Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
irritálóKomura64Férfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2721. hozzászólás - 2009.03.17. 23:21:52
Hihihihihihihihihi! Kedves mesterek! Tudom,azt írtam,nem most fogok hozzászólni az értékelésekhez.Mentségemre szólva,nem is ahhoz
akarok hozzászólni,mert mint kifejtettem,már nem látom értelmét. Az elmúlt néhány nap alatt átértékeltem a nézéspontomat,és higgyétek el,csoda történt! Nyugodtan vadászok,minden egyes szar kérdésnél vigyorgok egyet,hiszen ha átjöttek,akkor jó kérdések.
/Végzeturas kérdések,Fantasy kérdések,matematikai kérdések,Harry Potteres kérdések,Gyűrűk ura kérdések,Hasamra ütök kérdések,és még ki tudja meddig lehetne sorolni. Ja,és a bődületes helyesírási hibákról nem is beszélek!
A normális,és nem feltétlen felsőfokú műveltségi szintet igénylő kvízkérdések úgy vannak innen kiszórva mindenféle szőrszálhasogató magyarázatokkal,hogy az valami hihetetlen!
De mint már írtam,átértékeltem a nézőpontomat,és azóta marha jókat /elnézést a kifejezésért/szórakozok a tisztelt végzetúr mesterek kínos igyekezetén,hogy megpróbálják fenntartani az értékelési rendszer /egy nagyon-nagyon rossz értékelési rendszer/életképességének
látszatát!Higgyétek el,mióta más szemmel nézem ezt az egészet,nagyon jókat szórakozok!Belül meg sírok!!! Tényleg nem tudok mit
mondani,olvassátok vissza az eddigi több mint száz oldalt,és talán rájöttök,hogy mi fáj a normális játékot szerető emberkéknek!
Talán!
Pontszám: 2.33
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2722. hozzászólás - 2009.03.17. 23:33:38 (Válasz Mezfin #2720 hozzászólására.)
Köszi, ezt nem találtam. Mondjuk ez csak a személyes érdeklődésem volt, de jó tudni. Ha még nem tetted vissza, és elfogadsz egy jó tanácsot, a pontos dátumot kihajítod, és csak az évszámokat teszed be, esetleg évszám és hónap, a két 1920-as választ meg kicsit szétrobbantod egymástól. Jelen állapotában veszélyes, hogy néhány, a történelmet kevésbé szerető ember kapásból lexikálisra értékelje.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
irritálóMezfinFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2723. hozzászólás - 2009.03.17. 23:36:54
köszönöm a tanacsokat..
sajna visszavonni nem tudom ujra betettem 3x is.. de ha visszadobjak felteszem 1 x ubben hogy ne legyen gondja senkinek se vele..
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2724. hozzászólás - 2009.03.17. 23:46:46 (Válasz Komura64 #2721 hozzászólására.)
A normális játékot szerető emberkéknek a hozzád hasonlók hozzáállása fáj. Egyetlen hozzászólásodat leszámítva ebben a topicban siránkoztál, hogy neked miért gyomlálták ki több, általunk többszörösen megindokolt, hibás kérdésedet, holott milyen vackok vannak a rendszerben, meg különben is 10-12 éves gyerekek hasraütve értékelnek. Az, hogy halovány gőzöd sincs a kvízek bekerülésének hátteréről, nem gátolt meg abban, hogy a saját sérelmeidet a rossz kérdésekkel összevetve emlegesd. Majd hosszas győzködés után egy szem vacak kérdést bemásoltál a kvíztopicba, és aztán megsértődve elvonultál innen, mert senki nem veregette meg a vállad, hogy ügyes kisfiú voltál, sikerült bemásolni egy rossz kérdést.
