Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2461. hozzászólás - 2009.03.13. 09:49:30 (Válasz Kissolyom #2459 hozzászólására.)
nekem kifért
direkt beírtam a kvíz mezőbe ellenőrzésképpen
de esetleg naplójegyzetek helyett lehet napló, és akkor csomó helyed lesz
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2462. hozzászólás - 2009.03.13. 09:50:57 (Válasz CaveMaN #2460 hozzászólására.)
Inkább:
"A II. világháború idején írt naplót életéről, amit 13. születésnapjától kezdve vezetett 1944. augusztus 1-ig. Ki ő?"
Pontszám: 5
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2463. hozzászólás - 2009.03.13. 09:51:46
Visszaraktam remélem jó lesz
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 5
népszerűOrtisburgFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2464. hozzászólás - 2009.03.13. 10:05:18
Ebben mi nem volt egyértelmű, vagy mi volt rossz szerintetek?
Az ecet lett volna a válasz...


Mi NEM kell a pörköltbe?

Hús
Pirospaprika
Ecet
Vöröshagyma

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Pontszám: 5
népszerűDrizztianFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2465. hozzászólás - 2009.03.13. 10:07:31
Ezt a kérdést tettem fel.Rossz értékelést kapott vajon miért???( a jó válasz az "5")

Hányadik betű a magyar ABC-ben a "cs"?

4
5
6
7

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Pontszám: 5
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2466. hozzászólás - 2009.03.13. 10:09:13
Nekem rögtön a gombapörkölt jutott eszembe ugye nem kell magyaráznom, hogy akkor miért nem jó? De nem én értékeltem úgyhogy ez csak egy példa rá.
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2467. hozzászólás - 2009.03.13. 10:09:22
-.-"
Szerinted???
Ilyen mélyre nem süllyedhet le senki sem...
ui.:Drizztiannak ment...
A hozzászólást D4vid módosította 2009.03.13. 10:09:47-kor
Pontszám: 3
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2468. hozzászólás - 2009.03.13. 10:10:52 (Válasz Drizztian #2465 hozzászólására.)
Én ebben viszont szőrősszívűbb lettem volna egy azonnal törölnit adtam volna, szerinted nem hasonlít ez az 1X1-es kérdésekre? Szerintem primitív kérdés kicsit erőltesd meg magad jobban és próbálj egy olyan kérdést feltenni ami érdekes lehet.
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 4
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2469. hozzászólás - 2009.03.13. 10:15:00
Megmondták már nem muszáj írni kérdést--->lehet amúgy is LE-t kapni, igaz, h csak a felét de jobb, mint 1 pofon.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
népszerűDrizztianFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2470. hozzászólás - 2009.03.13. 10:19:33
Egy kicsit had vitatkozzam veletek....Egyikötök azt mondja, hogy primitiv kérdés(Kissolyom) a másikotok azt mondja hogy mélyre süllyedtem(D4vid). A kérdésre 15 en válaszoltak abból 6 an rossz választ adtak. Akkor mégsem lehet annyira egyszerü a kérdés!!! Sopkan kihagyják az á-t az ABC-ből és a 4 et irják be válasznak, lehet D4vid se tudja a magyar ABC-t?Ha meg igen akkor nem értem a reakciót kifejthetnéd bővebben. Ennél jóval primitiv kérdésekre kell válaszolnunk napo mint nap pl:10-2, meg ehhez hasonlók.
Pontszám: 3
népszerűHorpikaNő
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2471. hozzászólás - 2009.03.13. 10:27:21
Nos, ha gombapörköltre gondoltam volna, akkor azt írom, és mondjuk a hozzávalókhoz gombát írok hús helyett. De ez persze én vagyok:)
"...Ha a térkép és a terep ellentmond egymásnak, akkor a terepet fogadjuk el helyesnek.
(A svéd vezérkar taktikai utasítása)..."
Pontszám: 5
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2472. hozzászólás - 2009.03.13. 10:28:22 (Válasz Drizztian #2470 hozzászólására.)
Nekem kicsit más a véleményem, hogy miért adtak erre rossz választ, szerintem ezek azok akiket amúgy sem érdekelnek a kvízek és csak lenyomogatják. Azért az á betűt szerintem nemigen hagyják ki, még ha esetleg a dz és a dzs mondod azt aláírom azt sokan kihagyják.
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 6
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2473. hozzászólás - 2009.03.13. 10:28:24 (Válasz Ortisburg #2464 hozzászólására.)
Idézet: Ortisburg - 2009.03.13. 10:05:18
Ebben mi nem volt egyértelmű, vagy mi volt rossz szerintetek?
Az ecet lett volna a válasz...


