Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1801. hozzászólás - 2009.02.23. 19:43:57 (Válasz Szacsiga #1775 hozzászólására.)
Hát barátom ilyen nagy zöldséget sem sokan tudtak még összehordani itt. Sokat gondolkodál rajta?
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1802. hozzászólás - 2009.02.23. 19:47:15 (Válasz Bagira76 #1785 hozzászólására.)
Idézet: Bagira76 - 2009.02.23. 17:04:46
Mikor van Ivó napja?

május 19.
április 1.
május 1.
december 31.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Kérdem én mi a baj? Vagy csak én nem látom? Ez egy név, olyan mint amikor megkérdem mikor van Miklós névnapja...


Nem tartoik az altalanos muveltseg korebe a nevnapok pontos ismerte. Esetleg par jellemzo bentmaradhat, de a tobbseg rossz ertekelest fog kapni. Ha szerencsed van, akkor csak mar szerepeltet.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1803. hozzászólás - 2009.02.23. 19:48:44 (Válasz Lanmandragoran #1800 hozzászólására.)
Ööö... Mintha ezt írtam volna...
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1804. hozzászólás - 2009.02.23. 19:50:22 (Válasz Komura64 #1796 hozzászólására.)
Jó kérdés, a kanárimadár kifejezést kivéve, hiszen ilyen állat nincs. Nem volt szerencséd az értékelőkkel.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1805. hozzászólás - 2009.02.23. 19:51:14 (Válasz Craslorg #1797 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2009.02.23. 18:46:53
Pedig ez egy jó kérdés, még ha az első válasz beugratóssága miatt 25 %-on valószínűleg kiesett volna. Sajnálom. Azért ha tudod, tedd fel valamikor reggel újra, 8-9 körül a tapasztaltabb felnőttebb játékosok vadásznak.


Igaza van Crasnak, a kanárit a legjobb kihagyni ilyenkor.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1806. hozzászólás - 2009.02.23. 19:51:40 (Válasz Craslorg #1803 hozzászólására.)
Persze, mire én begépeltem, te pont javítottad.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1807. hozzászólás - 2009.02.23. 19:53:58 (Válasz Craslorg #1799 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2009.02.23. 19:27:23
Idézet: Fiki - 2009.02.23. 19:24:15
A Névtelen Nulla együttes énekese volt, egy csíkos napernyőről énekelt.Most a REAC csapatának edzője. Ki ő ?

Hevesi Tamás
Szikora Róbert
Fenyő Miklós
Kalapács József

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.


A Névtelen Nulla együttes énekese volt, egy csíkos napernyőről énekelt.Most az NB1es REAC edzője. Ki ő ?

Hevesi Tamás
Szikora Róbert
Fenyő Miklós
Kalapács József

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Én nem jöttem rá, megmondanátok mi a helyesírási hiba ????????
Mindkét változatot ide tettem, a második volt elöbb
abban lehetett hiba NB1-es

Ebben nincs helyesírási hiba (hacsak az nem, hogy a pont után kéne egy szóköz), de így jelezte az értékelő, hogy a kérdésed gyorsan elavulhat, mert egyébként egy érdekes kérdés. Az, hogy MOST a REAC edzője, nem biztos, hogy fél év múlva is igaz. Inkább módosítsd, hogy 2009 januárjában az NB1-es REAC edzője lett.
A helyesírási hiba jelzést sokszor használják(-juk) ha egy kérdés jó, csak pontosítani kell.
Ez pedig, bár nem egy nagyon ismert dolog, de érdekesség, mert ilyen még nem volt hazánkban.


Annyit fűznék hozzá, hogy irásjel előtt nincs, utána van szóköz. Nyilván a gondolatjelet kivéve. Nem nehéz szabály, tessék elsajátítani.
A kérdés Cras kiegészítésével nagyon jó!
Pontszám: 5
fórumozóLorddredFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1808. hozzászólás - 2009.02.23. 20:46:49
Legendás Druss melyik irónak a hőse?

David Gemmel
Stephen King
John Caldwell
Robert Jordan

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

asszem ez fantasy-val foglalkozó játéknál nem kéne, h lelki traumát okozzon. nem az első tiszta és egyszerű kérdésem kap rossz kérdés minősítést, amit sf meg fantasy témában teszek fel ,ellenben köszönöm szépen a pont ide passzoló orvosi kérdések tömkelegét, természetesen tudom minden emberi belső résznek a latin nevét, stb. Kissé már idegesítő. Szóval ez most miért?
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1809. hozzászólás - 2009.02.23. 20:57:42 (Válasz Lorddred #1808 hozzászólására.)
Amennyiben olyan orvosi kérdést kapsz, amely egy emberi belső szerv latin nevére kérdez rá, akkor azt nyugodtan értékeld rosszra, speciális megjelöléssel. Amennyiben nem tudod értékelni, akkor másold be a kvíz 3 topicba és törölni fogják.
Hasonlóan spec, mint a te kérdésed, csak más témakörben.