Most megint az általad nem ismert rendszer hátterét bírálod, miközben azt ecseteled, hogy nem is érdekel mert szarsz az egészre. csak tudnám, akkor ezt minek kellett megírni?
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.33
irritálóKomura64Férfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2725. hozzászólás - 2009.03.18. 00:12:21 (Válasz Lanmandragoran #2724 hozzászólására.)
Lehet,hogy nem ismerem a rendszert,de látom!
Nem személyeskedni akartam,csak próbáltalak benneteket rávezetni,hogy millió sérelem ér bennünket.
Nem engem,bennünket.Úgy látom reménytelen,úgyhogy többet nem is bróbálkozom vele,vannak itt még néhányan.
Végül,de nem utolsó sorban:én mindvégig tartózkodtam a vulgáris kifejezésektől!Ezután is így fogok tenni,már ha egyáltalán megszólalok.
Nyugodtan "akasszatok fel" a lényegen nem tudtok változtatni.Üdv!
Pontszám: 2.33
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2726. hozzászólás - 2009.03.18. 01:11:41 (Válasz Komura64 #2725 hozzászólására.)
Az a baj, hogy nem is látod, és nem is akarod átlátni.
Csak neked, csak most egy kis kvíz történelem
A játék szeptember végén indult, eleinte 30 kérdésenként lehetett kérdéseket feltenni, boldog-boldogtalan értékelt, nyugodtan mondhatjuk, minden szemét bekerült. Valamikor 30-40000 bekerült kérdés után szigorodott a limit, bejött hogy 100 kérdésenként lehet kérdezni, de az értékelés ugyanolyan csapnivaló volt. Mire te regisztráltál, csatasorba álltak a kvízadminok, ez volt az első fontos lépcső, de a játékos értékelés még mindig túl hanyag volt, rendre kerültek be rossz kérdések, és sok jó kérdés is vissza lett dobva, és túl nagy szerepük is volt a játékosoknak az értékelésben. Decembertől mostanáig több, az értékelést javító lépcső került bevezetésre, mindegyik a játékosok többségének csapnivaló értékelési módszereit gátolja.
Meg lett emelve az a limit, hogy hány egybehangzó ítélet kell az értékeléshez, most 15-nél járunk.
Először be lett vezetve, majd meg lett emelve az a limit, hogy hány kérdésnek kell az adminok értékelésére várakozni ahhoz, hogy a játékosok kapjanak egyáltalán értékelendő kérdést.
Mostanra azt hiszem mondhatjuk, hogy az adminok mellett minimális a frissen bekerülő rossz kérdések száma, de mivel már több mint 100.000 bekerült kérdés van, ha csak minden ötödik elfogadott kérdés rossz, akkor is több mint 20.000 problémás kérdés van már most is a rendszerben megbújva, amik csak akkor kerülhetnek törlésre, ha a játékosok egy második körös szűrőként funkcionálva jelzik az aktuális topicban.

