Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
népszerűJucusNő
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3841. hozzászólás - 2009.04.19. 09:49:20 (Válasz Hanga60 #3837 hozzászólására.)
Idézet: Hanga60 - 2009.04.19. 09:11:52
Hello Játékosotékosok! Megkaptam az első rossz értékeést. A 30. kérdésem lett volna. Vajon miért?
Mi az organellum?

hangszer
sejtszervecske*
művese
élőlények csoportja


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ


Ez tényleg erősen speciális, én utána nézés nélkül nem tudnám.

Hali!Az volt a kérdésem,hogy ki irta a Légy jó mindhalálig c.könyvet.Erre az lett a válasz,hogy azonnal töröljétek stb!!!Mi a rossz a kérdésben? Vagy esetleg a mü sérti egyes Gyözikén és társain nevelkedett "diákok" önérzetét?Büdös nekik a magyar irodalom?


Másold már be, hogy tetted fel pontosan a kérdést, mert ahogy leírtad már van benne egy hiba. c. könyvet. Nem raktál szóközt. Mű, és Győzike, hosszú az ékezet.
Nem a tanulás szégyen, hanem a tudatlanság.
***
Hasznos tudnivalók kvíz íráshoz
Pontszám: 7.50
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3842. hozzászólás - 2009.04.19. 10:37:33 (Válasz Kyara60 #3835 hozzászólására.)
Idézet: Kyara60 - 2009.04.19. 09:00:56
Sziasztok!
Mi a hiba ebben a kérdésben. Miért pont ezt az értékelést kapta?
Kit neveztek (neveznek) a vincellérnek?

pohárnok
borfajta
szőlők kezelésével és megőrzésével, az előforduló munkák felügyelésével megbízott személy
felszolgáló


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint túl könnyű, vagy számtan feladat volt.

A kérdésed jó, de! A helyes válasz mellett a másik hármat is kidolgozhattad volna, így viszont ordít róla, hogy melyik a jó válasz. Én az ilyeneket inkább helyesírással küldöm vissza, amiből ugyan a kiíró nem tudja, mi is a baj, de ifdejönés akkor tudom tájékoztatni. Már amennyiben idejön.
A jó kérdéseknél fontos, hogy a rossz válaszok is jók legyenek, sokan nem szeretik a szájbarágást, amikor egyértelmű a válaszok között a jó válasz. Ne nézzük hülyének a játékosokat.
Szóval csak így tovább, de a rossz válaszokra is ügyelj.
Pontszám: 5
irritálóBorsalinoFérfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3843. hozzászólás - 2009.04.19. 10:38:08 (Válasz Jucus #3841 hozzászólására.)
Lehet,hogy nem raktam szóközt de ettöl még értelmeztető a kérdés.Ez nem más mint szőrszálhasogatás.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3844. hozzászólás - 2009.04.19. 10:39:00 (Válasz Hanga60 #3836 hozzászólására.)
Idézet: Hanga60 - 2009.04.19. 09:08:31
HMi az organellum?

hangszer
sejtszervecske*
művese
élőlények csoportja


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választello Játékosok! Megkaptam az első rossz kérdés értékelést. 30. lett volna. Vajon miért?

Ez valóban speciálisnak tűnik, viszont ha 30 jó válasz után kaptad az első rosszat, akkor minden elismerésem és így tovább. Hidd el, vannak, akik sokkal rosszabb aránnyal írnak ki kérdést, te - ezek szerint - nem közéjük tartozol és az eredményedből kifojólag 1-1 rossz értékelés nehogy elvegye a kedved!
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3845. hozzászólás - 2009.04.19. 10:40:50 (Válasz Borsalino #3838 hozzászólására.)
Idézet: Borsalino - 2009.04.19. 09:16:50
Hali!Az volt a kérdésem,hogy ki irta a Légy jó mindhalálig c.könyvet.Erre az lett a válasz,hogy azonnal töröljétek stb!!!Mi a rossz a kérdésben? Vagy esetleg a mü sérti egyes Gyözikén és társain nevelkedett "diákok" önérzetét?Büdös nekik a magyar irodalom?

