Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5981. hozzászólás - 2009.06.29. 14:27:23 (Válasz Mortimer #5979 hozzászólására.)
Az első kérdésednél a 3. válasz baromság. Az ilyen és ehhez hasonló választ mindig vissza fogják dobni, mert ez azt jelenti, hogy nincs fantáziája a kérdésfeltevőnek, hogy egy normális rossz választ kitaláljon. Az értékeléssel nem értek egyet, én pl rossz válaszokat adtam régebben az ilyenekre. Ha nincs ilyen, minek kérdezed meg?

A Prima Primissima díj már határeset, el is lehet fogadni, és el is lehet utasítani. A díjat sokan ismerik, de az alapítója nem nagyon érdekel senkit. Esetleg az ilyen kérdéseket ki lehet egészíteni valami plusz infóval, akkor már esélyesebb, hogy az értékelő az érdekessáég miatt még a száraz tényt is jobban elfogadja. Pl. "A Prima Primissima díjat X-ben (asszem 1998, nem néztem utána) alapította a médiából ismert személy, aki emellett ismert más beruházásokról, sporttámogatásokról is."

A 150 karakterbe sok minden belefér. Nekem az így fogalmazott kérdések sokkal inkább tetszenek, mint egy száraz adatra való kérdezés.

Ugyanez igaz a 3. kérdésedre is.

Ha kérdést szeretnél feltenni, itt több személy is szívesen segít, hogy átmenne-e, illetve a "Vajon elfogadják-e a kérdésem..." topic pont erre van kitalálva.
Pontszám: 5.33
népszerűJucusNő
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5982. hozzászólás - 2009.06.29. 14:30:16 (Válasz Mortimer #5979 hozzászólására.)
1. kérdésed a nincs ilyen miatt
2. kérdésedre tényleg azok tudják akik ismerik ezt a díjat. Én nem tudom, hogy mennyire van benne a köztudatban hogy ez létezik, és ha ismerik tudják e ki hozta létre.
3. Én matematikához közel álló vagyok tudom, más nem biztos. Tőlem ha valaki fizikát kérdez már nem biztos hogy tudnék rá válaszolni.

Vajon elfogadják e topic használatát javaslom neked is a kérdéseid feltevése előtt Vagy keress bátran engem.
Nem a tanulás szégyen, hanem a tudatlanság.
***
Hasznos tudnivalók kvíz íráshoz
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5983. hozzászólás - 2009.06.29. 14:32:47 (Válasz Craslorg #5981 hozzászólására.)
Nem fantáziahiányból írtam a harmadikat, hanem mert a monitor alapesetben nem hajó, hanem a kijelző, amit bámul az ember. Tehát nincs. (Kevesen tudják, hogy az Adrián csomó monitorunk volt, pl. a Zenta. Persze ez nyilván speciális lenne.)

A leginkább az zavar, hogy majdnem 100 jó kérdésem van, és ennek alapján úgy érzem, most olyan időszak van, hogy mindent visszadobálnak az adminok.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5984. hozzászólás - 2009.06.29. 14:35:11 (Válasz Mortimer #5983 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.06.29. 14:32:47
Nem fantáziahiányból írtam a harmadikat, hanem mert a monitor alapesetben nem hajó, hanem a kijelző, amit bámul az ember. Tehát nincs. (Kevesen tudják, hogy az Adrián csomó monitorunk volt, pl. a Zenta. Persze ez nyilván speciális lenne.)

A leginkább az zavar, hogy majdnem 100 jó kérdésem van, és ennek alapján úgy érzem, most olyan időszak van, hogy mindent visszadobálnak az adminok.


Vazze! Menj a fenébe, ha még emellett panaszkodsz! Írjad csak a kérdéseket, de dögivel, mert neked érdemes!
Hejj, ha sok embernek csak fele ennyi jó lenne... A panaszokból kiindulva nincs...
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5985. hozzászólás - 2009.06.29. 14:35:29 (Válasz Jucus #5982 hozzászólására.)
"mennyire van benne a köztudatban"

Én se nézem, de azt tudom, hogy az MTV rakat reklámban promózza az adását minden évben, és egész estés gálaműsör az átadása.