Az, hogy mi itt néhányan megpróbáljuk kifejteni azt az automatikus indoklást, ami a visszadobott kérdések mellé jár, nem azért van, mert hű de jó érzés szemétnek lenni, és a más dühén élvezkedni, hanem hogy a kérdés feltevője megértse, hogy mi a probléma, legközelebb ne kövesse el, és sok jó kérdéssel gazdagítsa az adatbázist. A segítő szándék ellenére többnyire mégis mi kapunk érdekes hangvételű hozzászólásokat, holott sok esetben pont a fent levezetett dolgok miatt közünk sincs a kapott értékeléshez.

Ha számotokra az a sérelem, hogy a korábban kifogásolhatóan működő értékelés egyre jobban képes ellátni a feladatát, és ezért az egyre kisebb hibák miatt sem jut át a kérdés, nem tudlak szívemből sajnálni, és igazat sem fogok adni, ahogy a többiek sem.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.75
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2727. hozzászólás - 2009.03.18. 07:10:22 (Válasz Komura64 #2721 hozzászólására.)
Halihóóó azért felvilágosítanálak, hogy akik itt vannak a fórumban szintén normális, játékot szerető emberkék vagyunk és tudod akiket ismerek a játékból azoknak a kérdését szinte kivétel nélkül elfogadják azta, hogy mik vannak ugye? Persze nyílván az úgy szokott lenni, hogy ha 10-en azt mondják, hogy hülyék vagyunk akkor mint a 10 hülye és mi tudjuk jól, nekünk van igazunk.
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2728. hozzászólás - 2009.03.18. 07:53:41
Sajnos, Lan és Kissolyom, nincs igazatok. Egy undorító mocsok szemétláda kvízértékelő vagyok, aki minden olyat kihajít, ami neki nem tetszik, akár jó a kérdés, akár nem. Irodalmit és történelmit ne is tegyetek fel, mert nem akarok tanulni!
Sokkal inkább szeretem a HKK kérdéseket (sajna hónapok óta nem találkoztam vele), az anime kérdéseket és a különböző sorozatok epizódjaira vonatkozó kérdéseket.
Emellett imádom, ha évszámra kérdeznek, főleg ha napra pontosan. Lehetőleg ne egy Petőfi, Arany, Shakespeare (ja nem is valójában jobban szeretem, ha Sexpírnek írják, mert utálom, amikor nekem kell kitalálni a helyesen leírt névből, hogyan is ejtsük) mérvű személyhez kapcsolódó legyen, hanem Kis Józska, Nagy Pista, Luci Feri.
Emellett magyar órszág városi (kizárólag hasonló írásmóddal, hiszen ki az a Kazinczy (ja, egy zenész, mint egy kérdésből kiderült, véletlen töröltettem is, utólag már bánom...)) sem érdekelnek, sokkal inkább az 1000 lakosnál kevesebbel rendelkező falvak pontos elhelyezkedése.
Kérlek a fentieket minden kérdés feltevő vegye figyelembe, mert brutálisan genya leszek

Update: Találtam egy brutálisan helyesen írt szót a szövegben, el kellett rontanom.
A hozzászólást Craslorg módosította 2009.03.18. 07:57:07-kor
Pontszám: 9
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2729. hozzászólás - 2009.03.18. 08:15:23
Már régóta filozofálok, játékosra nem lehetne valahogy értékelést adni? Például: azonnal törölni?
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.75
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2730. hozzászólás - 2009.03.18. 08:20:58 (Válasz Craslorg #2728 hozzászólására.)
Lehetőleg a Berci kutyásból kérjél sok kérdést az annyira szimpi
Akkor elmondom nekem mi a kedvencem Azok az emberek akik beböfögnek egy-egy fórumba egy-két hozzászólást amiben szerepelnek a kedvenc szavaim szerintem már tudjátok mik azok(bezzeg, mások), aztán persze lehordanak minket, a kvízt és jön az a szöveg, hogy én ezért nem fizetek stb stb és utána nyomukat sem látni, mert marhára nem érdekli, hogy a másik ember mit reagál erre. Szóval ők a kedvenceim meg is szoktam őket keresni ám a világokban
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 5
irritálóZimekFérfi
Végzetúr tanonc
37 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2731. hozzászólás - 2009.03.18. 08:22:32
Ki 2009 elején az Magyar Tudományos Akadémia elnöke?

Pálinkás József
Vizi E. Szilveszter
Asbóth Lajos
Méhes Károly

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

mégis mit?
Pontszám: 5
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2732. hozzászólás - 2009.03.18. 08:25:38 (Válasz Zimek #2731 hozzászólására.)
az Magyar így elsőkörben ez biztos
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 5
irritálóZimekFérfi
Végzetúr tanonc
37 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2733. hozzászólás - 2009.03.18. 08:55:28 (Válasz Kissolyom #2732 hozzászólására.)
hát emiatt aztán tényleg vissza kell dobni egy kérdést. (Őszintén szólva leginkább ezek a hülyeségek kezdik elvenni a kedvemet a játéktól. Nem tudom, ki hogy van vele...)
Pontszám: 3
közellenségBagira76Férfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2734. hozzászólás - 2009.03.18. 09:53:32 (Válasz Bagira76 #2501 hozzászólására.)
Idézet: Bagira76 - 2009.03.13. 20:01:24
Mit ad a manakő nevü fókuszkristály?

+1 mágia
+1 erő
+1 támadás
+1 védekezés

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Speciáli érdeklődésü réteg ???? LOL Aki a VÉGZETÚR nevü játékkal játszik az tudhatná..... Mekkora sültökrök vannak itt...
Legfeljebb nem volt pontos mert nem irtam oda hogy a VÉGZETÚR nevü játékban...Komolyan mondom itt meg sem nézik a kérdést


erre az a választ kaptam, hogy egy 1 szintü nem tudhatja most meg kaptam a kviz kérdésben egy ilyet:


Ha van 100-as kereskedelem szakértelmed, akkor hány szintet látsz előre?
20
10
Nincs is olyan hogy kereskedelem szakértelem!
100

ez tudhatja egy lvl 1 szintü?

mert ez átment a rostán.