Írd be a kérdést a válaszokkal, mert elképzelhető, hogy a válaszaid között volt olyan ami kiverte a biztosítékot az értékelőnél. Emellett én csak a kérdést ismerve, hiszen csak azt írtad le, már szerepelttel küldtem volna vissza, így tehettél volna fel helyette másikat.
Sajnos a válaszokat nem ismerem, így azokról nem tudok véleményt írni, úgyhogy másold be kérlek.
Pontszám: 7.50
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3846. hozzászólás - 2009.04.19. 10:42:25 (Válasz Borsalino #3843 hozzászólására.)
Nem csak a magyar irodalom, de a nyelvtan is fontos. Ha az előbbivel barátságot ápolsz, utóbbira is kellene gyúrni. Az irodalom jó ismerőjének ez nem lehet nehéz. Egy két szóköz, helyesírás, stb. Ez nem szőrszálhasogatás, hanem alap.
Pontszám: 5.33
irritálóBorsalinoFérfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3847. hozzászólás - 2009.04.19. 10:57:45 (Válasz Meridiath #3846 hozzászólására.)
Igazad van,máskor jobban odafigyelek a tökéletes helyesirásra.Ámbár megjegyzem találkoztam már olyan "bejutott" kérdéssel amelyiknek a helyes válasza nem igazán volt tökéletes és mégis el lett fogadva.De végül is ez egy játék (nem is rossz) ezért mérgelödni nem érdemes.
Pontszám: 5
fórumozóHanga60Nő
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3848. hozzászólás - 2009.04.19. 11:02:52
Egyébként 36 jó kérdésem volt ennél sokkal nehezebb, sajnos nagyon gondolkozok rajta, ha lejár a prémium tagságom, megszüntetem a karaktert. Sejtszervecskéről mindendenki tud aki biológiát tanult. Az egyiknél az a baj ahogy olvasom, hogy ordít a jó válasz, nezze hülyének a játékosokat, a másik túl nehezet tesz fel és uram bocsánat utána kell nézni.
De a vincellérnénél a matekot nem értem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mindig beindítok egy keresőt és amit nem tudok utána nézek. Ha nem találom 5 percig csak akkor nyomok nem választ. De még akkor sem mindig, mert tudnom kellene, ha más tudja.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3849. hozzászólás - 2009.04.19. 11:08:39 (Válasz Hanga60 #3848 hozzászólására.)
Idézet: Hanga60 - 2009.04.19. 11:02:52
Egyébként 36 jó kérdésem volt ennél sokkal nehezebb, sajnos nagyon gondolkozok rajta, ha lejár a prémium tagságom, megszüntetem a karaktert. Sejtszervecskéről mindendenki tud aki biológiát tanult. Az egyiknél az a baj ahogy olvasom, hogy ordít a jó válasz, nezze hülyének a játékosokat, a másik túl nehezet tesz fel és uram bocsánat utána kell nézni.
De a vincellérnénél a matekot nem értem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mindig beindítok egy keresőt és amit nem tudok utána nézek. Ha nem találom 5 percig csak akkor nyomok nem választ. De még akkor sem mindig, mert tudnom kellene, ha más tudja.

