Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
fórumozóMyacisFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3261. hozzászólás - 2009.04.01. 18:49:33
Tisztelt Grémium
Szerintetek miért kapott a kérdésem rossz értékelést?

Melyik nem sör?

Heineken
Amstel
Sprite (jó válasz lett volna...)
Guiness

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Üdv Mya
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3262. hozzászólás - 2009.04.01. 19:42:56
Népszerű magyar folyóirat a XX. század elején?
dél
észak
kelet
Nyugat


Mivel sok kérdés foglalkozik a Nyugattal, csak már szerepelttel küldtem vissza, de szeretném jelezni, hogy a helyes válasz nagybetűs kiemelése általában nálam szigorúbb elbírálásban részesül.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűBlozbangFérfi
Végzetúr mester
341 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3263. hozzászólás - 2009.04.01. 20:07:15 (Válasz Myacis #3261 hozzászólására.)
Szia!
Ilyen kérdések nálam azonnal törölnit kapnak, mert egyrészt reklám jellegűek, másrészt meg annyira egyszerűek (a primitív jobb kifejezés rá), hogy hülyének érzem magam nézve. (szépen magyarul megasszondva)
Szia!
Muszáj mindig megoldást találni? Nem élvezhetnénk egy kicsit a problémát?
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3264. hozzászólás - 2009.04.01. 20:17:24 (Válasz Blozbang #3263 hozzászólására.)
Szerintem pont ezek miatt lett a "Túl könnyű" értékelés bevezetve. Azt mégse írhatták oda, hogy primitív.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3265. hozzászólás - 2009.04.01. 20:19:43
Igen. Az azonnal törölnivel azért vigyázni kell. Nálam kizárólag a trágár, rasszista, vagy bárkit sértő, illetve teljesen értelmetlen kérdések kapnak ilyen értékelést, a többi, ha nem megfelelő, rosszat.
Pontszám: 5
közellenségMarchalenatorFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3266. hozzászólás - 2009.04.01. 20:33:17
Térkapu 1-es szinten milyen gyakran ad térkapu pontot?

6 óra
7 óra
8 óra
9 óra

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Nah most ok, hogy nem egy rögtön az első körben meg lehet tudni rá a választ kérdés, de azért ennyire tögyarcúak ne legyünk már... Mire lett csinálva könyörgöm akkor az a kib*szott wiki????
Pontszám: 1.80
népszerűKetsuekiNő
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3267. hozzászólás - 2009.04.01. 20:53:28
Chiao!

A következő kérdést tettem fel:

Hogy hívják a zöld lombszöcske egyedfejlődését?

Teljes átalakulás
Közvetlen fejlődés
Átváltozás
Kifejlés

Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


Ez a kérdés szerintetek is ennyire speciális? Csak mert nekem egy alap dolog, de úgy tűnik másnak nehéz... vagy csak sokan utálták álltalánosba a biológiát. ^^"



