem úgy is hogy az egocentrikus az ellentéte a heliocentrikusnak, de szerintem te nem arra gondoltál
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3518. hozzászólás - 2009.04.09. 14:54:02
nahmeg persze az se jó ha az ember már a kákán is csomót probál keresni =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 3
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3519. hozzászólás - 2009.04.09. 14:55:07 (Válasz wacker #3515 hozzászólására.)
Az ellentéte egy elég szerencsétlen megfogalmazás, jobb lett volna úgy valahogy, hogy mi volt előtte (ha jól értem hogy mit szerettél volna kérdezni), de ez csak tipp, nem én értékeltem.
Viszont átfogalmazva egy príma kérdés lenne, abban biztos vagyok!
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3520. hozzászólás - 2009.04.09. 14:57:24 (Válasz Papó #3501 hozzászólására.)
Idézet: Papó - 2009.04.09. 13:32:59
Ha már találkoztál vele akkor miért nem az jött vissza hogy eme kérdés már szerepelt ????
Semmi gond nem lett volna, hisz rögtön felteszek egy másik kérdést és minden megy tovább.
De jobb számotokra megjátszani a nagyokost. Csak azt nem tudom hogy a napokban volt egy olyan kérdés hogy Május 1 hányadikára esik mégis szerepelt, bár lehet hogy pont ezt te írtad azért lett elfogadva!!!


Az a baj, ha egyszer nem szolunk, hogy az igenytelen valaszok rossz valaszok, akkor mindig igy fogod kiirni a kerdeseidet. Most idejottel, elolvastad, megertetted, hogy a rossz valasz is minositi a kerdest erosen (sot az minositi csak igazan), ugyhogy ezentul jo kerdeseket fogsz feltenni.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!