Sejtszervecskéről tud, de nem a latin nevéről, vagy más elnevezéséről, erről csak a biológusok tudnak.
A vincellérhez nem értem milyen matekról beszélsz... A választ nézd meg:
Kérdésed az értékelők szerint túl könnyű, vagy számtan feladat volt.
Erre a kérdésre nem a számtan kitétel az ami fontos. Csak értékelésnél egyben van a kettő, nincs különválasztva.
A hozzászólást Craslorg módosította 2009.04.19. 11:09:21-kor
Pontszám: 5.33
fórumozóKyara60Nő
Végzetúr
56 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3850. hozzászólás - 2009.04.19. 11:17:36
És aki ilyet tesz fel, hogy mennyi 5*4 az minek néz engem.
Pontszám: 7.50
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3851. hozzászólás - 2009.04.19. 11:17:53 (Válasz Borsalino #3847 hozzászólására.)
Van sajnos nagyon sok, igen. :|
Ezért van a Kvíz 3. topik, ahová ezeket lehet jelenteni, javításra vagy törlésre javasolni, indokokkal együtt. Hosszas folyamat, de minden segítség elkél a kvízadminoknak.
Pontszám: 5
fórumozóKyara60Nő
Végzetúr
56 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3852. hozzászólás - 2009.04.19. 11:19:42
Csak a befektetett pénzt sajnálom. Már ki is léptem volna.
Pontszám: 4.25
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3853. hozzászólás - 2009.04.19. 11:21:57 (Válasz Kyara60 #3852 hozzászólására.)
Ha a pénzt a kvízre dobtad ki, tényleg sajnálhatod, mert kvízezni vannak ingyenes weboldalak, de gondolom nem amiatt öltél bele pénzt, mert a kvíz mellett rengeteg egyéb élmény is van a játékban.
Pontszám: 4
fórumozóHanga60Nő
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3854. hozzászólás - 2009.04.19. 11:48:28
Pénzt em kell a kvíz miatt befektetni csak a prémim tagság és egyebek.
Pontszám: 7.50
fórumozóKyara60Nő
Végzetúr
56 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3855. hozzászólás - 2009.04.19. 11:53:55
Miért dobtam volna ki kvízre oda nem kell pénz, ott a honfoglaló, és másik kvíz játék, most hűtlen lettem hozzájuk a végzetúr miatt, de lehet, hogy visszatérek, ott legalább nem aláznak meg.
Pontszám: 5.33
fórumozóKyara60Nő
Végzetúr
56 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3856. hozzászólás - 2009.04.19. 11:56:17
Ha át lehetne tenni az ősköveket a másik világon lévő karakteremhez már mennék is innen.
Pontszám: 3
fórumozóKyara60Nő
Végzetúr
56 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3857. hozzászólás - 2009.04.19. 11:58:41
Esetleg egy társamnak átadni, de lehet, hogy bedobálom a kristályosítóba és kész.
Pontszám: 3
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3858. hozzászólás - 2009.04.19. 12:07:00 (Válasz Kyara60 #3856 hozzászólására.)
Át lehet tenni. Ha törlöd a karaktered, akkor levon az őskövekből 7-et + elveszi a maradék 10 %-át és a többit átpakolhatod a másik világpn lévő karakteredre, csak arra kell vigyázni, hogy azonos email címen legyen regisztrálva.
Pontszám: 5
kedvelt tagLord SeriusFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3859. hozzászólás - 2009.04.19. 12:21:38
Hajhó!

Érdekelne engem, hogy mégis milyen jellegű kérdést lehet feltenni, hogyha nem a rossz kérdés értékelést kapom, illetve nem törlik? Én mindig valahogy durván spec kérdésekbe ütközök, amihez hozzá se tudok szólni, és google sem mondja meg olyan könnyen. A Gyalog galoppból levő kérdésemre a spec értékelést kaptam, pedig megnéztem, ha az ember rágúglizik, akkor kidobja elsőként.
Amit viszont igazán nem értek, hogy kakukktojásos feladványokat miért nem lehet feladni? Volt egy tök jó feladványom, amire ráadásul rá lehet jönni, kis kreativitásra van szükség, és akkor a válasz adott. Erre törölték...
Nem értem akkor mégis milyen kérdéseket várnak el? Ennyi erővel mindegyikre rá lehet mondani, hogy spec, vagy lexikális tudást igényel (pl mi a higany fagyáspontja, nane! Wikipedia mondott egy értéket és nem az volt a helyes). Vagy például az a rengeteg irodalmi kérdés, oké hogy az ember tanulta, de szerintem akkor is lexikális tudás. Az olyanokat meg törlik, hogy váltsa át binárissá a számot, vagy decimálissá a binárist. Szerintem ez utóbbi inkább elemibb, mint hogy ki Arany János fia, meg hasonló dolgok, mégis törlik.
Vagy pedig túl egyszerű, már gyp-s szintűt kapok a kvíznél, amiben meg semmi örömöm, ha rájöttem.

Most megint várhatok 100 helyes válaszra, hogy feltegyek egy kérdést, amit nem fognak elfogadni, és így a küldetést sem tudom teljesíteni... De leginkább az érdekel, hogy miért törölték a legutóbbi kérdésemet? Sehol nem találtam olyat, hogy kakukktojásos kérdést nem lehet feltenni!

Üdv
Lord Serius
Pontszám: 8.33
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3860. hozzászólás - 2009.04.19. 12:24:11 (Válasz Craslorg #3858 hozzászólására.)
De a másik világon is ugyanaz a kvíz-adatbázis van, Kyara... : )
Pontszám: 5.33
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!