Követelem az én kérdésemért járó LE-t vagy akkor vegyék el attól aki ezt irta.
Pontszám: 3
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2735. hozzászólás - 2009.03.18. 10:01:01 (Válasz Zimek #2733 hozzászólására.)
Idézet: Zimek - 2009.03.18. 08:55:28
hát emiatt aztán tényleg vissza kell dobni egy kérdést. (Őszintén szólva leginkább ezek a hülyeségek kezdik elvenni a kedvemet a játéktól. Nem tudom, ki hogy van vele...)


Én úgy, hogy kijavítom és feladom újra. Ha egyszer hibás, akkor hibás. Nem veszítek vele semmit.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2736. hozzászólás - 2009.03.18. 10:03:52 (Válasz Bagira76 #2734 hozzászólására.)
Idézet: Bagira76 - 2009.03.18. 09:53:32
Idézet: Bagira76 - 2009.03.13. 20:01:24
Mit ad a manakő nevü fókuszkristály?

+1 mágia
+1 erő
+1 támadás
+1 védekezés

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Speciáli érdeklődésü réteg ???? LOL Aki a VÉGZETÚR nevü játékkal játszik az tudhatná..... Mekkora sültökrök vannak itt...
Legfeljebb nem volt pontos mert nem irtam oda hogy a VÉGZETÚR nevü játékban...Komolyan mondom itt meg sem nézik a kérdést


erre az a választ kaptam, hogy egy 1 szintü nem tudhatja most meg kaptam a kviz kérdésben egy ilyet:


Ha van 100-as kereskedelem szakértelmed, akkor hány szintet látsz előre?
20
10
Nincs is olyan hogy kereskedelem szakértelem!
100

ez tudhatja egy lvl 1 szintü?

mert ez átment a rostán.

Követelem az én kérdésemért járó LE-t vagy akkor vegyék el attól aki ezt irta.


Nagyon jó. Leszarom milyen a kvíz, de a kérem a LE-t vagy ami még jobb, vegyék el mástól is. Nem szoktam használni ezt a szót, mert nem igazán kedvelem, de ez szánalmas.
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2737. hozzászólás - 2009.03.18. 10:05:50 (Válasz Zimek #2733 hozzászólására.)
Légy szíves olvass vissza pár hozzászólást, nem kell messze menned, még ezen az oldalon van.
Igen, helytelenül alkalmaztad a névelőt, ami egyrészt helyesírási hiba, másrészt elég ciki egy MTA-val foglalkozó kérdésben.
Javítsd ki, azért kaptál rá helyesírási hiba értékelést, hogy meg maradjon a lehetőséged helyesen beírni.
Pontszám: 5
utáltCecillyNő
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2738. hozzászólás - 2009.03.18. 10:17:00
Melyik film nyerte a 2009-es Oscar-díjat legjobb film kategóriában?

Benjamin Button különös élete
Milk
Gettó milliomos
Felolvasó

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Ezen mi nem értelmezhető?????? Mert most már nekem nagyon elegem van ebből a kvízrendszerből!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Itt senki se tud semmit? Ha könnyűt írok az a baj ha nehezet az,ha pedig simán el lehetne fogadni a kérdésemet akkor is belekötnek valamibe szerintem ez már több mint nevetséges!!!!
Pontszám: 3
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2739. hozzászólás - 2009.03.18. 10:21:02 (Válasz Cecilly #2738 hozzászólására.)
Hát, 2009-es Oscar díjak még nem kerültek átadásra, majd valamikor 2010 februárjában lesz az átadás.
Amiről te beszélsz az a 2008-as év filmjeivel kapcsolatos díj átadás
Pontszám: 5
utáltCecillyNő
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2740. hozzászólás - 2009.03.18. 10:23:45
Ezeket a díjakat 2009 februárjában adták át.Mivel a jövőbe nem látok így szerintem egyértelmű ez a kérdés
Pontszám: 3
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!