Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2681. hozzászólás - 2009.03.17. 00:27:47 (Válasz Yasmina #2679 hozzászólására.)
Azért mert több mint százezer kérdés van az adatbázisban, és sajnos kevesen vagyunk, akik a problémás kérdéseket jelzik az illetékeseknek. Az értékelési rendszer folyamatosan van egyre jobban javítva, hogy a kérdéseket ne néhány játékos értékelje hasraütve, de ez sajnos a már elfogadott kérdések színvonalán nem javít. Ha az általad problémásnak ítélt kérdéseket kigyűjtöd, te is sokat teszel a minőség javulása érdekében.
Tudom, írtad, hogy nincs túl sok időd a játékra, a kérdések gyűjtésére tökéletesen megfelel az is, ha mikor vadászol, kimented a rossz kérdéseket egy txt fájlba (3 kattintás) és hétvégén, vagy mikor kicsit több időd van, bemásolod őket a fórumra.
Minél többen rostáljuk a kérdéseket, annál alaposabb a szűrés.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2682. hozzászólás - 2009.03.17. 08:41:06 (Válasz Craslorg #2666 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2009.03.16. 18:33:01
Idézet: Xiphoid - 2009.03.16. 17:47:51
Legutoljára feltett kérdésed
Ki játsza Mátyás Tilda szerepét a Barátok közt c. sorozatban?

Mátyás Tilda
Szabó Erika
Mátyás Erika
Kiss Ramóna

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.


Nem azert irtam, hogy miert nem fogadtak el, nembaj, hogy nem, csak szerintem nem olyan gaz kerdes, talalkoztam erdektelenebbel is mar, mellesleg az ember akarva akaratlanul is hallja a tv-ben hogy ki jatszik ebben meg abban es ez a sorozat fomusoridoben van es az ember ha nem akarja is megnezi, persze ha nez tv- egyaltalan.

Nincs TV-m. Ha volna, se néznék Barátok Közt. Ha néznék se érdekelne, kié a szerep. Ha érdekelne, akkor is megesik, hogy 1 év múlva már másé lesz...


Ezt a nincs TV-m ervet felejtsuk mar el. Es ha lexikonod nem lenne?
Mondjuk ki kerek perec a BK sorozatnak annyi koze van az altalanos muveltseghez, mint lajharnak a futoversenyhez.
Pontszám: 5
kedvelt tagRamun TanFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2683. hozzászólás - 2009.03.17. 08:42:28
Legutoljára feltett kérdésed


Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


Szerzett pontot Baumgarner Zsolt a Forma 1 ben?

igen
nem
igen, de elvették tőle később
nem is versenyzett a forma 1 ben


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

?
A hozzászólást Ramun Tan módosította 2009.03.17. 08:45:43-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagRamun TanFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2684. hozzászólás - 2009.03.17. 08:46:53
Ennyi erővel, ha valaki megkérdezi mennyi 1+1, akkor töröltessem, mert én nem vagyok matematikus?
Pontszám: 5
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2685. hozzászólás - 2009.03.17. 08:57:02 (Válasz Ramun Tan #2683 hozzászólására.)
Személyszerint találkoztam már néhány verzióval. Tehát már szereplt indokkal is visszamehetett volna. Ezek szerint a speciális értékelésből jött össze előbb a kiértékelés szükséges szavazat.

Egyébként azt az egy pontot az emlékezetes 2004-es Amerikai nagydíjon szerezte, amikor a Michelin gumikat használó csapatok nem inultak el a futamon biztonsági okokra hivatkozva (mellesleg jogosan).

De ne várd el, hogy a játékosok nagy része (aki nem egy F1 rajongó) tudja a választ.

Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2686. hozzászólás - 2009.03.17. 09:23:42 (Válasz Yasmina #2679 hozzászólására.)
Idézet: Yasmina - 2009.03.17. 00:10:06
Azt gondoltam, hogy egyszerűt kérdezek, hátha azt jóra értékelik!
Nagyon ki van szolgáltatva az ember az értékelőnek!
Csak egy példa: megkérdeztem, hogy Milyen hosszú a Golden Gate híd? visszadobták érdektelen lexikális tudás miatt!
A minap találkoztam ezzel a kérdéssel olyan megfogalmazásban, hogy Körülbelül milyen hosszú a Golden Gate híd?)) így meg valakinek átment! Ez kicsit fura nem???

Annyi értelmetlen kérdés van, ami átmegy a rostán, számtalan helyesírási hibás kérdés is szerepel, és már találtam olyat is amire a megadott (megjelölt) válasz nem volt jó, ezeket valaki miért nem szanálja ki???