Én még egy ilyen orvosi kérdéssel sem találkoztam a sokezer kérdés során, úgy látszik nem volt szerencséd, hogy egyszere többet is kaptál.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1810. hozzászólás - 2009.02.23. 20:57:53 (Válasz Lorddred #1808 hozzászólására.)
Ha nem ezért esett ki, akkor duplázás miatt. Írd be keresőbe, már novemberben volt ilyen kérdés más válaszokkal.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1811. hozzászólás - 2009.02.23. 21:09:24 (Válasz Komura64 #1796 hozzászólására.)
jé, én úgy tudtam a canis, kutya szó miatt kapta a nevét
a wiki is úgy tudja, megint rossz bejegyzés van fenn?
Pontszám: 5
közkedveltFikiFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1812. hozzászólás - 2009.02.23. 22:40:26
Köszönöm a válaszokat Oh bölcsek
Pontszám: 5
fórumozóZsoltiFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1813. hozzászólás - 2009.02.23. 23:08:25
Hali mindenkinek..
Sajna megint írnom kell..
Én úgy jártam,h feltettem egy végtelenül egyszerű kérdést.A kérdés így szólt:"Mettől meddig élt Hofi Géza?"
Természetesen gondoltam,h ez olyan kérdés amit minden itt lévő primitív idióta IS!! tud.Nem tudták,inkáb arra voksoltak,h "értéktelen lexikális tudás".Ez jelzi,h annyira hülyék voltak az illetők,és primitívek,h még erre a kérdésre sem tudták a választ..Legközelebbi lehetőségnél esküszöm a kérdésem ez lesz:Mennyi 1!+1!=2! Talán erre tudni fogja az a pár idióta aki miatt "rossz kérdés" értékelést kaptam.
Volt olyan kérdésem is ami egy közepes inteligenciájú ember is tudja a feleletet..hát ezek szerint túl értékeltem egyes emberek inteligenciáját.Na mindegy..legközelebb könnyű kérdést teszek fel az idióták kedvéjért.Kedves idióták...remélem magatokra ismertek!!!
Pontszám: 2.33
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1814. hozzászólás - 2009.02.23. 23:11:48 (Válasz Zsolti #1813 hozzászólására.)
Esetleg Hofi Géza életéből nem ezek az évszámok az érdekesek, sokkal több mindenről jegyezhettük meg őt. Míg a születési és halálozási dátumát igen kevesen tudják, mert nem az az érdekes.
A kérdésed már így is könnyű volt, csak éppen érdektelen, lexikális.
Pontszám: 7
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1815. hozzászólás - 2009.02.23. 23:17:22 (Válasz cirip #1814 hozzászólására.)
Jelentem, Hofi haláláról szóló kérdés van a rendszerben. Az volt az első kérdésem v3-on, és az átfutási időből ítélve admin fogadta el.

Mikor hunyt el Hofi Géza, Kossuth-díjas színész, humorista?
1998
2002
2005
1990
A kérdésre eddig 16 jó és 18 rossz válasz érkezett.

Az időpontok kicsit talán közeliek egymáshoz, de mivel nem régi eseményről van szó, meg mertem kockáztatni.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1816. hozzászólás - 2009.02.24. 00:29:37 (Válasz Lanmandragoran #1815 hozzászólására.)

Én is átengedtem volna Zsoltiét is, de akkor sem az évszám az érdekes.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1817. hozzászólás - 2009.02.24. 00:33:42 (Válasz cirip #1816 hozzászólására.)
Tudom, hogy vannak érdekesebb események is vele kapcsolatban, de a küldi miatt nem volt időm várni az ihletre.
Azóta nem kapkodtam el, a megválaszolt majdnem 800 helyes kvízre 2 kérdést írtam eddig.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1818. hozzászólás - 2009.02.24. 00:34:47 (Válasz Lanmandragoran #1817 hozzászólására.)
aha, magyarázod a bizonyítványod...
Pontszám: 5
fórumozóCrampusFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1819. hozzászólás - 2009.02.24. 01:42:31 (Válasz Bagira76 #1785 hozzászólására.)
Idézet: Bagira76 - 2009.02.23. 17:04:46
Mikor van Ivó napja?

május 19.
április 1.
május 1.
december 31.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Kérdem én mi a baj? Vagy csak én nem látom? Ez egy név, olyan mint amikor megkérdem mikor van Miklós névnapja...


Szerintem belefér egy ilyen kérdés az ismertebb nevekkel - fentebb már említésre került ugyanezen állítás - illetve - ha már épp kis hazánkban játsszák legtöbben - tipp, remélem megáll - ezt a játékot - régi és/vagy ritka, stb... magyar nevekkel! Miccótok?

Üdv, 3:o)>
Pontszám: 5
közellenségÁkos lordFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1820. hozzászólás - 2009.02.24. 06:50:26
tisztelt végzetúr csapat. ez már felhábórító hogy egymás után kb a 6 odik kérdésemet utasították el nem igaz hogy ti ezellen nem lehet tenni miért kell elvenni a játékkedvét az embernek!!! csináljátok úgy meg hogy ti értékeljétek ne a játékosok ez így lenne a legjobb szerintem sokan jó ötletnek tartják légyszives tegyetek valamit. ez így már nem mehet tovább!!!!! köszönöm.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!