"más nem biztos"

Szimplán roppant érdekesnek tartottam, hogy a Kertész díjáig Nobelre is esélyes egyik legnagyobb kortárs írónk nem humán, hanem reál végzettségű.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűJucusNő
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5986. hozzászólás - 2009.06.29. 14:42:30 (Válasz Mortimer #5985 hozzászólására.)
Te nézed én nézem, te tudod én tudom, de nem biztos hogy mindenkire igaz
Nem a tanulás szégyen, hanem a tudatlanság.
***
Hasznos tudnivalók kvíz íráshoz
Pontszám: 4.25
kedvelt taggszisziFérfi
Végzetúr mester
332 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5987. hozzászólás - 2009.06.29. 15:11:28 (Válasz Szacsiga #5978 hozzászólására.)
Tudom, de már nagyon elegem van abból, hogy minden 2. kérdés visszajön, mert már szerepelt, aztán végre kitalálok vmi normálisat, akkor az túl spec, meg lexikális... vagy a pl a szinoníma szót helyesírási hibával írom, mert röviden írtam, ami kb. 10ből 5x röviden van írva még a szótárban is, és 5x hosszúval...

A végzetúr wikiből idézve: "Mostanra - 2009. május végére - sikerült olyan mennyiségű kérdésmennyiséget előállítani, ami az alap kérdéskört jóformán teljesen lefedi. Szinte reménytelen jó kérdést feltenni..."

akkor meg minek küszködjek??? Csak felagyalom magam, és elkeseredek, hogy tényleg csak uncsi és primitív kérdések szerepelhetnek, mert egyesek lusták kettőt kattintani és utána nézni valaminek. Szánalom.

Fejezzük csak be azt a wiki idézetet!

Mostanra - 2009. május végére - sikerült olyan mennyiségű kérdésmennyiséget előállítani, ami az alap kérdéskört jóformán teljesen lefedi. Szinte reménytelen jó kérdést feltenni a következő kategóriákban:
- Évszámok
- Városok elhelyezkedése
- Sportesemények
- Végzetúr
- Harry Potter
- Csillagok háborúja
- Gyűrűk Ura
- Képregények
- Egyéb (bővítendő)

Asszem így már belátjuk az öngól tényét. A politikai pártoktól meg ne lessük már el a kiragadott részlet fegyverét!
Kösz
Pontszám: 5.33
fórumozóSzacsigaNő
Végzetúr tehetség
111 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5988. hozzászólás - 2009.06.29. 15:20:58
ezt utána olvastam...amúgy meg az idézet első része a lényeges, hogy kábé lehetetlen már normális kérdést írni...

2. a kért Britney-s kérdést ÉN megkaptam:

Milyen színű bugyi volt azon a híres paparazzi videón Britney Spears-en amikor kiszált egy kocsiból ?
Fekete
Rózsaszín
Nem volt rajta bugyi*
Fehér
Pontszám: 5
fórumozóSzacsigaNő
Végzetúr tehetség
111 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5989. hozzászólás - 2009.06.29. 15:23:24
A Prima Primissima díj egy elég neves díj, amit az utóbbi években adnak, a tv közli a kiosztót, és a közönség aktívan részt vehet benne, ha jól tudom, sztem tök jó volt a kérdés, csak megint azt hitték, hogy tök hülyéknek kell kérdést adni, én szívesen válaszoltam volna egy ilyen normális kérdésre.
Pontszám: 7.50
fórumozóSzacsigaNő
Végzetúr tehetség
111 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5990. hozzászólás - 2009.06.29. 15:25:52 (Válasz gsziszi #5987 hozzászólására.)
és amúgy nézzük már meg az utolsó pontot, vagyis, hogy: "Szinte reménytelen jó kérdést feltenni a következő kategóriákban: EGYÉB (bővítendő)" tehát kb. bármilyen témában...
Pontszám: 5
kedvelt taggszisziFérfi
Végzetúr mester
332 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5991. hozzászólás - 2009.06.29. 15:36:18 (Válasz Szacsiga #5990 hozzászólására.)
nem, az azoknak szól, akik szerkesztik a wikit, és tudnak még ilyen kategóriákat. Egyáltalán nem azt, amit belemagyarázol.