Ezeket mi (te) jelezzuk a kviz3 forumon es valaki kiszanalja.
Pontszám: 5
kedvelt tagRamun TanFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2687. hozzászólás - 2009.03.17. 09:24:37 (Válasz Piciklon #2685 hozzászólására.)
Nem... Belgiumban szerezte. mindenki kiesett előle.. de mindegy

Lényeg, hogy vannak még visszadobott kérdéseim, de azokat nem tudom már ide bekopizni, mert csk a kérdés látszik, a válaszok, meg az ok nem
Pontszám: 5
kedvelt tagRamun TanFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2688. hozzászólás - 2009.03.17. 09:26:44
Az mondjuk valóban ciki, ha egy jó kérdést jónak értékelek, mert normális, tudom is a választ, erre kiderül, hogy félre nyomta az illető a gombot, és nem a jó választ fogadja el a rendszer jónak... ezt nem is lehet kiszűrni értékeléskor
Pontszám: 7.50
fórumozóLord HeckmanFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2689. hozzászólás - 2009.03.17. 09:34:08
De most komolyan... ebben mi a rossz?

Melyik varázslat nincs a Végzetúrban?

Vérforralás
Méregfelhő
Mentális robbanás
Kamehameha


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.



Speciális?
Pontszám: 5
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2690. hozzászólás - 2009.03.17. 09:34:19 (Válasz Ramun Tan #2687 hozzászólására.)
Ebbe ne menjünk bele, de akkor is Indianapolis volt... ( http://hu.wikipedia.org/wiki/Baumgartner_Zsolt)
Többek között mert láttam is, de a kiestek előle az stimmel

Ezeket is ki lehet szűrni (jó kérdés,rossz válasz megjelölés), amikor valaki észreveszi, akkor a Kvíz 3. topikban jelzi.

Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2691. hozzászólás - 2009.03.17. 09:42:53 (Válasz Lord Heckman #2689 hozzászólására.)
Honnan tudja egy kezdő játékos hogy milyen varázslatok vannak?
Te honnan tudod hogy nincs Dragon Ball rajongó a fejlesztők közt, és nem lesz Kamehameha a varázslatok közt magasabb szinten?
Amilyen vehemenciával változnak a dolgok, még az egyértelműnek tűnő dolgokra sem érdemes rákérdezni a Végzetúrról, mert lehet egy hónap múlva nem úgy lesz.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2692. hozzászólás - 2009.03.17. 09:43:32 (Válasz Ramun Tan #2684 hozzászólására.)
Idézet: Ramun Tan - 2009.03.17. 08:46:53
Ennyi erővel, ha valaki megkérdezi mennyi 1+1, akkor töröltessem, mert én nem vagyok matematikus?


Toroltesd legyszives, mert minden hataron tul primitiv kerdeseknek ez jar.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2693. hozzászólás - 2009.03.17. 09:45:40 (Válasz Ramun Tan #2683 hozzászólására.)
Idézet: Ramun Tan - 2009.03.17. 08:42:28
Legutoljára feltett kérdésed


Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


Szerzett pontot Baumgarner Zsolt a Forma 1 ben?

igen
nem
igen, de elvették tőle később
nem is versenyzett a forma 1 ben


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

?


Az ertekeles iranyelvei szerint az F1 kerdesek csak extrem esetben elfogadhatoak.
De ennek sok baja van. Talan a legsulyosabb, hogy ha 4 valaszod van, akkor nem eldontendo kerdest kene feltenni. Mert ebbol szuletnek az ilyen borzaszto valaszok, mint nem is versenyzett a forma1-ben.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2694. hozzászólás - 2009.03.17. 09:47:53 (Válasz Piciklon #2685 hozzászólására.)
Idézet: Piciklon - 2009.03.17. 08:57:02
Személyszerint találkoztam már néhány verzióval. Tehát már szereplt indokkal is visszamehetett volna. Ezek szerint a speciális értékelésből jött össze előbb a kiértékelés szükséges szavazat.

Egyébként azt az egy pontot az emlékezetes 2004-es Amerikai nagydíjon szerezte, amikor a Michelin gumikat használó csapatok nem inultak el a futamon biztonsági okokra hivatkozva (mellesleg jogosan).

De ne várd el, hogy a játékosok nagy része (aki nem egy F1 rajongó) tudja a választ.


Nem akkor szerezte, abban az evben nem versenyzett. Raadasul ott minimum 3 pontot kapott volna, mert csak 6-an voltak.
De valoban Indianapolisban jott ossze a pont, mert eleg kiestek elole, es kivetelesen mindenkit meg tudott elozni, aki nem ert celba.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2695. hozzászólás - 2009.03.17. 09:49:14 (Válasz Ramun Tan #2688 hozzászólására.)
Idézet: Ramun Tan - 2009.03.17. 09:26:44
Az mondjuk valóban ciki, ha egy jó kérdést jónak értékelek, mert normális, tudom is a választ, erre kiderül, hogy félre nyomta az illető a gombot, és nem a jó választ fogadja el a rendszer jónak... ezt nem is lehet kiszűrni értékeléskor


Elvileg ezek kiszuresere szolgal a 25%-os szabaly.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2696. hozzászólás - 2009.03.17. 09:51:58 (Válasz Lord Heckman #2689 hozzászólására.)
Idézet: Lord Heckman - 2009.03.17. 09:34:08
De most komolyan... ebben mi a rossz?