Mi NEM kell a pörköltbe?

Hús
Pirospaprika
Ecet
Vöröshagyma

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Mert többféle pörkölt létezik. Én például húst nem rakok soha a pörköltbe.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2474. hozzászólás - 2009.03.13. 10:29:05 (Válasz Drizztian #2465 hozzászólására.)
Idézet: Drizztian - 2009.03.13. 10:07:31
Ezt a kérdést tettem fel.Rossz értékelést kapott vajon miért???( a jó válasz az "5")

Hányadik betű a magyar ABC-ben a "cs"?

4
5
6
7

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Örülj, hogy nem azonnal törölnit. Ez egy idióta 1*1 típusú kérdés, ettől bitosan sokkal okosabbak a felhasználók, ha tudják.
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2475. hozzászólás - 2009.03.13. 10:29:25 (Válasz Drizztian #2470 hozzászólására.)
Figyu mondták már a többiek is: Ne az legyen a cél ellőtted, h mások miket írtak, hanem , h TE mit fogsz írni. És ne azt nézd, h Ő meg Ő ilyen kérdést írt...mint mondtam nem muszáj kérdést feltenni, lehet amúgy LE-át kapni.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.50
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2476. hozzászólás - 2009.03.13. 10:31:38 (Válasz Drizztian #2470 hozzászólására.)
Azt hiszem, hogy az ilyen kérdésnél én azonnal törölnivel együtt nem állok neki számolgatni, mert nem érdekel annyira az a 10% + LE. Emiatt bőven belefér 6 rossz válasz, mert azt hiszem, nem csak én vagyok úgy vele, hogy a kvízt nem az LE miatt olvasgatom és válaszolok rá, hanem hogy tanuljak belőle valamit, vagy érdekességeket lássak. Az ilyenen nem sokat gondolkoznék, így is csökken az agysejtjeim száma folyamatosan, nem kell ezt a tendenciát erősíteni.
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2477. hozzászólás - 2009.03.13. 10:32:50 (Válasz Drizztian #2470 hozzászólására.)
De attól hogy vannak primitív kérdések,neked nem muszáj feltenni ugyanolyanakat...
Komolyan mondom már sírok
Pontszám: 5
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2478. hozzászólás - 2009.03.13. 10:33:39 (Válasz Horpika #2471 hozzászólására.)
De ezért sem egyértelmű. De szerintem pörkölt alap vöröshagyma, zsíradék és pirospaprika és onnantól kezdve amit beleraksz olyan pörkölt lesz lásd gomba, csirke, marha.
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 5
kedvelt tagDriver41Férfi
Végzetúr tanonc
41 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2479. hozzászólás - 2009.03.13. 10:38:20 (Válasz Driver41 #2430 hozzászólására.)
Mi a boszorkányok kedvelt közlekedési eszköze a népmesék szerint?
autóbusz
kerékpár
-seprű
partfis
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek...
NOS...ha ez nem egyértelmű válasz...Khm:erről írtam tegnap:MIÉRT 10évesek bírálják el a beküldött kvízkérdések "milyenségét"????
Miért nincs erre kapacitása a játékot üzemeltetőknek,,,?A játék színvonala látja kárát Néha-sajnos egyre gyakrabban-találkozok olyan elfogadott kérdésekkel,amit legszivesebben meg sem válaszolnék,akkora primitívség....Meg kéne fontolniuk a szerkesztőknek,üzemeltetőknek ezt a szinvonal-romboló megoldást...
Pontszám: 5
népszerűDrizztianFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2480. hozzászólás - 2009.03.13. 10:39:58
Az eredményen nem változtat, vitázni nincsen kedvem, véleményeteket tiszteletben tartom.Meggyőződésem, hogy jó a kérdés simán belefér a többi közé.Köszönet a véleményekért én több kérdést nem teszek fel.
Pontszám: 2.33
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!