Egyébként nekem majd' minden kérdésem elfogadják, valószínűleg azért, mert olvasom a fórumot, és tanácsot kérek, mielőtt felteszem, hogy jó lesz-e. Hidd el, segít!
Ja, és egyszer sem sírtam amiatt, hogy nem fogadták el. Egyszer volt egy helyesírási hibám, mert a Panama-csatornát nagy cs-vel írtam. Megkérdeztem mi a baj vele, megmondták, fejemhez kaptam, javítottam, újra feltettem, átment.
Azért mert nem fogadják el a kérdésed (és ez mindenkire igaz), nem másokat kell okolni. Szét kell nézni a saját házad tájékán is. Hátha többre mész.
A hozzászólást gsziszi módosította 2009.06.29. 15:40:42-kor
Pontszám: 5.33
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5992. hozzászólás - 2009.06.29. 15:40:25 (Válasz Szacsiga #5990 hozzászólására.)
Ha te így értelmezed, akkor ne is írj többet, úgyse fog sikerülni, hogy jó kérdés legyen.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5.33
népszerűJucusNő
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5993. hozzászólás - 2009.06.29. 15:45:29
Hogy minden hozzászólásomat lepontozza. Istenem nagy az állatkerted, csak alacsony a kerítése. Ha nem tűnt volna fel, segíteni szerettem volna. Építő kritikával élni. Ha ezt valaki zokon vette, akkor meg is érdemli.

Szerk.: Minden olyan hozzászólást lepontoz amelyikben kritikával illetik
A hozzászólást Jucus módosította 2009.06.29. 15:47:48-kor
Nem a tanulás szégyen, hanem a tudatlanság.
***
Hasznos tudnivalók kvíz íráshoz
Pontszám: 5
népszerűtlenMisticNő
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5994. hozzászólás - 2009.06.29. 15:46:10
Sziasztok!

Melyik híres színész büszkélkedhet magyar ősökkel?

Tonny Curtis
Roger Moor
Elizabeth Taylor
Richard Burton


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Egyetlen hiba van benne, ami nem lehet számottevő, hogy Tony Curtis nevében véletlenül két "n" betű szerepel. Ahhoz képest amilyen hibás kérdéseket szoktam itt olvasni, ezt nevetséges emiatt hibás kérdésnek értékelni, szerintem.
Pontszám: 3
fórumozóElina001Nő
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5995. hozzászólás - 2009.06.29. 15:49:21
Melyik növényünk régi neve a törökbúza?

Kukorica
rozs
köles
rizs

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak


Ebben mi a rossz illetve a nem egyértelmű válasz????????????????????????????????
kezd elegem lenni , hogy még válaszra sem méltatnak csak mindíg vissza dobják a kérdéseimet és felszólítást kapok, de miért???????
Valaki válaszolhatna is végre.
Esetleg annak is utána nézhetnének aki értékeli a kérdést ez már lázító!!!
Pontszám: 5
népszerűJucusNő
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5996. hozzászólás - 2009.06.29. 15:52:12 (Válasz Mistic #5994 hozzászólására.)
Azért kaptad vissza hogy javítsd. De Tony Curtis mellett Roger Moore
Nem a tanulás szégyen, hanem a tudatlanság.
***
Hasznos tudnivalók kvíz íráshoz
Pontszám: 7.50
népszerűJucusNő
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5997. hozzászólás - 2009.06.29. 15:53:08 (Válasz Elina001 #5995 hozzászólására.)
helyes választ nagy betűvel kezdted a többit kicsivel.
Nem a tanulás szégyen, hanem a tudatlanság.
***
Hasznos tudnivalók kvíz íráshoz
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5998. hozzászólás - 2009.06.29. 15:54:15 (Válasz Mistic #5994 hozzászólására.)
Hiba? hiba. Vesztettél bármit is azzal, hogy visszakaptad? Nem. Akkor mi is a gond?
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5999. hozzászólás - 2009.06.29. 15:56:15 (Válasz Elina001 #5995 hozzászólására.)
Esetleg háborgás helyett virtuálisan csókolj kezet az aktuális értékelőnek. Egyedül a helyes választ kezdted nagy betűvel, mintegy megjelölve azt. Ezért 10-ből 8 komoly értékelőtől törlést kaptál volna, nem rossz kérdést.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6000. hozzászólás - 2009.06.29. 15:57:51 (Válasz Elina001 #5995 hozzászólására.)
Idézet: Elina001 - 2009.06.29. 15:49:21
Esetleg annak is utána nézhetnének aki értékeli a kérdést ez már lázító!!!

az a vérlázító, hogy megjelölöd a helyes választ
ez minden játékban csalásnak minősül
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!