Melyik varázslat nincs a Végzetúrban?

Vérforralás
Méregfelhő
Mentális robbanás
Kamehameha


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.



Speciális?


Minden olyan kerdes, amit egy elso szintu teljesen kezdo az elso valaszadasa pillanataban nem tud megvalaszolni, az ezt az ertekelest kapja. Altalanos jotanacsom: ne egyel fel vegzeturas kvizkerdest!
Pontszám: 7.50
fórumozóCeripapaFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2697. hozzászólás - 2009.03.17. 15:28:20
Nekem is hasoló a bajom ,de én kicsit kiforgatva mondom.
Miért van az ,hogy a kérdések fele nem általános ? Olyan témákhoz nyúl hozzá maga a kérdés amit az emberek 50% nem ismer?
Mit lehetne tenni ez ellen? GO GOOGLE a legjobb barátod ... nekem már a 4-k kérdésem dobja vissza valami szellemileg aluledukált ember akinek mindenfajta Inteligenciája megegyezik egy kenyérpirítóéval mert max azt csinálja amit mondanak neki.
Szeretném megkérdezni hogy ha pl magus világát említik akkor az speciális ,mégis van ,nem egy kérdés onnan enyém akkor miért lenne speciális ha az övék se volt .....dedukciós módszerrel a kérdések alapján azt kell mondjam enyém se speciális....
És ez alapján legyenek olyan kérdések ami után utána kell járni ... mindig ezt teszem ,de nem tetszik ha valaki nem képes ennyit tenni az én kérdésemre......
Legyen látható ki volt az aki azt mondta rossz és fejjezze ki magát ne csak egy gombnyomással ,hogy speciális.... ez olyan mint a trivi
az egyetemen.... minden trivi ,de mikor mondani kell néha felsülnek vele miért olyan

Ja és hogy miért baj hogy speciális hogyis kezdödik a végzetúr eleje ?
"A játék során az IQ-dat is próbára tesszük, kvízkérdésekkel, sőt, te is tehetsz fel kérdést másoknak!"
Az rég baj ha az embernek nincs annyi esze hogy csak szépen alapjában ezeket tegye:
1,megfogja az egeret
2, fájl-ra rákattint, majd kiválasztja az új lap / új ablak opciót
3,katt a gépeléshez (Oda ahova a végzetúrat írja) és beirja www.google.com
vagy a gyengébeknek itt a link : http://www.google.hu/

Anynit szeretnék kérni a fejlesztöktől , ne legyen anonym az értékelés hanem tudjuk meg miért lett ez rossz válasz ,hogy változtahassunk rajta.
A hozzászólást Ceripapa módosította 2009.03.17. 16:23:50-kor
Pontszám: 3.60
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2698. hozzászólás - 2009.03.17. 15:37:48
Mi tör fel a gejzírből?
sár
láva
forró levegő
forró víz


Ha a kiiro olvassa en azert adtam ra helyesirasi hibat, mert a gajzirbol johet forro levego is vizgőzzel keverve. Amugy a kerdes rendben van. ezt valami masra (tufa?) javitva a kerdes hibatlan.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2699. hozzászólás - 2009.03.17. 15:39:52 (Válasz Ceripapa #2697 hozzászólására.)
Bocsass meg, de a hozzaszolasod alapjan te vagy itt a szellemileg aluledukalt. Legy olyan kedves ird meg a kerdeseidet amiket nem fogadtak el, es elmondjuk mi volt veluk a gond - ha volt. Legy olyan kedves ne abbol indulj ki, hogy rajtad kivul mindenki hulye (es csak te vagy helikopter) mert ez a legritkabb esetben igaz.
Pontszám: 5
népszerűBlozbangFérfi
Végzetúr mester
341 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2700. hozzászólás - 2009.03.17. 15:46:56 (Válasz Ceripapa #2697 hozzászólására.)
Jujujj! Elhiszem, hogy számodra nehézkes a kvízkérdések elfogadtatása. Háromszor kellett átolvasnom, amit írtál, hogy egyszer megértsem! És a helyesírást még nem is említettem
Nos, vegyük át szépen, csak sorban:
- Mit lehetne tenni ez ellen? : Végzetúr fórum -> Végzetúr -> Panaszok + kvíz ->Kvíz 3
- Igen, a Magus világa speciális. Be is írtam a fent említett topikba, amivel találkoztam.
- "a kérdések alapján azt kell mondjam enyém se speciális" : igen, mások is tesznek fel hülye kérdést, nem is szeretjük őket! De csak rajta, állj be Te is közéjük!
- legyen látható az értékelő: na, akkor lennének csak anyázások
- Mi a fene az a trivi?
- Nálam a játék így kezdődik: "A Végzetúr egy ingyenes játék. Nem kell hozzá semmit letölteni..."

Ezek alapján ne haragudj, de a felháborodásodat abszolút mértékben jogtalannak tartom.
Muszáj mindig megoldást találni? Nem élvezhetnénk egy kicsit a problémát?
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!