Előre is köszi a választ!
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3268. hozzászólás - 2009.04.01. 20:55:23 (Válasz Marchalenator #3266 hozzászólására.)
Előbb gondolkodj.A játékosok nagyon kicsi része ismeri a wikit ami ráadásul nem is hivatalos oldal.Végzetúrral kapcs.kérdéseket csak olyat szabad feltenni amire egy 1.szintű szövetségen kívüli is tudhatja a választ.
Pontszám: 5
közellenségMarchalenatorFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3269. hozzászólás - 2009.04.01. 21:02:47 (Válasz D4vid #3268 hozzászólására.)
Nah igen... és akkor miért is vannak olyan kérdések, amik melyik szinten találkozol ezzel meg ezzel a személlyel... Ne tereld a szót arról, hogy igazam van, és egy gyoker kocsog volt...
Pontszám: 1.57
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3270. hozzászólás - 2009.04.01. 21:10:38
Mért terelném a szót?Egyáltalán nincs igazad.Azok pedig hibás kérdések,nem lehet több tízezer kérdés közül mindet kijavítani.Ha hibás kérdést találsz másold be a Kvíz 3. topicba.
A "gyoker kocsog"-özést meg abba lehet hagyni.
Pontszám: 5
népszerűBlozbangFérfi
Végzetúr mester
341 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3271. hozzászólás - 2009.04.01. 21:12:33 (Válasz Marchalenator #3269 hozzászólására.)
Azért vannak olyan kérdések, mert a kedves Bezzeg Béla emlékérmeseink itt sírnak, hogy "dehát az enyém akkor miért nem jóóó?", ahelyett, hogy a valóban rossz kérdéseket a megfelelő topikban jeleznék.
Az utolsó megjegyzésed meg...Pff, ezzel inkább magadat minősíted!
Muszáj mindig megoldást találni? Nem élvezhetnénk egy kicsit a problémát?
Pontszám: 6.50
közellenségMarchalenatorFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3272. hozzászólás - 2009.04.01. 22:19:43 (Válasz Blozbang #3271 hozzászólására.)
Nem magamat minősítem hanem azt, hogy vannak itt olyan kis nem is tudok már jelzőt mondani rájuk játékosok, akik azzal szórakoznak, hogy előzőleg feltett kérdésemben helyesírási hiba van... Ezt meg lexikális tudásnak minősíti... Nah most szerintem a lexikális tudás nem ennél kezdődik, hanem ott, amit ma kaptam kérdést:

A Zrínyi Miklós egyetemi felvételéhez mi nem szükséges...

Igen... NO COMMENT...
Pontszám: 1.80
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3273. hozzászólás - 2009.04.01. 22:49:48
Hát kérlek, ezzel a stílussal kb azt bizonyítod, hogy a színvonalad konvergál a padlólapok közti fekete fugához. Eddig minden hibás kérdésednél azzal jöttél, hogy bezzeg másét elfogadták, most meg az a bajod, hogy van aki utólag is foglalkozik a kérdésekkel. Pont azért foglalkozunk velük utólag is, hogy előbb utóbb elfogyjanak a korábban bekerült rossz kérdések.

Attól pedig, hogy vannak elfogadott rossz kérdések korábbról, nem lesz indokolt, hogy a mostani rossz kérdések is bekerüljenek.
Az pedig egy teljesen világos, és egyértelmű, hogy csak azok a végzeturas kérdések jók, amelyekre egy első szintű, frissen regisztrált szövetségben nem lévő játékos a játékon belül fellelhető információk alapján válaszolni tud. A wikidot nem hivatalos adatbázis, néhány önzetlen játékos tapasztalat gyűjteménye, esetenként hiányos, pontatlan adatokkal, így nem is található meg játékon belül. És ez nem olyan dolog, amiről vitatkozni érdemes.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3274. hozzászólás - 2009.04.01. 22:53:09
Kérdésem a következő volt: Mi Völgyzugoly tünde neve Tolkien műveiben?
Mivel a Gyűrűk Urát nemrég filmesítették meg, gondoltam jó kérdés lesz, mivel fontos része a műnek az a versike, aminek hatására Boromir elmegy Völgyzugolyba. Ebben a versikében elhangzik a név: Imladris.
Kapom az értékelést, hogy ez speciális érdeklődésű rétegnek való.
Hát, kicsit elkedvetlenedtem, gondoltam aki Végzeturazik, ahhoz a fantasy is közel áll, mellesleg wikipédiába beleírja akárki, hogy Völgyzugoly, és ott a válasz.
Gondoltam nem szólok, hátha tényleg nehéz volt, erre kapok most kvízben egy olyan kérdést, hogy mi Legolas teljes neve a Gyűrűk Urában.
Na mármost ez mitől elfogadható kérdés, az enyém pedig miért speciális???????
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3275. hozzászólás - 2009.04.01. 23:07:01 (Válasz Ezüstszél #3274 hozzászólására.)
Megnyugtat, ha azt mondom, az se biztos hogy jó kérdés?

A GYU valóban egy eléggé ismert mű, mind könyv, mint film formában; (sokan fognak emiatt felhördülni) a fő szálak érintőleges ismerete (főszereplők, cselekmény nagy vonalakban) hozzátartozik az általános műveltséghez de már a tünde nyelv, vagy a szereplőknek különböző melléknevei olyan szinten belenyúlhat a részletekbe, ami speciálisnak számít. Jól megválasztott válaszlehetőségekkel a Zöldlomb Legolas név kitalálható, ha az ember nem ismeri a művet közelebbről, csak annyit tud, hogy Legolas tünde, és a tündék és a természet közt szoros kapocs van.

A tiéd csak akkor válaszolható meg, ha az ember olvasta a könyvet, és élvezte annyira, hogy ilyenek megragadjanak benne, ellenkező esetben, csak akkor tud válaszolni, ha a másik 3 válaszról süt, hogy primitív, azt meg ugyebár nem szeretjük.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt tagToscaNő
Végzetúr tehetség
173 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3276. hozzászólás - 2009.04.01. 23:23:16
Hol rejtőztek el a galetkik az ezeréves száműzetéskor?

A hegyek mélyén.
A fák lombjában.
A felhők felett.
A tenger mélyén.


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.




Tudom, hogy egyre kevésbé tolerálja mindenki a végzeturas kérdéseket, mert ált. a feltett kérdés olyan szintű, hogy nem tudhatja kezdő, szövetségben nem lévő játékos rá a jó választ, de ezt spec a Játékleírásban olvastam, ami mindenki számára elérhető...
Ennek ellenére kiváncsi vagyok a véleményetekre.
Előre is köszönöm!
A hozzászólást Tosca módosította 2009.04.01. 23:32:28-kor
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3277. hozzászólás - 2009.04.01. 23:27:12 (Válasz Tosca #3276 hozzászólására.)
És ebben igazad is van, első szintű számára játékban elérhető információ. Az nem kifogás, hogy lusták a kezdők olvasni. Én amondó vagyok, hogy ez szigorú ítélet volt, 99% hogy már szerepelttel kellett volna visszaküldeni.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.50
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3278. hozzászólás - 2009.04.01. 23:28:46 (Válasz Lanmandragoran #3275 hozzászólására.)
Hát, énszerintem azok a jó kérdések, amelyek arra ösztönöznek, hogy elmélyedjek egy adott témában. (Egyébként a Legolasos kérdést is jónak tartom.) Még ha nem is tudom egy kérdésre a választ, de tudok tanulni belőle, ergo növeli a műveltséget, akkor az az én szememben jó kérdés.
Picit visszatérve a GYU-ra, úgy vélem a végzeturazók körében a fantasy közös nevező, ezért érdekesek lehetnek a részletek is.

Mindenesetre mivel nem én értékelem a kérdéseket, így elfogadom a magyarázatot.
És persze köszönöm a gyors választ.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3279. hozzászólás - 2009.04.02. 00:01:39 (Válasz Marchalenator #3266 hozzászólására.)
Idézet: Marchalenator - 2009.04.01. 20:33:17
Nah most ok, hogy nem egy rögtön az első körben meg lehet tudni rá a választ kérdés, de azért ennyire tögyarcúak ne legyünk már... Mire lett csinálva könyörgöm akkor az a kib*szott wiki????


A tögyarcú (sic!) értékelő, meg aki a wikit csinalta ugyanaz.
Pontszám: 6.17
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3280. hozzászólás - 2009.04.02. 05:06:20 (Válasz Marchalenator #3269 hozzászólására.)
Idézet: Marchalenator - 2009.04.01. 21:02:47
Nah igen... és akkor miért is vannak olyan kérdések, amik melyik szinten találkozol ezzel meg ezzel a személlyel... Ne tereld a szót arról, hogy igazam van, és egy gyoker kocsog volt...


Azok azert vannak, hogy kaphass egy Bezzeg Bela emlekermet.
Pontszám: 5.40
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője